Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2007., 13:50   #21
Lijepo bih vas zamolila za jednu uslugu. U prostorijama II. gimnazije održavaju se besplatni ljetni tečajevi stranih jezika (francuskog, talijanskog, španjolskog) za zagrebačke srednjoškolce, ali nama prijavljenima iz ostalih gimnazija nije javljeno točno u koje vrijeme, niti išta drugo osim da je u toj školi. Zna li možda netko od vas ili može saznati, makar samo da mi kažete je li izvješen popis na školi da ne idem gledati bezveze jer mi nije baš blizu ni usput?
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 14:30   #22
Quote:
OkatoZlo kaže: Pogledaj post
I ja sam bila u II.

Raska mi je bila Đedovićka (mat).
Najgora profa.. Kujundzicka..
Da malo obnovim tmeu

Đeda... ajoj... ona je nešto bolesna pa je nema pola godina i onda dođe nadrkana i vrijeđa...
Mi smo jednom cijeli razred markirali njen sat (mi smo prvi koji smo to njoj ikad napravili i sad nas se neće odreć, ovo će bit još gore kad se zainati)

Kuja... ajme... grozno... al nije ona meni čak najgora jer poklanja ocjene na kraju...

Hrvojke sam se ove godine rješila...
Najbolja profa: Guljaš, makar imam 3

Raska: Hausknecht
mala_truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 14:37   #23
Ja sam pokraj vas... XVI. gimnazija. Čujem da je II. gimnazija fenomenalna. Samo naprijed. Bolji ste nego VII. ili neke elitnije škole... kao MIOC.
__________________
Što više znam, to više znam da ne znam...
Perko-Serko
Perko-Serko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 16:00   #24
a koje su to elitnije škole? i što znači "elitna škola"?
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 16:54   #25
Ma u koju idu djeca političara i učenici koji misle da su Bogom dani.
__________________
Što više znam, to više znam da ne znam...
Perko-Serko
Perko-Serko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 17:00   #26
Quote:
Perko-Serko kaže: Pogledaj post
Ma u koju idu djeca političara i učenici koji misle da su Bogom dani.
sve krizaniceve gimnazije ljudi nazivaju elitnim skolama,dakle i ti si jedan od ucenika koji misli da je bogom dan
kuharica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 17:05   #27
Pa baš i nisam takav... nisam kao... ma neću vrijeđat pa da mi opet visite za vratom, vi iz MIOC-a i takvi...
__________________
Što više znam, to više znam da ne znam...
Perko-Serko
Perko-Serko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 17:40   #28
Quote:
Perko-Serko kaže: Pogledaj post
Pa baš i nisam takav... nisam kao... ma neću vrijeđat pa da mi opet visite za vratom, vi iz MIOC-a i takvi...
Ti ne mislis da si Bogom dan? Evo da te malo prisjetim...

