Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2017., 19:22   #1
Zašto mi je obrisan post?

Na temi "Srbija" , u kontekstu aktualnih predsjedničkih izbora, prije tjedan dana (tek sada pišem jer sam bio pod banom) napisao sam "Srbi su retardirana nacija jer im se trka za predsjednika svodi na dva četnika" (Šešelj i Vučić)

Post mi je obrisan, ne znam zašto jer nazivanje nacije retardiranom zbog političkog odabira je čisto OK ako se pita forumskog redarstvenika.

Dokaz: https://www.forum.hr/showthread.php?t=998415
odurni_gad is offline  
Old 09.03.2017., 22:47   #2
oćel to?
odurni_gad is offline  
Old 10.03.2017., 00:18   #3
Zašto mi je obrisan post?

Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Da sam otišao na Politiku i rekao kako smatram da su birači HDZ-a žešći retardi, dobio bih karton jer je to izravno vrijeđanje. Pod "nacija" spadam i ja pa sam posredno i sebe stavio u isti koš. Tebi se to možda čini ublaženo, ali kao moderatoru je vrlo bitno kako si ti napisao.
Dakle, kao sto je vec uobicajeno sa vicevima o zidovima, zajebancije o maloj kiti, ili sisama, i cijeli niz drugih stvari, kako humor, tako je i kritika prihvatljiva i u nesto zescim tonovima dok je usmjerena na samog sebe. Prema tome, sigurno neki Srbin na nekom srpskom forumu pise da su retardirana nacija jer na izborima biraju izmedju dva cetnika. Mi sami sebe takvima smijemo proglasiti jer, primjerice, u izboru izmedju bezlicne lignje i glupe pozerice, izaberemo potonju.

Pa u cilju da napokon zavrsimo ovo tvoje krizarenje, evo jos jednog primjera: zamisli da igras sah sa Srbinom i da, nakon sto napravis los potez, sam sebe proglasis glupim. On to isto napravi za sebe kad zajebe. I sve ok. No ako on tebi pocne govoriti da si glup, nastati ce problem i nece pomoci to sto si i ti sam sebi to rekao.

Nadam se da ces sloziti taj svoj sator i maknuti ga s pzk dok se ne pojavi neka prava prigoda za zalbu.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:44.