Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2007., 18:38   #41
a jel ima ko gol van bommela koji je zabio pletikosi? onaj sa svoje polovice terena..
jack_bauer24 is offline  
Old 21.04.2007., 10:45   #42
Baiano 200 posto
ko? is offline  
Old 21.04.2007., 14:04   #43
ma to je Ronaldinho bio,pucao je neku polu-panenku
a Plete se klatario po gol-crti
Chiro is offline  
Old 23.04.2007., 17:35   #44
Nevjerojatno, što pokvareni telefon čini ljudima.

Odakle vama da je to bio neki "Panenka" udarac? I još pričate da se sjećate??

Čovjek je gurnuo loptu po podu. Pletikosa se bacio u jednu stranu, i kada je vidio kako lopta lagano ide, pokušao se vratiti ali nije uspio.

I taj čovjek nije bio Ronaldinho; iako je već tada pokazivao sve odlike pravog igrača i bio najavljivan kao velika zvijezda.

Uglavnom, potpisujem onaj post gdje je netko u postotcima napisao da je Ronaldinho bio kratko osisan, zabio gol iz voleja i nosio broj 7. Samo ne sa 78.9%...nego sa 100%
Lonsdale is offline  
Old 30.04.2007., 11:56   #45
BOGOVSKI "ELFER" FERNANDA BAIANA

Zvonimir Magdić:

"Fernando (kao Magellan koji je ražio "otvor" do Indije) krenuo je na loptu, zaokrenuo malo udesno, za našeg dugajliju Pletikosu to je bilo lijevo. I nasjeo je na to rame desno, bacio se u lijevo, koliko je dug i širok a onda "mala noćna glazba": Baiano je samo taknuo loptu a onaje gmižući krenula prema golu. Čisti puž-muž. Don Fernando je sada popunio trik, i to je ono što nikad nisam vidio, krenuo je za loptom, ljudi, krenuo, pratio ju je, poput igrača na boće, koji prati svoju ideju. Lagano, lagano. Lopta se vuče, Baiano se vuče, Pletikosa koji je "svezan za golštangu" kuži da još nije sve gotovo. I, zahvaljujući baš njemu, drama postaje tragedija. Ona, starih Grka, u kojoj i bogovi imaju svoj dah. Splićanin se okreće negdje mu je sjevnulo: "Pa to ja mogu spasit'..." Diže se, okreće i baca se u desni kut i, gle, on je već gotovo na lopti, hoće li je dosegnuti prstima, hoće...? Ne, neće. Ona je ipak iza crte. Tek toliko : iza crte! Gol svih golova"
bart_85 is offline  
Old 30.04.2007., 12:03   #46
Quote:
bart_85 kaže: Pogledaj post
Zvonimir Magdić:

"Fernando (kao Magellan koji je ražio "otvor" do Indije) krenuo je na loptu, zaokrenuo malo udesno, za našeg dugajliju Pletikosu to je bilo lijevo. I nasjeo je na to rame desno, bacio se u lijevo, koliko je dug i širok a onda "mala noćna glazba": Baiano je samo taknuo loptu a onaje gmižući krenula prema golu. Čisti puž-muž. Don Fernando je sada popunio trik, i to je ono što nikad nisam vidio, krenuo je za loptom, ljudi, krenuo, pratio ju je, poput igrača na boće, koji prati svoju ideju. Lagano, lagano. Lopta se vuče, Baiano se vuče, Pletikosa koji je "svezan za golštangu" kuži da još nije sve gotovo. I, zahvaljujući baš njemu, drama postaje tragedija. Ona, starih Grka, u kojoj i bogovi imaju svoj dah. Splićanin se okreće negdje mu je sjevnulo: "Pa to ja mogu spasit'..." Diže se, okreće i baca se u desni kut i, gle, on je već gotovo na lopti, hoće li je dosegnuti prstima, hoće...? Ne, neće. Ona je ipak iza crte. Tek toliko : iza crte! Gol svih golova"
bravo!!

