Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2017., 10:08   #1301
Evo, leće s Adria leća su u očima, za sada ne vidim nikakvu razliku, savršeno su udobne, uopće ih ne osjetim u očima, kao i svake nove leće koje sam do sada stavila. Riječ je o Biofinity toric.
Bude li sve ok sa sva 3 para, naručiti ću opet od tamo.

From Huawei MHA-L29
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 12:03   #1302
Moja frendica kupuje lece kod njih (Adria lece, jelte) od kako su se pojavili i zadovoljna je.
Jos s niti jednim parom nije imala problema niti vidi neku razliku od leca kupljenih u optici.

Ja se pak jos drzim poljskih dilera.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 20:30   #1303
Ima li negdje naručiti polutvrde leće iz EU?
Mučim se, guglam, kopam ali sve što neđem je iz US.
maxx385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 20:43   #1304
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Nosim polutvrde lece (astigmatizam) dugi niz godina i sad planiram preci na meke lece....E sad dali je zaista istina da Adria lece prodaju kineske lece losije kvaltete???
Vidim da su jeftiniji od drugih..ali bojim se da se nebi opekao.
Gluposti, prodaju iste kao i optičarske radnje. Osobno kupujem kod njih.
iprodano is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 10:18   #1305
Jel tko kupovao sa www.zinn.pl u zadnje vrijeme i ako da, koliko ste čekali na dostavu?
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 11:37   #1306
Ima li koja druga online hrvatska firma koja prodaje leće a da nije adrialeće?
Imam osjećaj da su leće od njih tanje i manje kvalitetne.
Prijatelj mi je kupovao jednom također rekao da su mu kvalitetnije one koje kupe kod optičara.

Tako da sada gledam gdje kupiti leće online a da ta ista firma ima i fizički dućan.
thecopycat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 11:39   #1307
Quote:
thecopycat kaže: Pogledaj post
Ima li koja druga online hrvatska firma koja prodaje leće a da nije adrialeće?
Imam osjećaj da su leće od njih tanje i manje kvalitetne.
Prijatelj mi je kupovao jednom također rekao da su mu kvalitetnije one koje kupe kod optičara.

Tako da sada gledam gdje kupiti leće online a da ta ista firma ima i fizički dućan.
Optika online

From Huawei MHA-L29
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 11:40   #1308
Nosim lece s Adrialece vec cca. 2 godine i nikada niti jedan problem.
GoogleGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 22:03   #1309
pa nekako mi je nepojmivo da mogu prodavat kopije ( bilo kakve ) kad je sve u kutijama od proizvođača, od njih zapakirano i zatvoreno. ne pakiraju prodavaci lece vec proizvođači.
kos24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 10:04   #1310
Quote:
kos24 kaže: Pogledaj post
pa nekako mi je nepojmivo da mogu prodavat kopije ( bilo kakve ) kad je sve u kutijama od proizvođača, od njih zapakirano i zatvoreno. ne pakiraju prodavaci lece vec proizvođači.
Slažem se.

Uostalom, evo i mog iskustva s PureVision lećama kupljene kod optičara. Bio je prvi pregled pa rekoh ajde, neka bude od njih (mada sam već i tada bila upoznata s adrialece.hr) S obzirom da imam različitu dioptriju na oba oka, morala zam uzeti x2 što me došlo u prijevodu cca 600kn za 6 mj. To je prva negativna stvar, a druga je ta da se leća iz zadnjeg paketa (za 6 mj.) raspucala po sredini nakon samo 2 tjedna... dakle, mislim da je do proizvođača najviše jer adrialece.hr su samo preprodavači. Na stranu njihova moguća neprofesionalnost kod komunikacije.

Svjesna svega toga, idem danas na pregled kod optičara jer nisam leće nosila već par godina, ali ovaj put ću uzeti leće preko adrialece.hr i nadam se da će sve proći u redu.

Zadnje uređivanje Signora M : 05.04.2017. at 10:29.
Signora M is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 10:57   #1311
Ja sam kod Adria leća naručila već 3x i za sada sam zadovoljna, sve je ok s lećama. Čak sam otkrila nove (Top Vue) koje su mi bolje od dosadašnjih (Biofinity).

From Huawei MHA-L29
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 20:15   #1312
Quote:
JayDeena kaže: Pogledaj post
Ja sam kod Adria leća naručila već 3x i za sada sam zadovoljna, sve je ok s lećama. Čak sam otkrila nove (Top Vue) koje su mi bolje od dosadašnjih (Biofinity).

From Huawei MHA-L29
Evo baš idem naručiti jer sam se vratila sa pregleda i gledam te TopVue, ne čine mi se loše. Ostala iskustva?
Signora M is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 20:33   #1313
Quote:
Signora M kaže: Pogledaj post
Evo baš idem naručiti jer sam se vratila sa pregleda i gledam te TopVue, ne čine mi se loše. Ostala iskustva?
Uzmi si prvo po jednu za probu. Tak sam i u ja i to mi je super, jer ne paše svaka leća svakom oku.

From Huawei MHA-L29
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 12:48   #1314
Quote:
maxx385 kaže: Pogledaj post
Ima li negdje naručiti polutvrde leće iz EU?
Mučim se, guglam, kopam ali sve što neđem je iz US.
I mene to zanima pa ako netko ima informaciju, molim da podijeli.
BBW is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 08:53   #1315
Eurolens.com pogledajte

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk
Cwet21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 22:13   #1316
Pozdrav,
Zna li netko pouzdan web shop za kupovinu leca iz Njemacke da dostavlja lece u Hrvatsku? Adrialece i lece iz poljske me ne zanimaju, pa ako netko ima preporuku za iz Njemacke? Hvala
Nn.Nn. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 23:28   #1317
Zasto odmah eliminiras ova dva izvora? Jos ces duze cekat iz njemacke. Adrialece najjeftinije i najbrze

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
kos24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 15:01   #1318
Quote:
Cwet21 kaže: Pogledaj post
Eurolens.com pogledajte

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk
Hvala puno
BBW is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 19:40   #1319
Quote:
BBW kaže: Pogledaj post
Hvala puno
Nema frke.
Javi dojmove (a i razliku cijene) dok narucis
Cwet21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 09:05   #1320
Ima li netko iskustva s naručivanjem preko www.ioptika.hr ? Uspoređujem malo cijene leće i otopina koje me zanimaju kod njih i na Adrialeće, i kod njih su čak i još jeftinije, a piše da imaju
i besplatnu dostavu. Je li netko dosad naručivao od njih, kako ste zadovoljni? Da li je sve bilo ok s dostavom i s lećama?
Hvala!
lostboy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:14.