Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: na kojim standovima kozmetike se najcesce gostite?
nizi rang 28 9.09%
srednji nizi 56 18.18%
srednji rang 91 29.55%
srednji visoki 66 21.43%
visoki nizi 29 9.42%
visoki rang 38 12.34%
Glasovatelji: 308. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2005., 14:48   #21
Quote:
samo_svoja kaže:
od kremica mi je mrak ona od maslina od Biotherma..njen sam vjerni poklonik za noć i dan ...
ovo razmatram za buducnost. moze detalji? kakav tip koze imas?

nemam striktno omiljenu marku, obicno zacrtam sto zelim i onda pretrazim (od najjeftinije do ono sto sam max sprema platiti). to mi vrijedi i za dek i prep kozmetiku.
neke stvari kupujem samo od Clinique ili od Biotherm, zato jer sam nasla THE stvar koju zelim dozivotno koristiti... Vichy i Avene su mi isto dragi srcu za neke specificne proizvode.
nadje se kod mene i Clarins, E. Arden, Shiseido...
od jeftinijih marki, isprobavam sve zivo (narocito kad dodjem u HR pa u DM mogu naci stvari koje inace tu nema). zadnje sam u H&M nakupovala maski za kosu (15 kn vrecica) pa testiram
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2005., 21:42   #22
skuplje: Ysl

jeftinije: Bourjois
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2005., 22:09   #23
jeftinije : rimmel
bourjois
loreal
vitaskin
skuplje: chanel
lancome
biotherm
lancaster ...



a sad bi se dalo raspravljat o tom dal je vichy jeftinija kozmetika to je zapravo onak u sredini..
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2005., 22:18   #24
Quote:
luca kaže:
Vichy i Avene su mi isto dragi srcu za neke specificne proizvode
koje npr?
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2005., 22:33   #25
Quote:
samo_svoja kaže:

...od kremica mi je mrak ona od maslina od Biotherma..
i mene ta zanima, hajde nam napiši nešto više o njoj pls
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 01:23   #26
chanel, dior, lancome sminka
vichy, avene, l'occitane, body shop preparativa

dosad su samo za lice bile kremice, a sad su vec i kremice za tijelo. my god, vtf hepend sa KREMAMA?
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 08:16   #27
pa mora im se tepat da bi djelovale
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 08:37   #28
Talking

Biotherm za njegu lica i sada sam u fazi isprobavanja Philosophy linije (čitaj: čekam da stigne pošta )

Inače preferiram Max Factor za puder i sjajilo, L'oreal za maskaru i ruževe, Borjouis za sjenila i olovke za oči, te Artdeco za korektor.

Za parfeme: Cacharel, Gucci, Sonya Rykiel i Escada....to su mi jedine "marke"...
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 12:40   #29
za tijelo i kosu: sve Dove
krema za lice : Nivea plava(probala sva čuda, ali ona mi je the best!)
šminka: gotovo sve Loreal i MF, jedino Balea tonirana krema
parfemček: Davidoff i Gucci Rush

kak sam jednostavna!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 12:45   #30
Quote:
Ava Adore kaže:
koje npr?
Avene Hydrance (uglavnom legere) mi je neutralna hidratantna krema koju uvijek imam pa po potrebi stavim samu ili njome razrijedim neku drugu kremu (koja ima neke aktivne tvari) ili ju stavim kao hidratantnu masku u debljem sloju. Hidratantnu masku od Avene isto volim, ali kad potrosim ovu tubu necu kupiti novu jer Hydrance sasvim dobro igra tu ulogu...
Vichy Normaderm krema (ili koncentrat u maloj tubici): treba imati pri ruci za slucaj da se nekakva bubuljica zeli ukazati.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 12:49   #31
Quote:
luca kaže:
Avene Hydrance (uglavnom legere)
tu planiram uzeti kad potrosim ovu sad... nisam nikad probala dosad, zato pitam
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 12:52   #32
Quote:
Ava Adore kaže:
tu planiram uzeti kad potrosim ovu sad... nisam nikad probala dosad, zato pitam
meni ne sluzi za cudesa, nago kao prava neutralna krema za vlazenje... nije lijepa tuba, ne mirisi, ne obecava nista, ali je mi barem ne radi niti zla
nekad bas zelim imati samo kremu koja ne radi nista (nikakve ni kiseline ni cudesa, samo vlazenje i zastita) nego pusti kozu da se odmori
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 12:54   #33
Quote:
luca kaže:
meni ne sluzi za cudesa, nago kao prava neutralna krema za vlazenje... nije lijepa tuba, ne mirisi, ne obecava nista, ali je mi barem ne radi niti zla
nekad bas zelim imati samo kremu koja ne radi nista (nikakve ni kiseline ni cudesa, samo vlazenje i zastita) nego pusti kozu da se odmori
ma ni ne ocekujem cudesa, samo normalnu kremu i da mi lice ne reagira izbezumljeno na nju

