Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2017., 18:02   #6341
Sve ja to razumim. Pet godina se odnosilo, da nećete više dobivat igrača od dinama (ne mislim na kramarica, vec na krstanovica i ostalE), nećete moć svaki put ubost sa dobrim pojačanjima, ljudi će počet tražit krivca i pričat će: di su Riječani u momčadi, i tu dolazi omladinski pogon.

Nebude te li imali pet, šest domaćih momaka, ključ u bravu ili sredina ljestvice. Ali očito vam to nije problem!



Sve ovo pišem jer me konstantno smeta, šta meni prika na kavi, puste legende, ćire i tv voditelji govore kako se Hajduk treba ugledati na jednu Rijeku, a Rijeka ide istim modelom kao Hajduk (ne misajuci se u vlasnicku strukturu).


Cak pretpostavljam da ce za jedno desetak godina, kad tom fondu dosadi klub prodat i padne na ljestvici, lagano ce ga staviti na bubanj i prodati Gradu Rijeci!
__________________
Veslog do neveselog !!
Bržola is offline  
Old 23.03.2017., 18:06   #6342
Sto se tice koreografije, cuvajte se drukera da vam se ne bi opet 'mater trudila'
__________________
Ajmo prgava familijo!
John Humble is offline  
Old 23.03.2017., 18:25   #6343
Quote:
John Humble kaže: Pogledaj post
Sto se tice koreografije, cuvajte se drukera da vam se ne bi opet 'mater trudila'
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 23.03.2017., 18:32   #6344
__________________
Ajmo prgava familijo!
John Humble is offline  
Old 23.03.2017., 18:41   #6345
Nema više koreografija

A nema ni brige za male nojeve sudeći kako su razmontirali Atletico Madrid i bili bolji od Barcelone sa igračem manje

Još 2-3 godine i eto ih u prvoj ekipi
-milic- is offline  
Old 23.03.2017., 18:50   #6346
Bravo nojići
__________________
Sidra moje duše u tvom moru leže...
williamszd is offline  
Old 23.03.2017., 18:52   #6347
Pljus, pljus
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Old 23.03.2017., 18:55   #6348
Quote:
-milic- kaže: Pogledaj post
Nema više koreografija

A nema ni brige za male nojeve sudeći kako su razmontirali Atletico Madrid i bili bolji od Barcelone sa igračem manje

Još 2-3 godine i eto ih u prvoj ekipi
Gledao sam utakmicu s Barcelonom, mulci su odigrali fantastično, još da je u produžecima ona prečka ušla


Sent from my GT-N5100 using Tapatalk
Babajagac is offline  
Old 23.03.2017., 19:03   #6349
Quote:
Bržola kaže: Pogledaj post
Jao, kako ne razumite. Mišković tvrdi da Klub Rijeka mora biti samoodrživ klub, a to će se ostvariti PRODAJOM IGRAČA i SPONZORIMA!


- oni kad su dosli u Klub sredili su ga od bankrota, stavili na noge i izgradili Rujevicu. Više od toga nemojte očekivati, da će Volpi iz svoga fonda davati Rijeci!
Šta da?!

Pa kako mozes staviti Hajduk i Rijeku u istu recenicu sto se tice samoodrzivosti i onda jos to isto gurati pod vasu ideju koju mi kopiramo

A ovo da ne ocekujemo nis od Volpija mi zvuci kao da ste razocarani jer mi to znamo vec duze vrijeme a nista se nije dogodilo osim sto se borimo za naslov bez njega.
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 23.03.2017., 19:16   #6350
Quote:
Babajagac kaže: Pogledaj post
Gledao sam utakmicu s Barcelonom, mulci su odigrali fantastično, još da je u produžecima ona prečka ušla


Sent from my GT-N5100 using Tapatalk
evo sažetak https://www.youtube.com/watch?v=XPD4scfmNUc
-milic- is offline  
Old 25.03.2017., 20:54   #6351
Quote:
-milic- kaže: Pogledaj post
Riđekaaaaa, alllahakbarr ahljjkamb gol ek Barselonaaa.... alllaaaaa ahahahahah. . . :-))))
messijev tata is offline  
Old 26.03.2017., 20:46   #6352
Vešo i Šofra udaraju na Lewu i Poljake od prve.

Bezi udara na Škote, također od prve. Črnic na klupi!

