Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2014., 03:17   #1
Opera mini

Quote:
Description
Try one of the world’s fastest browsers for Android. It’s free, secure and customizable for all your browsing needs. Find out why over 250 million people worldwide love the Opera Mini web browser.
★★★★★ "Opera Mini for Android is fast, free and goes out of its way to compress data in the background, so you can browse the internet without blowing past your wireless carrier's data caps."
✔ Browse fast: Content-heavy webpages with lots of images and graphics load in a snap. We compress data at a blazing speed, so you can enjoy the fastest browser for your device.
✔ Save data: Opera Mini uses up to 90% less data than other web browsers, giving you faster, cheaper internet.
✔ Navigate easily: Bigger buttons and a clear layout make Opera Mini easy for everyone to use.
✔ Be social: Opera Mini plays well with others. It works on just about any mobile phone that can connect to the internet!
✔ Browse safely: With Opera's focus on security and data privacy, you are assured of safe browsing on the internet.
New and improved features include:
Speed Dial - Set all your favorite websites on the home screen of your web browser with our unique Speed Dial. There’s no limit to the number of entries you can add.
Smart Page - Find out what’s happening with Smart Page. It delivers instant updates from all your social sites on one screen.
Tabs – Enjoy easier multitasking with tabs that allow you to switch quickly between webpages while browsing.
Save pages - Save pages for reading later, or for times you’re not connected to the internet.
Download manager - Start, stop or resume downloads between browsing sessions.
Play Store

Pretraźijo sam forum i tema postoi samo za WP.
Menije Opera mini jako dobar preglednik alimi nekad puno trośi bateriju!!
Najćeśče kada neku stranoicu dugo ućitava. Mobitel (Xperia z) se jako zagrije i viśe ni jednu stranicu ne otvara nego samo ućitava i moram izači iz Opere mini. Dogadža li se toi avma isto?

Zadnje uređivanje assassin : 17.11.2014. at 06:17. Reason: Ubačeni opis i link
Stioned is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 03:40   #2
Quote:
Stioned kaže: Pogledaj post
Pretraźijo sam forum i tema postoi samo za WP.
Menije Opera mini jako dobar preglednik alimi nekad puno trośi bateriju!!
Najćeśče kada neku stranoicu dugo ućitava. Mobitel (Xperia z) se jako zagrije i viśe ni jednu stranicu ne otvara nego samo ućitava i moram izači iz Opere mini. Dogadža li se toi avma isto?
ušteda baterije pri korištenju opere mini : odlazak u postavke ( ono veliko crveno O je meni ) - napredno - protokol - odabrati onaj bez socketa , samo http
odmah ispod toga imaš početna stranica - postavi na isključeno
DAMIRSAMOBOR is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 13:44   #3
Stoji mi automacki na Socket/HTTP. Ali probaću pa javim! Hvala DAMIRSAMOBOR!
Stioned is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 01:04   #4
#DAMIRSAMOBOR svaka ćast!!
Radi odlićno i nema viśe prźenja! ))
Stioned is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 09:41   #5
Quote:
Stioned kaže: Pogledaj post
#DAMIRSAMOBOR svaka ćast!!
Radi odlićno i nema viśe prźenja! ))
nema na čemu
instaliraj i operu classic za potpuno korištenje opere
opera mini ne podržava pregled video zapisa, pomoću classic možeš koristiti npr on line convertor za prebacivanje e knjiga ili dokumenata iz jednog u drugi format, smanjivanje mp3 zapisa s 64 bita na npr 32 bita što ti veličinu zapisa smanjuje za pola itd , itd
otiđi i pogledaj convertor, radi razna čuda , besplatno je , samo se registriraš s nekim mailon
DAMIRSAMOBOR is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 23:29   #6
#DAMIRSAMOBOR HVALA!!
Pogledaču pa javim! ))
Stioned is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 21:58   #7
imam operu mini već godinama i nikad mi se nije desilo da mi se zbog nje mobitel zagrije . ajd, nekad stvarno zna vrtit dugo, pogotovo kad otvaram forum, ali nikad mi se to nije desilo preko wifija, tako da vjerujem da je i do lošije veze na mobilnom internetu.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 09:02   #8
Napisao bih "Opera Mini update" koji se dogodio u međuvremenu - pored standardne kompresije (Extreme), sada postoji i nešto blaža (High) koja dođe nešto kao na pola puta do "full" Opera verzije.
Sada GIF i video (i možda još po nešto) može da se otvara. Mada, kod mene se hoće zatvoriti zbog nedostataka dovoljno RAM-a. Nema ni wrap text opciju.

