Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2016., 21:06   #1
MP Elektronika - iskustva

Naišla sam na ovaj webshop, ali ne znam jesu li pouzdani. Sumnjivo mi je malo što imaju model mobitela kojeg uopće drugdje u Hrvatskoj nema, pa se bojim dolazi li to legalnim putem i što bi bilo s garancijom. Znam da se pri kupovini obećaje sve i sva, a kad se stvarno nešto pokvari stvari su malo drugačije.

Negdje sam pročitala da je to zapravo bivši Spartak. Sjećate se Spartaka?
anita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 06:25   #2
http://www.mp-elektronika.hr/ je njihova stranica ili ?
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 11:32   #3
Da, to su oni.
anita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 14:14   #4
prvi glas, nemam iskustva.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 12:33   #5
i me zanima koja rijec o ovome webshopu...ima ko kakva iskustva??
prodigy08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 15:01   #6
Najbolje da ih kontaktirate telefonom i raspitate se koliko su pouzdani.
Ukoliko ne postoji nitko ovdje tko vam može pomoći,to je jedna prilično prosječna metoda bez jamstva, ali koja će vam osigurati da dobijete kakav-takav odgovor,što će Vam na koncu pomoći da se odlučite...Bar u smislu dojma, ako već ne namjeravate poslovati s njima...
Vjetrogonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 20:05   #7
Ja sam kupila mobitel i došao mi je orginal sa računom i garancijom, najnormalniji dućan i nije bilo nikakvih problema :3
Elipsed is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 11:16   #8
Razmisljam o kupnji mobitel preko ovog web-shopa koji je tu nesto jeftiniji nego na ostalim mjestima, pa me zanima ima li netko mozda neka nova iskustva vezano za dućan?
nikky :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 10:19   #9
i mene također zanima ako neko ima iskustva s ovim dućanom. vidim s7 košta 3500kn pa ga mislim uzet.
Relinquished is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 22:35   #10
I mene zanima! Je li itko kupovao?
Catzzye is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 13:48   #11
mp

mi kupili samsung a5, i iphone 7, došlo u roku 1 dana od uplate sa original računom...čovjek je ljubazan, susretljiv, što god treba je izašao u susret. .. za sad su mobiteli ok.
marinica47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 19:29   #12
dakle, bez problema se može dati skoro 1.400 kuna manje nego drugdje za iphone 7 256 gb, nije neki škart ili roba s greškom?
!hej is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 03:12   #13
MP Elektronika - iskustva

Ne znam, malo mi je sve to mutno. Em kilometarski popis za što je sve registrirao firmu, em nekakva zalagaonica kad se ode na fb stranicu... Možda ti grah dobro padne pa eto prođeš jeftino, a možda i ne baš. Rizik je na tebi. Osobno me ne bi bilo strah škarta (ne znam što bi škart u segmentu novih flagship mobitela uopće mogao biti) već preprodaje ukradene robe.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 15:30   #14
Najbolje ih je pitati tko je uvoznik mobitela koji bi kupio i tko je servis?
Obrt iz Ogulina koliko sam vidio na webu, nema veze sa Spartakom.
Ako su oni uvoznik i servis to nije baš najbolje u slučaju da propadnu, zatvore se itd.
No ako je uvoznik npr MSAN i servis MR servis onda nema brige.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 19:07   #15
je li jos netko narucivao od njih? Zanima me galaxy s8/galaxy s8+
DinoA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 18:51   #16
Kupio od njih galaxy a5 došao sa mađarskom uputstvima i defaultno madjarski meni kad ga upalim znači za madjarsko tržište.
Vratio ga danas nazad jer se čudno ponaša iskace contacts aplikacija sama od sebe i grije se dosta nekad čak 37 stupnjeva a rade samo 4 procesora i ne radim niš š njima samo čitam info portal.
Čovjek je ponudio da mi zamijeni za drugi mob sa hr uputstvima ili vrati novac kako ja odlučim.
U tele2 je 170kn skuplji pa još ne znam što da radim.

Inače telefon je proizveden prije 2 mjeseca znači nije stara zaliha ni neki fake.
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 16:36   #17
Sve je meni to mutno... cijene su odlicne ali sve gledam neki ljudi zadovoljni neki ne, ne zelim riskirat da mi uvale nekakvu glupost za 5000-6000 kuna
DinoA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:04   #18
Skuzio sam da je to zapravo zalagaonica, ali kontaktirao sam gazdu i rekao mi je da imaju nove uređaje te da je za samsung uređaje "Samsung Hrvatska" uvoznik a garancija vrijedi za sve ovlastene servisere za RH. jedino sto preostaje jest da se ode u trgovinu i provjeri se osobno.
DinoA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:26   #19
U Ogulinu se nalazi trgovina i mogu se vidjet uređaji. Prije je to stvarno bio spartak, sad je trgovina/zalagaonica.
davidovski_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 16:46   #20
Thumbs up Rujan 2017

Kupio sam od njih novi Huawei P9 2017 preko web shopa. Cijena je oko 150 kn jeftinija nego drugdje. 5% popusta za jednokratnu uplatu. Dostava je bila 35 kuna što je i dalje ukupno jeftinije preko 200 kn od najeftinijeg što sam našao u zagrebu.

Oni jesu i zalagaonica, ali ako piše novo onda je novo, zvao sam i rekli su mi da je cijena jeftinija jer kupuju na veliko od uvoznika pa se stoga tretira kao second hand. Vrlo su susretljivi telefoski što je još jedan plus naspram većine firmi iz Zagreba.

Ali mobitel koji je došao je 100% novi s računom i garancijom.

Još jedan veliki Plus je dostava, platio sam navečer kasnije, oni su poslali drugi dan i došlo je za 24 sata. Dostavljač je bio GLS, imaju vrlo efikasni tracking sustav, možete dodati alternativnu adresu za dostavu, dodatni broj telefona i još neke cake. Što će reći da sam, naspram Hrvatske Pošte (koji često ostave samo cedulju iako sam doma, a tracking kasni 2 dana) - prezadovoljan!

Ocjena 5/5 u mom slučaju
Atilla82 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:35.