Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2016., 01:58   #1
Viber

Imam aplikaciju na mobitelu i kad sam vidila da ima za komp činilo se zgodno. Koristila sam neko kratko vrijeme jer mi je sve samo ne zgodno, ali nisam ustvari obrisala do maloprije. Deaktivirala sam račun putem kompa, ali sama aplikacija je ostala.

I kak sam se sad uhvatila čišćenja gluposti i viškova, tako sam naletila na folder "Viber Downloads" u kojem se nalaze primljene slike. Sve super, sve 5 da nisam naišla na hrpeeeetinu slika ljudi koje apsolutno ne poznajem. Ne može se raditi o poznanicima s obzirom da su azijskog podrijetla, a slike djeluju kao nešto što bi poslao prijatelju (tipa selfie njih nekoliko sa večere). Nakon prve sam pomislila da mi je možda to poslao netko od mojih kontakata, ali da se ne sjećam, no ima ih previše da bi zaboravila da mi netko od valjda troje ljudi s kojima se tak čujem, šalje slike random ljudi iz Azije .

Ima tu još slika za koje nisam baš sigurna da su meni namjenjene niti sam znala da ih imam uopće jer sam ih sad doslovno prvi put vidjela. Jel može netko objasnit?
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 06:56   #2
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Ima tu još slika za koje nisam baš sigurna da su meni namjenjene niti sam znala da ih imam uopće jer sam ih sad doslovno prvi put vidjela. Jel može netko objasnit?
Da nisi možda koristila "javne razgovore", tipa: vijesti.hr i sl… Od tuda bi mogle biti te nepoznate slike.
Uglavnom, svaku sliku koju vidiš na računalu koristeći Viber, kopira se u ViberDownload datoteku. Slobodno to obriši.
__________________
Ja mislim da je barem tako...
Davero is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 07:41   #3
Koristim ovu temu da postavim pitanje..da li je moguće imati viber na laptopu a da ga ne instaliram i na mobitelu?
Čitala sam nešto da je moguće ali način kako nisam našla...pa ako tko zna bila bi zahvalna
danke
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 08:10   #4
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
Koristim ovu temu da postavim pitanje..da li je moguće imati viber na laptopu a da ga ne instaliram i na mobitelu?
Čitala sam nešto da je moguće ali način kako nisam našla...pa ako tko zna bila bi zahvalna
danke
Ne, nije moguće, moraš imati viber na mobitelu. Kod instalacije vibera na laptop pokrećeš registraciju za koju traže tvoj broj mobitela da bi mogli poslati 'kod' viber aplikaciji.
__________________
Ja mislim da je barem tako...
Davero is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 08:39   #5
Quote:
Davero kaže: Pogledaj post
Da nisi možda koristila "javne razgovore", tipa: vijesti.hr i sl… Od tuda bi mogle biti te nepoznate slike.
Uglavnom, svaku sliku koju vidiš na računalu koristeći Viber, kopira se u ViberDownload datoteku. Slobodno to obriši.
Nisam. Ne citam javne razgovore jer mi nemaju smisla.

E
Vecinu tih slika nisam vidila apsolutno nikad u zivotu. Dopisujem se preko vibera sa doslovno dvoje ljudi i znam sta su mu slali narem otprilike.
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 21:05   #6
Pitanje, spremila sam od određene osobe broj mobitela u imenik e sad vidim da osoba koristi viber da li ona može nekim slučajem vidjet ili dobit obavijest o tome odnosno o nekom nepoznatom broju?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 17:29   #7
Zasto za neke kontakte stalno piše da su online tj na mreži, a drugima piše "zadnji put online prije toliko i toliko sati/dana?
Jel to aktivnost na viberu ili?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 19:00   #8
To je aktivnost na mreži, drugim riječima ne možeš raditi sa viberom bez mreže.
lemy56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 18:58   #9
Ovo nije u vezi vibera nego whatsapp jer mi se neda otvarati nova tema u vezi toga.,
Ima li whatsapp nešto bolje od whatsapp web-a ??? Vidim da se ne može raditi ako mob nema internet ili ako je ugašen. Ispraznila se baterija i ne mogu koristiti whatsapp jer nije spojen.
Viber je tu bolji, ako spraznim bateriju i stavim na punjač tj ne palim ga i samo ga koristim na kompu

Inače dugo nisam imao whatsapp ali jedna osoba neče koristiti viber pa sam ja stavio whatsapp.


------
Da malo pohvalim viber
Šogorica je bila u njemačkoj, umjesto da nas zove preko fiksnog telefona ili mobitela razgovarali smo preko vibera (poziv i kratko videopoziv) oboje smo se zakačili na wifi i nismo potrošili ni lipe.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:58.