Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2007., 08:41   #41
Ne da mi se picek. Kužim da bi se sad ti prepirao itd., ali ja imam život i nemam vremena se prepucavat sa nekim virtualnim likovima, koji su se za razliku od RL-a okuražili i sad misle da svugdje trebaju istjerat pravdu.

TO SU MOJI DOJMOVI. OVO JE JAVNI FORUM GDJE SVATKO( pa i ti) MOŽE NAPISAT SVOJE MIŠLJENJE.

Aj odjebi više.

EOD
raff34 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 30.05.2007., 11:33   #42
Da, sad kad nemas vise argumenata, onda je "aj odjebi vise".....zalosno za nekoga tko ima 26/27 godina....
Gaga0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 17:46   #43
Quote:
raff34 kaže: Pogledaj post
Ne da mi se picek. Kužim da bi se sad ti prepirao itd., ali ja imam život i nemam vremena se prepucavat sa nekim virtualnim likovima, koji su se za razliku od RL-a okuražili i sad misle da svugdje trebaju istjerat pravdu.
Misliš, s tipovima koji se u stvarnom životu nisu usudili popljuvati određene ljude, pa ih sad neargumentirano pljuju bez i grama argumenta, a zakriveni pseudonimom?

Jeste li u školi u koju si se prebacio imali psihologiju?
Jeste li učili na toj psihologiji što je projekcija?
Quote:
TO SU MOJI DOJMOVI. OVO JE JAVNI FORUM GDJE SVATKO( pa i ti) MOŽE NAPISAT SVOJE MIŠLJENJE.
... i na kojem te svatko (pa i ja) može izazvati da ga obraniš oliti argumentiraš.

I ne moraš se derati.

Nećeš zbog toga odjednom biti u pravu.
Quote:
Aj odjebi više.
Tsk. Malo smo živčani?
Quote:
EOD
Možeš prestati odgovarati kad god ti paše.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 11:09   #44
ja evo završila prije 2 god matematički smjer...
meni škola bila baš ...

Gvozdićka (aka Točkica) mi bila raska,ugl jao majko milena, Bože spasi me...
Kao nastavnik živa koma, jedan dan si joj super pa dobiš 5 na lijepe oči, jedan dan te mrzi i da ti komad, a da ni neznaš,ali ko raska mrak,na maturalcu se posvadila s Morovičkom(kučka) i ravnateljicom zbog nas, nikad neću zaboravit njeno da,da,da urnebes....

Meni jedna od najdražih profa Pavić-Pezer, predobra žena, stroga doduše i traži puno ali ja sam ju obožavala (kod nje lektiru čitajte inače dijeli komade bez da trepne)...

Majićka iz engleskog, neko je dobro napisao kao usporedba s onom serijom, žena dobra simpa, mlada....

Iz matiše sam imala Zelčićku, a onak isto dosta traži, svi testovi nose 100 bodova, a za 2 ti treba 45, zna bit zajebana kučka, a zna bit super...kako kome

Tomašićku sam mrzila iz dna duše,sva ta njena poletnost i histričnost me ubijala, još ak te mrzi, teško tebi... Uostalom najviše me živciralo što uvijek ima 2-3 učenika koja obožava i onda taj i da ne zna beknut ima 5 i divan je.... Svaki put kad sam ju vidla, došlo mi je da ju

Pavlovićka iz povijesti... Pohvališ friz i imaš 5...

i Paško iz glazbenog- "doć će cica na kolica"

ugl...

većina lijepih uspomena... nisam baš učila previše, a prolazila s 4-5...
pia*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 23:53   #45
Quote:
pia*** kaže: Pogledaj post
Meni jedna od najdražih profa Pavić-Pezer, predobra žena, stroga doduše i traži puno ali ja sam ju obožavala (kod nje lektiru čitajte inače dijeli komade bez da trepne)...
znam da sam se na nju već "osvrnula", ali kad o toj ženi samo hvalospjeve mogu pisati ona je....najbolji PREDAVAČ i profesor kojeg si učenik poželjeti može, a to je, pogotovo za hrvatski, izuzetno bitno! tko nju ima, nadam se da zna cijeniti to što ju ima...jer tko toga nije svjestan i ne iskoristi tu priliku maksimalno, jednostavno je mutav i nije niti svjestan how lucky he/she is!

