Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2007., 01:44   #81
Quote:
ljupka 11 kaže: Pogledaj post
A ZAŠTO SE NE BI VI SVE SAKUPILE KOJE STE IZJAVILE DA NEMATE NIJEDNU PRIJATELJICU I ŽALITE ZBOG TOGA? MOŽDA BI NAŠLE NOVU PRIJATELJICU U TOM DRUŠTVU? I TO JE NEŠTO KAJ NE? ali najčešći problem je što su uglavnom ljudi koji nemaju nijednog prijatelja sramežljivi. ja imam tu jednu prijateljicu, a inaće sam strašno sramežljiva za neke druge. zato mi je teško sklopiti prijateljstvo sa nekim drugim


jako sramezljiva...? a carica seksa?
__________________
These dreams in which i'm dying, Are the best I've ever had
gitta20 is offline  
Old 13.06.2007., 01:51   #82
Bolje je nemati prijatelje nego imati bilo kakve,ja sam presretan jer sam uspio izaci iz svog drustva.To je bila neka raja koja se zna oduvijek,nas trojica smo se znali od 3-4 godine,igrali klikera u ratu zajedno,zajedno odrasli i sve,ali kada nastane frka shvatis da prijatelji ne postoje.Postoji samo drustvo sa kojim mozes ubiti dosadu i vrijeme.Zalosno ali istinito.
__________________
ja sam hiper senzibilan i imam ideju
uvjeravam te da se od toga loše živi
moj cilj opravdava sredstvo i to nije trik
a sada žurim zbogom i oprosti mi
VMAX is offline  
Old 14.06.2007., 18:05   #83
sigurno si imala prijatelja prije nego si upoznala decak i pocela provoditi previse vremena s njime pa si time napustila one prijatelje koje si imala..ti prijatelji nasli drugo drustvo a ti si zaglavila sa prijateljima decka,koje zapravo i nesmatras nekim prijatenjima...to ti je greska u startu!!! kreni iz pocetka.....

i nebudi toliko depresivna...izadji van i pocni traziti nova prijateljstva koja ces sigurno naci ako znas gdje treba traziti!? aloha
fizioterapeut is offline  
Old 18.06.2007., 03:06   #84
Quote:
ljupka 11 kaže: Pogledaj post
A ZAŠTO SE NE BI VI SVE SAKUPILE KOJE STE IZJAVILE DA NEMATE NIJEDNU PRIJATELJICU I ŽALITE ZBOG TOGA? MOŽDA BI NAŠLE NOVU PRIJATELJICU U TOM DRUŠTVU? I TO JE NEŠTO KAJ NE? ali najčešći problem je što su uglavnom ljudi koji nemaju nijednog prijatelja sramežljivi. ja imam tu jednu prijateljicu, a inaće sam strašno sramežljiva za neke druge. zato mi je teško sklopiti prijateljstvo sa nekim drugim
slazem se s tobom. i ja isto tesko sklapam prijateljstva. a sta idemo stariji, to je sve teze. prijatelji se nalaze u osnovnoj i srednjoj skoli, te na faxu. a ja sam sve to vec prosla...
Electra8472 is offline  
Old 18.06.2007., 03:11   #85
Quote:
ljupka 11 kaže: Pogledaj post
ajde, ne mora baš biti. ja sam postala sa ovom curom najbolja sa 21.-om godinom. ali to su još uvijek neke godine gdje se ljudi modeliraju, pa smo zato postale i ostale. kasnije je sve teže, a pogotovo kad djevojke postanu već i žene. onda im postanu prioritet dečki i boli ih čisto dupe za frendice. ali problem je kad taj dečko ode, jer si onda fakat sama, a on isto može skužiti da nemaš nikog pa te pomalo ucjenjivati. zato je bolje nekog imati. a glede ovog da ste pružali ljudima, a da oni nisu vraćali? to je zato što su to bili obični poznanici, koji nisu osjećali ništa dublje prema vama, a pravi prijatelj osjeća nešto dublje. samo pravog prijatelja treba naći, a poznanike sa kojima se samo pročaska, nakon posla ili faksa se može naći milijun. tak sam i ja imala na faksu milijun poznanika, a faks završi i shvatim da jedina prijateljica mi je ta cura, a ove sve više ne vidim nijednom godišnje. ma, kažem, rijetko koja cura je baš nešto da joj je stalo do druge, to se mora razvijati ne baš preko djetinjstva, ali tijekom godina i morate imati puno sličnosti da bi se razvilo. ako volite izlaziti ko ja i ta, eto, tako smo se nas dvije našle.. i to mi je drago, inače ne bi sa nikim valjda čitavu svoju mladost izlazila i ne bi mi bilo drago da je tako.
potpisujem. tako sam i ja. nisam imala prijateljica uopce, vec samo poznanike, koje kad zavrsi skola, fax vidis jednom godisnje. onda smo se prije 3 godine nas dvi skompale, a inace smo se druzile i kad smo bile djeca, pa smo posli izgubile kontakt...
Electra8472 is offline  
Old 18.06.2007., 12:50   #86
nemam ni ja. ali ih mogu stvorit u bilo koje doba. zasto te muci?

