Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service > Security

Security Antivirusi, firewalli, patchevi, service packovi, updatei, ... Sve o sigurnosti vašeg računala.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2015., 18:52   #4561
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
Adwcleaner, Malwarebytes Antimalware i CCleaner...skini ta tri programa i počisti računalo.
malwarebytes necu jer mi pobrise i neke stvari koje mi trebaju a on ih vidi kao viruse, ccleaner imam probat cu sa njim , adwcleaner dali da idem i sa njim ako imam cccleaner?
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 21:14   #4562
ocistio sa cc cleanerom nista opet se pojavljuju reklame u chromu
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 02:30   #4563
Adwcleaner ne pomaze u chromeu se i dalje otvaraju reklame ja mislim da sam instalirao neki program koji to radi , pregledao programe i na njima se ne vidi da je ista instalirano sve programe znam koji su
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 10:43   #4564
Bok, gledam online serije i filmove na stranici filmotopia/serijal i otvori mi milijun skočnih prozora/reklama/sajtova jel ih mogu nekako blokirat. Inače totalno sam tudum za sve s laptopom pa ako može neko objašnjenje kao za dijete od 5 god. Hvala
Sadie Maywood is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 15:23   #4565
Instaliraj neki add blocker za svoj preglednik,recimo ako koristis Mozilla Firefox ovo ce rijesiti problem Adblock Plus
A bilo bi dobro da skines i Malwarebytes i skeniras racunalo.
Jean Paul is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 23:27   #4566
Hvala ti, nešto sam čitala nedavno da adblock pušta neke reklame, al svejedno mi treba za chrome da skinem taj ili imaš neku drugu preporuku? Par stranica unazad sam vidjela da bih mogla počistiti svašta s tih par programa jer sam očito skupila svega ovako.
Sadie Maywood is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 15:24   #4567
Imas i za Chrome Adblock Plus nemas sto cekati niti puno razmisljati,za par sekundi rijesis se reklama.
Instaliraj si Malwarebytes svakako i CCleaner Free
Jean Paul is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2015., 01:00   #4568
Hvala :*
Evo mi ističe malvare , kako da ga produžim bez plaćanja afkors ?

Poslano sa mog GT-I8260 koristeći Tapatalk
Sadie Maywood is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 14:07   #4569
bok,

kako to da Malwarebytes Anti-Malware Premium i COMODO Internet Security Premium ne pronalaze ništa unutar jedno .zip file-a ?