Quote:
Perko-Serko kaže: Pogledaj post
Slušaj me Barice, da sam lijen nabi se upisao u XVI. gimanziju, igrao košarku, išao na tečajeve jezika, svirao dava instrumenta... a mislio sam, ako ima tko dobru volju da mi pomogne. Šta ti si ljubomorna? Šta si se upisala u trgovačku, haha? Uostalom, tema je o XVI. gimnaziji i njihovim učenicima, a ne o mojoj guzici koju vidim rado spomonješ.
__________________
"Jebeš ti što je ona slatka kad je obucena ko drolija, pjesma joj saksa i plesacice su joj obucene ko prostitutke, a plešu ko jeftine striptizete. Ili kao da se seksaju za zrakom." -by:aktovka
Barica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 18:21   #29
Barica, ti mene pratiš?!?! Šta ti je? Oš fajt?
__________________
Što više znam, to više znam da ne znam...
Perko-Serko
Perko-Serko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 20:17   #30
Quote:
Perko-Serko kaže: Pogledaj post
Barica, ti mene pratiš?!?! Šta ti je? Oš fajt?
S tobom? Sad si pokazao na kojoj si razini? Nemaš nikakav pametniji komentar?
__________________
"Jebeš ti što je ona slatka kad je obucena ko drolija, pjesma joj saksa i plesacice su joj obucene ko prostitutke, a plešu ko jeftine striptizete. Ili kao da se seksaju za zrakom." -by:aktovka
Barica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 20:52   #31
Vidi se da neki ne shvaćaju što je humor...
__________________
Što više znam, to više znam da ne znam...
Perko-Serko
Perko-Serko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 21:05   #32
Quote:
Perko-Serko kaže: Pogledaj post
Vidi se da neki ne shvaćaju što je humor...
Dobro, to je tvoje mišljenje, ali ti neki shvaćaju kad je netko prešao granicu dobrog ukusa.
__________________
"Jebeš ti što je ona slatka kad je obucena ko drolija, pjesma joj saksa i plesacice su joj obucene ko prostitutke, a plešu ko jeftine striptizete. Ili kao da se seksaju za zrakom." -by:aktovka
Barica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 23:51   #33
Ekipa iz krizaniceve. Nikad slozni. Vratili ste me u srednju ekipa.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 09:39   #34
Slažem se!
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 10:55   #35
Quote:
Perko-Serko kaže: Pogledaj post
Ma u koju idu djeca političara i učenici koji misle da su Bogom dani.
Perko,dijete,cim krocis nogom u XVI. neko od profesora ce ti reci kako je ta skola elitna,i ima i pravo nekim dijelom,vidjet ces sam nakon prve godine,eventualno druge...
a sto se tice djece politicara i ostalih,oni idu i u drzavne skole i u privatne gimnazije,koje nimalo nisu elitne,iako se mnoge vole diciti takvim epitetima...
zato spusti se na zemlju,ne tracaj druge skole i budi sretan jer ces bit ucenik XVI!!!
petraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 14:46   #36
Quote:
Perko,dijete,cim krocis nogom u XVI. neko od profesora ce ti reci kako je ta skola elitna,i ima i pravo nekim dijelom,vidjet ces sam nakon prve godine,eventualno druge...
a sto se tice djece politicara i ostalih,oni idu i u drzavne skole i u privatne gimnazije,koje nimalo nisu elitne,iako se mnoge vole diciti takvim epitetima...
zato spusti se na zemlju,ne tracaj druge skole i budi sretan jer ces bit ucenik XVI!!!
Ja nikad u životu nisam imao namjeru vrijeđat ni ljude ni školu. Nego sam rekao: "Svaka škola ima svoje: Mioc(matematika), XVI.(jezici), VII. (opće znanje), ali neki to ne mogu prihvatiti i govore da je jedna škola dobra (MIOC), a ostale smeće... ja to ne mogu prihvatiti! Za sedmu sam rekao da je sramota da su se upisivali s 55 bodova, zato jer se uvijek držala kao najbolja od najboljih... A time nisam htio vrijeđat djecu koja imaju manje bodova... ali čini se da neki sve shvaćaju smrtno-bahato pa se hoće svađati. Od sada ću biti samo na temi: "XVI. gimnazija". I na ostale neću više kročiti(neki će ovo shvatiti kao da nekoga vrijeđam, ali 100 ljudi, 100 ćudi)!
__________________
Što više znam, to više znam da ne znam...
Perko-Serko
Perko-Serko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 14:56   #37
Quote:
Perko-Serko kaže: Pogledaj post
Ja nikad u životu nisam imao namjeru vrijeđat ni ljude ni školu. Nego sam rekao: "Svaka škola ima svoje: Mioc(matematika), XVI.(jezici), VII. (opće znanje), ali neki to ne mogu prihvatiti i govore da je jedna škola dobra (MIOC), a ostale smeće... ja to ne mogu prihvatiti! Za sedmu sam rekao da je sramota da su se upisivali s 55 bodova, zato jer se uvijek držala kao najbolja od najboljih... A time nisam htio vrijeđat djecu koja imaju manje bodova... ali čini se da neki sve shvaćaju smrtno-bahato pa se hoće svađati. Od sada ću biti samo na temi: "XVI. gimnazija". I na ostale neću više kročiti(neki će ovo shvatiti kao da nekoga vrijeđam, ali 100 ljudi, 100 ćudi)!
nit meni nije jasno kako to da su u sedmu upisivali i ljude s 55 bodova, ocito je vokicki opala popularnost, il ima manje hercegovaca
kad sam se ja upisivala prije 4 godine, upisivali su zadnjeg sa 58, a tad jos bas i nije bila na glasu... a prosle godine su morali djecu tjerati jer ih se previse prijavilo... al vecina tih ocijena je poklonjeno i ne mogu bit mjerilo znanja... tak da netko tko ima 55 bodova kasnije moze biti bolji od onog tko se upisao sa 60 il vise bodova, sve ovisi o osnovnoj, a u zadnje vrijeme mi se cini da se tamo masovno poklanjaju ocijene, jer nije moguce da imamo toliko super odlikasa...
blondie_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 18:29   #38
i meni se cini da su odlikasi u sedmoj way prenapuhani...
primjer:bile su jednom dvije sestre blizanke ,jedna je isla u XVi, druga u VII. seka u sedmoj je prolazila s 5 sam tak, u njenom razredu je vise od pola razreda prolazilo s 5,dok seka iz XVI. ili nije prolazila s 5 ili je imala 4.5,4.6...u njenom je razredu osim nje bilo jos 3 osobe koje su prosle s 5..
i sama nam je seka iz sedme priznala kako se kod njih pola predmeta poklanjaju ocjene,a profesori ne gledaju na decimale kao u susjednoj skolici,vec zakljuce na vecu ...
eto vam elite
petraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 18:59   #39
Ma, nije me briga za njih, ali što se drugo može očekivati? Nikad nije imala posebne rezultate iz ičega...
__________________
Što više znam, to više znam da ne znam...
Perko-Serko
Perko-Serko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 19:35   #40
Quote:
Perko-Serko kaže: Pogledaj post
Ma, nije me briga za njih, ali što se drugo može očekivati? Nikad nije imala posebne rezultate iz ičega...
osim kaj je prosle godine neka cura iz prvog razreda bila prva na drzavnom iz kemije... i da, skoro se svi upisu na faksove koje zele, mislim da je i to dosta... ma poklanjaju ocijene tek kad se dokazes u prvom razredu, samo na staru slavu, al inace i ne bas...
blondie_girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:59.