Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2017., 10:58   #5281
Vec sam pisala ovdje o toj prokletoj vezi...trajalo 5 god. Prosli tjedan sam konacno smogla snage da prekinem to mucenje. Toliko lazi s njegove strane da jednostavno ne vjerujem kako ljudi tako mogu funkcionirati. I grozno mi je...na trenutke me svlada takva tuga da me doslovno sve boli. Onda ljutnja...osjecam se izmanipulirano i iskoristeno...nadam se samo da ce i njemu netko priustiti takav tretman jednog dana....
sky35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 10:59   #5282
budete vi još igrali kolo.
Nadam se da si trol.
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 12:07   #5283
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
budete vi još igrali kolo.
Nadam se da si trol.
Nisam trol...i zasto bi uopce to bila....od kud ti to?
Hvala na razumijevanju...
sky35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 12:36   #5284
Quote:
sky35 kaže: Pogledaj post
Vec sam pisala ovdje o toj prokletoj vezi...trajalo 5 god. Prosli tjedan sam konacno smogla snage da prekinem to mucenje. Toliko lazi s njegove strane da jednostavno ne vjerujem kako ljudi tako mogu funkcionirati. I grozno mi je...na trenutke me svlada takva tuga da me doslovno sve boli. Onda ljutnja...osjecam se izmanipulirano i iskoristeno...nadam se samo da ce i njemu netko priustiti takav tretman jednog dana....
Potpuno znam kako ti je. Laži i obmane i još pokušaj toga da se krivica prenese na tebe.

Ja sam pogotovo ljut kad se sjetim da sam bio tako izmanipuliran i prevaren, a ona je glumila i još uvijek glumi žrtvu.

Nisam zlopamtilo i nebi mi vjerojatno bilo lakše da netko njoj to priredi, ali nekako to priželjkujem.

Sent from my Lenovo A7010a48 using Tapatalk
__________________
Prihvati onog ko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome ko te povrijedio i zaboravi onog ko te napustio.
hrvach2506 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 13:50   #5285
Da, taj osjecaj krivice koji ti netko izazove je najgori. On bi recimo nesto napravio sto nije bilo u redu, a onda bi tako uspjesno prikazao sve kao da nista i da "sto ja sad hocu".
Najgore je sto je uspio izazvat u meni da preispitujem svoje postupke, a ne njegove.
sky35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 00:55   #5286
Da...Sve što krivo napravi uopće ne registrira kao nešto loše, a svaki pokušaj uspostavljanja nekakve međusobne verbalne analize istog završavao je projekcijom krivnje na mene...i što je najbolje, nije ga ni diralo kad bi me povrijedio do suza

Najžalosnije je kad te takva, vjerojatno duboko nesigurna osoba dovede na rub sumnje u sebe.
To dobiješ kad ti je iskreno stalo da nekog usrećiš, a toj osobi su samo vlastite potrebe na check listi i zapravo ju boli šlapa za tebe.

Sve dok si tu i pružas joj afirmaciju, podršku i što ne
lady tauriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 16:30   #5287
Evo i mene na temi...Ostavila me prošli tjedan, živili zajedno. Obadvoje u 30-tim
Bez puno objašnjenja..Dodijalo joj ( i meni možda kad malo bolje razmislim). Uglavnom, dobro se osjećam zasad iako jesam zbog toga otvorio profil ovdje.
bijednik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 15:57   #5288
Pozdrav svim (ne)sretnim dušama.

Prekinuo sam s curom prije 5 mjeseci,veza od 5 ipo godina.
Ona vec ima drugog i otisla je u drugi grad,radi i zivi s tim likom.
Ja sam ostavo na istom mjestu posao i to je to.
Uglavnom ona se javi nekad kao da vidi kako sam,zeli mi sve najbolje bla bla..
I ja joj lijepo kazem da me pusti to me povrijedjuje.
Dodaje me na drustvenim mrezama a ima neke slike s njim-ono wtf ne mogu to gledati nikako.

Lakse mi je kako vrijeme prolazi,budem super 2-3 tjedna i onda se ona javi ili me uvati depra i odem u ....
Sad se nismo culi mjesec dana i ne namjeravam se javljat sta god bilo,prekinuo sam nisam mogao prec preko nekih stvari a stvarno sam mislio da je to to,cura za brak obitelj itd..

