Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2016., 00:44   #181
Quote:
VelikiKruhovski kaže: Pogledaj post
Ovi meteori ili kometi veči primjerci, sve češće se snime da osvjetle dok padaju kroz atmosferu. Evo novi slučaj
Tko bi rekao da će se uz prisustvo sve većeg broja kamera češće snimiti meteori
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 08:48   #182
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Tko bi rekao da će se uz prisustvo sve većeg broja kamera češće snimiti meteori
I to što kažeš. Ima to smisla. Svi sad snimaju.

No ne mora biti. U rusiji kad pade onaj veliki meteor išli su znanstvenici to gledati pažljivo, očito nisu imali priliku često takvu.
VelikiKruhovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 17:45   #183
Quote:
VelikiKruhovski kaže: Pogledaj post
I to što kažeš. Ima to smisla. Svi sad snimaju.

No ne mora biti. U rusiji kad pade onaj veliki meteor išli su znanstvenici to gledati pažljivo, očito nisu imali priliku često takvu.
Iznenadilo ih je.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 12:50   #184
https://youtu.be/cm04D_YlOPE?t=9

Ovako izgleda smak svijeta, možda, kao dole na slikama

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/...11_964x710.jpg

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...asIwlFOkiIp5p7


To je sve sad kažu bilo je tih najava previše pa ljudi imaju sumnje. Zato kažu da upravozatomože ljude iznenaditi pravi smak kad dođe. Koji nije prank.
Uvjek dok sjediš u pabu ili kafiču može doči na pivu i neki nasmješeni tip sa ručnikom i naručiti pive, a može i pjevati ne toliko poznati refren ne toliko poznate pjesme SO LONG AND THANKS FOR ALL THE FISH
VelikiKruhovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 16:34   #185
Quote:
VelikiKruhovski kaže: Pogledaj post
https://youtu.be/cm04D_YlOPE?t=9

Ovako izgleda smak svijeta, možda, kao dole na slikama

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/...11_964x710.jpg

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...asIwlFOkiIp5p7




To je sve sad kažu bilo je tih najava previše pa ljudi imaju sumnje. Zato kažu da upravozatomože ljude iznenaditi pravi smak kad dođe. Koji nije prank.
Uvjek dok sjediš u pabu ili kafiču može doči na pivu i neki nasmješeni tip sa ručnikom i naručiti pive, a može i pjevati ne toliko poznati refren ne toliko poznate pjesme SO LONG AND THANKS FOR ALL THE FISH
Ma daj bre golube zar bas tolko verujes u bibliju? pa i to su ljudi pisali ko i gitu i sve ostalo i mnogi verujem mnogo vise veruju tim knjigama nego li ti bibliji!

mislis li da od 7/8 milijardi ljudi nece niko razmisljati o tome kada kao dodje..neko ce misliti i tad da dolazi ok mozda jednom ali zasad izgleda ce jos samo koji veci rat i to je to.. zaglupice se jos drustvo i bice centralizovanija moc narodu na oci ..

ovo da je hrpa pive smak sveta je smesno a i uragani su mocni.. no to nema veze sa tim sto se u ljudima gubi svest sto je zapravo smak sveta!
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 20:49   #186
Quote:
VelikiKruhovski kaže: Pogledaj post
https://youtu.be/cm04D_YlOPE?t=9

Ovako izgleda smak svijeta, možda, kao dole na slikama

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/...11_964x710.jpg

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...asIwlFOkiIp5p7


To je sve sad kažu bilo je tih najava previše pa ljudi imaju sumnje. Zato kažu da upravozatomože ljude iznenaditi pravi smak kad dođe. Koji nije prank.
Uvjek dok sjediš u pabu ili kafiču može doči na pivu i neki nasmješeni tip sa ručnikom i naručiti pive, a može i pjevati ne toliko poznati refren ne toliko poznate pjesme SO LONG AND THANKS FOR ALL THE FISH
ovu gore sliku sa vjetrom bui i ja mogao izazvati,psoto imam tu Moc,ovo dole je zajebancija bedasto
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 23:28   #187
Baš napisah što mislim o smaku svijeta ovdje na temi koja bi trebala biti spojena s ovom.
Vizionar R is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 00:50   #188
Nitko nije spomenuo za kraj svijeta 16-og ovog mjeseca?

Asteroid 2016 WF9 srediśnjice 500-1000m treba udariti u zemlju g/n datuma.
NASA je pod kraj prośle godine informirala o njemu, ali je rekla, da neće udariti u zemlju.
Sada to poreće navodni njihov zaposlenik neki Damir Zakharowicz Demin.
Prema njemu udar asteroida će uniśtiti gradove i izazvati ogroman tsunami.
NASA demantira tu glasinu.

Da bi taj asteroid trebao udariti u zemlju potvrdjuju neki Ruski i Kineski naućnici -nije navedeno koji.

Eto, żivi bili, pa se vidjeli i poslije tog kraja svijeta
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 02:46   #189
Gde si ovo nacuo benny?
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 02:53   #190
Pa proverio sam ustvari mi i ne izgleda da ce biti nesto od toga ali ko zna mozda je i to to
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 20:58   #191
Ovo nije chat tema. Samo obavijesti.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 21:45   #192
Jel već bilo ovo odbrojavanje?

http://www.slaveplanet.net/index.php...times-and-info

__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 23:40   #193
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Je bilo je 21.12.2012 kao po Majama end i udar Nibirua.

