Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2017., 00:20   #21
..a uostalom ova iz članka je imala 25 godina...halo, 25 godina..o čemu mi pričamo?
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 00:42   #22
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Oprosti ali kakve veze sada imaju ubojice i narkomani i nevino optuženi sa ovom temom i ovim slučajem?
Pa "osudio" si djevojku, a ne znaś ju i pisao si da bi Ti nju, kao otac odgojio ovako i onako i na te dvije stvari se je odnosio moj odgovor.

Ako ne razumijeś dalje, mogu prośiriti tumaćenje mog proślog odgovora.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 01:07   #23
Sve dok jednoga dana....

Pročuli su se stravični krikovi.....jecaji..hropot.

Hoću reći, same pomisli na bolest reproduciraju navedenu.

Ili, vele u narodu da je poludio, dok mudriji tvrde, da zdravoga mozga nije ni imao.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 01:08   #24
Pa ako je netko sa 25 godina uvjeren kako može "kontrolirati smrt"....

Nije potrebno ništa dalje obrazlagati..ne očekujem da se netko slaže sa mnom..
..i jedino si je ona sama kriva za to "što se nije vratila"...
Smrt nitko ne može "kontrolirati"...može ju samo odabrati i to je svačije legitimno pravo ako se mene pita. Kada već ne možemo birati gdje, kako i kada ćemo se roditi onda možemo birati kako ćemo umrijeti....ali kontrolu nad smrću nema niti jedan čovjek....ako možda ima još oih koji to ne znaju
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 01:20   #25
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
....ali kontrolu nad smrću nema niti jedan čovjek....
Na żalost imaju i to previśe njih...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 05:48   #26
na nettu ima recept kakoo napraviti bombu pa onda mora biti i o tome nesto.
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 21:24   #27
Nemojte se zajabavti...zgasnuli budu server.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:07.