Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2017., 13:41   #301
Na kraju ovjde toliko rasprave koja uopče nema nikakvog utjecaja na temu. lol mislim da netko iz MUPa ovjde čita tko ima veze s tim natječajem. Ili neki noviran ali ono našlo se selo raspravljati o nečemu s čime nema veze niti utjecaja. Tako da mislim da ova tema nema smisla dalje uopče raspravljati. Svi su svoje mišljenje iznjeli. MUP će po svome i gotova priča.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 13:41   #302
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Sto se Dacie tice - bar oko motora nekad bilo sad se spominjalo da se ugradjivala generaciju stara tehnologija motora. Odnosno imaju moderne/aktualne Renault motore sto benzince sto diesele. Znaci dci, tce.

Sto se sjedala tice to stoji i vrijedi za bilo koji auto bilo koje marke za duza koristenja. Sada, trebalo bi usporediti osnovnu Octaviju sa osnovnim bilo kojim drugim automobila i izabrati najbolje, pogotovo ako je razlika neka mala u cijeni. Doduse tako javni natjecaj ne radi - tamo se bira najniza cijena - 100kn manje je 100kn manje. Nazalost.
Hvala na ispravci. Nisam Dacije gledao dugo vremena.

I slažem se oko ovoga sa natječajima. Često se samo gleda koja ponuda je najjeftinija umjesto one koja ima najbolji omjer uloženo/dobiveno (ne govorim tu o ovom konkretnom slučaju).

Pa da,što god da im uzmu,barem neka ima dobra i kvalitetna sjedala. Ljudi su dan za danom satima u tim automobilima. Ne navijam niti za jednu marku,tako mi je svejedno,samo bih htjeo da im uzmu kvalitetna sredstva za rad.
Grimko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 13:48   #303
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Eto Octavia sve to ima. Možeš voziti dulje bez da bole koljena i leđa.

Pa ne uzimaju ih đabe već godinama se pokazala kao naj bolja!
Pa realno Octavia karavan je bolji auto od Logan MCV. A i broj je veci auto sto ako si cijeli dan u njemu nesto znaci. To nitko ne spori. I ako imas na izbor ta dva auta Octavia je bolji izbor.

No ovdje se govori o tome kako drzava nema para (sto je istina i realna cinjenica) gdje je Octavia skuplji izbor. A isto tako natjecaji su namjesteni tako da godinama Skoda dobiva a ne neki drugi proizvodjaci automobila koji imaju usporedni automobil i servisnu mrezu. No ako ti propises karikiram 515 litara gepek npr a tvoj ima 516 ili 514 onda automatski ne zadovoljavas tehnicke uvijete natjecaja. I tako se natjecaji namjestaju...za neupucene.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 13:50   #304
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Na kraju ovjde toliko rasprave koja uopče nema nikakvog utjecaja na temu. lol mislim da netko iz MUPa ovjde čita tko ima veze s tim natječajem. Ili neki noviran ali ono našlo se selo raspravljati o nečemu s čime nema veze niti utjecaja. Tako da mislim da ova tema nema smisla dalje uopče raspravljati. Svi su svoje mišljenje iznjeli. MUP će po svome i gotova priča.
MUP-ovci trenutno pregledavaju i analiziraju tvoj YT kanal da vide jel ta FL Octavia isplativa za kupnju.. Možda ćeš imati svoj doprinos ako opet ubodu Škode..
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 13:51   #305
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
No shit Sherlock!

Dakle, niti autokuće prodaju aute MUP-u niti MUP plaća servise. Sve je na leasing kompaniji.
Pa kako da radni sat ne utjece na cijenu?

