Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2017., 23:18   #5441
Quote:
Cube777 kaže: Pogledaj post
Da malo oživim temu, s jednim pitanjem za raspravu.

Što mislite, je li moguće naći bliski krug prijatelja kao u seriji "Kako sam upoznao vašu majku" nakon 22-23 godine ? Dakle, 2-3 frenda s kojima se opušteno družiš, ideš na more s njima ili na kakve izlete itd.
Ako da, kako ?

Iz srednje mi nije ostao nijedan prijatelj (nisam ih baš ni imao iskreno), na faksu isto, svako brije svoje, nisam se uklopio jbg. U ranim dvadesetim sam, i brine me to što nemam takve prijatelje (da ne očajavam po forumu, samo ću reć da ne može bit gore nego što je).
Patetika je necitljiva.
Usporedjujes jadni sitcom sa realnim okvirom...
Preporucam ti dva tjedna u divljini NP Risnjaka..
__________________
Sve je moguće..ali ljudi su odlučili ne priznati sebi da je to ustvari tako.-Dan Emanon
Pattenta Brutta is offline  
Old 12.03.2017., 05:01   #5442
Quote:
Cube777 kaže: Pogledaj post
Da malo oživim temu, s jednim pitanjem za raspravu.

Što mislite, je li moguće naći bliski krug prijatelja kao u seriji "Kako sam upoznao vašu majku" nakon 22-23 godine ? Dakle, 2-3 frenda s kojima se opušteno družiš, ideš na more s njima ili na kakve izlete itd.
Ako da, kako ?

Iz srednje mi nije ostao nijedan prijatelj (nisam ih baš ni imao iskreno), na faksu isto, svako brije svoje, nisam se uklopio jbg. U ranim dvadesetim sam, i brine me to što nemam takve prijatelje (da ne očajavam po forumu, samo ću reć da ne može bit gore nego što je).
Moguće je, samo trebaš naići na prave osobe, a to je danas teško jer čak i za otići s nekim na izlet trebaš imati sreće da to bude osoba sa sličnim temama za razgovor i interesima u smislu da niste svjetlosnim godinama udaljeni jedno od drugog pa da jedva čekaš da druženja koja bi trebala biti ugodna što prije završe jer ti je tlaka biti s njima, ali se družiš samo radi društva i da nisi sam. U takvim društvima sam uvijek ostajala i zato iz njih nikada nije ništa kvalitetno izraslo ni potrajalo.

Probaj si staviti na papir što tražiš točno kod druge strane i napravi si neke smjernice i onda kreni u potragu bez forsiranja. Uključi se u nekakve udruge, grupe za putovanja, tamo često ljudi stvaraju nova poznanstva koja prerastaju u prijateljstva i to ti je već prvi korak da ćeš naći nekoga npr. za izlete.

Danas se nažalost sve svodi na društvene mreže i preseravanja na istima. Koliko god može biti korisno za neka nova poznanstva, toliko je to i iskrivljena slika društva jer su te društvene mreže izgubile svoju pravu svrhu i postale su obično samoljublje. Ali probaj i preko njih, možda nešto upali.
Učlani se u neke kreativne radionice, ovisno o tome što te zanima...