Veliko razocaranje,proslo je pola god a kao da je bilo jucer-ja trunem ona se zabavlja s drugim i kao brine za mene
zividoksimlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 16:48   #5289
Predugo i preozbiljno je to bilo da bi to sad vec bilo iza tebe.
Proci ce. Hoce. Daj si vremena
I pokusaj se ne dokazivati njoj ili sebi ulijetanjem u novu vezu i ekspresnim ozbiljnim akcijama i planovima
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 17:01   #5290
A znam ja da ce to sve proci ipak je to bila duga i ozbiljna veza..
Samo treba upoznati nove ljude,postaviti si nove ciljeve i uzivati jer kad tad ce naletit neka nova osoba u zivot koja ce me privuci..

Sve ovo napisano lako zvuci,ali ponekada je problem to ostaviti
zividoksimlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 17:11   #5291
Quote:
zividoksimlad kaže: Pogledaj post
A znam ja da ce to sve proci ipak je to bila duga i ozbiljna veza..
Samo treba upoznati nove ljude,postaviti si nove ciljeve i uzivati jer kad tad ce naletit neka nova osoba u zivot koja ce me privuci..

Sve ovo napisano lako zvuci,ali ponekada je problem to ostaviti


Da, tesko je prolaziti kroz to. No, cini mi se da si si dobro poslozio stvari u glavi i da si samom sebi prijatelj, a to je najbolje sto si mozes napraviti
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 17:19   #5292
Ti si s njom prekinuo?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 17:20   #5293
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post


Da, tesko je prolaziti kroz to. No, cini mi se da si si dobro poslozio stvari u glavi i da si samom sebi prijatelj, a to je najbolje sto si mozes napraviti
Tocno to, skolski odradjujes prekid, samo naprijed i sve ce bit ok.

MotoX Style @ tptlk
Newbie28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 18:49   #5294
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ti si s njom prekinuo?
Da ja sam s njom prekinuo,bilo je i prije nekih trzavica kao u svakoj duzoj vezi ali nisu bile za prekid.
Ovo ljeto je bila na sezoni,i kad se vratila saznao sam da je imala "aferu" s drugim i to je kap koja je prelila čašu..Preko tog nisam mogao preći,a išao sam do nje na sezoni tako nije da me nije viđala ili nešto od toga..A do tog trenutka je bila cura s kojom sam planirao obitelj život i sve,jer smo toliko toga prošli skupa..

I sad tek shvaćam neke stvari koje prije nisam vidio od te "ljubavi".
Donio sam dobru odluku i nije mi žao,ali opet boli..dođu dani kada mi se sve "vrati" kad me uhvati tuga nostalgija za svim zajednikim..

5 ipo godina s nekim nije mala stvar,ali bolje da smo i sad prekinuli nego za par godina/ili u braku..
zividoksimlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 18:56   #5295
Quote:
zividoksimlad kaže: Pogledaj post
Da ja sam s njom prekinuo,bilo je i prije nekih trzavica kao u svakoj duzoj vezi ali nisu bile za prekid.
Ovo ljeto je bila na sezoni,i kad se vratila saznao sam da je imala "aferu" s drugim i to je kap koja je prelila čašu..Preko tog nisam mogao preći,a išao sam do nje na sezoni tako nije da me nije viđala ili nešto od toga..A do tog trenutka je bila cura s kojom sam planirao obitelj život i sve,jer smo toliko toga prošli skupa..

I sad tek shvaćam neke stvari koje prije nisam vidio od te "ljubavi".
Donio sam dobru odluku i nije mi žao,ali opet boli..dođu dani kada mi se sve "vrati" kad me uhvati tuga nostalgija za svim zajednikim..

5 ipo godina s nekim nije mala stvar,ali bolje da smo i sad prekinuli nego za par godina/ili u braku..
A kad ti se javi prek facea si je stero u kurac ili si fin i pristojan?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 19:36   #5296
Quote:
zividoksimlad kaže: Pogledaj post
Pozdrav svim (ne)sretnim dušama.

Prekinuo sam s curom prije 5 mjeseci,veza od 5 ipo godina.
Ona vec ima drugog i otisla je u drugi grad,radi i zivi s tim likom.
Ja sam ostavo na istom mjestu posao i to je to.
Uglavnom ona se javi nekad kao da vidi kako sam,zeli mi sve najbolje bla bla..
I ja joj lijepo kazem da me pusti to me povrijedjuje.
Dodaje me na drustvenim mrezama a ima neke slike s njim-ono wtf ne mogu to gledati nikako.