pa i isus je bio sam
dobaj is offline  
Old 19.06.2007., 14:52   #87
slažem se s fizioterapeutom, vjerojatno si imala prijatelje prije veze, ali ste se počeli manje viđati, izgubili ste kontakt i prijateljstva su nestala (posebno ako nisu bila prava).

upiši se na neki tečaj ili nešto slično i sigurno ćeš stvoriti nova poznanstva, moguće i prijateljstva.
kanna is offline  
Old 19.06.2007., 16:10   #88
kod mene je ista stvar... u srednjoj je bilo sve super i pričale smo kak ćemo se nalazit na kavama svako malo... a onda je došao fax i hrpetina obveza i jednostavno se ljudi pogube. istina je, nisu to onda ni bili pravi prijetelji. ponekad se osjećam zbilja usamljeno. evo npr, danas sam se gadno posvađala s dečkom i zbilja bi mi trebalo da se nekom izjadam i da me taj neko ne osuđuje nego mi pruži podršku. na faxu ima hrpa "prijatelja" al nisu takvi prijetelji kojima bi povjerila svoje probleme...
mariposa:) is offline  
Old 25.06.2007., 19:35   #89
Bas sam razmisljala o otvaranju slicne teme.Citam malo teme na ovom podforumu i vidim da je vecina tema vezana za usamljenost vezanu za ljubav. Ali mogu reci da je gora usamljenost kad nemas prijatelja.
Kod mene je situacija slicna samo sto sam ja jos u srednjoj skoli. Imam nekakve kvazi prijatelje za koje nisam sigurna mogu li ih tako i nazvati. Doslo je ljeto,a ja jos nijednom nisam izasla s drustvom...zasto? Zato jer moram nazvati 5 ljudi 5 puta da bih na kraju opet ostala kuci. A ne daj Boze da se oni mene sjete nazvati. Nazalost,zivim u malom gradu koji i nije bas prepun sadrzaja i mogucnosti za sklapanje novih prijateljstava. A sto se tice upadanjem u vec postojece grupice,o tome nije vrijedno ni razmisljati...ako ni zbog cega drugog onda zbog mentaliteta ljudi koji ce te gledati kao da si s Marsa pao ako im se pokusas prikljuciti. Osjetila sam to par puta na svojoj kozi kada sam jos naivno vjerovala u neke stvari...rezultat je bio samo da se osjecam ko zadnji uljez.
Pitanje je...da li da gazim svoje dostojanstvo i zivkam ljude kojima OCITO nije stalo do mene ili da "stisnem zube i cekam bolja vremena"...
Stvar je u tome sto NE ZELIM gaziti svoj ponos,ali kad vidim kako mi mladost prolazi...smuci mi se. Zivot mi se svodi na spavanje do 12-tv-kompjuter-tv-kompjuter-citanje neke knjige-tv-spavanje...I ako eventualno izadjem sama prosetati par krugova kada vise ne mogu biti u kuci. Ponavljam,zivim u malom gradu koji nema nekih pretjeranih sadrzaja pa da bih se mogla uclaniti u nesto. A i u ovome sto ima vec postoje te grupice tako da...

