Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2017., 18:09   #101
Quote:
pearljam kaže: Pogledaj post
ako ti išta znači, vjerujem ti

oni očekuju da se njima plaća na vrijeme, ali s druge strane nastoje što više odugovlačiti kad oni trebaju platiti (o tome bi se mogli napisati serijali)
Ma to je stvar bontona,poslovmog bontona odmah vidiš da tu nema zdravog poslovanja .Vlasnik sam 2 firme i poslujem 24 godine .Mislim da sam sve rekao .Kad nekome moraš poslati hrpu mailova onda je to tužno .

Inaće danas su raćuni plaćeni ali nisam sretan , tužan sam .

Radim ili sam radio sa svim trgovačkim lancima u stranom vlasništvu u Hrvatskoj i nikada niti dan nije kasnilo plaćanje .Stranci imaju stroge ugovore ali kada ih potpišeš onda je to beton.

lp
laser is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 13:07   #102
Čekam odgovor na e-mail od 22.12., a povrat novca već 17 dana. Jučer me nazovu i kažu mi da će biti "sutra ujutro" ali ja ne znam kojeg sutra.
Naravno, još čekam novce.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 08:33   #103
Thumbs down Loše iskustvo definitivno

Naručio jaknu s abrakadabra.com i dosta je to brzo i došlo za ta 4 dana...
E sad veličina nije odgovarala i želio sam zamjenu al oni ne rade zamjene. Kažu kupi opet jaknu manji broj a ovu besplatno vrati preko Paketomata pa će mi promptno vratit novce kad pošaljem ovu prvu natrag.
Korisničku službu moraš zvat sto puta a naplaćuju kao da zoves hot line... na mailove baš i ne odgovaraju često.
Dogovorimo nekako da putem Paketomata pošaljem prvu jaknu natrag i daju mi kod za Paketomat... ja dođem po debelom snijegu na Paketomat i kod ne prolazi nikako. Odem na drugi Paketomat ista stvar... i tako opet zovi sto puta i šalji mailove i pošalju mi drugi kod... Opet odem na Paketomat i zamislite opet ne prolazi kod... E sad sam već poludio i svašta rekao. Prošlo još dva dana i u međuvremenu i druga jakna stigla... i onda nakon ne znam koliko natezanja pošalju mi i treći kod koji kad sam došao na Paketomat zamislite opet ne prolazi.
Uglavnom nepotrebna zahebancija koja nikom ne treba.
Cijene ionako nisu neke tako da zaobilazit u velikom luku ovaj internet dućan. Baš me zanima kako će završit i kad će mi novce vratit...
gole is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 19:57   #104
Naivno krenio u Tokića po ulje za moj auto i od starog, kad naletih na ulja ovdje...na abrakadabra kad ono bila neka akcija -10% na paketomat.


He he he kako sam se lijepo ogrebo

Cenim da su skroz skinuli gaće, po netu što sam gledao najeftinije je bilo tute.

Ne kužim ova negativna iskustva, meni je sve uredno stiglo na paketomat u par dana

Zadnje uređivanje grogo bolger : 28.02.2017. at 20:16.
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 15:55   #105
Pa i ja imam 90% pozitivnih kupovina. Nađe se puno toga jeftinog.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 19:51   #106
Quote:
ag007 kaže: Pogledaj post
Pa i ja imam 90% pozitivnih kupovina. Nađe se puno toga jeftinog.
A dobro tebi je iz imena razvidno da si od tamo, ja veze sa njima nemam.

Ja sam škrta cicija i kupujem kad su veliki popusti
Za sad sam vrlo zadovoljan. Nadam se da će tako ostat.

E da popravite malo search.
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 10:45   #107
Opet imaju akciju za Gillete brijače, valjda će opet staviti besplatnu dostavu za paketomat ili možda čak -10% popusta.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 21:16   #108
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
ja sam naručila iphone 5 s u svibnju, bila je neka akcija i dodatni popust na maestro od zabe
prije par dana telefon je riknio, ne može se više upaliti, imam garanciju, poslala sam u hgspot jer su oni nadležni pa ćemo vidjeti što će biti
iphone je sa abrakadabre dosao za 2-3 dana, nije bilo nikakvih problema
nakon tog puta, iphone sam još 2 puta slala na reklamaciju jer nije radio, zadnji put prošli tjedan i zamislite, poslali su novi iphone 5s, međutimnisu poslali garanciju, niti ikakav papir uz njega pa me zanima imam li pravo na novu garanciju ili ne?
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 22:50   #109
apsolutno. novi uređaj - nova garancija. zajaši im za vrat.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=986121
točka 6. u prvom postu

