Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2016., 16:46   #1401
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
cek ti si povjerovala u te gluposti, ne moze on nista skenirati

tak je mene jednom baba isla preveslat da ce mi zvat policiju prek onog svog uredjaja i prisloni ona tu ciglu na glavu i kao zove onda sam je odjebo i zbedirala se skroz, naravno nista od policije nije bilo
Zapravo i nisam ali ne skodi povjeriti. Usput podijelim s ruljom njihove nove trikove.
A i cisto sumnjam da bi zetovac, koji je dosao do podataka, propustio zadovoljstvo pisanja kazne.
Vjerojatno je racunao da mozda imam u torbi neotkucani pokaz. To bi mozda i uspio odskenirati.
night angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 22:43   #1402
Quote:
night angel kaže: Pogledaj post
Zapravo i nisam ali ne skodi povjeriti. Usput podijelim s ruljom njihove nove trikove.
A i cisto sumnjam da bi zetovac, koji je dosao do podataka, propustio zadovoljstvo pisanja kazne.
Vjerojatno je racunao da mozda imam u torbi neotkucani pokaz. To bi mozda i uspio odskenirati.
ajd dobro vec sam se zabrinuo haha, zbilja prodaju tak glupe price ovih dana mislim da ni stari ljudi vise ne puse te stvari neke

sto se tice rfid skeniranja bez tvog pristanka vrlo je tesko ak nije odmah do kartice uredjaj, i lako se blokira sam u novcanik stavi alu folije, i ak imas vise kartica jednu do druge isto nije lagano bas, no sto se tice zastite nije se problem zastititi od toga
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 18:47   #1403
Sedim u četrnajstici na mihaljevcu sa brojem tramvaja 2211 iz kojeg je vozač izbacio putnike koji su ušli prije nego se trmvaj okrenuo na smjer centar. Neki koji su kao i ja ostali se sada voze ukrug na okretištu zbog odmazde vozača!

Putnici koji su ušli napravili su to zato jer su pola sata na hladnoći čekali četrnajsticu i više nisu mogli izdržati.

Ovo je sramota, vozač se osvećuje vozikanjem po okretištu kao da je tramvaj njegov!
Zaynee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 09:35   #1404
Za izradu radničkog pokaza treba li osim zahtjeva za izdavanje i neka potvrda o statusu da sam zaposlena
(kao što npr. treba za studentski pokaz potvrda s faxa) ili će to biti vidljivo iz mog oib-a svaki mjesec kada ću punit kartu?

Hvala.
chica_bomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 15:43   #1405
Da li je (i) danas besplatan prijevoz ZET-om?
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 17:33   #1406
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
tak je mene jednom baba isla preveslat da ce mi zvat policiju prek onog svog uredjaja i prisloni ona tu ciglu na glavu i kao zove
hahahaha dugo me nije ovak neš nasmijalo
Cupcake4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 19:59   #1407
Je li moguće da mi je zetovac skenira pokaznu priko jakete i novčanika sa nekih 30-ak cm sa svojim aparatom? Reka je ka da mi je skenira "neki dokument" i da ga izvadim. Ja mu, normalno, nisan ništa pokaza. Izašli smo na stanici, on je nešto tipka po tom uređaju i reka: "Očekuj čestitku za 2 i po miseca." Onda smo se razišli svako svojim putem.

Zadnje uređivanje ImmigrantViolin : 03.01.2017. at 20:51.
ImmigrantViolin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 22:24   #1408
Quote:
ImmigrantViolin kaže: Pogledaj post
Je li moguće da mi je zetovac skenira pokaznu priko jakete i novčanika sa nekih 30-ak cm sa svojim aparatom? Reka je ka da mi je skenira "neki dokument" i da ga izvadim. Ja mu, normalno, nisan ništa pokaza. Izašli smo na stanici, on je nešto tipka po tom uređaju i reka: "Očekuj čestitku za 2 i po miseca." Onda smo se razišli svako svojim putem.
nemoguce sa te udaljenosti cak i da imaju takve sposobnosti i znaju di se tocno nalazi odredjeni dokument na tebi, seru sve vise ljudima i lazu samo da uberu danak, nemojte padat na nikakve price kaj vam govore, inace da je uspio nekaj napravit isprinto bi ti aparat onaj kaznu
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 08:44   #1409
ne bi li to na kraju krajeva bilo protuzakonito - skeniranje osobnih dokumenata, ma bilo kakvih dokumenata osim isključivo karte za vožnju zetovim vozilima?
Trickie Q. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 12:59   #1410
Quote:
Trickie Q. kaže: Pogledaj post
ne bi li to na kraju krajeva bilo protuzakonito - skeniranje osobnih dokumenata, ma bilo kakvih dokumenata osim isključivo karte za vožnju zetovim vozilima?
pa bi ofc, al znas da kontrola ne mari previse za zakone ove drzave, pa stalno cujemo svakakve price od toga da ljude zatoce u busu ili tramu i ne daju im van do tog da se povlaci za ruke i fizicki napada ljude
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 13:36   #1411
Hahaha, ma tko bi njima i s kakvim pravom(i da postoji) dao takav uređaj? Pa tu bi bio ostavljen prostor za mnoge zloupotrebe, ajde za pokaz ne mogu biti sigurna da ne mogu "skenirati", ali za osobnu i ostale dokumente koji nemaju veze sa zetom nema šanse.

