Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web development

Web development Programiranje, dizajn, hosting i sve ostalo vezano uz razvoj web siteova

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2016., 12:25   #801
Freelancer sa dugogodišnjim iskustvom u web i grafičkom dizajnu nudi izradu:

Web stranica
Logotipova (sa knjigom standarda)
Bannera
Animacija (html 5 banneri,flash animacije,video animacije)
Vizit kartica
Covera
itd ...

U obzir dolazi izrada web stranica sve od custom made html5/css3,pa sve do CMS web stranica (joomla,wordpress).

Ukoliko ste zainteresirani,mozete mi se javiti pa Vam posaljem svoje reference.

LP
__________________
Kako oblikovati potpise
gonzalez66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 12:55   #802
Sve pohvale za EraNova.hr, prvi kontakt je bio tu preko Foruma, na kraju napravljena web stranica (web shop) koja je oduševila svakog kupca. Cijena odlična, podrška i usluga fenomenalne.

Link na stranicu na zahtjev da ne reklamiramo tu
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 12:34   #803
Nudim vam izradu web stranica,bilo da se radi o custom made web stranicama,ili wordpress/joomla web stranicama.
Imam 10 godina iskustva rada u web dizajnu (html,css,javascript/jquery).
Isto tako,imam 10+ godina iskustva u grafičkom dizajnu.
Odlično baratam programim poput: Photoshop,Illustrator,InDesign,Premiere Pro ...

Osim web dizajna i grafičkog dizajna,nudim i usluge "data entry" posla,odnosno unosa podataka.Imam iznadprosječnu brzinu tipkanja (kph/wpm) , i iskustvo sa raznoraznim programima za unos podataka.

Cijene su flexibilne i prema dogovoru sa svakim ponaosob.Na zahtjev vam šaljem svoje reference,kojih ima nemali broj.


LP
ivanptr is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 16:44   #804
Potrebne su Vam povoljne i kvalitetne web stranice?

Kontaktirajte nas na [email protected] ili preko web-a www.tomga-design.hr
tommyg7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 14:56   #805
Arrow

Izrada WEB stranica i poslovnih aplikacija.

Više o projektima: http://www.monachus-informatika.hr/Work#*
Rokas666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 12:27   #806
Tražim osobu sa znanjem rada SEOa, po mogućnosti i SMO, Adwordsa, oglašavanja na social media kanalima i analitike općenito. Sve dodatno je plus (tipa wordpress). Idealna osoba je proaktivna, željna učiti svakodnevno, ima dovoljno slobodnog vremena za posvetiti se poslu "sa strane" za početak, a dugoročno zajedno bi smo otvorili marketinšku digitalnu agenciju. Potrebno je i osnovno marketinško znanje kao i visoka razina pismenosti. Znači, želim raditi s nekime tko je "ful zagrijan" za ovaj tip posla, redovno se obrazuje, prati trendove, ima prakse "u rukama", čita blogove, članke, prati influencere itd. Sa svoje strane nudim znanje u sferi izrade digitalne strategije, uspostavljanje i održavanje kanala društvenih medija, blogova, web stranica, UX, marketinško znanje općenito, kao i puno volje za ovaj posao. Ako se prepoznaješ pošalji mi poruku s par motivacijskih rečenica, a dalje ćemo kroz mail i telefonom.

p.s.
ako ti nedostaje koja od gornjih vještina, a imaš druga iskoristiva znanja, volju za učenje i želju da uspijemo u ovakvom poslu, onda se potrudi oko motivacijskog pisma
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 10:55   #807
trazim nekoga sa podrucja splita ili otoka brača. tko ima iskustva slaganja web stranica na wix.com
vec mjesecima mi stoji kupljen prostor a nemam vremena ga urediti (da se razumjemo, ne zanima me neko tko misli na brzu zaradu i preveslat me jer imam iskustva u izradi stranica i programiranju preko 10 godina, ali nemam vremena napraviti vlastitu stranicu jer se vise ne bavim time nego drugim poslovima!!)
znaci, podrucje split ili otok brač kako bi se fizicki nasli i kako bih vam objasnio sto mi treba tj. sto zelim.
dam vam pristup na account i materijal. te platim.. poželjno R1 !!!! ali u krajnju ruku može i gotovina.
__________________
prodajen uje
HrGa2112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 12:36   #808
Quote:
HrGa2112 kaže: Pogledaj post
trazim nekoga sa podrucja splita ili otoka brača. tko ima iskustva slaganja web stranica na wix.com
vec mjesecima mi stoji kupljen prostor a nemam vremena ga urediti (da se razumjemo, ne zanima me neko tko misli na brzu zaradu i preveslat me jer imam iskustva u izradi stranica i programiranju preko 10 godina, ali nemam vremena napraviti vlastitu stranicu jer se vise ne bavim time nego drugim poslovima!!)
znaci, podrucje split ili otok brač kako bi se fizicki nasli i kako bih vam objasnio sto mi treba tj. sto zelim.
dam vam pristup na account i materijal. te platim.. poželjno R1 !!!! ali u krajnju ruku može i gotovina.
sto nema nitko.
ajde prihvacam ako cemo sve i preko neta obaviti... samo da to rjesim vise.. relativno mi je hitno!!
__________________
prodajen uje
HrGa2112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:55   #809
Nudim besplatnu izradu photoshop ilustracija za vezbu i photoshop..
https://ibb.co/cPfNaa
https://ibb.co/cPWH8v
https://ibb.co/kGyKMF
https://ibb.co/mgfoFa
https://ibb.co/j18ava
davidigolijat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 10:56   #810
Pozdrav, trezim povoljno izradu logotipa, hvala
sasvi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 00:24   #811
Trebao bih izradu web portala, a budući da ga nemam vremena napraviti mislio sam to dati nekom da mi napravi (specifikaciju sam napisao).

