Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2017., 13:36   #1501
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Nije problem ući u Illuminate, već odgovor na pitanje, može li se izaći iz njih.
?

hah

postoje li vrata kroz koja su ušli ili su ulaskom za sobom vrata zabetonirali (?)


zbilja, nemoj pitati svašta
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 17:23   #1502
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
?

hah

postoje li vrata kroz koja su ušli ili su ulaskom za sobom vrata zabetonirali (?)


zbilja, nemoj pitati svašta
:klap:

Usput jedna moja uzrečica: "Ja ne da vjerujem u teorije zavjere, ja ih živim
ernesthemingway is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 20:01   #1503
Quote:
ernesthemingway kaže: Pogledaj post
:klap:

Usput jedna moja uzrečica: "Ja ne da vjerujem u teorije zavjere, ja ih živim
Ajd barem je neko reko teorije zavjera postoje, jerbo svi općenito ih zaniječu/preskoče (čeličnim "č"), znate, najozbiljnije, iluminate ni najmanje briga što se o njima misli/priča
e sad, iluminatske sluge su nešto drugo (papeti koji se još kako žele dopasti svijetu)

Vi?, želite se nekom dopasti? Ja ne.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 20:15   #1504
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Ajd barem je neko reko teorije zavjera postoje, jerbo svi općenito ih zaniječu/preskoče (čeličnim "č"), znate, najozbiljnije, iluminate ni najmanje briga što se o njima misli/priča
e sad, iluminatske sluge su nešto drugo (papeti koji se još kako žele dopasti svijetu)

Vi?, želite se nekom dopasti? Ja ne.
O ja baš suprotno od vas mislim, mislim da Illuminati nadgledaju i što se o njima piše, i misli i sve.

Tko to vi? xD Zašto bih ja imao svrhu da se nekome dopadnem? xD
ernesthemingway is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 20:31   #1505
Quote:
ernesthemingway kaže: Pogledaj post
O ja baš suprotno od vas mislim, mislim da Illuminati nadgledaju i što se o njima piše, i misli i sve.

Tko to vi? xD Zašto bih ja imao svrhu da se nekome dopadnem? xD
Baš ti oni imaju vremena nadgledavat svijet svake pojedinačne minute, mož si mislit, hej pa čemu služe sve te sluge skupa s kamerama

I
zašto bi te opće bilo gabri dopadaš im se il ne, što se oni malo za promjenu ne bi dopali drugima, kaj ne da je.
Znaš, usudiše se prisvojit oceane i mora, rijeke i jezera... a nama, hm, ostalo ponešto tu i tamo potoka, al ta vrijede
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 20:37   #1506
A tek sluge na forumu? o.0
ernesthemingway is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 15:06   #1507
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
?

hah

postoje li vrata kroz koja su ušli ili su ulaskom za sobom vrata zabetonirali (?)


zbilja, nemoj pitati svašta
Ne razumiješ očito o čemu govorim jel da? Jesi li čula za zavjet šutnje, koji vlada među njima?
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 15:29   #1508
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Ajd barem je neko reko teorije zavjera postoje, jerbo svi općenito ih zaniječu/preskoče (čeličnim "č"), znate, najozbiljnije, iluminate ni najmanje briga što se o njima misli/priča
e sad, iluminatske sluge su nešto drugo (papeti koji se još kako žele dopasti svijetu)

Vi?, želite se nekom dopasti? Ja ne.
Ako ih nije briga, zašto onda djeluju toliko tajno? Znaju da ovaj svijet nije onakav kakav nam se prezentira, znaju da je znanost, kojom nam peru mozak jedna velika laž, koja negira postojanje Boga, pa zašto tu tajnu ne podijele onda s nama?

I usput, mogu li pitati zašto Hrvatska proživljava najveći demografski masakr, još od turskih ratova i sječa glava, dok političari ne čine ništa po tom pitanju, a stanovništvo šuti i odobrava tihi genocid? Jel možda u pitanju članstvo u Iluminatima? Baš me zanima koliki broj ljudi u Hrvatskoj je postalo članovima masonskih loža? Tih istih masonskih loža, koje uništavaju ovu državu do same srži? Dojma sam da je ova država jedno veliko masonsko leglo ljudi, koji pušu u isti rog svojih vladara.