Quote:
pia*** kaže: Pogledaj post
Majićka iz engleskog, neko je dobro napisao kao usporedba s onom serijom, žena dobra simpa, mlada....
da, to sam ja usporedila! pa kad i je, žena je genijalna! toplijeg profesora upoznala nisam. dok sam imala neku osobnu krizicu taman pred kraj godine, ona je vidjela da nešto ne valja i htjela je "popričati" sa mnom, a ona je toliko predivna osoba i toliko ulijeva povjerenje da sam joj bez frke sve rekla- ono, stvari uistinu osjetljive prirode koje jedva da sam vlastitim starcima priznala. i ona je pokazala neizmjernu količinu razumijevanja, ljubavi, suosjećanja i potpore a to mi je značilo PUNO
kod pedagogice, recimo, nikad nisam imala potrebu ići, imala problem, ne imala, a i nikad mi ne bi palo na pamet povjeravati svoje osobne zavrzlamice njoj ( pedagogici ), psihologici ili bilo kojem drugom staff memberu- OSIM Majićkoj, jer ona stvarno je kategorija za sebe!

Quote:
pia*** kaže: Pogledaj post
i Paško iz glazbenog- "doć će cica na kolica"
da, taj dio ni meni nikad nije bio jasan ali je zato
__________________
But I've still got me to be your open door, I've still got me to be your sandy shore, I've still got me to cross your bridge in this storm and I've still got me to keep you warm...warmer than warm...
Gretchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 09:14   #46
Gretchen-koka ti si išla u moj razred ...daj mi hint....who the fuck are you?
pia*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 14:18   #47
Quote:
pia*** kaže: Pogledaj post
Gretchen-koka ti si išla u moj razred ...daj mi hint....who the fuck are you?
kak sam išla u tvoj razred kad si ti završila matematičku prije 2 godine, a ja jezičnu ove godine? valjda si mislila u tvoju smjenu

a drugo, ovo me zabezeknulo- koka ti je moj nadimak inače
__________________
But I've still got me to be your open door, I've still got me to be your sandy shore, I've still got me to cross your bridge in this storm and I've still got me to keep you warm...warmer than warm...
Gretchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 14:33   #48
Unhappy ...

ja sam jučer bila na otvorenim danima u lucijanki, i sve super, škola je savršena, bar izgled, al sviii sviii učenici tam su govorili stvari tipa: nemojte slučajno ić tu, preteško je, ono ovo... sve najgore o toj školi....
daj recite jel to istina sve ili????
Tonak! is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 14:43   #49
Strasser - bila mi je razrednica i moram je obraniti, stvarno je vukla sve veze u zbornici da spasi neke moje su-ucenike od popravnog ili pada. Ima visoke kriterije sto se tice gradiva hrvatskog jezika, ali odlicno predaje i to ono stvarno bitno.

Skola je apsolutno kao i svaka druga skola teska. Tko planira tu skolu upisati proci sve s 5 biti ce mu tesko, ali inace se ne furaju bas profesori na nabijanje visokog prosjeka ocjena pa da su sad jako zahtjevni.
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 14:49   #50
a to je valjda oke...jel da...
al ipak preživiš u toj školi? mislim ak redovit učiš nije tako teško??? bar neki tak govore........
al ipak...imaš neku podlogu za fax kasnije...???
Tonak! is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 15:02   #51
Quote:
Tonak! kaže: Pogledaj post
a to je valjda oke...jel da...
al ipak preživiš u toj školi? mislim ak redovit učiš nije tako teško???
Ako pročitaš što smo sve tu napisali, vidjet ćeš da nije tako strašno kako neki tvrde Samo se jedna osoba na temi izjasnila protiv škole, po mom skromnom mišljenju, s nikakvim argumentima. Mislim da smo mi ostali prilično realni kad tvrdimo da je škola zahtjevna ukoliko želiš prolaziti s 5, ali da se i to može ako se potrudiš i organiziraš, a da pritom cijelo školovanje ne doživiš traumatičnim. Dapače, stigneš i izlazit i družit se
Ja sam se isto prije upisa naslušala priča kak je škola teška, pa sam se uvjerila da to baš i nije tako. Uglavnom, preuveličavaju oni koji se uopće ne trude.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 15:13   #52
ahhhh lucijanka : nostalgija :

