Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2011., 15:34   #41
Quote:
Sarajka_Mazza kaže: Pogledaj post
meni se nekako cini da olovka za usne uopste nije neophodna tj. potrebna
ljudi izmislili da bi nam pare uzeli
jos mi je gadno kad vidim razlicitu boju olovke i ruza, ajme

Ja se bez olovke za usta ne znam ni našminkati Otkad se šminkam, a to je jaaakoooo dugooo godina, ne mogu zamisliti da izađem iz kuće ili da našminkam usta bez olovke za usta. Nikad ne radim debeli rub nego napravim rub i cijela usta namažem sa olovkom i preko toga ruž pa i malo sjajila, stavrno mi bude ok. I kad me pitaju koji je to ruž, nikad ne mogu reći koji, jer imam pomiješanu olovku sa ružem.
Veći mi je problem nabaviti dobru i postojanu olovku nego ruž. Inače koristim tamniju olovku i onda premažem sa svjetlijim ružem, to se fino pomiješa i ispadne odlična nijansa, a da se uopće ne vidi da koristim olovku. U toku dana, kada ruž malo nestane, a olovka ostane na usnicama, samo se nastavljam trackati sa sjailom i tako mogu cijeli dan
Inače, i meni je mrsko vidjeti npr. tamnocrveni ili smeđi rub od olovke na usnama i onda svjetliji ruž
5th avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 23:41   #42
Quote:
5th avenue kaže: Pogledaj post
Ja se bez olovke za usta ne znam ni našminkati Otkad se šminkam, a to je jaaakoooo dugooo godina, ne mogu zamisliti da izađem iz kuće ili da našminkam usta bez olovke za usta. Nikad ne radim debeli rub nego napravim rub i cijela usta namažem sa olovkom i preko toga ruž pa i malo sjajila, stavrno mi bude ok. I kad me pitaju koji je to ruž, nikad ne mogu reći koji, jer imam pomiješanu olovku sa ružem.
Veći mi je problem nabaviti dobru i postojanu olovku nego ruž. Inače koristim tamniju olovku i onda premažem sa svjetlijim ružem, to se fino pomiješa i ispadne odlična nijansa, a da se uopće ne vidi da koristim olovku. U toku dana, kada ruž malo nestane, a olovka ostane na usnicama, samo se nastavljam trackati sa sjailom i tako mogu cijeli dan
Inače, i meni je mrsko vidjeti npr. tamnocrveni ili smeđi rub od olovke na usnama i onda svjetliji ruž
Ovo ko da sam ja pisala - od rijeci do rijeci

O
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 23:48   #43
meni osobno je boots nude lip pencil kaj je lisa eldrige radila za njih najnovije otkriće. volim i od make up factory 32 olovku za usta, odlična boja za moja crvenkasta usta, da mi onaj dobar nude look a zubi mi nisu prežuti s njom.
od stranih - mac ima odlične nude nijanse olovki, ak nekog zanima budem potražila po torbici kak se zovu. i dugo sam koristila od chanela onu njihovu bestseller nude nijansu, ali mi je bila presuha. nars ima one debele mat velvet olovke za usta, ali nisu za suha usta, kakva su moja pa sam ih proslijedila sister. ona ima normalnu kožu, nikada joj ne pucaju usta niti su joj suha i ne vadi se iz tih narsovih. boje su famozne.
i bobbi brown ima odlične nude nijanse olovki, sve počinju s beige.
__________________
štedim pa šta košta da košta
sidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 13:01   #44
Meni treba crvena dobra olovka iz Dm-a ili Mullera, imate prijedlog?
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 17:30   #45
Quote:
sidora kaže: Pogledaj post
od stranih - mac ima odlične nude nijanse olovki, ak nekog zanima budem potražila po torbici kak se zovu. i dugo sam koristila od chanela onu njihovu bestseller nude nijansu, ali mi je bila presuha.
Ja bi te zamolila da prebrojiš te MAC olovčice i poslkaš ako možeš
Za chanel olovku se slažem, presuha je.