Lakse mi je kako vrijeme prolazi,budem super 2-3 tjedna i onda se ona javi ili me uvati depra i odem u ....
Sad se nismo culi mjesec dana i ne namjeravam se javljat sta god bilo,prekinuo sam nisam mogao prec preko nekih stvari a stvarno sam mislio da je to to,cura za brak obitelj itd..

Veliko razocaranje,proslo je pola god a kao da je bilo jucer-ja trunem ona se zabavlja s drugim i kao brine za mene
U potpunosti te razumijem. Prekinula je vezu od 5 godina. Prije 6 mjeseci taman dok smo se zajedno odselili u novi grad. Prvi razlog prekida je bio taj da nisam više za nju, ohladila se i ne osjeća više isto. Da, veza je imala krizu, ali globalno smo bili ok i nije bilo ništa što se ne bi dalo spasiti, baš ni blizu toga. Naravno, to je bila samo maska, zbrojio sam dva i dva i skužio da je mutila s drugim koji je stariji od nje 25 godina.
I danas se viđamo svaki dan jer smo otišli zajedno na studij u inozemstvo, iselio sam iz zajedničkog stana, svodim komunikaciju na minimum, ali i dalje je teško. To mi je bila prva ozbiljna veza i nekako ne mogu shvatiti da je sve to moguće, ne shvaćam zašto sam sve to zaslužio. Novi grad predstavljao je za nas novi početak, napokon smo živjeli zajedno, a sad mi se toliko gadi da nekad jedva preživljavam. Zna se potrefiti dobar dan, ali i nakon pola godine nije mi lako. Ali, priči tu nije kraj. Kako novi dečko živi u Hrvatskoj veza je pukla i našla je novog. Tako da ih sada viđam svaki dan. Eto, ovo je moja mučna priča.
Trudim se koliko je moguće, dosta radim tako da su mi misli zaokupljene ali nekad ne ide i ne ide. Ono što je najgore, još uvijek ju volim...
ajooj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 19:38   #5297
Quote:
zividoksimlad kaže: Pogledaj post
Da ja sam s njom prekinuo,bilo je i prije nekih trzavica kao u svakoj duzoj vezi ali nisu bile za prekid.
Ovo ljeto je bila na sezoni,i kad se vratila saznao sam da je imala "aferu" s drugim i to je kap koja je prelila čašu..Preko tog nisam mogao preći,a išao sam do nje na sezoni tako nije da me nije viđala ili nešto od toga..A do tog trenutka je bila cura s kojom sam planirao obitelj život i sve,jer smo toliko toga prošli skupa..

I sad tek shvaćam neke stvari koje prije nisam vidio od te "ljubavi".
Donio sam dobru odluku i nije mi žao,ali opet boli..dođu dani kada mi se sve "vrati" kad me uhvati tuga nostalgija za svim zajednikim..

5 ipo godina s nekim nije mala stvar,ali bolje da smo i sad prekinuli nego za par godina/ili u braku..
Sad ću ja tebi nešto reć; Ništa se ti nemoj sekirat.
Short Term is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 19:41   #5298
Quote:
zividoksimlad kaže: Pogledaj post
Da ja sam s njom prekinuo,bilo je i prije nekih trzavica kao u svakoj duzoj vezi ali nisu bile za prekid.
Ovo ljeto je bila na sezoni,i kad se vratila saznao sam da je imala "aferu" s drugim i to je kap koja je prelila čašu..Preko tog nisam mogao preći,a išao sam do nje na sezoni tako nije da me nije viđala ili nešto od toga..A do tog trenutka je bila cura s kojom sam planirao obitelj život i sve,jer smo toliko toga prošli skupa..

I sad tek shvaćam neke stvari koje prije nisam vidio od te "ljubavi".
Donio sam dobru odluku i nije mi žao,ali opet boli..dođu dani kada mi se sve "vrati" kad me uhvati tuga nostalgija za svim zajednikim..