Zna se koja su to nuzna odrzavanja u leasing periodu. I znas na koliko su ona normirana na broj sati. Pa nije isto da li ukupan broj sati pomnozis sa 200 ili sa 300 kn. I onda fino odredis finalnu cijenu gdje je za MUP odrzavanje "besplatno" ali su ga platili kroz cijenu leasinga i samo toce gorivo i stakloper.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 14:16   #306
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Sto se Dacie tice - bar oko motora nekad bilo sad se spominjalo da se ugradjivala generaciju stara tehnologija motora. Odnosno imaju moderne/aktualne Renault motore sto benzince sto diesele. Znaci dci, tce.
tce 3 cilindra je novo razvijeni motor.
Quote:
Sto se sjedala tice to stoji i vrijedi za bilo koji auto bilo koje marke za duza koristenja.
ma kaj ti znaš?

vidiš da onaj tamo putuje već 10 godina na posao i s posla, čitavih 20 km na dan i on smatra da je to nepotrebno.

Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
E sada, jel u toj priči za MUP jeftinije voziti Škodu ili Daciju, može se znati samo kada se konkretna ponuda uzme u ruke i detaljno razmotri.
ma kakvi.
bolje je nagađati i predviđati uvjete i cijene.
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Na kraju ovjde toliko rasprave koja uopče nema nikakvog utjecaja na temu. lol mislim da netko iz MUPa ovjde čita tko ima veze s tim natječajem. Ili neki noviran ali ono našlo se selo raspravljati o nečemu s čime nema veze niti utjecaja. Tako da mislim da ova tema nema smisla dalje uopče raspravljati. Svi su svoje mišljenje iznjeli. MUP će po svome i gotova priča.
pa to je jasno od samog početka.
odluka je donijeta i glupo ju je komentirati ako se ne zna pod kojim uvjetima.

isto ti je bilo pred koju godinu kad su idiot iz gradske uprave i još gluplji novinar stvorili aferu oko cijene autobusa.
kao, autobusi za ZET su duplo preplaćeni.

kad su skužili da je u toj cijeni i komplet održavanje za X godina, misliš da im je to dokazalo kakve su budale? ne, valjda i dalje sebe smatraju jako pametnima.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 14:22   #307
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
tce 3 cilindra je novo razvijeni motor.
tce90 je motor koji se koristi u Renaultima od 2012 godine. Npr Clio, Captur, sada ce doci u novoj Nissan Micri i tako to. Nov motor jest ali nije bas toliko nov.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 15:50   #308
bio je predlagan i 1,5 dci od 90 ks ak to nije provjeren motor ne znam koji je

ak je teško mijenjati brzine imaju i dacija easy-r automaike pa nek uzivaju...

Zadnje uređivanje Mahun : 20.03.2017. at 16:02.
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 16:04   #309
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Pa kako da radni sat ne utjece na cijenu?

Zna se koja su to nuzna odrzavanja u leasing periodu. I znas na koliko su ona normirana na broj sati. Pa nije isto da li ukupan broj sati pomnozis sa 200 ili sa 300 kn. I onda fino odredis finalnu cijenu gdje je za MUP odrzavanje "besplatno" ali su ga platili kroz cijenu leasinga i samo toce gorivo i stakloper.
Svega je toga leasing jako svjestan. A MUP samo zanima onaj A4 papir iz konačne ponude s nazivom "troškovnik".
Tko je tu bolji, gotovo sigurno dobija.
Old Iggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 16:12   #310
Quote:
Old Iggy kaže: Pogledaj post
Svega je toga leasing jako svjestan. A MUP samo zanima onaj A4 papir iz konačne ponude s nazivom "troškovnik".
Tko je tu bolji, gotovo sigurno dobija.
meni recimo nije jasno kako generlno skuplji auto i to ne malo nego 56 000kn može na kraju ispasti jeftiniji...na papiru i to kroz lizing

dajte i meni takve uvjete pa da si i ja jednoga zemen
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 16:35   #311
Naruči 1000 komada pa ćeš dobiti po toj cijeni.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 16:41   #312
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
meni recimo nije jasno kako generlno skuplji auto i to ne malo nego 56 000kn može na kraju ispasti jeftiniji...na papiru i to kroz lizing