Stričeki Iluminati, možete me kontaktirati u inbox, sada sam stvarno prešao mjeru.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 15:46   #1509
Quote:
ernesthemingway kaže: Pogledaj post
A tek sluge na forumu? o.0
Kladim se da ti prema IP adresi ovdje, lako mogu odrediti lokaciju: državu, grad i adresu. Tvoje podatke koje si ostavio prilikom registracije ovdje, sigurno netko pregledava i kontrolira. Pohranjeni su sigurno u jednom SQL serveru, odnosno MySQL-u, jer je website rađen u PHP-u. Koliko god ti se netko kleo u sve svece i djevice Marije da si anoniman ovdje, to je samo djelomično istina, jer tvoj e-mail je nekome dostupan, tko je zadužen za administraciju podataka. Na pamet mi pada CIA. Njima su očito dostupni i tvoji podaci s e-maila, koje si koristio prilikom registracije, pa ti bez problema mogu otkriti ime i prezime, te lokaciju. Ako koristiš online Backup, nagrabao si dok si reko keks, ako otkriju nepočudne materijale, koje si spremio na server.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 17:32   #1510
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Kladim se da ti prema IP adresi ovdje, lako mogu odrediti lokaciju: državu, grad i adresu. Tvoje podatke koje si ostavio prilikom registracije ovdje, sigurno netko pregledava i kontrolira. Pohranjeni su sigurno u jednom SQL serveru, odnosno MySQL-u, jer je website rađen u PHP-u. Koliko god ti se netko kleo u sve svece i djevice Marije da si anoniman ovdje, to je samo djelomično istina, jer tvoj e-mail je nekome dostupan, tko je zadužen za administraciju podataka. Na pamet mi pada CIA. Njima su očito dostupni i tvoji podaci s e-maila, koje si koristio prilikom registracije, pa ti bez problema mogu otkriti ime i prezime, te lokaciju. Ako koristiš online Backup, nagrabao si dok si reko keks, ako otkriju nepočudne materijale, koje si spremio na server.
Jel znaš nešto što ja već ne znam???
ernesthemingway is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 18:21   #1511
Quote:
ernesthemingway kaže: Pogledaj post
Jel znaš nešto što ja već ne znam???
Ustvari ne.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 00:02   #1512
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Ako ih nije briga, zašto onda djeluju toliko tajno? Znaju da ovaj svijet nije onakav kakav nam se prezentira, znaju da je znanost, kojom nam peru mozak jedna velika laž, koja negira postojanje Boga, pa zašto tu tajnu ne podijele onda s nama?

I usput, mogu li pitati zašto Hrvatska proživljava najveći demografski masakr, još od turskih ratova i sječa glava, dok političari ne čine ništa po tom pitanju, a stanovništvo šuti i odobrava tihi genocid? Jel možda u pitanju članstvo u Iluminatima? Baš me zanima koliki broj ljudi u Hrvatskoj je postalo članovima masonskih loža? Tih istih masonskih loža, koje uništavaju ovu državu do same srži? Dojma sam da je ova država jedno veliko masonsko leglo ljudi, koji pušu u isti rog svojih vladara.

Stričeki Iluminati, možete me kontaktirati u inbox, sada sam stvarno prešao mjeru.
Zašto djeluju toliko tajno? Pa zato jer kad bi idejama javno - čovječanstvo bi zauvijek odustalo od "glasačkih listića", i gdje bi onda oni bili, polica zaborava, jelte, a ovako pandorina su kutija, hvale se moći, samo se usudi otvoriti pa da vidiš sto ubojitih raketa. Ahh.


Horvaška slijedi prototip sjeverne EU, i njima tamo još kako opada natalitet, a modus stavi porez na 'samaštvo' znači svaki samac će htio-nehtio morati plaćati porez za tamo neko dijete s kojim ni u kakvom srodstvu. To ti nešto, ajmo nazvati 'porođajnim bolima' (io to malo literarno, se razme ne).