Osim toga da mogu "skenirati" ne bi tražili da im se pokaže dokument, blefiraju, znaju da većina ljudi ipak nosi sa sobom dokumente pa prodaju priče ako netko nasjedne.
Meni je jedan kao bio "zvao" policiju tako da je prislonio mobitel na uho, rekao samo neki broj i adresu, za to vrijeme se poziv nije uspio ni uspostaviti, a tek nešto drugo, kao da samo čekaju njega da nazove, ne mora se ni predstaviti ni išta, odmah hitaju, haha.
Igraju na strah, pa tko nasjedne nasjedne.
kosjenka- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 18:20   #1412
Je li netko primjetio da je zet uveo free wifi u tramvaj/e? Vozio sam se danas u novoj 17ici i vidim naljepnicu free wifi kod vozaca i na ulaznim vratima. Isprobao, nisu neke brzine ali radi.
Nema nikakve obavijesti, pa pretpostavljam da testiraju sustav.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
__________________
.
NooKie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 05:36   #1413
Quote:
NooKie kaže: Pogledaj post
Je li netko primjetio da je zet uveo free wifi u tramvaj/e? Vozio sam se danas u novoj 17ici i vidim naljepnicu free wifi kod vozaca i na ulaznim vratima. Isprobao, nisu neke brzine ali radi.
Nema nikakve obavijesti, pa pretpostavljam da testiraju sustav.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
ye zet radi na free wifi sustavu cuo sam da im koncar sredjuje taj sustav, jos je u testnoj fazi
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 11:28   #1414
Da li kad predam zahtjev za izdavanjem mjesecne, dobim neku privremenu karticu koju mogu koristiti?dok mi unutra 15 dana ne dodje iskaznica.. Kao sto je situacija kod osobne.. Ili moram u medjuvremenu kupovat karte za 4 kn?
gargamel2310 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 10:08   #1415
Danas po prvi put skužio one wifi tramvaje. Spor download ali zato upload je odličan

Vidim da im HT pruža usluge.

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 22:25   #1416
Quote:
gargamel2310 kaže: Pogledaj post
Da li kad predam zahtjev za izdavanjem mjesecne, dobim neku privremenu karticu koju mogu koristiti?dok mi unutra 15 dana ne dodje iskaznica.. Kao sto je situacija kod osobne.. Ili moram u medjuvremenu kupovat karte za 4 kn?
Dobiješ privremenu
Baraba12321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 00:58   #1417
Sta je sa onim " oprostom svercanja " za prvi put... Jel to vrijedi?
matek999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 01:47   #1418
Quote:
matek999 kaže: Pogledaj post
Sta je sa onim " oprostom svercanja " za prvi put... Jel to vrijedi?
ne vrijedi, ne nasjedaj na njihove fore
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 19:17   #1419
Pozz!

Jel zna ko mozda koliko dugo imamo pravo na socijalni pokaz nakon kaj se zaposlimo? Sutra pocinjem radit, a i tek tad predajem papire i papirologija ide u proces, a kraj mj je. Koliko treba burzi i zetu da se povezu? Znam dok sam bila na strucnom da sam 2 mj bila na socijalnom, a to je famozna brzin tih ugovora i proces koji traje citavu vjecnost. Kaj mislite?! Ima li nade probavat i pravit se lud? Ak mi kazu radnicki necu- vise mi se isplati karta 4 kn.
__________________
- If u don't like where u are, then change it. U are not a tree. -
ana xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 19:52   #1420
Ima li nade da ce mi vozac dozvoliti da unesem bicikl u bus?
Trebala bih prevesti bicikl od crnomerca do gornje bistre
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:52.