Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija > Fotoaparati i oprema

Fotoaparati i oprema Tvornica fotografija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2006., 18:25   #21
AK-4 mi je nekako previše klimav
thunderstorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 14:49   #22
odi pogledaj u TechnoMax imas tamo i jako su dobri i nije klimav
 
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 20:15   #23
Koju oni marku imaju?
thunderstorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 11:41   #24
stalak...

znam da je bilo već tema o stalcima al me zanima da li je netko vidio nešto povoljno u zadnje vrijeme? ("povoljno" mislim negdje do 500,00 kn a da je upotrebljivo..) unaprijed zahvalan na preporukama...
-NIK- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 20:16   #25
Meni treba jedan mali, mali stalak ( najmanji mogući zapravo) za Canon S3 IS, ali da se može postaviti i okomito. Jeste negdje tako nešto vidjeli? Dakle, da mi stane u torbu zajedno sa aparatom i baterijama. Još nemam torbu, među ostalim zato i što je želim kupit nakon stativa, ali ciljam na nešto najmanje moguće a da sve ovo stane unutra ( npr. http://www.lowepro.com/Products/Came...Res_30_AW.aspx )
Banderas-Sedmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 18:42   #26
Joby GorillaPod stativi

Izgleda mi vrlo zanimljivo, ima li netko možda iskustva iz prve ruke?

http://www.joby.com/gp2.html
Banderas-Sedmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 18:49   #27
Quote:
Banderas-Sedmica kaže: Pogledaj post
Izgleda mi vrlo zanimljivo, ima li netko možda iskustva iz prve ruke?

http://www.joby.com/gp2.html
kolega je bio na prezentaciji cijele linije takvih proizvoda, kaže da on na to svoj fotić ne bi stavljao...
__________________
Boris-Photo Web
It's hard enough to remember my opinions, without also remembering my reasons for them! Friedrich Nietzche
Silent Eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 21:28   #28
A bi li na to stavljao Canon S3 IS? Čitam mišljenja korisnika, i stvarno su vrlo oprečna. Meni zapravo treba neki stativ koji je dovoljno stabilan da drži moj S3 ( koji sa baterijama ima cca 550 grama) i kad ga okrenem za 90 stupnjeva, a da bude dovoljno mali (kad se sklopi) da stane u neveliku torbu.

Možda bi nešto drugo moglo poslužiti?
Banderas-Sedmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 22:39   #29
Quote:
Banderas-Sedmica kaže: Pogledaj post
A bi li na to stavljao Canon S3 IS? Čitam mišljenja korisnika, i stvarno su vrlo oprečna. Meni zapravo treba neki stativ koji je dovoljno stabilan da drži moj S3 ( koji sa baterijama ima cca 550 grama) i kad ga okrenem za 90 stupnjeva, a da bude dovoljno mali (kad se sklopi) da stane u neveliku torbu.

Možda bi nešto drugo moglo poslužiti?
hm... ja imam jedan hamin stativ, aluminij i plastika, ultra lagano, iz 3 dijela, sklopi se i stane mi u ruksak (ne foto ruksak), tako da njega u biti nosim ono za neke zahtjevnije manevre po prirodi i sličnom... možda da o tome razmisliš, koštaju ti oko 200-300kn, visine su oko 160cm kad se razvuku, kad se sklope 30tak, lagani, relativno čvrsti i stabilni (nisu za ono neke kerefeke od terena i orkanske bure)

ovo je više marketinško rješenje za situacije gdje su potrebne brze izmjene položaja, tj gdje ne stigneš kombinirati sa stativom i glavom za neki položaj...