Olovke iz DM-a: jedna od općenito najboljih koje sam probala - Deborah.
Bourjois su npr. koma, mrve se. Nedavno sam kupila dvije Essence i čine mi se izvrsne za tu lovu. Dobar je i izbor boja.
__________________
Song for Meche
meche is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 02:01   #46
Tko traži i nađe!
Prijavljujem divotu od olovke BOURJOIS LÈVRES CONTOUR! Moja nijansa je Rouge soyeux 20!
Definitivno najbolja olovka za usne koju sam ikad probala, mat, ne razmazuje se, nekako masno hidrantna, ne isušuje, ne smrdi, predivnaaaaaaaaa. Cijena 40,00 kn.
Da ne postoji prokleti rok valjanosti napravila bi si doživotnu zalihu ove olovke i ove nijanse kao zamjena za svaki ruž crvena boje!Svejedno ću napraviti malu zalihu!Ova nijansa je crvena, za hladni podton kože.
I naravno moj sljedeći izlet u Muller je kupovina svih ostalih nijansi koje mi odgovaraju!
Još samo ne znam kakva je kad se šilji, ako i to prođe, keljim ja na topik totalno fantastičan proizvod!
Evo izvolite:
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 17:35   #47
nemam fotic meche nažalost, al od nude nijansi macovih koje imam i ok su - stripdown, subculture i oak, creme o'spice i cork. spice mi je pretaman, dala sam ga sister jer ona ima mnogo tamnije usne od mene. s tim da mi je ovo treća ili četvrta stripdown i fakat je koristim. klasična nude olovka
__________________
štedim pa šta košta da košta
sidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 19:26   #48
curke, trebam savjet tek uvodim olovke i ruževe za usne u svoju rutinu šminkanja jer sam prije više bila lip gloss person.

kupila bih dobru olovku DM-ranga i to u hot pink boji, recimo kao ova kugla sa slike http://prostores3.carrierzone.com/st...ink_8_ball.jpg ali ne bi Bog to pronašao, sve su nekako ful neutralne, nisu jarke baš. imate prijedlog, ili moram u limoni?
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 22:06   #49
Pogledaj Inglot, ne znam kakve sve nijanse imaju jer se meni sviđa samo jedna, ali olovka je jako dobra.
__________________
Song for Meche
meche is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 22:06   #50
nemam inglot u gradu

nešto drugo?
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 22:22   #51
Bourjois?
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 22:26   #52
gledala, isto su prilično neutralne. valjda misle da nitko ne želi jarku olovku. lancome ima često takve boje, ali ne mogu vjerovati da baš nijedan d/s brand nema također.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 22:40   #53
Si pogledala možda kak ova prva Catrice izgleda uživo? http://www.catrice.eu/hr/proizvodi/u...liner-070.html
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 23:40   #54
nisam, pogledat ću

tek se informiram o olovkama za usne i čula sam da su maybelline jako hvaljene. našla sam intense pink, ali nije baš dovoljno jarka, prilično je blaga i umjerena boja. mislim da bi se takva boja mogla lako naći kod catrice. samo da podton nije hladan.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 23:45   #55
Ja imam čak dvije olovke za usne. Jedna je ova She trensparentna, kojom zasad nisam baš preoduševljena, a druga je neka no name crvena, koja mi je zakon i jako je postojana i ne znam kaj ću kad ju potrošim. A bliži se kraju.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 23:49   #56
meni je super kad popuniš usne olovkom umjesto ružem, nanos je jako postojan i mat, baš fino izgleda to mi je sada otkriće
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 23:02   #57
trazim olivku za popuniti jako svijetle usne da izgleda prirodna boja mesa, uglavnom su mi pretamne one koje na ruci izgledaju ok npr rimmel 014 wild clover mi je jako tamna
(d)evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 14:40   #58
Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post
Tko traži i nađe!
Prijavljujem divotu od olovke BOURJOIS LÈVRES CONTOUR! Moja nijansa je Rouge soyeux 20!
Definitivno najbolja olovka za usne koju sam ikad probala, mat, ne razmazuje se, nekako masno hidrantna, ne isušuje, ne smrdi, predivnaaaaaaaaa. Cijena 40,00 kn.
Da ne postoji prokleti rok valjanosti napravila bi si doživotnu zalihu ove olovke i ove nijanse kao zamjena za svaki ruž crvena boje!Svejedno ću napraviti malu zalihu!Ova nijansa je crvena, za hladni podton kože.
I naravno moj sljedeći izlet u Muller je kupovina svih ostalih nijansi koje mi odgovaraju!
Još samo ne znam kakva je kad se šilji, ako i to prođe, keljim ja na topik totalno fantastičan proizvod!
Evo izvolite:
http://i40.tinypic.com/2e5nmvd.jpg
E super, baš mi treba nešto takvo...do sad sam koristila neki crveni ruž od Maybelline, ali ne znam ni sama više kad mu je istekao rok.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 14:26   #59
Quote:
(d)evil kaže: Pogledaj post
trazim olivku za popuniti jako svijetle usne da izgleda prirodna boja mesa, uglavnom su mi pretamne one koje na ruci izgledaju ok npr rimmel 014 wild clover mi je jako tamna
imamo isto problem i također tražim pomoć. Moje su k tom još i tanke pa bi bila dobra neka olovka s kojom bi ih mogla i povećati...
madamz is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 15:15   #60
Bipine olovke za usta su super! Ja sam ih kupila jer sam htjela vježbat nanošenje prije kupnje neke prave i ostala ugodno iznenađena. Lako se nanose i traju. Inače ta njihova marka Look by Bipa mi je iznenađenje pozitivno. Meni definitivno bolja od Essence i She kozmetike
Tajda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:29.