Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2016., 08:31   #221
Quote:
curry kaže: Pogledaj post
Bilić je jutros rekao u eteru da je tu do četvrtka, a da će nakon toga netko drugi raditi Zornjak. Ne čini mi se da je pričao o ljetnom programu, nego kao da odlazi s radija. Zna li se išta?

Odlazi, da

Nisam čula ovaj dio da će netko drugi raditi Zornjak, u svakom slučaju to neće biti to...
Mrcinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 13:19   #222
Quote:
curry kaže: Pogledaj post
Bilić je jutros rekao u eteru da je tu do četvrtka, a da će nakon toga netko drugi raditi Zornjak. Ne čini mi se da je pričao o ljetnom programu, nego kao da odlazi s radija. Zna li se išta?
Navodno Yammat FM
__________________
Lijevo mi je desno, desno mi je lijevo
golfHRinfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 19:30   #223
Isto taku sam čuo prije nekoliko dana na Yammatu i Željku Veverec.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 08:24   #224
Mislili oni ovako ili onako, Bilić je (bio) brend Soundset Plavog, čovjek je tamo od 2001 i vjerojatno nisu ni svjesni koliko će ih koštati njegov odlazak...

U svakom slučaju za Soundset Plavi
Mrcinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 10:53   #225
Kostalo ih je to sto su ubili jedan tako dobar radio kao plavi9 i od njega stvorili jos jednog formatiranog zombija.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 00:20   #226
zna Majher nema sta haha
karolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 22:18   #227
Quote:
golfHRinfo kaže: Pogledaj post
Navodno Yammat FM
I ja sam čula isto.
LanaMala is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 14:01   #228
kad čujem antoniju mandić na radiju poželim skrenuti s autom u neku grabu
Samoprolaznik is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 12:26   #229
Quote:
Samoprolaznik kaže: Pogledaj post
kad čujem antoniju mandić na radiju poželim skrenuti s autom u neku grabu
Ima i gore od toga, ja sam prisiljen slušati na poslu Nives Čanović na Navodnom radiju.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 21:34   #230
Danas se i Stanko u eteru oprostio od Plavog. Tamo je očito nešto jako trulo kad samo odlaze ljudi. Njega mi je bilo opuštajuće slušati, nadam se da će se uskoro pojaviti na nekoj frekvenciji.
curry is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 22:40   #231
zadnjih par dana slušamo plavi, u nedostatku boljega (Sljeme je postalo čudno, stojedinica je onako, pomalo iritantna, Antenu i otvoreni ne možemo više smislit jer stalno vrte par istih pjesmuljaka) i primjetili smo da ima jako malo govornih emisija, vijesti su u najmanju ruku anoreksične i stalno puštjau glazbu, pogotovo vikendom. Kaj se to dešava?
Noise is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 06:41   #232
Quote:
Noise kaže: Pogledaj post
Kaj se to dešava?
Vjerojatno im nema tko više raditi, u zadnjih godinu dana im je otišlo pola ljudi, što iz etera, što iz ostalih odjela. A čujem da i plaću čekaju još za ljetne mjesece.
curry is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 20:23   #233
Vozeći ujutro oko 7 sati na posao, vrtim radio stanice pa neko vrijeme poslušam i soundset. Voditelji ( a posebno voditeljica) su mi jako iritantni. Žena se toliko dere i toliko iritantan glas ima, da moram stišati jer previše je decibela u njenom glasu u odnosu na ostale stanice. Zašto svi radio voditelji moraju biti vrckavi i kikotavi, na silu duhoviti.
Žena kao da ne zna što pametni i zanimljivo reći pa na silu kikoće, viče, mljacka... Kolega bi joj, pak, trebao ići na satove hrvatskog jezika, jer ipak bi se trebalo očekivati od osobe koju potencijalno mnogi ljudi slušaju na radiju da bar normalno zna pričati.
Da li još netko dijeli slično mišljenje?
dobri muž is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 22:01   #234
to ti je antenizacija...svi smo hepi, svi smo si frendići ,skup čuvali ofce i tako to, i baš nam je super to cerekanje na silu u eteru, tak da svi misle kak je nama super na saundsetu. to je novi zornjak, ako sam dobro pohvatala slušajući ih zadnih par tjedana u nedostatku kvalitetnijeg radijskog programa i podnošljive muzike
Noise is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:55.