Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2016., 07:52   #1
Preporuka softwarea za kolaboraciju

Pozdrav!
Može li mi netko preporučiti online software (da se registrira na njega kao na Trello ili da se instalira na web) za notifikacije, suradnju / dijeljenje dokumenata.
Da pojasnim, radim u tvrtci u kojoj se ja nalazim na jednom kraju skladišta sa računalom a kolegica na drugom.Treba nam nekakav software preko kojeg bi mogli komunicirati, npr. kad dođe nova narudžba da ne moram svaki put provjeravati u excelu da li je kolegica radila izmjene. Trenutno koristimo excel tablicu u kojoj imamo popis narudžbi i specifikacije.
Na pamet mi pada nešto kao slack i navodno taj trello nije loš(nisam probao).
Uglavnom, pomoglo bi puno ako bi taj software (kao trello) ima mobilnu applikaciju ili sms notifikacije. Zna nam biti velika gužva i em što se zaboravi provjeriti narudžbe em što promjene se nekad ne sačuvaju u tablicu jer je sve to na serveru.
Eto ako netko ima iskustva s tim pliz help.

Zadnje uređivanje Cilim : 06.09.2016. at 14:56.
h3d0nst is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 08:55   #2
Ako sam dobro shvatio samo ste ti i kolegica važni u cijeloj priči. Onda ti je najednostavnije sve dokumente prebaciti na Google drive i tamo možete raditi što te god volja. Imate i kalendar i zadatke i sve živo što vam može zatrebati u poslu. Velike su šanse da imate i pametne telefone pa se sve može uređivati na njima ili ako je nešto hitno može se napraviti i od doma ili iz auta/tramvaja/autobusa...

Ovo pišem iz vlastitog iskustva. Kolega i ja imamo dosta dijeljenih dokumenata i sve funkcionira savršeno, a kalendar je samo dodatni plus u svemu tome.

I da, sve je potpuno besplatno
Vistaman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:48.