dajte i meni takve uvjete pa da si i ja jednoga zemen
Ne možeš dobiti takve uvjete. Struktura cijene je toliko kompleksna (da ne govorim da proizvođač tu može ići i s potpunom nulom ili u minus ako želi) da nema nikakve veze s pojedinim primjerkom prodanim u salonu.
Old Iggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 17:11   #313
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
meni recimo nije jasno kako generlno skuplji auto i to ne malo nego 56 000kn može na kraju ispasti jeftiniji...na papiru i to kroz lizing

dajte i meni takve uvjete pa da si i ja jednoga zemen
Leasing? Dosta ovisi kako koji drže cijenu tj. na što ponuđač računa. Eno u Britaniji kod privatnih kupaca cvijeta prodaja A-klase na leasing jer je rata manja nego za Golfa.

Teško je ovako govoriti na pamet. Vjerojatno Octavia ima prednost baš radi držanja cijene kod nas. Znači neki bi stvarno trebao biti dosta jeftiniji u startu da je pobjedi. Naravno neki proizvođač se može ići pošto pošto probiti radi reklame. Ono gle vidi bolji smo od Škode.
Koning is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 17:54   #314
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
bilo je barem 5 postova gdje se pametnjakovići isčuđavaju i preporučuju nabavku istih auta u većem broju da bi se dobila bolja cijena.

badava pišeš, isto kao i ja.

kad netko smatra da je njegovo rješenje bolje, onda nikakvi argumenti ne dolaze u obzir.

hoće reći da je to MOŽDA bio razlog zašto neki nisu prošli na natječaju.

zašto MOŽDA?
zato jer ti ne znaš ni uvjete natječaja niti bitne stavke. što znači da svo tvoje pisanje više sliči drkanju nego raspravi baziranoj na činjenicama.

A jebote jeli ti ne možeš shvatiti da sam ja na više mjesta napisao ogradu da s obzirom da mi nisu poznati uvjeti natječaja odnosno konkretne ponude leasinga da je moguće da je Octavia u konačnici jeftinija nego Logan MCV i pozvao sam one koji to znaju da iznesu te brojke.

Nitko, nije ništa konkretno iznio u tom pogledu nego se nastavilo drviti o servisnoj mreži, dostupnostima djelova, brzini servisa. (i ti među njima)

I na te stvari se ja referiram i argumentima dokazujem da ne stoji jer kako sam linkao servisne mreže se poklapaju, dacije su pouzdani auti, i na kraju u svemu nešto lošije od Octavia, pa ako su u leasing ponudama jeftinije onda ih je opravdano uzeti, a ako nisu onda nije opravdano uzeti.

Ali ne, ti i neki drugi samo ko papagaji ponavljate, uvjeti vam nisu poznati i nemojete raspravljati a isto radite sami.

Pa jebote, hoće netko barem otprilike iznijeti te uvjete na koje se pozivate cijelo vrijeme pa da vidimo.

i mislim da argument - do sada su se kupovale škode pa su sifurno najjeftinija/najbolja opcija ne stoji s obzirom da je više manje svima jasno na koji način su se dobijali natječaji do unazad nekoliko godina. (tako da to po meni ne može biti referentno)

Ok ja drkam i pišem uber gluposti na ovoj temi, ali onda ispada da po tebi u ovoj zemlji nema korupcije i da su svi natječaji do sada provedeni potpuno po zakonima i pravilima struke i uvijek je izabrana ona ponuda koja je najpovoljnija/najbolja.

pa čovječe mili, poučen korupcijom u Republici Hrvatskoj i utjecaju Pave Zubaka na natječaje od vremena Franje Tuđmana do nedavno dopusti mi da izrazim sumnju (PAZI SUMNJU, A NE APSOLUTNU TVRDNJU) da možda neka druga marka/model auta može biti povoljniji ako se igra po pravilima.