Predali ste proizvod na popravak pri kraju zakonskog roka. Što ako se nakon isteka zakonskog roka ponovi kvar?
Odgovornost za nedostatak se, u slučaju popravka, produžuje za onoliko koliko je potrošač bio lišen uporabe proizvoda, ako se radi o manjem nedostatku. Kada se zbog neispravnosti vrši zamjena ili bitni popravak proizvoda, zakonski rok počinje ponovno teći od zamjene. U slučaju da je zamijenjen ili popravljen samo dio proizvoda, zakonski rok počinje teći samo za taj dio.

a ako budu zezali, najavi im tužbu kod ministarstva gospodarstva https://prijava.mingo.hr/CD/prijava.jsp
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 14:38   #110
Zamoli ih za novi račun ili potvrdu da su zamjenili i jamstvo ti počinje teći ispočetka.
Sada imaju dosta dobar popust, -40% na LOREAL.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 22:00   #111
S abrakadabre ne želim više ni gumicu za brisanje! Naručio si mobitel i dan/dva kasnije krenulo ovo s Agrokorom. Zavlačili me do danas, za neisporuku krivili dobavljača, kao nemaju mobitel na lageru. Kontaktiram dobavljača jer mi nije svejedno i želim spasit svoje novce i oni mi kažu ono što sam i sam znao, a to je da im ne daju robu više. Nakon 10 dana laganja, hladnokrvno mi kažu ako želim, mogu mi stornirat narudžbu!
I još kad vidim danas koliko se reklamiraju i nude "fantastične" popuste povodom 1. rođendana, umalo mi žilica u mozgu pukla!
Ne nasjedajte! U banani su kao i ostatak Agrokora, ali besramno će vam uzet pare i obećati nešto što ne mogu ispuniti.
__________________
One day you'll leave this world behind so live a life you will remember!
J. Knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 09:01   #112
Quote:
J. Knoxville kaže: Pogledaj post
S abrakadabre ne želim više ni gumicu za brisanje! Naručio si mobitel i dan/dva kasnije krenulo ovo s Agrokorom. Zavlačili me do danas, za neisporuku krivili dobavljača, kao nemaju mobitel na lageru. Kontaktiram dobavljača jer mi nije svejedno i želim spasit svoje novce i oni mi kažu ono što sam i sam znao, a to je da im ne daju robu više. Nakon 10 dana laganja, hladnokrvno mi kažu ako želim, mogu mi stornirat narudžbu!
I još kad vidim danas koliko se reklamiraju i nude "fantastične" popuste povodom 1. rođendana, umalo mi žilica u mozgu pukla!
Ne nasjedajte! U banani su kao i ostatak Agrokora, ali besramno će vam uzet pare i obećati nešto što ne mogu ispuniti.
I jesu ti vratili pare? I meni je slična situacija,,prije 2 tjedna naručio frižider i pećnicu i stalno mi govore da čekaju isporuku dobavljača.Sve mi se čini da neću dočekat tu dostavu
Kakav je postupak s povratom novca? Jesi imao problema?

Poslano sa mog HUAWEI P7-L10 koristeći Tapatalk
__________________
tko visoko leti nisko pada
Mr Funny Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 17:39   #113
Zadnja dva dana sam u kontaktu s njihovim dobavljačem, tj. sa osobom koja je zadužena za abrakadabru, i danas mi je rečeno da sutra imaju sastanak na temu abrakadabra i da će mi iza 12h javiti odluku o tome dal' će mi poslati uređaj ili ne. Za sada stoji zabrana slanja ikakve robe s njihove strane.
Sutra kad mi lik javi odluku (iako znam da se neće ništa promijeniti), stopirat ću narudžbu i tražiti lovu nazad. Nakon svega im je bolje da ne filozofiraju jer sam dovoljno lud i bez toga. Ima da bijem tamo nekog ako će filozofirati za lovu!
Taman da je zadnji webshop na svijetu, od njih više ne naručujem pa makar dijelili besplatno!
__________________
One day you'll leave this world behind so live a life you will remember!
J. Knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 20:06   #114
Quote:
J. Knoxville kaže: Pogledaj post
Zadnja dva dana sam u kontaktu s njihovim dobavljačem, tj. sa osobom koja je zadužena za abrakadabru, i danas mi je rečeno da sutra imaju sastanak na temu abrakadabra i da će mi iza 12h javiti odluku o tome dal' će mi poslati uređaj ili ne. Za sada stoji zabrana slanja ikakve robe s njihove strane.
Sutra kad mi lik javi odluku (iako znam da se neće ništa promijeniti), stopirat ću narudžbu i tražiti lovu nazad. Nakon svega im je bolje da ne filozofiraju jer sam dovoljno lud i bez toga. Ima da bijem tamo nekog ako će filozofirati za lovu!
Taman da je zadnji webshop na svijetu, od njih više ne naručujem pa makar dijelili besplatno!
Ajde nadam se da ce sve ispast dobro. Meni su rekli da bi trebali dobit robu do kraja tjedna. Ako i onda budu nesto filozofirali,stornirat cu transakciju i trazit lovu nazad