Ne znam više što bi moglo biti uspješno, znam da je to sreća kako na koga naletiš, kao i u vezama, loše društvo je gore od samoće pa se potrudi u potrazi za osobama sa slicnim interesima i razmišljanjima, to je ključno, sve ostalo je gubljenje vremena i svodi se na poznanstva...naravno nekad su i ona sasvim dovoljna jer prave osobe za kvalitetno provođenje slobodnog vremena teško je upoznati, ali nek barem ta poznanstva budu zanimljiva. Ako ne naiđeš na nikoga, knjiga je uvijek pravi prijatelj koji je dobar supstitut dok ne naiđe netko s kim ćeš moći komentirati možda knjigu koju si pročitao
Sretno.
__________________
Ništa nije skuplje od početka.
funkygirl is offline  
Old 13.03.2017., 01:23   #5443
Teško, što si god stariji krug prijatelja se smanjuje. Ako imaš sreće možda upoznaš par novih ljudi i to je to. Bar ja vidim da je tako kod mnogih. Ma što si stariji manje ti treba velik krug prijatelja, dovoljna su dva, tri plus rodbina s kojima kontaktiraš i to je to.
Josephine Anne is offline  
Old 13.03.2017., 01:34   #5444
Da, ljudi u prosjeku imaju puno poznanika i jako malo prijatelja.
A od tih jako malo prijatelja onih koji su spremni dati kak bi se reklo i bubreg za tebe još manje.
drumforce is offline  
Old 13.03.2017., 02:31   #5445
Ja u imeniku imam 2 telefonska broja i kontakta... Staru i buraza... Što kažete na to? Šteta što nije za oglase... Jer ljudi su egoisti i nemaju vremena za sebe, a kamo li za prijateljstva.
__________________
My gamer card <3

Neće slika ovdje, pa stavljam link. Mala je slika heh... Onog lika sam ja napravio, ali nije ispao baš kao ja. Hehe :)
GamingLegion is offline  
Old 13.03.2017., 22:32   #5446
problem je generalno što ponekad ljudi previše nastoje naći ''prave'' prijatelje i tako se samo neprestano potkopavaju i ne daju priliku nekima koji će se ispostaviti kao bolji poznanici
treba biti otvoren i dat šansu i ne biti povrijeđen ako osjetiš da druga strana to radi iz neke koristi jer svi smo realno se vezivali uz nekoga zbog određene koristi
možda iz takvog odnosa na kraju i proizađe prijateljstvo, možda se ostavi samo na poznanstvu, a možda se i prekine posve taj odnos

i totalna glupost da u 20-im ne možeš pronaći prijatelje, student si i imaš tek tada opcija na pretek !
pattie_boyd is offline  
Old 13.03.2017., 22:55   #5447
Quote:
GamingLegion kaže: Pogledaj post
Ja u imeniku imam 2 telefonska broja i kontakta... Staru i buraza... Što kažete na to? Šteta što nije za oglase... Jer ljudi su egoisti i nemaju vremena za sebe, a kamo li za prijateljstva.
Nije cudo da nemas nikog drugog kad valjda cesto provodis vrijeme na kompjuteru za igricama.
Bez ikakve uvrede, to je tvoj odabir i ti sam znas sta je tebi najbolje, al naravno da se nemoze imat prijatelje ako vecinu vremena se igra igrice ili caska preko razno raznih stranica.
Al takodjer mislim da nakon nekog vremena i ti koji igraju igrice osjete potrebu za prijateljstvom i druzenjem, al onda nastane problem sa kim i gdje izaci kad se nema pravog prijatelja
salevart is offline  
Old 15.03.2017., 00:01   #5448
Inače nemam puno prijatelja, možda njih svega 4,5 s kojima sam si ok. Među njima imam jednog da tako kažem najboljeg frenda, znamo se od malih nogu, točnije već nekih cca 25 god, uvijek se družili zajedno, izlazili, kave,cuge, zezancija ma sve i svašta, mogu reći da bi dao ruku u vatru za njega i on za mene ako treba ali... Sve je počelo nekako krivo prije nekih par mjeseci kako je on počeo hodat tj. ušao u vezu sa jednom curom i od tada ga više "nema", kao da je nestao u tom smislu. Nema više kao prije da odemo na kavu,cugu nebitno u kafić ili doma, sve se promijenilo. On se totalno preokrenuo preko noći, nije više ta osoba kakvog ga ja pamtim. Kužim ja da sad ima curu i sve to, nisam ljubomoran ili nešto da nebi krivo shvatili,ne, drago mi je zbog njega da si je konačno našao nekoga jer curu nikad nije ni imao,ovo mu je prva. Ne brine me to, nego me brine i živcira njegovo ponašanje koje po meni nije normalno. Primjerice, za moj imendan nisam imao nekih planova,bit ću doma itd, zove on mene ajde idemo na cugu, imendan ti je,ovo,ono. Mislim si pa super što se sjetio, nema frke,idemo i prije nego što smo se našli u tom bircu, pitam ga dali će doć samo on ili možda još netko, njegovi burazi da znam unaprijed kolko love da dignem na bankomatu, kaže on da će doći sam i da ima neko "iznenađenje" za mene. Ja onak ostao paf, reko valjda je kupio neku sitnicu za poklon ili nešto. Kad smo se našli skoro da nisam pao u šok, nije došao sam kako je rekao da bude,nego je došao sa curom i to "iznenađenje" meni je bila njegova cura, ajd zamisli. Htio me iznenaditi time što je poveo nju da me upozna sa njom... Nije smak svijeta što je poveo nju, da ju upoznam nego mi je bilo nedolično njihovo ponašanje za stolom, ljubili su se,pipkali i te spike meni pred očima i pred punim kafićem. To je sve očito napravio meni iz inata,da me napravi ljubomornim valjda, kao on ima nekog a ja sam solo i to za Valentinovo se potrefilo još.. Da bi situacija postala još smiješnija i bizarnija, par dana nakon toga, čujemo se preko moba, nešto me zvao u vezi nečega i sad mi pričamo o tome nečemu i odjednom on kaže "evo ti moje cure na mob pa pričajte" ja reko wtf?? Šta ja imam pričati sa nečijom curom, o čemu da pričamo i zašto, to mi je bilo out totalni, bio flegma pa joj samo rekao bok i da vrati mob frendu natrag. Bilo je još tih nekih scena s njegove strane koje meni nikako nisu normalne. Ja kad sam bio u vezi, takav nisam bio ni približno, pogotovo nisam niti jednog frenda otkantao skroz zbog cure, to nebi nikad napravio...