Ispricavam se sto iznosim svoj problem i trazim rjesenje za njega unutar vec postojece teme,ali mi je bilo glupo otvarati novu temu kad vec imam slican problem.
__________________
Nemam inspiracije za mastovitiji potpis...
otorinolaringologija is offline  
Old 26.06.2007., 12:01   #90
Quote:
Lya kaže: Pogledaj post
eto, kako i naslov kaze, ja nemam prijatelja. ni jednog. imam decka i to je to. poznanike s posla ili njegovo drustvo ne racunam jer su njegovi. kaj ak ce se dogodit prekid? a uvijek postoji sansa.. u zadnje vrijeme se dosta prepiremo.......na:

7 milijardi ljudi na Zemlji a ti ovakve gluposti prosipaš.
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Old 26.06.2007., 14:03   #91
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
7 milijardi ljudi na Zemlji a ti ovakve gluposti prosipaš.
točno to.... po meni je u tim ljudima problem ak nemaju s kim otić na kavu, nemreš mi reć da ak si imalo normalan da ti niko ne odgovara, da te svi odjebavaju, bla bla bla bla......... oko prijateljstva se trebaš trudit isto ko oko dečka, tj bilo kojeg odnosa u životu. Najbolji su mi oni koji kad uđu u neku vezu odjebu sve frendove pa kasnije kad to pukne kukaju kak nemaju kom plakat na ramenu, kak nemaju s kim izać van, alo ljudi ko vam je kriv, sami očito
__________________
ja pevam svoj bluz bez namere bitne i najveće ribe za mene su sitne...
janna6 is offline  
Old 26.06.2007., 17:33   #92
Ja sam inace iz Splita,ali sam iz odredenih razloga zavrsija u Makedoniji i UZASNO mi je dosadno...ako tko zeli nek mi se javi na +38975832825
foxx82 is offline  
Old 26.06.2007., 17:36   #93
pa nije baš ni da se prijatelji stječu samo u mladosti, a nijue baš ni da ih je teško steći. danas naročito, internet otvara vrata i najsramežljivijima. ako ti je dosadno visiti na forum.hr, nađi neki specijalizirani forum, sa stvarima koje te zanimaju, ili glazbom, knjigama, igricama, štrikanjem... malo vidi tko ti se sviđa ovdje pa pošalji PM ako se želiš upoznati. kad ljudi misle da je sramota obratiti se jedni drugima. uz fitnes (ili umjesto, ili pola-pola) uzmi nešto gdje se ljudi više obraćaju jedni drugima (kaj ja znam, joga na primjer). ili popričaj s nekim na fitnesu, tek toliko. to ti onda nije prijatelj, ali postaje poznanik. a iz poznanika nastaju prijatelji.

i da, kad prekinemo vezu, naravno da se mijenjaju i druge društvene veze: neke pucaju, neke slabe, neke jačaju. ali nije to kraj svijeta. pa kaj ako malo plačemo sami u sobi. to je cijena prekrasnog osjećaja zaljubljenosti i ljubavi. ljudi su na sve strane. evo, kad bih ja prekinula pa imala zbog toga višak vremena u životu, ja bih: 1. sjela u kvartovski birc gdje je konobar neizmjerno ljubazan i gdje često solo dolazi cura koja djeluje ful simpatično 2. sjela u dvorište zgrade duže nego samo da objesim veš i popričala detaljnije sa susjedom koja ima prekrasnu mačku 3. napokon otišla na tečaj znakovnog jezika (ok, to ću vjerojatno i bez prekida ) 4. otišla na vikend do bake i prespaval kod nje 5. navratila na brzu kavu frendici koja je toliko zapolena da za više od toga stvarno nema vremena 6. učlanila se na neki badmintonski forum i našla si sparinga 4. javila se bivšoj curi svoje sadašnje da ju zajedno otračamo
mayy is offline  
Old 26.06.2007., 17:53   #94
na neki način si sama kriva,pravi prijatelji ne odlaze samo tako,zapostavila si ih izgleda,to je jako tuzno sto ih nemas,postoji ona :decki odlaze i dolaze a prijatelji ne,nesti nevalja sa osobom koja nema pijatelje,jer svatko ih moze imati...malo se zapitaj gdje si pogrijesila.pokusaj ih sve ponovno okupiti.sve se moze kad se hoce.
 