Ne, to ne možeš, jer sam ti se ja očito zamjerio na nekim drugim temama i nema šanse da uzmakneš i priznaš nešto u raspravi sa mnom.

Pa tako si na temi ograničenja brzine na autocestama pljuvao po meni iako sam ti citirao i tumačio ZSPC onakav kakav je. Oprosti ali ja u raspravi kada vidim da nisam u pravu i priznam to. Ti (barem u raspravama sa mnom) nikad to nisi učinio niti ćeš učiniti.

Ja sam očito niži oblik života za tvoje visočanstvo/božanstvo I wondera.

Ma bravo, kolega. Vidim da su uzori bili razno razni diktatori i autokrati, koji "iznimno cijene" mišljenje suprotne strane.

inače da ne bi fabricirao kako znaš nekad, evo kopija mojih postova da vidiš da se ograđujem u raspravi baš zbog činjenice nepoznavanja uvjeta i konkretnih ponuda leasing kuća po takvim natječajima:

Moj post #211:

Ok Henry, slazem se sa tobom da ne znamo uvjete leasinga i kapacitete pojedinih igrača na trzištu i vjerujem da je lako moguće da zbog Porsche leasinga MUP moze dobiti jeftinije Octavie nego Dacie (valjda, jel netko zna?).

Slazem se da veliku ulogu igra servisna mreza i dostupnost djelova, itd...

Ali zar samo Vau Vau grupacija i njihov leasing mogu ispuniti takve uvjete na našem trzištu?

Nekako sumnjam, jer bi onda gotovo 100% sluzbenih vozila (i javni i privatni sektor) bilo iz vau vau grupacije a koliko vidim nisu sva sluzbena vozila njihova. Ispravi me ako grješim.


Moj post #217

Pa wonder, jebaji ga sad, uključi malo mozak. Ako vw daje tako povoljne uvjete leasinga i ima takvu servisnu mrezu zašto onda nije 100% sluzbenih auta u RH iz njihove grupacije? (oni bar imaju šta ponudit za svačiji ukus, od igle do lokomotive)

Ja sam napisao da mi taj dio oko leasinga nije poznat ali to ne znači da se ne mogu izvlačiti neki zaključci koji bi relativno drzali vodu...



I za kraj, meni nije problem i citirat svoje postove gdje sam stvarno glupo izlazi s nekim brojkama (koje su vjerojatno apsolutno promašene) a što nisam nikad vidio da si sam napravio na ovom forumu:

Moj post #229:

Pa lako jer (barem ja) nisam inzistirao na najjeftinijem već na jeftinijem od postojećeg.

Mislim da ćeš se i sam slozit da ako ta octavia dđe inače 155 000 kn i nek je drzava u tom arazmanu dobije za 100 000 kn (čisto sumnjam da je cifra niza) da je to i dalje puno više od Logan MCV Laureate koji po punoj cijeni dođe 83 000 kn (čisto sumnjam da u aranzmanu od par stotina auta se ne bi dobila cijena od barem 80 000 kn po autu)...


Evo na kraju: Ja se ispričavam tvome visočanstvo jer sam se ja, niže biće, usudio dovesti u pitanje nešto što tvoje božanstvo predstavlja kao malte ne dogmu.

Zato nam i jest ovako jebeno u ovoj jebenoj državi jer se većina postavlja na način da ono što je odredila politika da je dogma i da se ne dovodi u pitanje već slijepo sluša i poginje glava umjesto da se nekad i izdađe na ulice i pobuni oko nečega. (ne nužno ovoga)

A po iskustvu, osobe koje slijepo brane ovakve politike, isto rade ili iz neznanja ili radi vlastite privatne koristi kroz javni novac. Koja je tvoja uloga u tom kontekstu samo ti znaš.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 18:21   #315
I ja bih ovo isto napiso da nisam lijen
Čekamo da Darth Wonder uzvrati udarac
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 19:45   #316
slazem se ovo za siceve...ipak panduri trebaju udobno da se voze....nakon rucka treba malo i prileci....