dok kada taj isti file skreniram s virustotal

onda pronađe

AegisLab Malware.Gen!c
Fortinet Riskware/StartPage.DJ
Jiangmin Trojan.JS.aud

ostalo je ok

hvala
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 14:33   #4570
Ne znam gdje bih pitala pa ću ovdje, a modovi neka prebace na pravo mjesto
Što mi je činiti jer mi se pojavila obavjest da će računalo prestat primat ažuriranja za oogl chrom jer sustavi windovs xp i windovs vista više neće bit podržavani?
ančica11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 00:19   #4571
Ne znam jel ovo pravo mjesto za pitati ,al ako ko može pomoć kako maknuti attention required cloudfare ? Iskače mi na par stranica ,probao sam par savjeta koje sam našao pomoću googla pa ništa ne pomaže
zagortenei is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 15:39   #4572
Ovako, nosim laptop na popravak poznaniku jer mi je potrebna nadogradnja Windowsa ,antivirusnih programa itd.Zanima me ako obrišem povijest pretraživanja na internetskim pretraživačima da li je moguće još uvijek nekako vidjeti koje su se stranice pretraživale ili je moguće doći nekako do nekih šifra tipa za Facebook? Nisam znala gdje bih postavila pitanje,ali ipak je ovo vezano za sigurnost računala.(Znam da je debilno,ali sam totalni debil za računala pa bi mi odgovor n aovo pitanje dobrodošao)
Unaprijed hvala na odgovoru :klap:
Ribica00000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2018., 20:59   #4573
Da ne spamam u ne predvidjenoj temi, pisem ovdje.
Tu sam pisao o problemu
https://www.forum.hr/showpost.php?p=7...postcount=5944
Dakle imam T-com internet i telefon. Jutros oboje radilo (provjereno), popodne niti jedno. Resetiram router, bez pomaka. Zovem SZK, kaze da sam negdje pokupio virus i da je zbog toga router zakljucan. Moram ocisitit viruse, zvat ih te ce otkljucati mrezu. Ukoliko ne ocistim viruse i otkljucaju mi mrezu, opet ce me zakljucati i to na 2 tjedna.
Uvjeravaju me u to iako im govorim da je to malo smijesno.
Kazu da su mi jos u 5. mj slali na mail upozorenja da sam zarazen (nisam nista vidio, ne znaju na koji mail sam to dobio), virus se zove sinkholemalware (tako mi rekao lik iz SZK), kao moguce i da ga preko maila spammam nekako. Jedan komp sam skenirao avastom nema nista, laptop jedan nisam uspio jer nema antivirus a ne mogu ga skinuti kad nemam pristup internetu. Spojit cu se kod nekoga pa i njega skenirati, uglavnom zanima me jel imao tko ovakav problem i jel ima kakve savjete?
Njihov savjet je rusi windowse i vracaj sve na pocetne postavke.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2018., 23:40   #4574
Kako nemaš antivirusni program? ....imaš valjda mikrosoftov "windows defender" ..... od win7 do win10 bi trebao biti.
Probaj još sa Malwerbyte i ADWcleaner.

https://www.av-comparatives.org/test...018-factsheet/
G/Duki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2018., 00:24   #4575
Nisam uopce ni znao do sad da nema, ja ga ne koristim pa nisam ni znao. Probat cu sutra pa cemo vidjeti hoce li sto naci.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2018., 23:59   #4576
Kod instalacije Malwarbytesa mi izbaci poruku da se komp treba restartati, stisnuo yes ili no program se uopce ne instalira. Spybot se instalirao ali nije mogao skenirati valjda dok se svi update ovi ne skinu. Instaliram Avast, restartam komp i kao da nije instaliran nigdje ga nema. Instalirao ESET, cinilo se da radi normalno, restartam komp i gotovo, zapeo je u windows error recovery, nudi startup repair i start windows normally, probao oboje bez uspjeha, probao memory diagnostic tool nista, probao safe mode nista, samo me vraca n error recovery , probao system restore, ne moze kad nikad nije napravljena neka tocka, ubacio win 7 cd opet nista....
Savjet kako spasiti podatke?
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2018., 12:54   #4577
Imam Zeus virus. Koristim Windows 7 na engleskom, operu na engleskom i Office 2016. na engleskom.

Protiv virusa koristim NOD32, ali kaže da je baza podataka zastarjela, a neda se ažurirati.

Što da učinim????????

--------------------

Kako da onemogućim ccleaner da obriše popis zadnje učitanih dokumenata. Pošto sad imam Office 2016, on izlista samo tri ili četiri zadnje učitana dokumenta. Ali već dguo ozbiljno razmišljam o alternativi. O nekom officeu, koji bi mi poput Office-a 2007 izlistao 15-20 nedavno otvorenih dokumenata u file meniju. A onda ao bi ga i instalirao ccleaner bi mi uredno pobriso taj popis, a to ne želim.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2018., 20:05   #4578
https://malwaretips.com/blogs/remove...-virus-popups/
instaliraj ovo navedeno i očisti
G/Duki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2018., 20:53   #4579
Quote:
G/Duki kaže: Pogledaj post
Puuuuuno hvala!
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2018., 21:01   #4580
Stalno iskaču neke cure (zgodne) i žele kontakt. Koji god portal otvorim. Je li to neki virus ili predblagdanska masaža?
handiman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.