Ima novi dizajn (nije Material, ali jeste "mature"), a uskoro dobija i novu ikonu.

Inače, Opera Mini koristim već 5-6 godina, jer fonovi ili nisu bili dovoljno moćni, ili internet konekcija nije bila dovoljno brza (do "juče" sam bio na 2G).
Sada, iako na Wi-Fi, trenutni fon nije ni low-end.. tako da stalno tragam za browser-om koji će se najbolje uklopiti u moje potrebe, ali nikako da bolji i svestraniji pronađem.

Meni jako korisna funkcija je i Discover sekcija - news feed sa 14 oblasti interesovanja i užeg izbora više zemalja, koja zaista odlično radi (uvek je up-to-date i pokriva dosta sajtova). Tako da se može provesti više vremena ne napuštajući aplikaciju u potrazi za novim člancima.

Sinhronizacija lepo radi, a postoji i Beta verzija (koju i koristim).
Psn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 16:26   #9
Lijep pozdrav. Koristim Operu mini na mobitelima godinama, pošto je jedina tražilica koja može učitati stranice gdje je internet loš, ili prezahtjevna stranica za moj jadni mobitel.
Nešto sam zabrljao i obrisao Operu mini na mobitelu i jako mi je žao nekih bookmarks koje sam spremio na Operi. Zanima me postoji li mogućnost da nekako pronađem te stare bookmarks? Gdje se nalaze na mobitelu? Android kit kat, huawei.
Jeremija Leš is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 16:40   #10
Ako instaliraš opet aplikaciju i nema ih- bojim se da nikako.
Naravno, pretpostavljam da nemaš onaj Opera account s kojim su povezani svi podaci.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 22:28   #11
Hvala na odgovoru.
Pomislio sam da je možda sačuvano bookmarks negdje u memoriji telefona, pa da mogu barem isčitati? Još uvijek nisam instalirao ponovno operu, na tom mobitelu.
Da li je moguće da se Opera mini sama deinstallira na starom mobitelu, kada se ulogiraš na novi mobitel pod istom e-adresom, nakon što instaliraš aplikaciju opera mini na taj novi mobitel? Pitam zato što mi je jednostavno nestala na starom mobitelu. Sad kako se to dogodilo, možda je netko slučajno obrisao...

Ili možda opera mini nestane kada se ukloni sim kartica iz mobitela?

Zadnje uređivanje assassin : 12.08.2016. at 22:36. Reason: Spojeno- koristi tipku Edit
Jeremija Leš is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 22:40   #12
Pa pogledaj u memoriji mobitela iako ne vjerujem da je u formatu koji je tako dostupan.
AKo instaliraš- trebao bi vidjeti sve što je spremljeno.

Nije moguće da se sama pobriše.
Nema veze sa SIM karticom ništa osim mogućnosti ostvarivanja poziva i slanja SMS-ova.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 17:22   #13
Samo da vam javim da nisam povratio podatke, ništa od mojih spremljenih stranica. Instalirao ponovno Operu i sve prazno. Hvala na trudu.
Jeremija Leš is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 09:27   #14
....Android 6.0, ruši se konstantno Opera samo dok sam na forum.hr, inače sve 5....
U čemu je problem?
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.