Old 26.06.2007., 23:15   #95
ja sam imao jednog kompu s kojim sam vjecno visio,no on si je nasao curu,i ja kao da ne postojim,odn,druzimo se sam kad njemu pase..to sam tolerirao,ali mislim da je gotovo i s tim..jbg..vi mislite da je to ok od mene? u redu je imati curu,niti ja ocekujem da me tretira kao drugu curu,ali ovo je meni se cini ful nekorektno od njega..tak da cemo okrenut plocu
leon_00 is offline  
Old 26.06.2007., 23:19   #96
Quote:
KRUŠKICA kaže: Pogledaj post
na neki način si sama kriva,pravi prijatelji ne odlaze samo tako,zapostavila si ih izgleda,to je jako tuzno sto ih nemas,postoji ona :decki odlaze i dolaze a prijatelji ne,nesti nevalja sa osobom koja nema pijatelje,jer svatko ih moze imati...malo se zapitaj gdje si pogrijesila.pokusaj ih sve ponovno okupiti.sve se moze kad se hoce.
mislim da to uopce ne stoji,jasno da svak moze imati prijatelje,ali kakve..ja imam neke,a bolje mi je samom neg u njihovom drustvu..tak da,ne znam..jebes takve frendove
leon_00 is offline  
Old 27.06.2007., 00:15   #97
ni ja nemam u zadnje vrijeme......al moja situacija je ta da svi imaju decke a i nismo istih pogleda i nacina zivota pa se desava i zavost....ja i moj dragi smo u biti sami...mozes se druziti s nama
kayla is offline  
Old 27.06.2007., 05:42   #98
od vrtica uvijek sam imala nekoga tko mi je bio najbolji prijatelj/ica. ali kako mijenjas skolu, fax, posao, mjesto stanovanja tako ta naj prijateljstva blijede, upoznaju se novi ljudi s kojima provodis vise vrimena, pricas o svome zivotu i dopustis toj osobi da udje u tvoj zivot i s vremenom ona je dio tebe- tvoj prijatelj.
imala sam par najboljih prijateljica u razlicito vrijeme i zaista to su bila prijateljstva koja su mi obogatila zivot ali odselila sam se. sad zivim u Sydneyu.
kad sam odi prvi put dosla nisam znala nikoga osim svoga tipa. on je dosao odi prije mene,a i prije je bio odi tako da je imao svoje neko drustvo.
upoznao me je s njima te njihovim curama te ono ka razmjenite si brojeve i idi s curama vanka. ali meni je tako bilo bad, uz te cure se nisam mogla osjecati 100% opusteno mada su one bile ok. i dalje sam stalno isla vanka s nasim drustvom ali sam tek svoju sad naj trendicu upoznala na partyju u wc. od te noci nas smo dvije nerazdvojene, slucajnost he da radimo u istoj zgradi samo sto je njen office na 10-om katu, a moj na prvom.
preko nje sam upoznala druge cure, tipove koji su mi super ekipa i zaista su me ucinili tako sretnom. ne mogu zamisliti da sam bez njih.
ja sam jedina Hrvatica i njima je to cool.
poslje posla idemo vanka na pice u pub, vikendom vanka. tijekom pauze za rucak na kavu i sl.
jednostavno kad upoznas neke ljudi oni ti kliknu,a neki ne.
izlazi vanka, druzi se, cakulaj sa svima, razmijeni broj moba.
prijateljstva su mi masu vazna jer one sitne razgovore i gossips koje imam sa curama nikako ne mogu imati sa tipom jer njega te zenske sitnice ne zanimaju. on ce me saslusati ali nece se smijuljiti ka ja i moje cure.

izlazi vanka, druzi se s ljudima, upoznaj nove......
zaista ne mora znaciti da ti najbolja frendica iz skole mora ostati naj cijeli zivot.
ja se sa svojima jos uvijek cujem, mada rjetko ali cu one meni uvijek biti naj frendice iz pojedinog razdoblja u mome zivotu.
lyrics is offline  
Old 28.06.2007., 15:04   #99
Rješenje

Hej, ljudi !
Imam ja rješenje , najbolje da se dogovorimo oko mjesta i vremena i svi skupa koliko nas je da se nađemo . Biti će to malo teže ali sigurno postoji neki dan (vikend) koji bi vam odgovarao. Ne znam ? možda ovaj sad ??? Tko je za neka se javi ! Biti će zabavno , uvjerena sam! [/COLOR]
 
Old 28.06.2007., 16:02   #100
Quote:
Canon kaže: Pogledaj post
Hej, ljudi !
Imam ja rješenje , najbolje da se dogovorimo oko mjesta i vremena i svi skupa koliko nas je da se nađemo . Biti će to malo teže ali sigurno postoji neki dan (vikend) koji bi vam odgovarao. Ne znam ? možda ovaj sad ??? Tko je za neka se javi ! Biti će zabavno , uvjerena sam! [/COLOR]
Postova: 1

Bravo Canon
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.