i cak mi tuba nije tako ruzna
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 12:58   #34
Quote:
Ava Adore kaže:
ma ni ne ocekujem cudesa, samo normalnu kremu i da mi lice ne reagira izbezumljeno na nju
valjda ce biti OK. jedno vrijeme me bas sve smetalo i tad sam koristila i mlijeko i tonik i gel za lice i kremu Avene. to mi je bilo ugodno, a sve drugo me svrbilo i isusivalo...
sad kad sam normalna, vratila sam se raznim drugim stvarima, ali sam si zadrzala kremu kao "sigurno utociste"

naravno ako si u prilici, uzmi prije toga tester pa probaj (ako ti je koza jako suha mozda ce ti bolje pasati Riche a ne Legere).
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 13:01   #35
Quote:
luca kaže:
valjda ce biti OK. jedno vrijeme me bas sve smetalo i tad sam koristila i mlijeko i tonik i gel za lice i kremu Avene. to mi je bilo ugodno, a sve drugo me svrbilo i isusivalo...
sad kad sam normalna, vratila sam se raznim drugim stvarima, ali sam si zadrzala kremu kao "sigurno utociste"

naravno ako si u prilici, uzmi prije toga tester pa probaj (ako ti je koza jako suha mozda ce ti bolje pasati Riche a ne Legere).
skoro pa sam sigurna da ce biti ok
i nije mi jako suha pa cu ipak uzeti legere
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 14:23   #36
Quote:
luca kaže:
ovo razmatram za buducnost. moze detalji? kakav tip koze imas?

nemam striktno omiljenu marku, obicno zacrtam sto zelim i onda pretrazim (od najjeftinije do ono sto sam max sprema platiti). to mi vrijedi i za dek i prep kozmetiku.
neke stvari kupujem samo od Clinique ili od Biotherm, zato jer sam nasla THE stvar koju zelim dozivotno koristiti... Vichy i Avene su mi isto dragi srcu za neke specificne proizvode.
nadje se kod mene i Clarins, E. Arden, Shiseido...
od jeftinijih marki, isprobavam sve zivo (narocito kad dodjem u HR pa u DM mogu naci stvari koje inace tu nema). zadnje sam u H&M nakupovala maski za kosu (15 kn vrecica) pa testiram
Biothermove kreme su za mješovitu kožu..ove koje ja imam..nisu masne...vrlo malo, više imaju hidratantna svojstva..ali pošto mi rijetko koja krema paše i pošto sam pobacala love na sva moguća sranja, pa ih podavala frendicama, ovo je fakat čudo..Noćna je malo jača pa ju stavljam svaku 2. ili 3. noć al dnevna je zakon..čak i za podloku za make up
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 14:23   #37
Quote:
luca kaže:
ovo razmatram za buducnost. moze detalji? kakav tip koze imas?

nemam striktno omiljenu marku, obicno zacrtam sto zelim i onda pretrazim (od najjeftinije do ono sto sam max sprema platiti). to mi vrijedi i za dek i prep kozmetiku.
neke stvari kupujem samo od Clinique ili od Biotherm, zato jer sam nasla THE stvar koju zelim dozivotno koristiti... Vichy i Avene su mi isto dragi srcu za neke specificne proizvode.
nadje se kod mene i Clarins, E. Arden, Shiseido...
od jeftinijih marki, isprobavam sve zivo (narocito kad dodjem u HR pa u DM mogu naci stvari koje inace tu nema). zadnje sam u H&M nakupovala maski za kosu (15 kn vrecica) pa testiram
Biothermove kreme su za mješovitu kožu..ove koje ja imam..nisu masne...vrlo malo, više imaju hidratantna svojstva..ali pošto mi rijetko koja krema paše i pošto sam pobacala love na sva moguća sranja, pa ih podavala frendicama, ovo je fakat čudo..Noćna je malo jača pa ju stavljam svaku 2. ili 3. noć al dnevna je zakon..čak i za podlogu za make up
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 14:25   #38
Dva puta sam kliknula ...sorryte
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 16:27   #39
dekorativa:
skupo - ysl i lancome
jeftini - bourjoisu nema premca
srednje: Art Deco

preparativa:
skupo - shiseido, clinique
jeftino - Holyplant
srednje - Lush

Izvan kategorije:
Avene
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 22:09   #40
skupa dek.: chanel,ysl
jeftina: artdeco

skupa prep.: shiseido,guerlain
nešto manje skupa prep.: vichy
jeftina: l'oreal
melange is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:35.