5 ipo godina s nekim nije mala stvar,ali bolje da smo i sad prekinuli nego za par godina/ili u braku..
Ček, varala te, javlja ti se i ti si- pristojan?
Wow.
Steraj je u kurac drugi put. Terapeutski je.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 20:00   #5299
Quote:
ajooj kaže: Pogledaj post
U potpunosti te razumijem. Prekinula je vezu od 5 godina. Prije 6 mjeseci taman dok smo se zajedno odselili u novi grad. Prvi razlog prekida je bio taj da nisam više za nju, ohladila se i ne osjeća više isto. Da, veza je imala krizu, ali globalno smo bili ok i nije bilo ništa što se ne bi dalo spasiti, baš ni blizu toga. Naravno, to je bila samo maska, zbrojio sam dva i dva i skužio da je mutila s drugim koji je stariji od nje 25 godina.
I danas se viđamo svaki dan jer smo otišli zajedno na studij u inozemstvo, iselio sam iz zajedničkog stana, svodim komunikaciju na minimum, ali i dalje je teško. To mi je bila prva ozbiljna veza i nekako ne mogu shvatiti da je sve to moguće, ne shvaćam zašto sam sve to zaslužio. Novi grad predstavljao je za nas novi početak, napokon smo živjeli zajedno, a sad mi se toliko gadi da nekad jedva preživljavam. Zna se potrefiti dobar dan, ali i nakon pola godine nije mi lako. Ali, priči tu nije kraj. Kako novi dečko živi u Hrvatskoj veza je pukla i našla je novog. Tako da ih sada viđam svaki dan. Eto, ovo je moja mučna priča.
Trudim se koliko je moguće, dosta radim tako da su mi misli zaokupljene ali nekad ne ide i ne ide. Ono što je najgore, još uvijek ju volim...
Moja je sreća što je otišla u drugi grad,jer je nebi mogao gledat.. Prošao sam s njom svašta i volio sam je baš ono...ali kad sam saznao šta je uradila i još neke stvari ne pada mi na pamet da se ikad više vidimo niti išta drugo..

Neće ti biti lakše sve dok ne upoznaš nekog i ne počneš živit svoj život ne misleći o njom=zvuči lagano sve,ali ne možeš je izbacit iz glave i još kad je vidiš aaa

I ja sam takav,prođe nekad tjedan dva ne mislim uope na nju,i neke sitnice koje smo raditili skupa me bace nazad u prošlost i prisjetim se svega.
Iako bi mi se trebala "gadit" i trebao bi je mrzit zbog svega šta mi je uradila ja je se sjetim i bude teško..ali mogu iskreno sam sebi priznati da mi je lakše iz dana u dan i da je sve manje "kriznih i depresivnih" dana kada mislim na nju,i nas šta smo imali..


Ne čujem se s njom više,ona se znala javit kao šta radim jesam li dobro..
Ne pošaljem je u racku jer se neću osjecat lakse(ali je pristojno odjebem),nego joj kazem da je trebala prije mislit o tome kako cu bit(dok se jeb.s onim),i da me je trebala ostavit pa petljat okolo..
Ugl zadnji put sam rekao sam joj da ne postoji za mene da smo gotovi za sad i zauvijek i da mi se ne javlja uopce..
I hvala bogu ne javlja se i ostavila me je na miru,neka se zabavlja s onim svojim...

Za mene je ta veza iako se jave dani kada bude teško..
Samo vrijeme i strpljenje ce je izbacit potpuno iz ove lude glave koja sve shvaca i realno zna sta je i kako potebno radit za oporavak ali uspomene pobjede
zividoksimlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 12:28   #5300
Nekako sam cesti gost postala na ovakvim temama.
Godinama smo se simpatizirali, nikad nismo nista pokusali, ili je on imao nekoga ili ja, mdutim uvijek ta neka napetost pozitivna kad se vidimo.

I prosle godine napokon se ostvari veza. Uletili smo jako brzo u to.I to u vezu na daljinu, bogovsku daljinu, 2000km

Ispocetka stimalo. Postajalo sve teze.. Prekinuli prije par dana. Nekako sam osjecala i sama da dolazi kraj, pa sam malo lakse podnjela, bila sam spremna, koliko se spreman moze biti na takvo sto.

Medutim to je sada tako, sto ce biti kada dode u moj grad opet za mjesec dana. Ne znam. Vjv cu se tresti kao sto se tresem vec 3 god u njegovoj blizini.

Daljina je razlog prekida. A mozda i nije, mozda je samo izlika. To nikada necu saznati. Prebrzo smo se zapalili i jos brze izgorjeli.
__________________
Neka bude tako, nisam taj ti nisi ta...
TinaVedder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:19.