Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2013., 12:01   #181
Quote:
Tripman kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno ovo sa top tweet,znači moj tweet je označen kao top,a nije ga niko podjelio ni označio kao favorita,ne kužim po čemu je onda top
ovo se i meni dogodilo i ful me zanima zašto je to tako i što je top tweet uopće!!
perplexe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 19:56   #182
Twitter Help Center | FAQs about top search results
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 21:19   #183
Sa Twitter Help Centra:
When you search on Twitter.com, you can toggle between "Top", "All", and "People you follow" results. Clicking "Top" shows popular Tweets that many other Twitter users have engaged with and thought were useful. Top Tweets are Tweets that lots of people are interacting with and sharing via retweets, replies, and more.

Ok..shvaćam, ali moj tweet niko nije stavija pod favorite niti retweeta, a u top tweets-ima je..to mi nije jasno..toga nema na help centru..
perplexe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 16:39   #184
Ja sam napravi ovo još davno ali n koristim jer ništa n.kuzim tamo kako se koristi
__________________
_______________________________
TikiFiesta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 21:37   #185
Na prvu je uzasno kompliciran, ali otkad su ga promijenili jednostavniji je. Mene zanima kako da učinim listu ljudi koje slijedim (Following) privatnom? I listu ljudi koji mene slijede (Followers) isto tako? Je li moguce to?
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 23:56   #186
ne mozes to stavit da se ne vidi ,svi ti to vide
__________________
_______________________________
TikiFiesta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 00:09   #187
Zanima me kako mi twitter profil sam supscribea na mali milijun profila. Jel to hakirano ili kakva je šema?

Inače ne doživljavam društvene mreže ni 0.5%, tako da sam tudum za iste (imam samo taj twitter). Imam profil kojeg sam otvorio nakon 87 godina - i imao sam što i vidjeti. 220 likova "pratim", uglavnom razni arapi, šeici, turčini, tinejđerski selebritiji i sl. Promjenio šifru i pobriso sve danas, dođem par sati kasnije opet pogledatam 72. ih je. WTF?

Inače jebe mi se živo twitter profil, ali me je strah za taj e mejl kojim sam registriran
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 00:21   #188
Stavijo još kompleksniju šifru na twitta - i zasad OK, nemam praćenja koja nisam odobrio.
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 10:40   #189
Pokrenuta je hrvatska verzija (beta).
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 15:58   #190
Ajde da ne otvaram novu temu, pisat cu ovdje.


Imam neki problem sa tviterom, onako iz cista mira mi se pojavi da sam zapratila novih 150 osoba, a uopste nisam. Sve ja to maknem, kad evo opet novih sedamdesetak. I tako se vrtim u krug i borim s tim vec dva dana, konstatno se pojavljuju. A profili su takvi, da ima svega i svacega, od javnih licnosti, fanstranica, obicnih profila iz raznih krajeva planete (kao da ih je neko nasumicno pobacao), samo ne upratih da li se ponavljaju isti profili ili svaki put nesto razlicito.
Nije mi jasno do cega je, meni je ovaj profil neaktivan, zakljucan, imam ravno nula twittova i vecinom mi sluzi za informisanje oko necega, pa tek povremeno udjem da vidim sta ima na naslovnoj strani. Znaci, nisam ni najmanje atraktivna bilo kome da mi hakira profil.

Ajde, sve ja to deinstaliram, promjenim sifru u slucaju da mi je stvarno neko usao na profil, ponadam se da je sve rijeseno jer se stvarno par sati nije desavalo nista kad udjoh maloprije...a ono opet preko stotinjak novih upracenih profila.



sad onako plizzz, voljela bih da me ne izignorisete i da pomognete
mislim, nije meni problem izbrisati ovo cudo i otvoriti novi profil, ali me uhvatila neka frka da nije mozda virus ili da mi je neko usao na mobitel i cacka mi podatke
europe11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 16:10   #191
Pogledaj mojih par postova gore. Uglavnom treba ti kompleksnija šifra (što više simbola, slova & brojevi). Od onda nema problema
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 16:23   #192
Promjenila sam sifru, ima desetak simbola uz kombinaciju slova i brojeva i OPET se uspjelo skoro 130 novih nakupiti. Pa nemam ih vise zivaca ni vremena brisati, vec sam ih bar 500 unfollow u ova zadnja dva dana. Odakle se vise pojavljuju???


