Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2017., 20:29   #81
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
hmmmm, nekako sam skloniji sloziti se s the33
nekako je vise na stranu toga sto treba razmazenom derletu koje samo zna izvoljevati i ocekivati i zahtijevati, a da samo nije u stanju reci sto hoce i sto nece
ma sve šale na stranu, ne znam kako netko ima strpljenja za te kalkulacije i igrice, neovisno o spolu. starim očito.
wild rider7 is offline  
Old 08.03.2017., 20:30   #82
Ja ne kuzim zasto vi svi sirite temu sad da su zene razmazene. Autorica je dobro postavila pitanje. A i mene osobno zanima. I pitam vas muskarce. Da li i vi na samom pocetku, dok jos niste prakticki ni upoznali osobu, obracate se zeni sa seceru, dusice, jutric, kaj mi radis, jesi pajkila dobro itd...ili to ipak ostavljate za kasnije
angelinaa is offline  
Old 08.03.2017., 20:31   #83
ja zaista jedino tu mogu staviti razmazenost kao razlog
mogu shvatiti da nekome nesto smeta, ali bas od svakog fucking detalja raditi katedralu i zvoniti u zvoniku...
ZgSash is offline  
Old 08.03.2017., 20:42   #84
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
novi golf bi recimo vec bio znak
crveni
Ako nije GTI, onda nista
NightDive is online now  
Old 08.03.2017., 20:43   #85
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
tim razmišljanjem nećeš nikud stići, jer daješ do znanja da bi sve napravio da nešto uspije. ono, zašto? boli te jednostavno kurac, ako to nije tvoje uobičajeno ponašanje. budi svoj. ne glumi majmuna radi žena. ne isplati se. i neće ti donijeti dobroga vjeruj. ova tema je dokaz toga.
Sad ja nisam siguran o kakvim porukama se priča(nisam čitao dalje od prvog posta), ali javljanje koje nije tlaka samo po sebi ja bih ubrojao u pristojnost(a shvatio sam da se radio o porukama koje mogu biti shvaćene i kao neka pristojnost, tipa"dobro jutro", koje autorica shvaća kao moguće pripremanje terena).


Naravno, ako to radiš samo pripremanja terena radi, nije dobro. Ali javiti se nekome tko ti je ok, ne vidim problem u tome. Nema neke razlike hoćeš li napisati"dobro jutro! Kako si danas?" ili ne, nije da je potrebna neka enormna energija ili volja za to


Ako sam krivo ubrao, mea culpa, posipam se pepelom
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 08.03.2017., 20:46   #86
Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post
Ako nije GTI, onda nista
cabrio?
ZgSash is offline  
Old 08.03.2017., 20:46   #87
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
Mislim da bi ti i capucino bili dobar par, ni ti ne volis porukice, preferiras nalazenje

Ma jok, krivo procijenjuješ....pre djetinjasta je za moj pojam...
PanLugar is offline  
Old 08.03.2017., 20:50   #88
Nije riječ o normalnim porukama vec o tepajucim porukama. Na samom početku.
angelinaa is offline  
Old 08.03.2017., 20:52   #89
Quote:
angelinaa kaže: Pogledaj post
Ja ne kuzim zasto vi svi sirite temu sad da su zene razmazene. Autorica je dobro postavila pitanje. A i mene osobno zanima. I pitam vas muskarce. Da li i vi na samom pocetku, dok jos niste prakticki ni upoznali osobu, obracate se zeni sa seceru, dusice, jutric, kaj mi radis, jesi pajkila dobro itd...ili to ipak ostavljate za kasnije
Ja to ne radim ni u vezi, to mi je retardirano, ne mogu to ni prevaliti preko usta, znam da nisam ja volio ni kao dijete da tako netko samnom priča, pa pretpostavljam da ne voli ni odrasla osoba, pa makar bila žensko.

Jedino u krevetu znam nekad biti tako retardiran, al to je više ono.. ona je u stilu daj prestani, pa je to fora, baš zato jer neće!

Moj vrhunac sladunjavosti u tim početnim dopisivanjima je stavljanje i sam se sebi već počnem gaditi kada ga previše puta upotrijebim!
enduring is offline  
Old 08.03.2017., 20:55   #90
Quote:
angelinaa kaže: Pogledaj post
Tepajuce poruke na samom pocetku zaista imaju kontraefekt. To valjda i vrapci na grani znaju. I to mislim i za zene koje tako rade. Drugo moguce objasnjenje je da je lik nesiguran pa time smanjuje svoju anksioznost sto zene kuze. Da se ne bi krivo shvatilo, nije lose biti nesiguran, al onda budite barem nesigurni na manje ljigav nacin.