Što veliš, i sloboda govora ima svoj kraj...
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2018., 15:10   #1513
Je li netko već pročitao, odnosno pisao o ovom? Zanimljivo i zastrašujuće...

https://www.wanttoknow.info/secret_s...k_svali_speaks
CiroccoJones is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2018., 01:20   #1514
Quote:
CiroccoJones kaže: Pogledaj post
Je li netko već pročitao, odnosno pisao o ovom? Zanimljivo i zastrašujuće...

https://www.wanttoknow.info/secret_s...k_svali_speaks
Joj muka mi je dosla od ovoga da je i samo fikcija.
Citala sam vec o programiranju, kako su selebritiji izlozeni tome. To su uglavnom disfunkcionalne osobe, s teskim djetinjstvom i sjebanim roditeljima, hrpom dijagnoza, podlozne takvom necemu i ne bi me zapravo uopce cudilo da se tome podvrgavaju u zamjenu za slavu i pare. Tako da, smatram da ako je nesto na ovome svijetu izvedivo da se vjerojatno i izvodi, a sad u kojoj mjeri to je diskutabilno.


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2019., 05:32   #1515
Ne znam koliko ima veze s iluminatima and all that jazz, ali mislim da ovakvih grozota u zabavnoj industriji ima i previse. Nije nova vijest ali se opet dize prasina oko lika.
R. Kelly kao puppet master u svom osobnom haremu:

https://www.theguardian.com/music/20...ing-women-cult

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2019., 15:55   #1516
Sve počinje i završava s Babilonom!

Da je upravo Europska unija taj novi Babilon u kojem će se rasplamsati grijeh nad grijesima i nad kojim će zavladati Antikrist postoje mnogi dokazi. Primjerice, europsko štovanje drevne božice Semiramide koja izvire na svakom koraku. Semiramida je drevna božica koju su štovala babilonska bratstva. Pripada trojstvu Božice Mjeseca (Semiramida), Boga Sunca (Nimroda, poznatog još pod imenima kao što su Bal, Bel, Baal, itd.) i njihovog sina Tamuza. Ova poganska vjera postojala je tisućama godina prije nastanka kršćanstva.

Babilonska bratstva su živjela u starom Babilonu, području današnje Mezopotamije, a onda kreću na zapad, sve dok se nisu preselili u Rim, osnovali Rimsko carstvo i uzrokovali sve znane ratove tog doba. Kasnije se šire svijetom, a u novije doba, kako navode brojni autori, nalazimo iz pod imenima: Plantagenet, Warburg, Bruce (Scott), Rockefeller, Habsburg, Rotschild (Bauer), Krupp, Windsor (zapravo Saxe-Gotha-Coburg), de Medici, Cavendish (Kennedy), Sinclair (St.Clair), Romanov, Hanover.

Tijekom vremena, nastaju nove religije i nova božanstva, ali sve po uzoru na njihove drevne bogove. Božanstva nose druga imena, ali se radi o uvijek istom konceptu.S vremenom, te iz Babilona potekle loze sele se u Europu, kasnije i dalje, sa sobom noseći svoje drevne simbole i vjeru. Postaju vrhovna europska aristokracija te se infiltriraju u politiku, vlast, sve institucije te bankarstvo. Ti “prosvijetljeni” vladari svijeta iz Babilona, koji se i nazivaju iluminati, kroje novoosmišljen sistem profita i trgovine uz pomoć ratova i manipulacije. Još jedno ime za istu božicu koju iluminati i dan danas štuju jest Europa.

Ima još “slučajnosti”. Božica Semiramida je oduvijek prikazivana kao žena sa šiljcima oko glave, te bakljom (ili križem) u rukama (baklja je simbol Nimroda). Dakle, baš kao Kip “slobode”! Uz to, simbolizira je i 12 zvjezdica. Božica Semiramida je upravo tako prikazivana na antičkim novčićima.

No već je odavno poznato podrijetlo Kipa “slobode”. Naime, to je dar francuskih masona iz Pariza i on predstavlja sve samo ne slobodu.

Drevni motivi ovog božanstva predstavljaju božicu Europu (ili Semiramidu) kako jaše bika (simbol Nimroda).