bas fino, vidim neke stvari se uopce nisu izmijenile
Blue Moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 15:43   #53
Ja se upisujem u Lucijanku, matematički smjer
jedva čekam da se maknem iz osnovne...
Desert_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 15:54   #54
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Ako pročitaš što smo sve tu napisali, vidjet ćeš da nije tako strašno kako neki tvrde Samo se jedna osoba na temi izjasnila protiv škole, po mom skromnom mišljenju, s nikakvim argumentima. Mislim da smo mi ostali prilično realni kad tvrdimo da je škola zahtjevna ukoliko želiš prolaziti s 5, ali da se i to može ako se potrudiš i organiziraš, a da pritom cijelo školovanje ne doživiš traumatičnim. Dapače, stigneš i izlazit i družit se
Ja sam se isto prije upisa naslušala priča kak je škola teška, pa sam se uvjerila da to baš i nije tako. Uglavnom, preuveličavaju oni koji se uopće ne trude.
ajme hvala puno, ma sve sam pročitala, samo sam htjela da mi potvrdi neko sve to puno fala
Tonak! is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 15:55   #55
Quote:
Desert_rose kaže: Pogledaj post
Ja se upisujem u Lucijanku, matematički smjer
jedva čekam da se maknem iz osnovne...
ja ću u jezični pa se vidimo iduće godine lol
Tonak! is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 23:02   #56
kao što se već bezbroj puta ponovilo- škola kao i svaka druga GIMNAZIJA, osobno mi ne ide u glavu čemu toliko halabuka oko luci(fer)janke ( ), k'o da je ne znam ni ja što. Kada čujem kako je mojoj frendici u Klasičnoj, zahvaljujem samoj sebi što sam imala dovoljno pameti upisati se u Lucijanku.

Kampanjci možete biti komotno, no to ostavite za 3. i 4. razred, prva dva si dajte truda ( i budite bespotrebni paničari ) a kad onda skužite kako, što i s kim, stvarno komotno možete biti kampanjci i svejedno prolaziti s 5.

a što se podloge za faks tiče- i te kako je odlična!
samo da vas dopadnu dobri profači kao što su Pavić-Pezerka, Majićka, Strugarica i njima slični i, kako bi profesor Sabolek rekao, na konju ste
__________________
But I've still got me to be your open door, I've still got me to be your sandy shore, I've still got me to cross your bridge in this storm and I've still got me to keep you warm...warmer than warm...
Gretchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 22:47   #57
Quote:
Gretchen kaže: Pogledaj post
Strugarica
Povijest?
Sunny4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 00:41   #58
Quote:
Sunny4 kaže: Pogledaj post
Povijest?
yup meni je, doduše, predavala samo 1.godine, onda je dobila nogu jer se Bogovićka vratila s porodiljnog, no dolazila je u školu s nekolicinom nas "obrađivati" i "uspoređivati" ustave RH i SAD-a ( jer je u međuvremenu bila u Americi i nabavila knjigu "We the people" pa smo imali kao te neke "izborne satove" ), to radili narednih godinu dana....a onda je opet dobila posao u školi i sada predaje suprotnoj smjeni
__________________
But I've still got me to be your open door, I've still got me to be your sandy shore, I've still got me to cross your bridge in this storm and I've still got me to keep you warm...warmer than warm...
Gretchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 10:17   #59
Quote:
Gretchen kaže: Pogledaj post
yup meni je, doduše, predavala samo 1.godine, onda je dobila nogu jer se Bogovićka vratila s porodiljnog, no dolazila je u školu s nekolicinom nas "obrađivati" i "uspoređivati" ustave RH i SAD-a ( jer je u međuvremenu bila u Americi i nabavila knjigu "We the people" pa smo imali kao te neke "izborne satove" ), to radili narednih godinu dana....a onda je opet dobila posao u školi i sada predaje suprotnoj smjeni
Super je profa, na pripremama nam je predavala. Stvarno zna puno toga i, što je najvažnije, zna kako to prenijeti učenicima.
Sunny4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 11:08   #60
LUCIJANKA?? kaj god radili nemojte se tam upisat... ja sam tam i pri upisu sam bil prvi na ljestvici i fakat sam imal volju za učit (ko i u osnovnoj) al ima zajebanih profesora kojima ak se zamjeriš imaš jedva dva... užas... sad se mislim nekam prebacit...
rokko16 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:24.