evo, ne znam majke mi u cemu je stvar odjednom, imam profil vec tri godine i nista slicno se nije desavalo ali ako mislite da nije nikakav virus ili nesto tako strasno, onda cu otvoriti novi profil jer mi se stvarno vise ne da zajebavati s ovim
europe11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 16:41   #193
Nebi bilo zgorega da proskeniraš pc sa malwarebytesom čak i da nije do toga (koristan program za imati)
Nakon toga bi probao još kompleksniju šifru, pa ako ni to ne uspije steraj twitter u k...
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 17:00   #194
ali slabo ja preko laptopa ulazim, kod mene je mobilni twitter...i uvijek mi je ukljucen wifi i uvijek sam ulogovana.
a sa mobitelom mi je sve ok, imam te instalirane antiviruse, cleanere pa cesto pratim stanje.


ok, tek sad sam skuzila da imamo isti problem i bas to sto kazes, citava naslovna strana mi je puna arapskog i kineskog jezika


palo mi je na pamet da krivci nisu one raznorazne aplikacije "instaliraj program, pa ces dobiti 1000 novih pratilaca bla bla", jer zanimljivo kako su bas nasi neaktivni profili meta.
ma napravit cu novi profil jer mi se stvarno vise ne da zezati sa ovim, ali me muci da nije neki virus ili koji vec vrag koji mi ceprka po mobitelu i podatcima.
europe11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 02:56   #195
jeli moguće namjestit twitter app da zvoni mobitel kad dođe određena vrsta twitta ili od određene osobe
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 22:39   #196
je. za detaljniju pomoć obrati se na odgovarajući podforum. ovo mjesto je rezervirano za web sajtove.
android
iOS
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 17:38   #197
Pozdrav imam mali problem. Dakle, ne mogu promjeniti "theme color" za vlastiti profil. Jednostavno kad kliknem na "edit profile" opcije za promjenu boje nema, a trebala bi biti između polja za web mjesto i rođendana.

Kako to riješiti?
Prokhorov is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2020., 15:09   #198
Pitanje - poruke osobe s kojom sam se dopisivala su odjednom nestale, nestala je i ona sa liste osoba koje pratim i koje me prate - ne mogu ju naći u tražilici.

Kako da znam da li me blokirala ili deaktivirala račun i da li je moguće da se Twitter nešto pošemerio?

Hvala.
zhabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2020., 21:48   #199
Vjerojatno si blokirana no ovako možeš provjeriti.

While you won’t be able to interact with their profile, you can check if you’ve been blocked by opening the Twitter search and typing in the user’s Twitter account username (or visiting their Twitter account directly by URL).

Twitter will tell you immediately if you’ve been blocked, with a You’re blocked message visible in the center of the profile. You’ll be able to see the user’s profile name, picture, and username—but that’s it.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2021., 13:24   #200
Sa novog uređaja (sa kojega sam se već normalno prijavljivao koji dan ranije) se išao prijaviti na twitter i tražilo me da potvrdim telefonski broj prije nego me pusti unutra tako što će mi poslati onaj kod sms-om.Samo što taj kod nije stigao.Mislim da sam par puta klikao da mi ponovno pošalju i ništa.Nakon toga izaberem onu drugu opciju da mi pozivom jave kod i opet ništa.I sad ne mogu apsolutno ništa dalje.Piše mi "Dogodila se pogreška.
Premašili ste dopušteni broj pokušaja za potvrdu telefonskog broja. Pokušajte ponovno kasnije."Od tog kasnije je prošlo preko 24 sata,i dalje nemam mogucnost ponovo probati.A telefonski broj znam da je bio dobar jer mi se i prije znalo ovo pojavljivati i uredno mi je stigao kod na mobitel.

Jel imao tko sličan problem i kako riješiti?

EDIT: Uspio sam se sjetiti necega što sam prije koji tjedan komentirao pa da pokusam tako pronaći svoj account,ali piše samo "Taj tweet više nije dostupan"

EDIT2: Uspio pronaći account i kaže: "Oprez: taj je račun privremeno ograničen
Ovo vam se upozorenje prikazuje jer je otkrivena neuobičajena aktivnost tog računa. Želite li ga ipak pogledati?"

Kad kliknem da mi prikaže profil piše da me 40 osoba prati,a da ja nikoga ne pratim iako sam sigurno 300-400 ljudi imao.


Pretpostavljam da je najpametnije pričekati samo par dana pa me možda samo od sebe pusti opet unutra Ili ima netko bolju ideju?
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:42.