No to je bio samo po majanskom kalendaru kraj jedne ere od 3600 godina, a i reklama kraja svijeta je poslužila trgovinama kada su prepersi prodali vlasite kuće i pokupovali kolekcije noževa, šatora, bushcraft opreme i otišli živjeti u neku iskopanu rupu u šumi.u
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 10:35   #194
Našao sam novi datum za smak svijeta, 13.10.2017, petak 13, i stogodišnjica objave djevice Marije u Fatimi......

link
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 23:37   #195
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Našao sam novi datum za smak svijeta, 13.10.2017, petak 13, i stogodišnjica objave djevice Marije u Fatimi......

link
Fatimsko proročanstvo,
Aaaaaaaassaa , nagovješta se već neko vrijeme.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 16:07   #196
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Našao sam novi datum za smak svijeta, 13.10.2017, petak 13, i stogodišnjica objave djevice Marije u Fatimi......

link
Pa kud baš u petak ? Pokvariti će mi planove za vikend !
DecimusMeridius is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 16:20   #197
Quote:
DecimusMeridius kaže: Pogledaj post
Pa kud baš u petak ? Pokvariti će mi planove za vikend !
sićaš se ti one scene iz velog mista, na kraju serije ka je bija 2 svjetski rat, iđu strikan i netjak i vuču neka kolica, ono sve razrušeno taman završilo bombardiranje i prolazu ispo balkona od inžinjera duje i on pita "a šta je ovo opet tuklo?" a strikan odgovara "a ne nego će čekat da se fina gospoda probudu"

tako će i tebe pitat oće smak svita u petak ili u nedilju naveče ka se ti vratiš sa izleta
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 21:24   #198
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
sićaš se ti one scene iz velog mista, na kraju serije ka je bija 2 svjetski rat, iđu strikan i netjak i vuču neka kolica, ono sve razrušeno taman završilo bombardiranje i prolazu ispo balkona od inžinjera duje i on pita "a šta je ovo opet tuklo?" a strikan odgovara "a ne nego će čekat da se fina gospoda probudu"

tako će i tebe pitat oće smak svita u petak ili u nedilju naveče ka se ti vratiš sa izleta
Poštovani gosp. Quark, pod pretpostavkom da ste uistinu onaj za koga se predstavljate, dopustite mi da iskoristim priliku i kažem da sam vjerni čitaoc mudrosti Informatičara starog kova.
Kako sam prilikom odabira struke mimoišao informatiku, moje intelektualne sposobnosti očito su dokazano na nižoj razini od presvjetlog postojanja Vaše uzoritosti. Shodno tome, utvaram si da postoji mogućnost da Karma uzme u obzir moje sitne, sebične prohtjeve da planet ostane u jednom komadu do ponedjeljka ujutro. Posebice ako sam u petak napunio spremnik goriva.
Naravno, već razmatram planove koji će me približiti ovom cilju, a koji uključuju promjenu vremenske zone i prelazak na Julijanski kalendar .
Usto moram napomenuti da su mi godine života još uvijek ispod broja cipela, pa posljedično nisam gledao Velo misto.
DecimusMeridius is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 22:21   #199
Quote:
DecimusMeridius kaže: Pogledaj post
Poštovani gosp. Quark, pod pretpostavkom da ste uistinu onaj za koga se predstavljate, dopustite mi da iskoristim priliku i kažem da sam vjerni čitaoc mudrosti Informatičara starog kova.
Kako sam prilikom odabira struke mimoišao informatiku, moje intelektualne sposobnosti očito su dokazano na nižoj razini od presvjetlog postojanja Vaše uzoritosti. Shodno tome, utvaram si da postoji mogućnost da Karma uzme u obzir moje sitne, sebične prohtjeve da planet ostane u jednom komadu do ponedjeljka ujutro. Posebice ako sam u petak napunio spremnik goriva.
Naravno, već razmatram planove koji će me približiti ovom cilju, a koji uključuju promjenu vremenske zone i prelazak na Julijanski kalendar .
Usto moram napomenuti da su mi godine života još uvijek ispod broja cipela, pa posljedično nisam gledao Velo misto.
jesan, jesan, ja san

čitan i ja šta ti ode pišeš po forumu i mogu samo reći:

molim modove da ovo ne shvate kao off nego kao upoznavanje dva forumaša prije možebitnog smaka
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 11:53   #200
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
jesan, jesan, ja san

čitan i ja šta ti ode pišeš po forumu i mogu samo reći:

molim modove da ovo ne shvate kao off nego kao upoznavanje dva forumaša prije možebitnog smaka
Pa eto da se onda sa sigurnošću vratimo na temu...

Dakle, čini se da svaka najavljena Apokalipsa ima četiri aspekta; (i) kada, (ii) na koji način, (iii) zašto i (iv) što ostaje na kraju. Ponekad su povezani nekom uzročno posljedičnom vezom, ponekad nisu.

Da počnem s lamentiranjem na temu datuma. Čini se da postoje dvije kategorije - fiksirani datum (21.12.2012. i sl.) te datum definiran nekim od druga dva aspekta - načina (udar kometa, biti će kad se integral brzine po vremenu izjednači s udaljenošću kometa od Zemlje) ili razloga (neki manijak s prstom na pravom gumbu odlučio da je to to).
Fiksirani datum je obično neka brojka koja se lako pamti što bi značilo da je Apokalipsa zamišljena kao "idiot proof" referenca za neki vremenski koordinatni sustav čije je ishodište arbitrarno postavljeno. Dakle, kraj svega je planiran tako da bi ga mogli pojmiti oni koji se čude zašto sam na početku napisao iv umjesto iiii.

Nekako mi baš ne djeluje uvjerljivo. Ostajem u uvjerenju kako treba gledati na sljedeća dva aspekta. Nastavak mojih umotvorina slijedi. Osim ako u međuvremenu ne bude kraj svijeta. Ili me netko ne uvjeri da je prvo datum fiskiran iz nekih kozmičkih razloga.
DecimusMeridius is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:46.