Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2004., 11:13   #61
Quote:
PrittPen kaže:
ipa ovo ti je baš korektor a ne iluminator, ovo je puno gušće, stavlja se prstom... meni traje dosta dugo... šta ja znam, ja se ne šminkam puno, ovoga imam već sigurno po godine ako ne i više... mislim da imaju testeri za to na onim stalcima od lancomea, dolje gdje su i puderi bude obično, pa probaj teksturu, a prikriva super...
tenk ju, tenk ju
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2004., 16:26   #62
Ja upravo koristim I-touch korektor (imaš u DM-u) i odličan mi je, gust je i suši prištiće

I meni je priko glave tekućih pudera, koliko god neko govorija da nisu štetni, i da imaju ovakve ili onakve pozitivne dodatke, meni se čini da užasno kvare ten, ja ga ne koristim ima možda 15-ak dana, tu i tamo korektor, i puno sam zadovoljnija izgledom kože
Ella E is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2004., 19:09   #63
Quote:
Ella E kaže:
Ja upravo koristim I-touch korektor (imaš u DM-u) i odličan mi je, gust je i suši prištiće

I meni je priko glave tekućih pudera, koliko god neko govorija da nisu štetni, i da imaju ovakve ili onakve pozitivne dodatke, meni se čini da užasno kvare ten, ja ga ne koristim ima možda 15-ak dana, tu i tamo korektor, i puno sam zadovoljnija izgledom kože
Pogledala sam, ali presvijetli mi je no, ovo za puder je istina, zato mi i treba jako dobar korektor...ja sam se stalno "frajkala" s puderom i sad cijelo ljeto nisam ama baš ništa stavljala i puno mi je bolje tako...odsad samo korektor!
tetica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2004., 18:47   #64
Quote:
goldberry kaže:
Teta u parfumeriji me pitala jel imam neki poremećaj bubrega ili nešto kad imam takve podočnjake!


Ajoj.

Moram probat taj body shop korektor, bila sam u trgovini u Grazu, kupila body butter od shea buttera, ma koza mi je milina! Sve mi se tamo svidjalo moram pogledat jos nesto za njegu kose od njih.
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 19:13   #65
korektori

Ima velika tema o iluminatoru a o korektorima nisam nasla nis. Bit ce da je nestalo sa promjenom dizajana i ostalog.
Ja sam ih isprobala dosta, od no name do onih malo vise name i nikako nac dovoljno svjetao, korektor bi jel trebao bit svjetliji od puti (a ja bljeda).
Probala sam i one zelene (ArtDeco) ali mi se to zeleno vidi ako stavim malo vise a ako stavim malo manje koda ni nisam. Od zutih i roskastih trenutno imam najsvjetlije od Deborah (tekuci -fair) i najsvjetlije od maybelline (fair) i od She-a (02-rose) i od tih je maybellin jos najbolji ali ja bi jos svjetlije. Citala sam u nekom casopisu o bijelim korektorima, zna neko nesto o tome?
Anyway koji vam je najbolji (kvalitetniji) korektor?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2006., 01:01   #66
nikad to ne koristim.ali imam jedan od physicians formula-zuti
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2006., 06:39   #67
ja sam sad uzela taj od deborah (onaj tekuči sa spužvicom-isto fair ) i super mi je.
prije sam imala od majbelina al taj mi je bio nekak suh,a i nijansa od deb mi je puno bolja....
i ja imam dosta svijetlu put pa moram tražit nekaj svijetlo,samo kaj sam ja još,uz to,i žućkasta,pa moram i na to pazit-često su ti najsvjetliji rozi...
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2006., 20:25   #68
Quote:
ambasadorica kaže:
ja sam sad uzela taj od deborah (onaj tekuči sa spužvicom-isto fair ) i super mi je.
ja nisam vidjela ni jedan na tu foru spuzvice osim deborah... istina, nisam gledala one skuplje ali svejedno cudi me da ne postoji hm
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2006., 21:59   #69
Haj!
Zeleni korektor ti je za prikrivanje crvenila, ne za podočnjake, nego ak ti "stigne" kakav prištić, da ta zelena boja neutralizira crvenilo i onda naneseš puder.
Navodno od Diora su odlični korektori, iako nisam probala, budući da je meni YSL Touche eclat br. 1!
Mislim da su najbolji oni sa žutim pigmentom, iako to ovisi o samom pigmentu kože.
Karolina55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2006., 22:02   #70
tekući zeleni korektor

Zna li itko gdje ga ima za kupiti??
Karolina55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2006., 22:04   #71
Quote:
Karolina55 kaže:
Haj!
Zeleni korektor ti je za prikrivanje crvenila, ne za podočnjake, nego ak ti "stigne" kakav prištić, da ta zelena boja neutralizira crvenilo i onda naneseš puder.
Navodno od Diora su odlični korektori, iako nisam probala, budući da je meni YSL Touche eclat br. 1!
Mislim da su najbolji oni sa žutim pigmentom, iako to ovisi o samom pigmentu kože.
zeleni i jesam stavila na pristic/aknu a ne podocnjake ali svejedno mi to zeleno se vidilo..bo..
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2006., 23:30   #72
www.larocheposay.de/public/produkte/produkte.asp?Gruppe=15&Detail=71&Darreichung=23
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 13:34   #73
Ima Deborah u dm-u. Mislim da je oko 30-ak kuna.
dafloydian is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 15:47   #74
ima, Clarinsov u Irisu. S jedne je strane tekući zeleni, a s druge obični smeđi korektor. Jako kvalitatan, i ima ga dosta.
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 18:49   #75
Hvala vam cure....
Idem se baciti u potragu!
Karolina55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 18:30   #76
kupila danas jos jedan
Manhattan Clearface kao ima i antibakterijsko djelovanje a boja je "vanilla", ne vuce bas na zuto a bome ne ni na rozo, nekako "vuce na iluminatore", nije skroz mat nego lagano "svijetli" ... cini se okej
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 18:37   #77
ne znam..meni su najbolji bili od green linea ili zeleno/bež (jako svijetli) od oriflamea..
i još su antibakterijski ono protuupalni i to..
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 18:45   #78
vise neznan nikoga ko se s oriflameom bavi a te od green linea cu potrazit
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 19:32   #79
meni najbolji lancome palette mix, tri nijanse (najtamnija mi dosta ostane ali nema veze).prekriva odlicno, odlicno se slaze sa bojom koze, posto mozes mijesat.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 22:13   #80
@ PP
to u stiku ili kako? ima tri nijanse u jednom i onda pomjesas da dobis onu koja pase uz ten taj dan? zvuci pametno... a koliko kn?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:28.