Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2017., 19:24   #1
Klonka, vrijeđanje na temi Željka Markić

Pošto aktivno sudjeluješ na temi o Željki Markić htio bih upozoriti na slijedeće:

Forumašica Silajn proglažava forumaša Mestra fašistom:
Quote:
Silajn kaže:
mestre i slični, s obzirom da je vaše primarno nastojanje da unazadite civilizacijske dosege pa tako i uništite tolerantno društvo stalnim zagovaranjem raznih vrsta restrikcija usmjerenih na Drugačije u društvu, nikakvo pozivanje na kulturu dijaloga jednostavno nema svrhe.

S fašistima se ne ulazi u dijalog
Forumaš judolino se pridružuje vrijeđanju forumaša Mestra:
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Upravo tako, drugarice draga.
Jedna je od najvećih zabluda klinaca s dredloksima i Čeom na majici da je s fašistima moguć dijalog.

Vjerujem da ti jako dobro znaš to je fašizam, kao što jako dobro znaš zašto podržavaš Željku Markić, klerofašisticu s kojom je apsolutno nemoguć bilo kakav dijalog ako nisi potpuno na njezinoj liniji.

To se moglo vidjeti masu puta kad je ta klerofašistica davala intervjue - a najbolji primjer bio je kod Stankovića.

Ne - s takvima nema dijaloga. Ne zato što ljevica ne nudi dijalog, nego zato što je očekivati dijalog od katolibana poput Željke Markić podjednako optimistično kao i očekivati od mrtve kurve da ti uzvrati ljubav.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=978189&page=47

Pošto Pravila zabranjuju vrijeđanje i provociranje forumaša lijepo te molim da sankcioniraš ova dva posta jer je u demokratskom društvu jednostavno neprihvatljivo proglašavati neistomišljenike, u ovom slučaju konzervativnih svjetonazora, fašistima.
To je negacija demokracije.

Unaprijed hvala.
__________________
Danas je jučer...
ZorroD is offline  
Old 08.03.2017., 18:55   #2
Klonka, naravno nije ovo jedini slučaj gdje judolino forumaše koji drugačije misle etiketira kao ustaše i (klero)fašiste.
Ovo je meni napisao:
Quote:
judolino kaže:
Glede podebljanog - ako i kada ta tvoja država bude NDH, tada ćeš to moći zahtijevati.
Ali dok god živiš u demokratskoj RH, pomiri se s tim da si ti manjina i da ni ti, ni tvoji istomišljenici ne mogu provoditi zakone na temelju pobijeđene, totalitarne i klerofašističke ideologije.

Aj spusti se na zemlju.
Ovaj post je nekažnjeno stajao na temi o Željki Markić pet, šest dana a moderatori su tamo svakodnevna pojava. (njih tri, četiri tamo redovno debatiraju)
Tek je na moju privatnu zamolbu post izbrisan. (najvjerovatnije bez kartona).

Prema tome, zadržimo kriterije.
Kad bih ja tebe nazvao fašistkinjom (nije neubičajeno da se na internetu neki liberali i ljevičari isto tako etiketiraju) bih li ja popio karton od tebe...?
__________________
Danas je jučer...
ZorroD is offline  
Old 09.03.2017., 00:26   #3
Izmoderirao sam dodatno postove iz prvog posta. Ne znam još zašto to nije odmah učinjeno, no pripazit ću ubuduće i nešto pažljivije da takav diskurs ne prolazi.

Obračuni s klonkom su promašeni, ona je sedma od devet moderatora na Politici. Za eventualne propuste u reakcije na prijave je odgovorna koliko i ostalih osam.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:13.