jos samo da im damo da uzimaju dodatnu opremu po zelji....

sjedala sa lumbalnim dijelom i tako...

evo u DE se voze passati u trendline opremi sa najlosijim sjedalima,manualnom klimom i dsg mjenjacem i 2.0 motorom...

na stranu sto ce PAVo reci ali stvarno bi recimo renault ili dacia mogli proci dobro na natjecaju jer imaju brdo razlicitih auta za razlicita djelovanja:

npr:
duster za nedostupna mjesta(granica npr ili Lika)
sandero za po gradu
dacia logan za policajce sa psima,ili ovi sto rade ocevid
megane bi mogao biti za ophodnju(karavan naravno)

naravno specijalci,kobre i presretaci jedan od tri premiuma i to je to....

vjerujem da bi se brdo love ustedilo nego da se uzimaju landcruiseri,patroli,octavie.......


al eto....u Bosni se vozi Golf 7.....pa se nitko ne buni....


octavia je po meni druga golf 2.......a tako ce i biti...



al zna Pavo sta radi...
dat ce komad kolaca drugima a on ce naravno pojest najveci...i tako ce i biti...

a mi dzabe trosimo tipkovnicu
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 20:02   #317
A da uzmu Alfu Mito? Na mito su već navikli pa nebi bilo teško
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 20:06   #318
bilo bi sranje...

zapovjednik kaze odite po mito...
nakon sat vremena dolazi pajkan s kovertom a auta nigdje...
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 20:12   #319
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
A da uzmu Alfu Mito? Na mito su već navikli pa nebi bilo teško
Naši nikad neće imat alfe. To samo imaju carabinieri i oni su face ...


Al zato bi im novi tipo lijepo legao. Ovaj čak ima i alu felge ... šmina
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 20:40   #320
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
A jebote jeli ti ne možeš shvatiti da sam ja na više mjesta napisao ogradu da s obzirom da mi nisu poznati uvjeti natječaja odnosno konkretne ponude leasinga da je moguće da je Octavia u konačnici jeftinija nego Logan MCV i pozvao sam one koji to znaju da iznesu te brojke.

Nitko, nije ništa konkretno iznio u tom pogledu nego se nastavilo drviti o servisnoj mreži, dostupnostima djelova, brzini servisa. (i ti među njima)

I na te stvari se ja referiram i argumentima dokazujem da ne stoji jer kako sam linkao servisne mreže se poklapaju, dacije su pouzdani auti, i na kraju u svemu nešto lošije od Octavia, pa ako su u leasing ponudama jeftinije onda ih je opravdano uzeti, a ako nisu onda nije opravdano uzeti.

Ali ne, ti i neki drugi samo ko papagaji ponavljate, uvjeti vam nisu poznati i nemojete raspravljati a isto radite sami.

Pa jebote, hoće netko barem otprilike iznijeti te uvjete na koje se pozivate cijelo vrijeme pa da vidimo.

i mislim da argument - do sada su se kupovale škode pa su sifurno najjeftinija/najbolja opcija ne stoji s obzirom da je više manje svima jasno na koji način su se dobijali natječaji do unazad nekoliko godina. (tako da to po meni ne može biti referentno)

Ok ja drkam i pišem uber gluposti na ovoj temi, ali onda ispada da po tebi u ovoj zemlji nema korupcije i da su svi natječaji do sada provedeni potpuno po zakonima i pravilima struke i uvijek je izabrana ona ponuda koja je najpovoljnija/najbolja.

pa čovječe mili, poučen korupcijom u Republici Hrvatskoj i utjecaju Pave Zubaka na natječaje od vremena Franje Tuđmana do nedavno dopusti mi da izrazim sumnju (PAZI SUMNJU, A NE APSOLUTNU TVRDNJU) da možda neka druga marka/model auta može biti povoljniji ako se igra po pravilima.