Sad ja pitam Vas, dali je netko doživio i bio u sličnoj situaciji kao i ja, da vas frend/ovi otkantaju preko noći ko neku krpu jer su u vezi??
NPC is offline  
Old 21.03.2017., 12:44   #5449
Quote:
NPC kaže: Pogledaj post
Inače nemam puno prijatelja, možda njih svega 4,5 s kojima sam si ok. Među njima imam jednog da tako kažem najboljeg frenda, znamo se od malih nogu, točnije već nekih cca 25 god, uvijek se družili zajedno, izlazili, kave,cuge, zezancija ma sve i svašta, mogu reći da bi dao ruku u vatru za njega i on za mene ako treba ali... Sve je počelo nekako krivo prije nekih par mjeseci kako je on počeo hodat tj. ušao u vezu sa jednom curom i od tada ga više "nema", kao da je nestao u tom smislu. Nema više kao prije da odemo na kavu,cugu nebitno u kafić ili doma, sve se promijenilo. On se totalno preokrenuo preko noći, nije više ta osoba kakvog ga ja pamtim. Kužim ja da sad ima curu i sve to, nisam ljubomoran ili nešto da nebi krivo shvatili,ne, drago mi je zbog njega da si je konačno našao nekoga jer curu nikad nije ni imao,ovo mu je prva. Ne brine me to, nego me brine i živcira njegovo ponašanje koje po meni nije normalno. Primjerice, za moj imendan nisam imao nekih planova,bit ću doma itd, zove on mene ajde idemo na cugu, imendan ti je,ovo,ono. Mislim si pa super što se sjetio, nema frke,idemo i prije nego što smo se našli u tom bircu, pitam ga dali će doć samo on ili možda još netko, njegovi burazi da znam unaprijed kolko love da dignem na bankomatu, kaže on da će doći sam i da ima neko "iznenađenje" za mene. Ja onak ostao paf, reko valjda je kupio neku sitnicu za poklon ili nešto. Kad smo se našli skoro da nisam pao u šok, nije došao sam kako je rekao da bude,nego je došao sa curom i to "iznenađenje" meni je bila njegova cura, ajd zamisli. Htio me iznenaditi time što je poveo nju da me upozna sa njom... Nije smak svijeta što je poveo nju, da ju upoznam nego mi je bilo nedolično njihovo ponašanje za stolom, ljubili su se,pipkali i te spike meni pred očima i pred punim kafićem. To je sve očito napravio meni iz inata,da me napravi ljubomornim valjda, kao on ima nekog a ja sam solo i to za Valentinovo se potrefilo još.. Da bi situacija postala još smiješnija i bizarnija, par dana nakon toga, čujemo se preko moba, nešto me zvao u vezi nečega i sad mi pričamo o tome nečemu i odjednom on kaže "evo ti moje cure na mob pa pričajte" ja reko wtf?? Šta ja imam pričati sa nečijom curom, o čemu da pričamo i zašto, to mi je bilo out totalni, bio flegma pa joj samo rekao bok i da vrati mob frendu natrag. Bilo je još tih nekih scena s njegove strane koje meni nikako nisu normalne. Ja kad sam bio u vezi, takav nisam bio ni približno, pogotovo nisam niti jednog frenda otkantao skroz zbog cure, to nebi nikad napravio...