Sretno momci!
otrovnik ljuti is offline  
Old 27.03.2017., 14:51   #6353
Quote:
-milic- kaže: Pogledaj post
Nema više koreografija

A nema ni brige za male nojeve sudeći kako su razmontirali Atletico Madrid i bili bolji od Barcelone sa igračem manje

Još 2-3 godine i eto ih u prvoj ekipi
I onda pljus... naletili na Farmaceute iz Podravine

http://drava.info/2017/03/foto-kadet...rusili-rijeku/

Iako, pioniri pobijedili 1-0...
Mikes is offline  
Old 27.03.2017., 18:45   #6354
Jel postoji ikakva sansa da se protiv Dinama igra na kantridi il je samo glupa glasina ?
__________________
Jedno srce , a tisuće nas !!
Ajkoola is offline  
Old 27.03.2017., 19:06   #6355
Quote:
Ajkoola kaže: Pogledaj post
Jel postoji ikakva sansa da se protiv Dinama igra na kantridi il je samo glupa glasina ?
Naravno da je glasina, i naravno da nema šanse. Moš mislit kako bi Kek reagirao da mu netko dođe s idejom da jednu utakmicu odigra na drugom domaćem terenu a da to nije Rujevica, di igramo već godinu i pol domaće utakmice. I di je ekipa na par njih baš na račun specifično brzog i ravnog terena stvorila prednost i iskoristila nesnalaženje protivnika.
Općenito, mislim da i propisi ne dozvoljavaju seljakanje s jednog na drugi domaći teren u toku jedne sezone.

Stanje na Kantridi također je nezadovoljavajuće, rijetko da prođe tjedan dana da se ne spustim dolje malo da nahranim dušu. I propada, vjerovao ili ne. Sa svakim ovom dolaskom vidiš nove "bore" i oštećenja. To znaju oni koji su napustili svoje kuće, u kojima se ne živi više, ali opet svaki put kad uđeš u nju stegne te oko srca jer je vidljivo da izumire iako se njome nitko ne koristi.

Šteta da nismo na našoj Kantridi, slažem se. Šteta da je danas za pola sata rasprodan ovaj prčvajzić od stadiončića, šteta da gubu ne možemo dočekati na mitskoj Kantridi. Ali otom potom, doći će i to na red.
otrovnik ljuti is offline  
Old 28.03.2017., 00:23   #6356
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Naravno da je glasina, i naravno da nema šanse. Moš mislit kako bi Kek reagirao da mu netko dođe s idejom da jednu utakmicu odigra na drugom domaćem terenu a da to nije Rujevica, di igramo već godinu i pol domaće utakmice. I di je ekipa na par njih baš na račun specifično brzog i ravnog terena stvorila prednost i iskoristila nesnalaženje protivnika.
Općenito, mislim da i propisi ne dozvoljavaju seljakanje s jednog na drugi domaći teren u toku jedne sezone.

Stanje na Kantridi također je nezadovoljavajuće, rijetko da prođe tjedan dana da se ne spustim dolje malo da nahranim dušu. I propada, vjerovao ili ne. Sa svakim ovom dolaskom vidiš nove "bore" i oštećenja. To znaju oni koji su napustili svoje kuće, u kojima se ne živi više, ali opet svaki put kad uđeš u nju stegne te oko srca jer je vidljivo da izumire iako se njome nitko ne koristi.

Šteta da nismo na našoj Kantridi, slažem se. Šteta da je danas za pola sata rasprodan ovaj prčvajzić od stadiončića, šteta da gubu ne možemo dočekati na mitskoj Kantridi. Ali otom potom, doći će i to na red.
ne propada otrovniče,to ti možda izvana tako izgleda ali vjeruj mi da se održava i to dobro,od svlačionica do prostorija i travnjaka.jedino o čemu ne vode brigu je pomoćno igralište ,a bukirano je non stop. na travnjaku ne dozvoljavaju trening po kiši,samo po suhom ,a to se može svakojako tumačiti pa ostavljam svakome na volju, svakome ponaosob
svaki dan je kantrida puna,prepuna,od treninga raznih klubova,atletičara do sudaca koji nabijaju kondiciju, (to je možda ta reorganizacija,tko će znat), prostori svi zauzeti itd itd.
__________________
Stato Libero di Fiume
šekobalin is offline  
Old 28.03.2017., 09:06   #6357
Jel i dalje onaj majstor za travnjak petardama tjera ptice?
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 28.03.2017., 10:23   #6358
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Općenito, mislim da i propisi ne dozvoljavaju seljakanje s jednog na drugi domaći teren u toku jedne sezone.
Ne postoje propisi, to su samo smjernice
GOONIS is offline  
Old 28.03.2017., 12:25   #6359

__________________
In Kek we trust
KKPB is offline  
Old 28.03.2017., 12:28   #6360
ne znam jel bilo, al evo da zakeljim link

http://hr.n1info.com/a186937/Vijesti...Spanovica.html

včereras u 20h miško na n1.
papirlova is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:33.