Poslano sa mog HUAWEI P7-L10 koristeći Tapatalk
__________________
tko visoko leti nisko pada
Mr Funny Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 20:16   #115
Meni su prošli ponedjeljak rekli da će mi mobitel doći u srijedu, pa onda u petak, pa je došao mail da će danas...
Maltene su se kunuli da će u ponedjeljak doći roba. A nije, niti neće.
__________________
One day you'll leave this world behind so live a life you will remember!
J. Knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 13:09   #116
uredno vraćen novac za otkazanu narudžbu

Gledala sam i sama ovih dana ovaj forum da vidim javljaju li se ljudi koji su nešto u posljednje vrijeme kupili na Abrakadabri i kojima roba nije isporučena. Imam takav slučaj, naručila sam mobitel, platila karticom, iznos mi je odmah "skinut" s nje, ali mobitel nikako da stigne. U utorak sam odlučila otkazati narudžbu. Danas sam na svom korisničkom računu kartice vidjela da je uredno obavljen storno iznosa tj. "vraćen" mi je novac koji sam platila. Evo, koliko god da je i mene uhvatila mala panika radi ove strke oko Agrokora, Abrakadbra mi je vratila novac najurednije, a vraćeni iznos se pokazao na korisničkom računu samo dan i pol nakon što je na moj zahtjev narudžba otkazana. Evo, samo da znate moje iskustvo. Znam da bi mene još pred dva dana jedna ovakva informacija prilično umirila

Samo da dodam: Objasnili su mi i u mojoj kartičarskoj kući kao i na Abrakadabri da iznos koji mi je "skinut" zapravo nije naplaćen, već je kartica samo autorizirana za taj iznos - tako da se zapravo nikakav novac ne vraća već se samo stornira narudžba i otkazuje autorizacija iznosa (laički rečeno - tako sam to ja shvatila iz njihovih objašnjenja). Tako da se zapravo za novac ne treba bojati. A samoj kartičarskoj kući, za slučaj bilo kakvih komplikacija, dovoljan je za storniranje iznosa i "račun" koji se vidi na abrakadabri nakon što obave otkazivanje narudžbe - dobijete naime odmah na svom korisničkom računu na abrakadabri "negativni" račun, gdje je raniji iznos napisan kao minus. Dakle, čim vam otkažu narudžbu, dobivate taj novi "invoice" na narudžbi i on sam po sebi, za slučaj bilo kakvih komplikacija, kartičarska kuća priznaje kao dokaz da je obavljen storno.
Danijela 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 16:16   #117
Meni je danas djelatnik dobavljača rekao da je najbolje da si storniram narudžbu jer do daljnjeg neće poslovati s abrakadabrom.
__________________
One day you'll leave this world behind so live a life you will remember!
J. Knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 17:04   #118
Hvala sta ste podjelili iskustva.i ja cu stornirat narudzbu

Poslano sa mog HUAWEI P7-L10 koristeći Tapatalk
__________________
tko visoko leti nisko pada
Mr Funny Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 18:29   #119
Steta sto je do toga doslo.
ponekad imaju stvarno dobre cijene a i dostava im je cesto besplatna na paketomat ili samo 5kn kao trenutno.
U petak sam dao narudzbu a danas mi je stigao paket. Sve je proslo ok.
tutanjkamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 18:49   #120
Sve zavisi što si naručio. Ako imaju na lageru, nema problema. Problem je roba koju moraju tražiti od dobavljača, a dobavljači im ne daju.
__________________
One day you'll leave this world behind so live a life you will remember!
J. Knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:26.