Sad ja pitam Vas, dali je netko doživio i bio u sličnoj situaciji kao i ja, da vas frend/ovi otkantaju preko noći ko neku krpu jer su u vezi??

Nemam komentara ovo za tvog frenda,ako ga se uopće i treba tako nazvati,strašno Događa se da se ljudi promijene kad uđu u vezu, više vremena žele provoditi sa svojim partnerom/partnericom,kao da više nisu dostupni kao prije. Meni se par frendica udalo,jedna je u dugoj vezi i da,udaljile smo se,nije da su me odbacile,čujemo se ponekad,ali imamo sve manje zajedničkog,tu više mislim na ove koje imaju obitelj. Ja to razumijem,ali kad netko potpuno odbaci prijatelja jer je sad u vezi,to stvarno nije u redu i tu više ni nema priče o prijateljstvu. Jesi mu rekao da ti nije u redu to njegovo ponašanje prema tebi?
Maggiee is offline  
Old 21.03.2017., 13:57   #5450
@Maggiee

Ne očajavaj! Samo ti kroči naprijed! Nema osobe koja to nije prošla. Jednostavno nema! Možda ih se nađe par al rjeđe. To ti je sudar sa stvarnošću, tu pomoći nema. To je jednostavno tako, mi koji smo "prijatelji" moramo biti svjesni da nismo prioriteti, jednostavno nismo. Prioriteti su: dečko, muž, obitelj, roditelji, mi ako imamo sreće dođemo na kraju. To je tako, nije to ni strašno. Strašnije je da ostane s tobom "dobra" kad njoj paše i da si ti tu za rođendane djece, vjenčanja, za sve moguće gluposti kojih se ona sjeti...
Meni se to dogodilo i cijele situacije sam bila svjesna i prije ali kad ti krene loše, kad te sreća napusti one odmagle kao i frajeri kojima doista nije stalo. Nitko ne može folirati vječno!
Josephine Anne is offline  
Old 21.03.2017., 20:44   #5451
Quote:
Maggiee kaže: Pogledaj post
Jesi mu rekao da ti nije u redu to njegovo ponašanje prema tebi?
Za onu scenu koju mi je priredio na Valentinovo nisam mu htio reći ništa, nisam zlopamtilo, htio se "pohvaliti" sa curom,koga fućka i sve bi bilo ok da nije napravio onu scenu sa mobitelom par dana kasnije. To sam poludio bio i drugi dan mu otvoreno rekao da to šta radi nije u redu od njega, da mene njegova cura ne zanima kao i njihova veza. To sam namjerno rekao da zna unaprijed da se neželim petljati u ništa a i neželim poslije da me on krivi za bilo što. Nije to jedino što radi, bilo je tu još svačega, od toga da kad bi se čuli a nikad ga ne pitam gdje je, rekao bi: "sad sam kod ove svoje", "spavat ću kod nje večeras" itd do toga da kad bi se i našao s njim na kavi/cugi nonstop visi na telefonu, tipka,šalje poruke, znači gotovo da i ne priča ništa,baš ništa. Kužim ja to sve,pa bio sam i ja u vezi ali čovječe ako nemožeš odvojiti pola sata pa popit kavu sa frendom, popričat ko čovjek bez da svako malo tipkaš sa curom, e pa onda neznam. Ajd da smo mi na cugi svaki dan,čovjek bi rekao, i to malo kad se nađemo, jedno dva puta mjesečno nemože se odljepit od mobitela

