Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2017., 18:59   #261
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Ima li negdje u zg. tzv. speed square? Ovi kineski na ebayu su mi sumnjivi
Imam jednoga, al ne znam od kuda, marka Stanley!
Slikao, al ne mogu metnuti slike. "Povučem" sliku, a on trkelja da je prevelika veča od 2M (inače slika ima 1,7M) i sad ga jebi.
Inače za određivanje kuta nije potreban visak
Ovaj
http://www.stanleytools.com/_Classes...aultimage=true
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 20:46   #262
klin za nivelaciju

gdje kupiti u zg?
vazno je da je bijela i da se visak moze odlomiti
ovako http://www.universavic.rs/artikal.ph...d=141&art=2974
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 23:19   #263
Imaš u bauhausu. Ja kupio. Smeđe su boje...
mario_bla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 06:50   #264
Quote:
mario_bla kaže: Pogledaj post
Imaš u bauhausu. Ja kupio. Smeđe su boje...
Sorry, čitao sam u hodu i uopce nisam skuzio da mora biti bijele boje. Mozda imaju i bijelih...
mario_bla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 15:29   #265
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Ima li negdje u zg. tzv. speed square? Ovi kineski na ebayu su mi sumnjivi
Nemoj me držati za riječ, ali mislim da sam ih vidio u Pevecu ...
__________________
Ako vam nekim slučajem nisam odgovorio na post, to ne znači da ste upravu, već da mi se ne troši vrijeme na vaše gluposti ... ;)

Ja nabavio novi aparat ... Proinstal Dupli Pulsni Co2 aparat za varenje MIG TIG MMA 200A i baš mi dobro dođe .. :)
strasilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 19:49   #266
Da li tko zna gdje mogu kupiti, za normalne novce, one brze okaste kljuceve, sa cegrtaljkom?
Da nisu oni iz kauflanda sa ogromnom glavom


Sent from my EVA-L19 using Tapatalk
kantonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 08:49   #267
Postovi od forumaša assassin s odgovorima, premješteni na temu Stolarija savjeti.
__________________
"Otišel, otišel sem z mala vu svet na kraju se vrnul pun briga i let'. Skrivećki, skrivećki sem došel nazaj
vu selo mi drago, vu hrvatski kraj." (Vice Vukov)
Majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 11:33   #268
Quote:
mario_bla kaže: Pogledaj post
Pitao si "Rezerne ručke nemaju u dućanu pa me zanima gdje bi se mogla kupiti drška ili kako ju doma napraviti?" - zato sam ti odgovorio kako napraviti ručku jer mislim da je stvarno malo preoptimistično očekivati da se negdje prodaje baš ovakva ručka...
Otkud ja znam, možda ih ima negdje. Danas ima toliko toga , a opet kad nešto tražiš toga nema.
Budem sam napravio doma.

Quote:
BILJEŽNIK kaže: Pogledaj post
Obično ima, ali za ovaj model nema. Te drvene ručke nestaju svako malo pa se uz svaku pumpu isporučuju po tri rezervne. Ako ih nisi dobio uz pumpu, pošalji reklamaciju direktno proizvođaču jer ih dobavljači vole zadržati i koristiti kao drvo za ogrjev. Svaki sarkazam u ovom odgovoru ne odnosi se na autora posta, već na kreatora ovakvog razmišljanja, a to je obrazovni sustav koji je na snazi u ovoj hm, državi. Condore, ti si samo proizvod istog.
Bilježniče, s takvim pogledom na život nećeš daleko dogurati. Zna se kakve su osobe koje imaju potrebu da na sve odgovaraju sarkazmom,provokacijom i cinizmom.

Osobno sam vidio da ima rezervnih djelova za pumpu (oža,brtva,šlauf te adapteri) pa sam mislio da ima i drška.
Condor93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 09:41   #269
Quote:
mario_bla kaže: Pogledaj post
Sorry, čitao sam u hodu i uopce nisam skuzio da mora biti bijele boje. Mozda imaju i bijelih...
hvala!
pogledat cu
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 23:10   #270
Gdje mogu kupiti plave Pez bombone?

