Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2007., 12:52   #61
ja sam imala jedno vrijeme umjetne trepavice koje sam stavljala u kozmetickom salonu.bile su mi super jer i sama imam kratke trepavice.
lijepe se parcijalno,znaci ne jedna velika prek cijelog kapka,nego 3 dlake po 3 dlake.i super mi je bilo kaj mi ih je ljepila sa crnim ljepilom pa ti uz rub kapka ostane tanka crna crta ko da imaš tuš.ionako se inače šminkam samo s crnim tušem tak da sam s tim ubila dvije muhe jednim udarcem.maskaru nemaš potrebe gore stavljati jer su jako crne,jedino ih uviješ s uvijačem.problem ti je u tome kaj ih nesmiješ dirati.one traju 3 tjedna ako ih dobro održavaš.ja sam si ih stavila u isto vrijeme kad i moje 3 frendice,njima su sve popadale a moje su 4 tjedna bile prekrasne.malo ti je čudno na početku,škakljaju te,i ljepilo pecka za oči dok ih lijepi,ali kak izgledaš poslije-isplati se.
i da,one kad padaju,padaju i tvoje trepavice s njima.moje su se poslije oporavljale 3 mjeseca i bile su još krače nego inače...to im je jedina mana.
cijena je bila 100 kn u V.Gorici.
maca_i_pol is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 14:53   #62
a one parcijalne od atrtdecoa?? jel to ko koristio?
herecgovka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 18:40   #63
hej,nije to uopce tako komplicirano.imate dvije varijante ili cijele u komadu ili pojedinacno...te pojedinacno mozete stviti samo na krajeve,samo na pola oka ili pak na cijelo.ne ispadaju ako vam ih dobro stave (najbolje da vam ih neko drugi stavlja i trepavice se moraju prije stavljanja dobro odmastit).nadalje imate boje ljepila od kojih je najbolje crno ili smede (za plavuse).mozes se normalno mazati i sa sijenilom i sa maskarom
meli2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 23:38   #64
ugradnja umjetnih trepavica

bok cure!
da li imate iskustva s ugradnjom trepavica kod kozmetičarke? Zanima me ugradnja onih pramenova, trajno, 3-4 tjedna... mislim da je jedan pramen oko 4 kn.
Gdje ugraditi (Zagreb)? Jeste bile zadovoljne?
Hvala!
Cydonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 13:07   #65

Ovako ti to izgleda, ti pramencici. Vecina salona koristi ovaj Ardell brand jer se super a jako povoljan. Stavljala sam to davno ali mi nikada nije moglo trajati vise od 7 dana, ali ja imam prirodno slabe trepavice. Mojoj drugarici su drzale po 15-dana, a ona ima solidne trepavice. Stavi, neces se pokajati, osjecaj je fantastican. Mene su malo skakljale ispod obrva pa mi je trebalo malo da se naviknem.
I nemoj da stavljas nikakvu sminku jer krace traju kada se maze nesto po kapcima ili stavlja maskara. Ja sam samo na donje stavljala maskaru i liniju izmedju donjih trepavica povlacila sa tamno sivom olovkom-fantasticno su izgledale.
__________________
S budalama se ne vrijedi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku sa iskustvom!
jagodica-bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 16:41   #66
ja sam stavljala, ali koliko se sjećam bio je 8 kuna pramen, sveukupno me ispalo oko 200-250 kn, ali nisam bila baš zadovoljna jer su bile iste dužine kao i moje, pa se nije primjetilo dok nisam stavila i na donje. onda je bilo lijepo. stajale su mi oko 3 tjedna, onda su počele polako ispadati.

ali, ima jedan salon koji radi malo malo skuplje, mislim oko 300kn, ali navodno da ne ispadaju za manje od mjesec dana uopće. i znam da odlično rade, htjela sam i tamo otići, ali nikako. ako kome treba broj, pošaljem
__________________
Dama je zena koja zna kad ne zna iako uvijek sve zna
ita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 22:31   #67
sto kuna sam ja svoje u Tkalci platila,dva tjedna dok nije prvi pramen ispao jer ja pun k trljam po ocima

super su jer ne moras stavljat maskaru a i oci ti izgledaju ljepse
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 23:34   #68
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
sto kuna sam ja svoje u Tkalci platila,dva tjedna dok nije prvi pramen ispao jer ja pun k trljam po ocima