Ne, to ne možeš, jer sam ti se ja očito zamjerio na nekim drugim temama i nema šanse da uzmakneš i priznaš nešto u raspravi sa mnom.

Pa tako si na temi ograničenja brzine na autocestama pljuvao po meni iako sam ti citirao i tumačio ZSPC onakav kakav je. Oprosti ali ja u raspravi kada vidim da nisam u pravu i priznam to. Ti (barem u raspravama sa mnom) nikad to nisi učinio niti ćeš učiniti.

Ja sam očito niži oblik života za tvoje visočanstvo/božanstvo I wondera.

Ma bravo, kolega. Vidim da su uzori bili razno razni diktatori i autokrati, koji "iznimno cijene" mišljenje suprotne strane.

inače da ne bi fabricirao kako znaš nekad, evo kopija mojih postova da vidiš da se ograđujem u raspravi baš zbog činjenice nepoznavanja uvjeta i konkretnih ponuda leasing kuća po takvim natječajima:

Moj post #211:

Ok Henry, slazem se sa tobom da ne znamo uvjete leasinga i kapacitete pojedinih igrača na trzištu i vjerujem da je lako moguće da zbog Porsche leasinga MUP moze dobiti jeftinije Octavie nego Dacie (valjda, jel netko zna?).

Slazem se da veliku ulogu igra servisna mreza i dostupnost djelova, itd...

Ali zar samo Vau Vau grupacija i njihov leasing mogu ispuniti takve uvjete na našem trzištu?

Nekako sumnjam, jer bi onda gotovo 100% sluzbenih vozila (i javni i privatni sektor) bilo iz vau vau grupacije a koliko vidim nisu sva sluzbena vozila njihova. Ispravi me ako grješim.


Moj post #217

Pa wonder, jebaji ga sad, uključi malo mozak. Ako vw daje tako povoljne uvjete leasinga i ima takvu servisnu mrezu zašto onda nije 100% sluzbenih auta u RH iz njihove grupacije? (oni bar imaju šta ponudit za svačiji ukus, od igle do lokomotive)

Ja sam napisao da mi taj dio oko leasinga nije poznat ali to ne znači da se ne mogu izvlačiti neki zaključci koji bi relativno drzali vodu...



I za kraj, meni nije problem i citirat svoje postove gdje sam stvarno glupo izlazi s nekim brojkama (koje su vjerojatno apsolutno promašene) a što nisam nikad vidio da si sam napravio na ovom forumu:

Moj post #229:

Pa lako jer (barem ja) nisam inzistirao na najjeftinijem već na jeftinijem od postojećeg.

Mislim da ćeš se i sam slozit da ako ta octavia dđe inače 155 000 kn i nek je drzava u tom arazmanu dobije za 100 000 kn (čisto sumnjam da je cifra niza) da je to i dalje puno više od Logan MCV Laureate koji po punoj cijeni dođe 83 000 kn (čisto sumnjam da u aranzmanu od par stotina auta se ne bi dobila cijena od barem 80 000 kn po autu)...


Evo na kraju: Ja se ispričavam tvome visočanstvo jer sam se ja, niže biće, usudio dovesti u pitanje nešto što tvoje božanstvo predstavlja kao malte ne dogmu.

Zato nam i jest ovako jebeno u ovoj jebenoj državi jer se većina postavlja na način da ono što je odredila politika da je dogma i da se ne dovodi u pitanje već slijepo sluša i poginje glava umjesto da se nekad i izdađe na ulice i pobuni oko nečega. (ne nužno ovoga)

A po iskustvu, osobe koje slijepo brane ovakve politike, isto rade ili iz neznanja ili radi vlastite privatne koristi kroz javni novac. Koja je tvoja uloga u tom kontekstu samo ti znaš.
Ma nije di tebe. I Wonder ti ima takvu kulturu dijaloga s bilo kim tko ima mišljenje suprotno njegovom. Ništa osobno, samo čovjek nezna normalno komunicirati.

Poslano sa mog kineza
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:48.