jel bi kolega stavio s3 na njega? hm, s obzirom da je zakleti kenonaš, vjerojatno ne bi čisto iz opreza, možda neki nikonovac i bi
__________________
Boris-Photo Web
It's hard enough to remember my opinions, without also remembering my reasons for them! Friedrich Nietzche
Silent Eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 15:39   #30
Da li netko zna gdje bi se u Hrvatskoj mogao kupiti Gorillapod SLR? Ne kupujem ga sebi, nego sam to sam dobila kao naruđbu za rođendan .
Znam da mogu naručiti preko amazona ali nisam baš vična tome i nekako sam skeptična.
pendulumka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 21:31   #31
Quote:
pendulumka kaže: Pogledaj post
Da li netko zna gdje bi se u Hrvatskoj mogao kupiti Gorillapod SLR? Ne kupujem ga sebi, nego sam to sam dobila kao naruđbu za rođendan .
Znam da mogu naručiti preko amazona ali nisam baš vična tome i nekako sam skeptična.
U HGspotu imaju "mali":
26817 Stativ za digitalni fotoaparat ili kameru GORILLAPOD, GP-1 149,00
...a netko mi je rekao da su imali i "veliki" za 250...300kn.
mpix is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 03:01   #32
Quote:
Silent Eyes kaže: Pogledaj post
možda neki nikonovac i bi


Jel to pecas karton?
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 07:58   #33
Mene vise privlace oni bean bag-ovi...
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 11:03   #34
E ovo je stativ :P

Manfrotto 190XDB noge i 804RC2 glava
zazoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 01:30   #35
stativi?

preporucite mi molim vas neki solidan stativ ali da je povoljan jer se fotografijom bavim iz hobija a ne profesionalno. imam eos 350d a objektivi koji ce ici na njega bi bili otprilike: canon ef-s 55-250mm, ef 70-200mm f4L, sigma apo dg macro 75-300mm.
Hvala
peremiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 01:35   #36
Quote:
peremiz kaže: Pogledaj post
preporucite mi molim vas neki solidan stativ ali da je povoljan jer se fotografijom bavim iz hobija a ne profesionalno. imam eos 350d a objektivi koji ce ici na njega bi bili otprilike: canon ef-s 55-250mm, ef 70-200mm f4L, sigma apo dg macro 75-300mm.
Hvala
manfrotto
190XDB noge i 804RC2 glava
cca 1200 kuna !
Ispod ovog ... hmmm pa i neide jeftinije !
Tj ide al se ne isplati ! Stativ lako pukne i ode lova u vjetar !
zazoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 02:47   #37
sto stvarno??! a neki malo jeftiniji...?
peremiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 10:24   #38
ma odi u hamu i kupi neki najobičniji njihov aluminijski, brijem da ih imaju vec od 200kn na dalje...
ja ga imam oko 4 godine, nije zaista najsjajnije kaj se moze kupit, treba ga pazit jer ima dosta plastike, ali cisto dovoljno da posluzi...naravno, jako je lagan pa ga treba stvarno dobro postavit da ti se ne sruši na neravnom terenu...ima gumene čepove da se ne skliže koji se mogu zašarafit pa ti ostaju metalni šiljci tako da i to možeš malo upiknut ako si na zemlji...moj je sveukupno visok 160...ne sjećam se točno koliko sma ga platio, bilo je to davno...
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 11:19   #39
Hmm ! Tezina opreme na stativu cca 2 kg ! Obicni stativi ma nema sanse ! Pre skup sport ! Par desetaka tisuca kuna na s oprostenjem (shrot-u) Nema sanse vise nikad ne mislim loviti svoju opremu po zraku ! Ak vec hoces proci jeftinije i ides na hamu ili slicne stative onda gledaj za koju tezinu su deklarirani !
zazoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 12:38   #40
pa nije da ga ostavis samog na autoputu dok kamioni prolaze pored njega...i ja nemam desetisucakunaopremenanjemu
a cuj...znam da ima boljih i kvalitetnijih i sve ostalo...al lik trazio nesto jeftino za pocetak...ja bi reko, hama dobra za pocetak...a kasnije nek kupi bolje kad vidi kaj mu stvarno treba
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:44.