Nije da kukam sad tu ili nešto nego eto, razočaran sam, kako se čovjek zbog cure može promijeniti. Kod njega mi je bio jedan alat koji mi je trebao kad sam radio nešto po kući i rekao sam mu uživo i slao poruke,zvao ga cijeli tjedan "daj mi donesi moj alat,treba mi hitno ili ću ja doći po to,svejedno" i misliš da je to napravio.. nije, briga njega, kao da je sam na svijetu..
Nek živi,šta ću mu ja,ako tako hoće biti bez frendova,njegov problem, samo ja takav nisam bio niti bi bio da sam u vezi s nekim. Uvijek se nađe vremena za sve, za curu,obitelj, prijatelje, nebitno, ako ti je stalo naravno...
NPC is offline  
Old 22.03.2017., 22:40   #5452
Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
@Maggiee

Ne očajavaj! Samo ti kroči naprijed! Nema osobe koja to nije prošla. Jednostavno nema! Možda ih se nađe par al rjeđe. To ti je sudar sa stvarnošću, tu pomoći nema. To je jednostavno tako, mi koji smo "prijatelji" moramo biti svjesni da nismo prioriteti, jednostavno nismo. Prioriteti su: dečko, muž, obitelj, roditelji, mi ako imamo sreće dođemo na kraju. To je tako, nije to ni strašno. Strašnije je da ostane s tobom "dobra" kad njoj paše i da si ti tu za rođendane djece, vjenčanja, za sve moguće gluposti kojih se ona sjeti...
Meni se to dogodilo i cijele situacije sam bila svjesna i prije ali kad ti krene loše, kad te sreća napusti one odmagle kao i frajeri kojima doista nije stalo. Nitko ne može folirati vječno!
Hvala ti na podršci
Znam da nema onoga tko nije nešto takvo prošao,ali me ipak to rastuži. Ja nekad kao da se ne želim pomiriti da je to tako,da život ide dalje,da je takav da su neke osobe u našem životu,zatim odu,ali dođu neke nove umjesto njih. Dopuštam da me to rastuži. I slažem se da je još gore da prijateljica bude uz mene samo da npr. dobije pažnju koju nema od koga drugog dobiti ili samo kad njoj nešto treba,to obično ni ne potraje dugo.
Maggiee is offline  
Old 22.03.2017., 23:28   #5453
Quote:
NPC kaže: Pogledaj post
Za onu scenu koju mi je priredio na Valentinovo nisam mu htio reći ništa, nisam zlopamtilo, htio se "pohvaliti" sa curom,koga fućka i sve bi bilo ok da nije napravio onu scenu sa mobitelom par dana kasnije. To sam poludio bio i drugi dan mu otvoreno rekao da to šta radi nije u redu od njega, da mene njegova cura ne zanima kao i njihova veza. To sam namjerno rekao da zna unaprijed da se neželim petljati u ništa a i neželim poslije da me on krivi za bilo što. Nije to jedino što radi, bilo je tu još svačega, od toga da kad bi se čuli a nikad ga ne pitam gdje je, rekao bi: "sad sam kod ove svoje", "spavat ću kod nje večeras" itd do toga da kad bi se i našao s njim na kavi/cugi nonstop visi na telefonu, tipka,šalje poruke, znači gotovo da i ne priča ništa,baš ništa. Kužim ja to sve,pa bio sam i ja u vezi ali čovječe ako nemožeš odvojiti pola sata pa popit kavu sa frendom, popričat ko čovjek bez da svako malo tipkaš sa curom, e pa onda neznam. Ajd da smo mi na cugi svaki dan,čovjek bi rekao, i to malo kad se nađemo, jedno dva puta mjesečno nemože se odljepit od mobitela

