Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2015., 21:43   #201
ok
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 19:10   #202
Zbog mene, mene i mene
Jaga12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 13:30   #203
šminkam se zato jer guštam u šminkanju i zato jer se osjećam lipšom kad sam našminkana, ali svejedno ne mogu reć da se šminkam samo radi sebe ... šminkam se i radi drugih koji bi me mogli vidit. ka šta mi je drago da sam sebi lipša, drago mi je i da sam drugima lipša. isto tako, ako mi se neda šminkat - ne šminkam se i gotovo, ali ako slučajno nekoga sritnem uvik pomislim da bi mi bilo draže da sam se ipak našminkala. niti sam rugoba bez šminke niti sam miss svita kad se našminkam, ali ipak postoji razlika između prije i poslje.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 08:12   #204
kriva tema
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 10:49   #205
Quote:
kavopija-14 kaže: Pogledaj post
šminkam se zato jer guštam u šminkanju i zato jer se osjećam lipšom kad sam našminkana, ali svejedno ne mogu reć da se šminkam samo radi sebe ... šminkam se i radi drugih koji bi me mogli vidit. ka šta mi je drago da sam sebi lipša, drago mi je i da sam drugima lipša. isto tako, ako mi se neda šminkat - ne šminkam se i gotovo, ali ako slučajno nekoga sritnem uvik pomislim da bi mi bilo draže da sam se ipak našminkala. niti sam rugoba bez šminke niti sam miss svita kad se našminkam, ali ipak postoji razlika između prije i poslje.
Iskreno i suvislo napisano i svaka riječ ti je na mjestu. Potpisujem!
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 19:58   #206
Zbog sebe, prvenstveno.
Ludjaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 21:25   #207
šminkam se da potrošim sve pizdarije koje sam kupila jer sam slaba na lijepa pakiranja i uz to ako već nikad ne znaš kad ćeš umrijet jer danas te može pogazit tramvaj ili neki bog, sutra te poklopit Zemljina litosferna ploča i ukrast vanzemaljci... e pa bar ću umrijet sa dobrim linerom na očima ili bit oteta u svemiru, kaj već dođe prvo
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 00:57   #208
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
šminkam se da potrošim sve pizdarije koje sam kupila jer sam slaba na lijepa pakiranja i uz to ako već nikad ne znaš kad ćeš umrijet jer danas te može pogazit tramvaj ili neki bog, sutra te poklopit Zemljina litosferna ploča i ukrast vanzemaljci... e pa bar ću umrijet sa dobrim linerom na očima ili bit oteta u svemiru, kaj već dođe prvo
Hahahaha potpisujem!
Ludjaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 09:15   #209
pretpostavljam za dobrobit svih koji me moraju eto gledati
a i zbog sebe, smiruje me.
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 09:18   #210
( 3.01.2015. ):

Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Zbog sebe. A i najčešće je to samo maskara, neko bež sjenilo i obično labello. Ako je nešto svečanije, onda je teža šminka.

Sad:

Isti komentar kao i pije više od 2 godine. Samo kaj ću si sad stvaiti i neku olovku za oči, izblendati par sjenila i staviti rumenilo za svaki dan.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 09:42   #211
Zbog sebe i iz gušta. Lice mi dođe ko prazno platno, a kako volim crtat, volim i to.
Volim šminkat i druge. Čudesno je kako malo šminke na pravim mjestima može razveselit ljude. Poseban izazov su zrelija lica i njihova reakcija.
Antheia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 19:00   #212
Zbog sebe i gostiju. Ne znam koje mi je vaznije. Ja sam smirenija kad znam da je sve pokriveno kak spada, a rekla bih da je i gostima ljepse videt neki minimum sminke. Ne stavljam puno, ali sve to skupa me opterecuje, kupujem kozmetiku zbog posla, istrazujem kaj i kak zbog posla, da pristajem poziciji... Svega mi je previse i bas se grozno osjecam. Prije sam se voljela sminkat iz cistog gusta, ko sto gore rece jer je lice ko prazno platno.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 10:20   #213
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Zbog sebe i gostiju. Ne znam koje mi je vaznije. Ja sam smirenija kad znam da je sve pokriveno kak spada, a rekla bih da je i gostima ljepse videt neki minimum sminke. Ne stavljam puno, ali sve to skupa me opterecuje, kupujem kozmetiku zbog posla, istrazujem kaj i kak zbog posla, da pristajem poziciji... Svega mi je previse i bas se grozno osjecam. Prije sam se voljela sminkat iz cistog gusta, ko sto gore rece jer je lice ko prazno platno.
Da se probaš izvuči jakim ružem i rumenilom..meni to zna biti dosta, iako se rijetko šminkam, jer preferiram spavat duže, jednostavno ne ide to kod mene, probala... pa ako se baš šminkam onda ovo dvoje i ako sam baš super super volje maskara... nosim naočale, pa se iskreno ako i nije neka jača šminka skoro ništa i ne vidi...
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 16:59   #214
Nije stvar u tome... Ne kuzim se bas tolko u kozmetiku, imala sam donedavno svoju rutinu koja mi je funkcionirala, al sad vise ne i moram trazit nove stvari, istrazivat po blogovima a koliko volje i imam, toliko nemam vremena itd itd... Ruz i rumenilo tu nece pomoci, na zalost. Hvala, though, na savjetu.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 17:27   #215
Zbog sebe, ali zaista

90% zbog sebe, 10% kad želim da me se shvaća ozbiljnije (nažalost nam je društvo takvo, a meni ne pomaže to što sam sa 16 prestala starit i nepromijenjena sam fizički već 10 godina ).

Šminkanje mi je oblik samonjege, iako moram priznati da veći naglasak stavljam na njegu kože, ne iz straha od starenja ili bora, već zato jer se osjećam sretno kad znam da iako pazim na druge pazim i na sebe. Lijepo je

@Lady_D

BB krema + rumenilo + maskara + ruž ako želiš ili nekakav lip stain ili lip balm sa malo boje + ako želiš korektor + ako želiš puder u prahu za fiksiranje korektora ukoliko imaš masniju kožu.

Brzo i jednostavno, ne trebaš se opterećivati
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 19:16   #216
Thanks.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 20:45   #217
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
a meni ne pomaže to što sam sa 16 prestala starit i nepromijenjena sam fizički već 10 godina )


ovo je djelomično kod mene, imam 27 i izgledam ko djete, redovito me traže osobnu i preskaču me kontrole u tramvajima jer sa casual stilom oblačenja i majcama bandova baš po ničemu ne djelujem kao da fkt imam tih 27.g, tu i tamo malo make up-a pomogne da dođem do bar 20+
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 14:49   #218
Quote:
kavopija-14 kaže: Pogledaj post
šminkam se zato jer guštam u šminkanju i zato jer se osjećam lipšom kad sam našminkana, ali svejedno ne mogu reć da se šminkam samo radi sebe ... šminkam se i radi drugih koji bi me mogli vidit. ka šta mi je drago da sam sebi lipša, drago mi je i da sam drugima lipša. isto tako, ako mi se neda šminkat - ne šminkam se i gotovo, ali ako slučajno nekoga sritnem uvik pomislim da bi mi bilo draže da sam se ipak našminkala. niti sam rugoba bez šminke niti sam miss svita kad se našminkam, ali ipak postoji razlika između prije i poslje.
ovo isto bi i ja rekla za sebe, od prve do zadnje rijeci
__________________
''There's a sucker born every minute'' p.t.b.
Rachela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 15:27   #219
Najvise zbog posla. To mi spada u rutinu spremanja za posao, a i volim izgledat ozbiljnije od ucenica, kad se vec neozbiljno oblacim
Privatno se rijetko sminkam jer mi se ne da, pogotovo kad zatopli pa ne podnosim topljenje pudera s lica.

Sminkam se i kad izadjem s curama na pice, cisto da se osjetim zivom i sredjenom 😆

Samopouzdanje imam sa i bez sminke, ali lagala bih kad bi rekla da se s malo sminke ne osjecam (a i izgledam ljepse)
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 15:46   #220
Ja 100% zbog drugih, kad apsolutno mislim da moram. Recimo svatovi ili jako važan sastanak
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:20.