Dovraga.....moram se složiti s tobom....
PanLugar is offline  
Old 08.03.2017., 20:58   #91
Quote:
angelinaa kaže: Pogledaj post
Nije riječ o normalnim porukama vec o tepajucim porukama. Na samom početku.
i ok, kazes da ne volis tepanje
di je problem?
neka druga voli, neka treca tepa sama...
ne shvacam kako itko moze ocekivati da mu se citaju misli da se druga osoba, a pogotovo na pocetku, ponasa onako kako si je netko zacrtao i izvoljeva da bi zelio
ZgSash is offline  
Old 08.03.2017., 21:01   #92
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
i ok, kazes da ne volis tepanje
di je problem?
neka druga voli, neka treca tepa sama...
ne shvacam kako itko moze ocekivati da mu se citaju misli da se druga osoba, a pogotovo na pocetku, ponasa onako kako si je netko zacrtao i izvoljeva da bi zelio
Ponavljas moje riječi
Jel ti citas misli? Ja jos ne
Lolla is offline  
Old 08.03.2017., 21:08   #93
great minds stink alike
ZgSash is offline  
Old 08.03.2017., 21:11   #94
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
cabrio?
Ne trebas mi tepati odmah na pocetku

Ok, tepanje je stvarno malo too much ako nekog jako kratko znas. Al mozda je to liku samo nacin zezancije, a ona je full ozbiljna cura i odmah misli da je isplanirao bajku sa njom. Svako je drugaciji, ali valjda onda kazes "ne osjecam se bas ugodno kad mi to govoris bla..molim te probaj manje tako, radije ovako" i stvar rijesena. Ako su oboje razumni, naci ce zajednicki jezik.
NightDive is online now  
Old 08.03.2017., 21:14   #95
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
i ok, kazes da ne volis tepanje
di je problem?
neka druga voli, neka treca tepa sama...
ne shvacam kako itko moze ocekivati da mu se citaju misli da se druga osoba, a pogotovo na pocetku, ponasa onako kako si je netko zacrtao i izvoljeva da bi zelio
Di si ti procitao da netko tu ne voli tepanje? Ja govorim o tome da ju lik jos ni ne poznaje, a vec joj tepa na samom pocetku.
Ok, tebi je valjda to normalno. Onda se tak izrazi. Da ti tepas odmah :-)
angelinaa is offline  
Old 08.03.2017., 21:15   #96
kriste isuse
ZgSash is offline  
Old 08.03.2017., 21:15   #97
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Medena, jesi li za jedan mali slatkač nakon poslića? Pusa

Pa na lijep način te moli da mu popušiš kurac nakon posla.
konjokradica is offline  
Old 08.03.2017., 21:17   #98
Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post
Ne trebas mi tepati odmah na pocetku

Ok, tepanje je stvarno malo too much ako nekog jako kratko znas. Al mozda je to liku samo nacin zezancije, a ona je full ozbiljna cura i odmah misli da je isplanirao bajku sa njom. Svako je drugaciji, ali valjda onda kazes "ne osjecam se bas ugodno kad mi to govoris bla..molim te probaj manje tako, radije ovako" i stvar rijesena. Ako su oboje razumni, naci ce zajednicki jezik.
Ja bas mislim suprotno. Mislim da cure uopce ne misle da je netko isplanirao bajku s njom jer joj tepa na pocetku, vec misli da je lik neozbiljan u vezi nje i cijelog mozebitnog pocetka. Iliti cudan.
angelinaa is offline  
Old 08.03.2017., 21:18   #99
Quote:
angelinaa kaže: Pogledaj post
Ja ne kuzim zasto vi svi sirite temu sad da su zene razmazene. Autorica je dobro postavila pitanje. A i mene osobno zanima. I pitam vas muskarce. Da li i vi na samom pocetku, dok jos niste prakticki ni upoznali osobu, obracate se zeni sa seceru, dusice, jutric, kaj mi radis, jesi pajkila dobro itd...ili to ipak ostavljate za kasnije
Za kasnije anđele! Za kasnije anđelčiću!
Joshua is offline  
Old 08.03.2017., 21:19   #100
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
kriste isuse
Mislis, isusicu
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:30.