Nije da kukam sad tu ili nešto nego eto, razočaran sam, kako se čovjek zbog cure može promijeniti. Kod njega mi je bio jedan alat koji mi je trebao kad sam radio nešto po kući i rekao sam mu uživo i slao poruke,zvao ga cijeli tjedan "daj mi donesi moj alat,treba mi hitno ili ću ja doći po to,svejedno" i misliš da je to napravio.. nije, briga njega, kao da je sam na svijetu..
Nek živi,šta ću mu ja,ako tako hoće biti bez frendova,njegov problem, samo ja takav nisam bio niti bi bio da sam u vezi s nekim. Uvijek se nađe vremena za sve, za curu,obitelj, prijatelje, nebitno, ako ti je stalo naravno...
Ne bih čak ni rekla da se taj lik promijenio zbog cure mislim da je i bio takav samo ti je to sad pokazao. Da te on zbilja gledao kao prijatelja ne bi došlo do drastične promjene u ponašanju,možda bi se udaljio malo jer želi provoditi više vremena s curom,ali ništa više. Da ti je netko stvarno prijatelj,ne bi se promijenio zbog cure i odjednom postao bezobrazan prema tebi i ne bi se imao potrebu hvaliti tebi toliko očito kako on sada ima curu i kako i koliko vremena provodi s njom. To samo pokazuje koliko poštovanja ima prema tebi. Netko takav tko nema obzira prema tebi ti ni ne treba. Svatko bi bio razočaran s takvim prijateljem,ali neka te to ne obeshrabri,sigurno ima boljih ljudi oko tebe i naći će se već netko drugi.
Maggiee is offline  
Old 26.03.2017., 16:32   #5454
Dobar dan,

Kako je danas kisovito,pa nisam nigdje zbrisao vani odlucio sam malo surfati po ovome forumu.

Situacija je sljedeća:
- u srednjoj imao 4-5 dobrih prijatelja
-otisao na faks 3 god(stekao prijatelja prijateljica bilo je vrh nema sta),vratio se u "svoj grad"
-zaposlio se,ovo starih prijatelja sto sam imao je otislo u Irsku-Njemacku
- moze se rec da sam zadovoljan s poslom,placom zivotom,ali mi jednostavno fali ekipa,prijatelji

Imam 25 god,potpuno sam normalna osoba-a jednostavno nemam nekih prijatelja s kojim bi se mogao druzit(vecina prijatelja sto sam znao studira jos,ekipa se raspala a i ljudi otisli u inozemstvo )

Sta raditi,ima li neko nekakav dobar savjet,ili jeli prolazio kroz nesto slicno da ne listam previse po forumu??


zividoksimlad is offline  
Old 26.03.2017., 16:58   #5455
Quote:
zividoksimlad kaže: Pogledaj post
Dobar dan,

Kako je danas kisovito,pa nisam nigdje zbrisao vani odlucio sam malo surfati po ovome forumu.

