Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2017., 00:17   #1241
Bolje bi bilo obrnuto, da ih daju s lepinjom za 3 banke, a krumpeki da su pride po 5.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 02:50   #1242
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Ne znam je li već ovdje spomenut, ali Mrak Grill u Okičkoj na Trešnjevci po meni ima jako dobre ćevape, kako okusom tako i veličinom (ne da mi je veličina pretjerano važna ali znam da mnogima je xe xe xe). Za 30kn dobiješ 10 ogromnih ćevapa s domaćim krumpirićima i puno luka, a za još 5kn solidnu lepinju. Mislim da je to dobar value for money.
O, jebote...

Znači, dobiješ ćevape s jebenim krumpirima, a za lepinju moraš nadoplatit?

O, jebote...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 07:41   #1243
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
O, jebote...

Znači, dobiješ ćevape s jebenim krumpirima, a za lepinju moraš nadoplatit?

O, jebote...
najbolje je da doneseš svoju osobnu kiku
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 15:06   #1244
Ja bih isto izabrao obratno, ali moram reći da su i ti krumpiri jako fini. Nikad se ne bace.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 21:18   #1245
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Ne znam je li već ovdje spomenut, ali Mrak Grill u Okičkoj na Trešnjevci po meni ima jako dobre ćevape, kako okusom tako i veličinom (ne da mi je veličina pretjerano važna ali znam da mnogima je xe xe xe). Za 30kn dobiješ 10 ogromnih ćevapa s domaćim krumpirićima i puno luka, a za još 5kn solidnu lepinju. Mislim da je to dobar value for money.
Zna li se koliki im je domet dostave/minimalna narudžba? Na njihovoj stranici piše da imaju dostavu, ali ništa o minimalnom iznosu narudžbe, niti o dijelu grada u koji dostavljaju. Mislim, ja sam u Zapruđu, a jedan Kremenko koji je dosta bliži ne dostavlja tu, pa i nisam nešto optimističan...
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 01:59   #1246
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Zna li se koliki im je domet dostave/minimalna narudžba? Na njihovoj stranici piše da imaju dostavu, ali ništa o minimalnom iznosu narudžbe, niti o dijelu grada u koji dostavljaju. Mislim, ja sam u Zapruđu, a jedan Kremenko koji je dosta bliži ne dostavlja tu, pa i nisam nešto optimističan...
Registriraj se na pauzu.hr i postavi kvart Zapruđe pa ćeš vidjeti nude li se. Možeš ih i nazvati telefonom. Ako mene pitaš, nisam optimističan.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 11:51   #1247
Plac na Dolcu nudi najbolje čevape
__________________
Ono što je iza nas i ono što je ispred nas, sitnica je u odnosu prema onome što je unutar nas.
memory keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 22:28   #1248
Kod placa na Branimircu ima dobrih čevapa, ona lokacija na čošku ih je fanj puta dobre imala, al dugo nisam bio jer mi nikak nije usput
Baraba12321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 08:48   #1249
Zna li netko zasto je zatvorena Pecenjara Remetinec?
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 09:42   #1250
prije dvi veceri negdi oko 19h tamo su bili policajci razgovarali sa par ljudi ispred samog ulaza, a već je bila zatvorena..
Paskaneman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 19:03   #1251
Imali su (imaju) jako dobre pljeskavice! Prije godinu dvije je zatvorena „ispostava“ u Zapruđu a sada kako vidim i baza u Remetincu! Šteta ako ju za stalno zatvore!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 16:06   #1252
Jel bio tko u zadnje vrijeme u Sofri da kaze kakvi su tam cevapi? I rostilj opcenito.
Tom Meighan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 21:50   #1253
nisu čemu iskreno..masni skroz :S
__________________
"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits" Albert Einstein
sheldooon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 22:08   #1254
Quote:
Tom Meighan kaže: Pogledaj post
Jel bio tko u zadnje vrijeme u Sofri da kaze kakvi su tam cevapi? I rostilj opcenito.
Meni su cevapi odlicni. Mi sada idemo samo tamo. U point jer nam je blizu, uvijek ima mjesta. Osim cevapa, najcesce uzmemo i sarajevski burek ili pitu sa sirom. Ali i druga jela koja sam probala su mi super:klepe, telece krpice, i jos par stvari kojima se ne sjecam ime.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 14:23   #1255
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Zna li netko zasto je zatvorena Pecenjara Remetinec?
ček... jel ovo istina? Ona pečenjara koja je bila odmah nakon križanja lijevo iz smjera prema Remetincu? Pa imali su najbolje čevape u gradu!!!
mokidomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 20:03   #1256
Najbolje ćevape koja sam jeo su u reinkarnaciji "Rubelj Grill" doduše samo sirovi 50 kn kila ali odlični. Definitivno no.1 za sad.

Navodno sad ima i pečene.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 18:05   #1257
Kamo najbolje otići na ćevape u samom centru Zagreba? Mislim na Dolac i uži krug.
__________________
3-19, 2-58
Thorin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 12:05   #1258
Preporučio bih Tomislav grill na Kvatriću u Martićevoj, ugodno iznenađenje.
Uvijek istok is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 00:46   #1259
ona rupa na kvatriću, odmah gore u domjanićevoj. tamo su stvarno dobri.
nezovemsebojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 17:24   #1260
Quote:
nezovemsebojan kaže: Pogledaj post
ona rupa na kvatriću, odmah gore u domjanićevoj. tamo su stvarno dobri.
bogtemazo jel to opet radi? ja sam tamo jednom jeo burek od mesa,
masan i neslan i bezukusan od kojeg sam poslije imao proljev... poslije sam vidio da je lokal zatvoren pa sam mislio da ga je zatvorila inspekcija
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:28.