i da, priznajem svoju pogresku, bio je to baiano..
ante22 is offline  
Old 30.04.2007., 12:07   #47
Quote:
ante22 kaže: Pogledaj post
i da, priznajem svoju pogresku, bio je to baiano..
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 30.04.2007., 13:43   #48
ima negdje snimka?
ka:) is offline  
Old 30.04.2007., 13:48   #49
Quote:
chiro23 kaže: Pogledaj post
ma to je Ronaldinho bio,pucao je neku polu-panenku
a Plete se klatario po gol-crti
Nije bio ronaldinho, a polu-panenka,kaj je to? panenka je puco lob ko totti nizozemcima,tak u tom stilu,a ovo je bio udarac po podu. a polu panenka je valjda polu lob iz penala ili kaj
Veko32 is offline  
Old 30.04.2007., 16:16   #50
Quote:
ante22 kaže: Pogledaj post
bravo!!

i da, priznajem svoju pogresku, bio je to baiano..
Nadovezujem se, i ja priznajem grešku.
Najbolji is offline  
Old 03.05.2007., 22:43   #51
ronaldinjo milion posto, sam kaj je imao kratku kosu pa vas to zbunjuje

baklja će ubrat što mislim
__________________
DOMO ARIGATO
MISTER ROBATO
Zorislav is offline  
Old 04.05.2007., 15:26   #52
Quote:
Zorislav kaže: Pogledaj post
ronaldinjo milion posto, sam kaj je imao kratku kosu pa vas to zbunjuje

baklja će ubrat što mislim
Wanna bet?
bart_85 is offline  
Old 22.02.2008., 03:36   #53
ahhaakhahah koja je rasprava bila...

svaka čast.

ja sam se registrirao samo zbog ovog gola.. uživao sam u raspravi koja je eto bila godinu dana ranije..

Sjećam se te tekme, gol je zabio naravno Fernando Baiano koji sad igra za Murciu a članak "Bogovski elfer" mi je urezan u pamćenje..

al da je nać taj video..

Pletikosa je od tog penala napravio legendu, točno kako je Magdić napisao
joleon is offline  
Old 22.02.2008., 04:13   #54
mislim da to najbolje pletikosa zna......

....i da stvarno plete se moze pohvalit da su mu dali gol velike zvijezde....

.....kaka na poljudu....sneijder na poljudu.....crouch.......a ja mislio da se ih nabrojit na prste kad ono plete je veoma iskusan golman
stef_mrcina is offline  
Old 22.02.2008., 10:35   #55
Tko je ono dao gol Pletikosi s centra, Kluivert ?
Luyindula is offline  
Old 22.02.2008., 13:42   #56
van bommel

i dalje sam uvjeren da je bia ronaldinjo ali sada nisam skroz siguran....
ST! is offline  
Old 22.02.2008., 15:13   #57
Zvonimir Magdić je za taj penal rekao da je najbolji u povijesti nogometa.
dr. van Nostrand is offline  
Old 22.02.2008., 15:23   #58
jebemti 'panenku', što svi vole izgovarat (pisat) tu riječ... a taj dotični Antonin Panenka nije ništa u karijeri napravio osim tog gola, on je to izveo 1976. i u Europi su svi bili u čudu... a Brazilci su to izvodili 50 godina prije njega...
...danas to najčešće prakticira Totti (poprilično uspješno), no nerijetko se događaju i tragikomični pokušaji 'panenke' kad golman ostane na sredini i samo mirno uhvati loptu (de Rossi)...
...samo me zanima zašto nitko ne kopira Baiana, e to je udarac, a ne 'panenka', jebemti 'panenku'...
dr. van Nostrand is offline  
Old 22.02.2008., 19:22   #59
ovo je najbolji penal ikad
http://youtube.com/watch?v=qlvHjfrBS1Q&feature=related
nar.kO is offline  
Old 22.02.2008., 19:34   #60
lijep je ovaj penal



nego jel ima di taj video di ga je plete popušio samo kako on zna?
nomadi is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:09.