Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2011., 11:18   #21
Pozdrav, jucer sam izvadio 4. zub i zadnji zub koji trebam vaditi zbog ordodontnih razloga.Izvadio sam ga oko 11 sati ujutro i cijeli dan je sve dobro prolazilo,navecer sam mogao nesmetano govoriti i jesti(naraveno ne na stranu izvadenog zuba).I onda oko 3 ujutro sam se probudio krevet je bio cijeli od krvi (moramo napomenuti da mi se ista stvar desila sa 2. izvadenim zubom pa sam isao kod stomatologa pa mi je on stavio spuzivce no u ovu rupu mi je odma stavio te spuzvice za zgrusavanje) no u ustima me se pojavljivala crna tvar nekakava kao katran izgleda.Ja sam stavio par tampona i krvarenje je prestalo.U ustima mi jos koma komadica te crne tvari koja je kao zalipljena za ranu.Dali da je otkinem jer je moj stomatolog meni cistio usta od toga kad mi se desilo krvarenje sa 2. izvadenim zubom i jeli itko ima slicnih problema kao ja da mu se rana otvori usred noci ?

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 17.12.2011. at 15:06. Reason: brisanje uvodne obavijesti moderatora zbog preseljenja posta na drugu temu
SandaleIsusove is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 17:21   #22
Pozz ekipa !

Vadio sam više (previše) zuba u općoj anesteziji.Još uvijek ponekad mi se pojavljuje sukrvica, tj krvava pljuvačka. Zanima me kolko to može da potraje i mogu li nekako to zaustaviti ili prorjediti ?

Hvala
__________________
1.st' class only !
1142007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:52.