Situacija je sljedeća:
- u srednjoj imao 4-5 dobrih prijatelja
-otisao na faks 3 god(stekao prijatelja prijateljica bilo je vrh nema sta),vratio se u "svoj grad"
-zaposlio se,ovo starih prijatelja sto sam imao je otislo u Irsku-Njemacku
- moze se rec da sam zadovoljan s poslom,placom zivotom,ali mi jednostavno fali ekipa,prijatelji

Imam 25 god,potpuno sam normalna osoba-a jednostavno nemam nekih prijatelja s kojim bi se mogao druzit(vecina prijatelja sto sam znao studira jos,ekipa se raspala a i ljudi otisli u inozemstvo )

Sta raditi,ima li neko nekakav dobar savjet,ili jeli prolazio kroz nesto slicno da ne listam previse po forumu??


tečaj jezika, tečaj plesa, postdiplomski, radionice, volontiranje...
fulcrum is online now  
Old 19.04.2017., 11:38   #5456
Eto i mene na temi..došlo je do toga da zapravo i ne mogu reć da imam pa nijednu pravu prijateljicu. Imam 26 god, sve se nekako raspalo društvo iz srednje, svako otišao na svoju stranu, na faksu većinom je to bilo površno. Imala sam loše iskustvo sa frendicom iz srednje koju sam obožavala al me jako povrijedila i jednostavno se prestala družit sa mnom, a objašnjenje nikad nisam dobila. Inače nisam najopuštenija s ljudima, imam anksioznost ali svi koji me upoznaju kažu da sam simpatična i draga i žele se družit sa mnom ali jednostavno nemam prijatelja. Da sad želims nekim na kavu, možda bi mogla pozvat 2 ljudi, to je to. Prošle god sam radila god dana i upoznala curu s kojom sam se sprijateljila i idemo tu i tam na kavu ili u kino ali s njom nemrem razgovarat ozbiljno, mi se većinom zezamo ili ona većinom priča. Al eto ona mi je jedina s kojom se viđam.
I sad dolazimo do problema, imam dečka već skoro 4i pol godina. I uskoro se selimo, a i doći će svadba kad tad. Dogovoroili smo se da će bit samo kod matičara, a poslije ručak i to samo naše obitelji i kumovi. A ja nemam koga pitat da mi bude kuma. Niti koga zvati tako na neka druženja, osim ove gore navedene frendice koju znam tek god dana. Baš se jadno osjećam, znam da bi mi to sve trebalo bit najvažnije tj. dečko i ja, naš život al ja razmišljam o tome kak nemam ni kog zvat za kumu niti ovak za neka druženja. Moj dečko ima krug prijatelja s kojima si je dobar i već zna ko će mu bit kum i uvijek predlaže da se ja družim s njima i njigovim curama al ja se uopće ne osjećam ugodno kad nemam nikog svog. Mislim da bi bilo prejadno da pitam tu frendicu (bivšu kolegicu) koju znam 1god da mi bude kuma.
Ne znam kaj bi..
Tourniquet_ is offline  
Old 19.04.2017., 11:42   #5457
Bila sam u istom problemu.
Pomisao na "pravu" svadbu mi je bio horor jer da... Nemam prijateljice koje bi zvala.
(Sad vec bivsi) muz je takodjer imao poveci kruh prijatelja.

Nemam savjet, drzi se.
dire Dawn is offline  
Old 19.04.2017., 12:45   #5458
Quote:
Tourniquet_ kaže: Pogledaj post
Ne znam kaj bi..
Ne ograničavaj se po spolu, možeš i ti imati kuma (ako po broju muških frendova bolje stojiš). Ili nekog njegovog frenda/frendicu iz društva s kime ste si najbliskiji.
zbunjolica is offline  
Old 19.04.2017., 13:10   #5459
A ne družimo se svi skupa s njegovom ekipom, većinom on s dečkima. Možda ćemo se sad družit više kad se uselimo u vlastiti stan..al ne znam, nisam ni ja opuštena previše s njegovima. A njihove cure nisam još upoznala.
Mislila sam da mi brat bude kum.

@dire Dawn a hvala. a ko je tebi bio kum/kuma?
Tourniquet_ is offline  
Old 19.04.2017., 13:53   #5460
Pa dobro, bit će ti brat kum, i OK.
To su ti ionako formalnosti... život će ti već donjeti neke drage osobe, a ako i neće imat ćeš obitelj, djecu, širu familiju...
missm is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:26.