Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2005., 20:47   #81
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
aha! kokos jedna! ajd ti prva, ajd ak si faca
rado, ali cekam bon od irisa. jos 3 tjedna.
do onda sam u asketskoj fazi, sve mi je skupo i besmisleno.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 21:10   #82
ma cek, kaj su oni tak dobri da i bonove salju doma??
i, zakaj se ne veselis? ha?
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 21:14   #83
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
ma cek, kaj su oni tak dobri da i bonove salju doma??
i, zakaj se ne veselis? ha?
ne salju doma, već je to neka drugi bonus.

počnem li se sad veselit neću imat mira sljedećih 2 tjedna. jedva sam preživjela ovih 10 dana.
past će tuš ekla, pa do 500 ćuna naguram ja toga još.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 21:32   #84
a to, mislila sam da ti na naplatu nekaj opako sjeda
btw. jel znas kaj delam s onim naljepnicama u DMu? uvijek im na blagajni velim da, da. znam to. skupljam
i sklupljam, al ne znam do kad trebam
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 21:35   #85
Quote:
xxGaladrielxx kaže:

btw. jel znas kaj delam s onim naljepnicama u DMu? uvijek im na blagajni velim da, da. znam to. skupljam
i sklupljam, al ne znam do kad trebam
skupljam i ja.
ma sjeda mi i naplata (slučajnost) ali ne bi u medjuvremenu potegnula novčanik, a ne.
radje bonus ispucam.
treniram asketizam, kažem ti. dokad će me to držat ne znam.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 21:43   #86
Quote:
tilla kaže:
skupljam i ja.
i kaj delas s tim naljepnicama? il ti to kak i ja?
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 21:53   #87
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
i kaj delas s tim naljepnicama? il ti to kak i ja?
ljepim u knjižicu koju nikad neću odnijet jer mi se ne svidjaju nagrade. a što ću, malo sam
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 22:30   #88
a to! daklem moram knjizicu trazit. oke, bum rekla da sam 1. ispunila
a kaj daruju?
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 22:41   #89
daju neke popuste.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 10:27   #90
Quote:
tilla kaže:
daju neke popuste.
Nis ne kuzim, pa ionako su kod njih neke stvari uvijek na popustu, a sad bi trebali potrositi ne znam koliko kuna da isto tako neke stvari dobijemo na popustu?
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 11:15   #91
Quote:
Ava Adore kaže:
Nis ne kuzim, pa ionako su kod njih neke stvari uvijek na popustu, a sad bi trebali potrositi ne znam koliko kuna da isto tako neke stvari dobijemo na popustu?
pa zato i kažem da ljepim jer mi je zabavno.
nisam bas svatila da će biti urebesno dobre nagrade.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 11:21   #92
Quote:
tilla kaže:
pa zato i kažem da ljepim jer mi je zabavno.
nisam bas svatila da će biti urebesno dobre nagrade.
Mislim, ako si vec potrosio koliko ono treba 50 kn puta 10 ili 50 kuna puta 20? da ti daju, ne znam, kutiju caja, cetkicu a zube, orbit zvake
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 11:25   #93
Quote:
tilla kaže:
daju neke popuste.
mislim da ne morate kupovat stvari na snizenju - nego kad skupis svih 20 pecata - onda imas 15% dodatnog popusta na ono sto kupis.

ionako kupujem - pa mi je onda super i skupljat te naljepnice!

(ja sam inace skupljacica tih nagradnih stvarcica )
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 11:27   #94
Quote:
Ava Adore kaže:
Mislim, ako si vec potrosio koliko ono treba 50 kn puta 10 ili 50 kuna puta 20? da ti daju, ne znam, kutiju caja, cetkicu a zube, orbit zvake
ne, nego popust na orbit žvake. a moraš potrošit previše para definitivno.
inače, najškrtci su mercator, toliko su loši da to nije istina.
ne, nemam pika karticu već sam pročitala pravila.
da dobiješ 200 kn moraš potrošit 20 000, otprilike.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 11:29   #95
Quote:
Scura kaže:
mislim da ne morate kupovat stvari na snizenju - nego kad skupis svih 20 pecata - onda imas 15% dodatnog popusta na ono sto kupis.
je i potrošim 1000kn, aj vrijedi kroz godinu.
otprilke u dm trošim 100-ak kn mjesecno, sto znaci da imam popust od cijelih 15kn.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 09:25   #96
Lip grow serum