Da li mi možete reći okvirno koliko se kreću cijene? Znaći ne bih neku jednostavnu stranicu kreiranu s nekim cms-om, već bi trebao neke dodatne funkcionalnosti. Web bi bio postaljen na linux hostingu.

Da li imate iskustva sa davanjem posla u firme iz ostalih zemalja (Indije...)? Kako to ide? Preko neke domaće firme se ostvaruje kontakt ili se direktno komunicira sa krajnjim programerima (ili njihovim firmama)?

Da li su velike razlike u cijeni izade web portala između indijskih programera i npr. hrvatskih?

Hvala,
jedandva12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 21:46   #812
cijena recimo ovisi koliko dugo treba da se napravi. vjerujem da ti je dovoljan običan cms s nekom temom koja se samo malo prilagodi. indijci su ti sigurno jeftiniji
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 21:25   #813
Nudim vam izradu web stranica, i usluge grafičkog dizajna.
Iza mene je više godina iskustva sa web stranicama i grafičim dizajnom , uz jako puno referenci.Ukoliko trebate custom html/css web stranicu,ili pak cms web stranicu slobodno mi se obratite.Isto vrijedi i za grafički dizajn,gdje imam nekoliko desetaka referenci,od logotipova,bannera,covera pa sve tamo do animiranih reklama.

Sve to,za flexibilne i prihvatljive cijene.

Zainteresirani me mogu kontaktirati kroz PP za više detalja.


LP
__________________
Kako oblikovati potpise
gonzalez66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 13:22   #814
Povoljno nudim usluge izrade web stranica te optimizacija stranica za google za postojeće stranice.
321cba is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 10:22   #815
Ako nekoga zanima koji cms koristiti pročitajte ovo pa ćete se možda predomisliti.

Top Brednovi i njihove web stranice
__________________
Izrada Web Stranice
dadodd is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 16:37   #816
Tražim nekoga za izradu jednostavne web aplikacije s bazom podataka.Molim kontakt oko detalja u inbox.
__________________
Pizvo:
Zbrda zdola si pohvatao par pojmova iz mojih vrlo kompleksnih postova i stvorio sliku mog argumenta koja je posve pogrešna.
Hrvojeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 23:35   #817
Potreban PHP Developer,za više informacija PM
GospodinX is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 21:10   #818
Quote:
GospodinX kaže: Pogledaj post
Potreban PHP Developer,za više informacija PM

BUMP
GospodinX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 08:14   #819
tražim povoljnu izradu logotipa, a po dogovoru i kompletan vizualni identitet naseg brenda.
zainteresirani javite se cim prije..
parac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 10:12   #820
Web stranice i grafički dizajn

Pozdrav svima

Jedan web i grafički studio nudi vam izradu web stranica i usluge grafičkog dizajna,po pristupačnim cijenama.Bavimo se web dizajnom i grafičkim dizajnom više od 10 godina,a iza nas je velik broj referenci.

Od web dizajna nudimo vam:

Custom made web stranice (custom html5/css3/jquery)
Wordpress / joomla web stranice (custom made ili obrada/prerada predloška)
Web shopove
itd..

Od grafičkog dizajna nudimo vam:

Logotipove,bannere,animirane bannere (html5),vizit kartice,covere sa naravno kompletnom knjigom standarda.

Osim toga,licencirani smo i za fotkanje i snimanje vjenčanja i ostalih prigoda.
A uz to,nudimo vam i prodaju pečata i štambilja.


Sve to uz naravno izdavanje računa.


Svim zainteresiranima šaljemo kontakt podakte,te reference preko privatnih poruka,pošto ovdje nije dozvoljeno reklamiranje.


LP

Dejan
dndejannovak76 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:09.