Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2007., 21:00   #81
a di u zg ima kupit onih tamnijih nijansi?? di god pogledam samo roze i narandjaste!

i jel se moze stavljat na cijelo lice?
herecgovka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 21:09   #82
et mene vraga, nisam mogla izdrzati i otisla sam si ga kupiti moram samo napomenuti da je za to kriv ovaj forum, pogotovo foxy i katrin koje su pilile o tome na nekoj drugoj temi tako da sam morala uzeti pink light i probala sam malo staviti na jagodice i predivno izgleda isprva malo masnije ali se malo upije i bas nekak prirodno izgleda ahh
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 21:10   #83
Quote:
herecgovka-zg kaže: Pogledaj post
a di u zg ima kupit onih tamnijih nijansi?? di god pogledam samo roze i narandjaste!

i jel se moze stavljat na cijelo lice?

pa jedino tih i ima u ponudi pink light, peach light i natural light
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 21:15   #84
Quote:
SmthSpecial kaže: Pogledaj post
et mene vraga, nisam mogla izdrzati i otisla sam si ga kupiti moram samo napomenuti da je za to kriv ovaj forum, pogotovo foxy i katrin koje su pilile o tome na nekoj drugoj temi tako da sam morala uzeti pink light i probala sam malo staviti na jagodice i predivno izgleda isprva malo masnije ali se malo upije i bas nekak prirodno izgleda ahh


meni je jako efektno staviti ga malo iznad gornje usne, u onu udubinu, na sam gornji rub usne. lice nekako bljesne a ne kuzi se zbog cega

mislim da cu ga na ljeto kad malo pocrnim probati staviti i na dekolte i ramena.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 21:22   #85
^^ e bas sam to od tebe i procitala pa sam i ja probala a sta ces, kud i malo mujo... jako lijepo izgleda, nema sta. totalno sam zadovoljna
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 21:30   #86
Quote:
SmthSpecial kaže: Pogledaj post
^^ e bas sam to od tebe i procitala pa sam i ja probala a sta ces, kud i malo mujo... jako lijepo izgleda, nema sta. totalno sam zadovoljna
bas mi je drago
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 22:59   #87
ok, sad vas mrzim sve od reda...
nisam uopće skužila ovaj topic sve do maloprije i pročitala sam vaše hvalospjeve tom šljaštećem čudu i sad ga mooooram kupiti, a obećala sam samoj sebi da malo stajem na loptu kaj se tiče kupovine kozmetike.... očito ću prekršiti obećanje... po stoti put već....

koliko to čudo košta i di ga mogu kupiti?
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:03   #88
iris/tus 110 kn...
foxylady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:05   #89
u tušu sam ja kupila, a u zg-u vjerojatno ima i u irisu moras ga kupiti!
inace, 40 ml je 101 kn a bas ful malo treba.. za jedan nanos preko jagodica, brade, nosa, sljepoocnica i ispod obrva ti treba manje od jednog cijelog sprica, mozda pola
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:08   #90
Quote:
meg kaže: Pogledaj post
ok, sad vas mrzim sve od reda...
nisam uopće skužila ovaj topic sve do maloprije i pročitala sam vaše hvalospjeve tom šljaštećem čudu i sad ga mooooram kupiti, a obećala sam samoj sebi da malo stajem na loptu kaj se tiče kupovine kozmetike.... očito ću prekršiti obećanje... po stoti put već....

koliko to čudo košta i di ga mogu kupiti?
blizu ekonomskog ima neka ljekarna kaj drzi revlon. tam kosta 80tak kn koliko čuh.
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:21   #91
dobro, i kaj radim sa tim? stavljam ga već kad sam našminkana skroz?
i koja je razlika primjerice između toga i ovih kuglica?
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:23   #92
meg to stavljas poslije puder i svega. na rumenilo, kao final touch... i dobijes onaj prekrasni sjaj - ala manekenski
foxylady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:28   #93
Quote:
meg kaže: Pogledaj post
dobro, i kaj radim sa tim? stavljam ga već kad sam našminkana skroz?
i koja je razlika primjerice između toga i ovih kuglica?

Ma, nema skoro nikakve razlike..
Ali, one govore o onom tekućem, a ne o praškastom..
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:28   #94
malo me brine to kaj ja inače imam masnu kožu... ma zaboli me, kupujem ga pa makar se sjajila k'o pečena prase...
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:29   #95
nisam koristila meteorites pa neam pojma kak to izgleda kad to stavis ali kolko sam skontala iz opisa, namjena je slicna, da osvjetli lice, poboljsa tonus koze.mozda netko zna nesto vise
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:29   #96
Quote:
PERLA-zd kaže: Pogledaj post
Ma, nema skoro nikakve razlike..
Ali, one govore o onom tekućem, a ne o praškastom..

čekaj, briješ da nema nikakve razlike? mislim, onda ne bi kupovala jer imam već kuglice... sad ni sama ne znam kaj bi...
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:35   #97
Mislite na onu Lekovu ljekarnu?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:35   #98
Quote:
meg kaže: Pogledaj post
čekaj, briješ da nema nikakve razlike? mislim, onda ne bi kupovala jer imam već kuglice... sad ni sama ne znam kaj bi...
Ja, imam oboje i super mi je to...
Ali, vjeruj mi nema ti tu neke razlike... pogotovo ako se radi o 01 Meteorites, jer one ne daju baš nikakvu boju, kao ni skinlights u prahu..
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 00:01   #99
..meg,ne brini,to ti se upije pa ne masti kožu...
...za cure koje su rekle da se niš ne vidi...probajte stavit malo više i ne utrljavat,nije to puder pa da se mora savršeno razmazat...to ti je isto ko kad bi na prst stavila malo sjajila pa dobro utrljala na usne,naravno da se ništa ne bi vidilo niti sjajilo!
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 01:59   #100
Quote:
SmthSpecial kaže: Pogledaj post
pa jedino tih i ima u ponudi pink light, peach light i natural light
aha! vidila sam na njihovoj stranici da imaju 7-8 nijansi.. morat cu potrazit negdje vani.. a te svijetle nijanse ne izgledaju presvijetlo ako je tamno lice??
herecgovka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:50.