Eto juce ugledah u jednoj bilnjoj drogeriji nekakav Lip grow serum od firme Sur plus.
I kaze da poveca usne za 40%.
Zamjenjuje kolagen. Dali vjerujete u takve stvari?
Ja sam totalno nezadovoljna svojim usnama, skoro sam se odlucila na kolagen, ali me strah ako mi se razlije pa na kraju imam deformirane usne.
Ova stvar kosta nekih 150 eura.
Da probam ili je i to jedan od inih pokusaja muzenja novca?
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 23:07   #97
Hmh, da. Svaki put kad probam neka od tih "cuda" razocaram se. Nesto na principu pojacavanja prokrvljenosti u usnama, sto traje te dvije minute dok se gledas u ogledalu. Uostalom nase bake su na isti nacin zarumenile svoje obraze. Stipkale bi se pred ogledalom dok se obrazi nebi zarumenili, onda bi one zadovoljne (a to je zapravo svrha sminke ) otisle u drustvo...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2005., 00:26   #98
Re: Lip grow serum

Jos jedan u nizu topica o 'cudotvornim' tvarima, sjajilima, ruzevima koji 'povecavaju' volumen usta
Uglavnom:
Quote:
Xavi kaže:
Eto juce ugledah u jednoj bilnjoj drogeriji nekakav Lip grow serum od firme Sur plus.
I kaze da poveca usne za 40%.
Zamjenjuje kolagen. Dali vjerujete u takve stvari?
Ne.

Quote:

Ja sam totalno nezadovoljna svojim usnama, skoro sam se odlucila na kolagen, ali me strah ako mi se razlije pa na kraju imam deformirane usne.
Par informacija
Naime, kolagen ti se ne moze 'razliti' i od njega ne mozes imati 'deformirana' usta. Najgora stvar koja ti se injektiranjem kolagena moze dogoditi je alergija neke vrste na njega, ali to unaprijed mozes provjeriti kod plasticara (da ti ustrca prvo iznimno malu kolicinu, pa nakon par dana, ako je sve u redu injektiras ostatak).
Traje kratko, par mjeseci. TO je i te kakava mana

Quote:

Ova stvar kosta nekih 150 eura.
Da probam ili je i to jedan od inih pokusaja muzenja novca?
Probaj! Kad se jednom opeces, sljedeci put ces puhat i na 'ladno

Mislim, kuzim ja zelju da covjek ima deblja usta. Ljepsa su nekako i cijelo lice izgleda bolje i nekak 'slade' Al jebemu majku, nasjedati na kojekave pizdarije kozmeticke industrije i to ne za male novce, misim ovo o cem pricas dode 1200 kuna
1200 kuna za nesto vrlo upitne ucinkovitosti... ne znam, cak i samo 'razmisljanje' o kupnji mi je smijesno. Sori.


Brijem da to kaj si vidla je --> ovo.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2005., 07:59   #99
Re: Re: Lip grow serum

Quote:
dora kaže:
Jos jedan u nizu topica o 'cudotvornim' tvarima, sjajilima, ruzevima koji 'povecavaju' volumen usta
Uglavnom:

Ne.


Par informacija
Naime, kolagen ti se ne moze 'razliti' i od njega ne mozes imati 'deformirana' usta. Najgora stvar koja ti se injektiranjem kolagena moze dogoditi je alergija neke vrste na njega, ali to unaprijed mozes provjeriti kod plasticara (da ti ustrca prvo iznimno malu kolicinu, pa nakon par dana, ako je sve u redu injektiras ostatak).
Traje kratko, par mjeseci. TO je i te kakava mana


Probaj! Kad se jednom opeces, sljedeci put ces puhat i na 'ladno

Mislim, kuzim ja zelju da covjek ima deblja usta. Ljepsa su nekako i cijelo lice izgleda bolje i nekak 'slade' Al jebemu majku, nasjedati na kojekave pizdarije kozmeticke industrije i to ne za male novce, misim ovo o cem pricas dode 1200 kuna
1200 kuna za nesto vrlo upitne ucinkovitosti... ne znam, cak i samo 'razmisljanje' o kupnji mi je smijesno. Sori.


Brijem da to kaj si vidla je --> ovo.
Znam tocno sto je kolagen, traje nekih 6 mjeseci i moze se razliti kao i silikon.
Cinilo ti se smijesnim ili ne meni se ne cini, jer mi je jaka zelja imati punije usne. Kao sto kazes izgledaju puno ljepse i lice bolje izgleda. Pogotovo uz ovo moje jako markantno lice definitivno ne pasu usne kakve ja imam. Sve naslijedih od tate, pa zasto ne i njegove pune usne, a ne mamine tnke. No dobro.
Covjek kad je necim strasno nezadovoljan probat ce sve i svasta, cijena nije bitna.
To je sve stvar osobe, ako ti takva nisi, tvoja stvar.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2005., 08:17   #100
Re: Re: Re: Lip grow serum

Quote:
Xavi kaže:
Covjek kad je necim strasno nezadovoljan probat ce sve i svasta, cijena nije bitna.
To je sve stvar osobe, ako ti takva nisi, tvoja stvar.

dushice, krivu si odabrala za ovakve ozbiljne rasprave...

naime, dora je itekako svjesna onoga shto zheli ili ne - ona je korigirala svoje usne i to lijepo na par mjesta i napisala
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:57.