I gle! Unija 2002. godine izdaje kovanicu baš s Božicom Europom koja jaše bika. Jasni simbol iste organizacije koje je oformila Europsku Uniju i koja njome vlada.

Naravno 12 zvjezdica na europskoj zastavi, zvjezdice su koje označavaju njezinu krunu. Plakat vijeća Europe koji na sebi ima kulu babilonsku i nad njim lebdi dvanaest zvjezdica. Postoji još cijeli niz simbola koji nam jasno govore što je zapravo europska unija te kakvi ljudi njome vladaju.

No, nama ne trebaju simboli da bi jasno vidjeli sve zlo koje se kreće našim društvom. Da bi jasno vidjeli jednu centralnu vlast koja vlada svima nama. Žalosno je to što se događa. Žalosno je da smo dopustili da nas tako izmanipuliraju.
__________________
Bolje izdati knjigu, nego najboljeg prijatelja...
vmro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2019., 19:24   #1517
To odnekud prepisuješ/kopiraš ili ti je zaista glava puna ovih nebuloza?
Al dente is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2019., 19:36   #1518
Quote:
Al dente kaže: Pogledaj post
To odnekud prepisuješ/kopiraš ili ti je zaista glava puna ovih nebuloza?
https://radio.hrt.hr/clanak/bastina-...a-2017/135511/

procitajte ipak, niti je sumnjiv sajt, drzavni, a od novih saznanja se niko nije razboleo...ako vec niste stigli do sada da to negde procitate...

ovo je stvar opce kulture, i mi znamo sto vi radite i kakve su to vase metode...
__________________
Bolje izdati knjigu, nego najboljeg prijatelja...
vmro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2019., 20:01   #1519
Quote:
vmro kaže: Pogledaj post
https://radio.hrt.hr/clanak/bastina-...a-2017/135511/

procitajte ipak, niti je sumnjiv sajt, drzavni, a od novih saznanja se niko nije razboleo...ako vec niste stigli do sada da to negde procitate...

ovo je stvar opce kulture, i mi znamo sto vi radite i kakve su to vase metode...
Ta bolesna opčinjenost Mezopotamijom i nakaradno izvrtanje povijesnih činjenica i njihovo priglupo povezivanje s današnjicom je zbilja za psihijatriju.

Ne'š ti reference, pa HRT je jebena televizija koja pušta jebenog Mišaka. Oni su referenca za što, točno?

I ne, opća kultura ne znači biti paranoik koji si puni glavu pseudoznanošću, šarlatanijom, religijom i pitajboga još čim. Reci, kad si zadnji put imao u rukama udžbenik matematike, fizike, kemije ili biologije, makar osnovnoškolski? Unutra ima više istine od svega što tako vrijedno i nekritički uguglavaš i upijaš s YouTubea...

Usput, ovo "mi"... Ja sam ja; tko smo to "mi"? Ne umišljaš si valjda da si borac za istinu, na kojeg tu na forumu bjesomučno nasrću agenture humanoidnih plaćenika NWO-a?
Al dente is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2019., 20:06   #1520
Quote:
Al dente kaže: Pogledaj post
I ne, opća kultura ne znači biti paranoik koji si puni glavu pseudoznanošću, šarlatanijom, religijom i pitajboga još čim. Reci, kad si zadnji put imao u rukama udžbenik matematike, fizike, kemije ili biologije, makar osnovnoškolski?
Jer ti to mene vozas, kakav udzebnik matematike i bilogije.... kakava fizika mi treba u zivotu da bih provalio sve vase zavjere, mene si nasao da motas, jel`....Ajme, kakva kemija, budi bog s nama....

Quote:
Usput, ovo "mi"... Ja sam ja; tko smo to "mi"? Ne umišljaš si valjda da si borac za istinu, na kojeg tu na forumu bjesomučno nasrću agenture humanoidnih plaćenika NWO-a?
Nije to nista smesno, cega se pametni(normalni/obicni) ljudi stide/klone... zna se dalje...
__________________
Bolje izdati knjigu, nego najboljeg prijatelja...
vmro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:03.