Sent from my Lenovo K920 using Tapatalk
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 01:51   #271
HD trade

Poslano sa mog kineza
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 12:46   #272
Kupujem aluminijske letve. Špricane i plastificirane - IMITACIJA DRVETA. Dimenzije 100 x 20 mm , dužine 5-6 metara. Trebam 120 metara. Imam ponudu od nekog majstora iz međimurja. 100kn metar dužni. Jel je netko vidio ili zna gdje bi se mogle nabaviti jeftinije? Hvala.
bricki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 16:34   #273
Već sam pitanje postavila, ali mislim da ću ovdje prije dobiti odgovor. Gdje najpovoljnije kupiti drvene daske (najbolje hrast, ali nije presudno) dimenzija 24,5x70cm, debljine max. 2cm? Treba mi za police.
pigment is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 18:31   #274
Quote:
pigment kaže: Pogledaj post
.....Gdje najpovoljnije kupiti drvene daske (najbolje hrast, ali nije presudno) dimenzija 24,5x70cm, debljine max. 2cm? Treba mi za police.
Razmisli o blažujkama! Obična daska bi se mogla usukati!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:49   #275
Jel zna možda netko gdje se može kupiti mylar folija??
bozoou is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 18:04   #276
Ovo?

http://zelenastanica.com/product/fol...king-1-2-x100m


pozdrav
__________________
freedom is just another word for nothing left to lose
Nikakodopenzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 22:40   #277
Quote:
Nikakodopenzije kaže: Pogledaj post
Oho, fala. Ja sam guglao i guglao..i samo mi izbacivalo neke trgovine u sloveniji ili beogradu najbliže. Nisam ni vjerovao da ima ovdje
bozoou is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 09:18   #278
Quote:
pigment kaže: Pogledaj post
Već sam pitanje postavila, ali mislim da ću ovdje prije dobiti odgovor. Gdje najpovoljnije kupiti drvene daske (najbolje hrast, ali nije presudno) dimenzija 24,5x70cm, debljine max. 2cm? Treba mi za police.
Bauhaus, pevec, uradi sam. Bauhaus ima najveći izbor, radi se o lameliranim daskama i to više vrsta i debljina (tipa kome treba za ploču stola i sl), i to od borovine, hrastovine, bukve, lipe, mislim da čak i od bambusa imaju. Budući su lamelirane nema brige od usukavanja, a i pohoblane su tak da sam premazat uljem, lazurom ili lakom. Pevec i uradi sam imaju samo bor, i čini mi se neš bukve.
samting is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 10:15   #279
Quote:
bozoou kaže: Pogledaj post
Jel zna možda netko gdje se može kupiti mylar folija??
Iako sam dobio odgovor za zelenu stanicu, nisam tamo našao odgovarajuću foliju. Naime meni treba "bilo kakva" folija koja je aluminizirana. Čista kuhinjska aluminijska folija mi nije dobra jer nema plastični film i lako puca. Mylar folija iz zelene stanice nije dobra jer ima predebeli gumeni sloj i preteška je.

Znači, u potrazi sam za aluminizirano-plastificiranoj foliji, koja bi bila čim tanja ...ako netko ima ikakvu ideju gdje bi mogao bilo što takvoga naći??

Bio sam u bauhausu, i tamo sam jedino pronašao samoljepljive aluminijske trake. One recimo imaju odlična svojstva, samo su to trake pa mi je dimenzija beskorisna. Također, ljepilo sigurno daje nešto na gramaži...a ono mi je također bespotrebno.

Možda postoje kuhinjske folije koje su plastificirane/čvrste??
bozoou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 20:08   #280
možda ovako nešto:

http://www.knaufinsulation.hr/produc...na-parna-brana

Još dok je postojao Gramat na Radničkoj kupio sam tamo nešto slično: al folija nanesena na polietilensku foliju s utopljenom mrežicom; dobra čvrstoća, ali s obzirom na podlogu, površina nije onako glatka kao kod kuhinjske alufolije, ako ti je bitna refleksija svjetlosti. Cijena je bila sasvim prihvatljiva. Pogledaj dakle na građevinskim materijalima, tamo gdje su role građevinskih folija ("najlona", krovnih paropropusnih folija i sl.)

Postoji i alufolija za roštiljanje, dosta je deblja od obične kuhinjske.
3007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:02.