super su jer ne moras stavljat maskaru a i oci ti izgledaju ljepse
100 kuna? o super.. a di u tkalci? i koje si ti to tocno stavljala?
i daj mi reci..dal izgleda prirodno (mislim, dal izgleda ko da sam normalno stavila maskarau) ili izgleda malo nakaradno?
hvala
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 23:35   #69
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
sto kuna sam ja svoje u Tkalci platila,dva tjedna dok nije prvi pramen ispao jer ja pun k trljam po ocima

super su jer ne moras stavljat maskaru a i oci ti izgledaju ljepse
hej! ajd molim te reci gdje u Tkalci! 100 kn mi je prihvatljivo!
želim imati te trepavice!!! trebaju mi za vjenčanje, ja sam kuma!
i hvala
Cydonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 23:36   #70
Ko ima krupne oči kao ja, bolje izbjegavat. Meni su udarale o sunčane naočale. Očajan osjećaj.
Ja samo ove za jednu noć furam.
riminare is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 23:37   #71
Quote:
mousse od čokolade kaže: Pogledaj post
i daj mi reci..dal izgleda prirodno (mislim, dal izgleda ko da sam normalno stavila maskarau) ili izgleda malo nakaradno?
hvala
e ne da izgleda ko da si stavila maskaru nego 10 puta bolje! a o nakaradnosti nema govora!!!
Cydonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 23:38   #72
ne sjecam se imena salona al kad ulazis u tklacu tam di je onaj birc argentina,popnes se po stengama gore,odmah pored tog birca,imas kozm salon,imaju solarije i svakaj
tu pitaj,ja sam tu radila prosle godine
malo ti pece prvih minutu,sve skupa traje 20 min da to ih instalira
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 23:39   #73
ok, hvala ti.. znam gdje je to stavit cu bar jedanput..tako da mi se oci na neko vrijeme odmore od maskare!
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 23:59   #74
A jel istina da kada počnu otpadati umjetne, da zajedno s njima otpadaju i prave? To nikako ne bih htjela
jer se te umjetne zapravo lijepe na prave...? Cure koje ste ih imale?Jel to tužna istina???
Cydonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 01:32   #75
nije istina
ove se lijepe povrh pravih
bar je tako ona meni radila
ono mrvu mrvu povrh tako da se ne kuzi golim okom

i evo moje prave stoje i dan danas
naravno da skrsis prave ako ove cupas
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 20:23   #76
definitivno ću onda ići tamo! jer moja je frendica bila u Face-u i iako je bila zadovoljna sa trepkama, kada su joj počele otpadati, otpalo joj je i pola pravih.
Cydonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 10:48   #77
Wink

Quote:
jagodica-bobica kaže: Pogledaj post

Ovako ti to izgleda, ti pramencici. Vecina salona koristi ovaj Ardell brand jer se super a jako povoljan. Stavljala sam to davno ali mi nikada nije moglo trajati vise od 7 dana, ali ja imam prirodno slabe trepavice. Mojoj drugarici su drzale po 15-dana, a ona ima solidne trepavice. Stavi, neces se pokajati, osjecaj je fantastican. Mene su malo skakljale ispod obrva pa mi je trebalo malo da se naviknem.
I nemoj da stavljas nikakvu sminku jer krace traju kada se maze nesto po kapcima ili stavlja maskara. Ja sam samo na donje stavljala maskaru i liniju izmedju donjih trepavica povlacila sa tamno sivom olovkom-fantasticno su izgledale.
Bok!

Da li možda znaš gdje se mogu kupiti Ardell trepavice?
Ja ih isto imam... super su mi... ali htjela bi sama kupiti ...priprema za more kad mi samo pramen otpadne da mogu malo nadoštukati
 
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 12:44   #78
Ne znam, moja kozmeticarka je ih nabavljala iz Beograda, tamo su i jako jeftine.
Pogledaj u radnjama gdje se prodaje oprema za kizmeticare, oni bi trebali imati.
Ako ne nadjes te, probaj naci Art Deco u parfimerijama, jako su dobre, malo skuplje ali puno bolje od ardella. Ja sam isto stavljala nekoliko puta sa ovim Ardell
__________________
S budalama se ne vrijedi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku sa iskustvom!
jagodica-bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 23:46   #79
Quote:
mousse od čokolade kaže: Pogledaj post
stavit cu bar jedanput..
mousse, jesi stavila trepke?
Cydonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 19:49   #80
imam i ja jedno pitanjce, moje trepavice su jako slabe i idu prema dole. kada ih namažem maskarom, moram ih uviti uvijačem jer u protivnom izgleda katastrofalno. e sada mene zanima kako bi izgledale moje trepavice koje strše prema dole i umjetne koje su uvijene? jer tada neću moći koristiti uvijač.... jel netko ima prijedlog, riješenje?
HappyGirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.