Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2008., 20:32   #21
Quote:
Santana kaže: Pogledaj post
Tu je negdje lova u trećoj ligi, 3-4 tisuće u prosjeku, no ovisi i o igraču, a još više o klubu, sponzoru itd.

Recimo, u Vinogradaru su neki puno više dobivali i dobivaju.
istina.....ipak 7000kn....tesko....zar nije vinogradar u 2.ligi???
__________________
"Lakše je razbiti atom nego predrasude."
niko94 is offline  
Old 21.01.2008., 20:53   #22
Ovisi kako se dogovore, većina kod nas prima 300 kn za pobjedu 100 kn za nerješeno i 50 kn po treningu...
Odin335 is offline  
Old 21.01.2008., 21:07   #23
hm moj bivši je u 3. ligi dobivao 2000, i mislim da je to u njegovom klubu bilo među najvišim iznosima a sad nije da su nešto uspješni. a sad u 2. ligi nemam pojma koliko dobiva..
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Old 21.01.2008., 21:22   #24
Ja vas uvjeravam da znam igrače koji imaju u 4. ligi 7000kn (naravno, ne smijem iznositi imena)+klub nađe posao njima, taj klub se uopće ne bori za vrh... Dubrava slabo plaća, oni više igraju iz ljubavi...
sopot_ is offline  
Old 21.01.2008., 22:42   #25
Quote:
niko94 kaže: Pogledaj post
istina.....ipak 7000kn....tesko....zar nije vinogradar u 2.ligi???
Sad je, no sad se sa premijama može zaraditi i više, a jako su dobro plaćali i dok su bili niže.
Santana is offline  
Old 21.01.2008., 22:52   #26
Quote:
sopot_ kaže: Pogledaj post
Ja vas uvjeravam da znam igrače koji imaju u 4. ligi 7000kn (naravno, ne smijem iznositi imena)+klub nađe posao njima, taj klub se uopće ne bori za vrh... Dubrava slabo plaća, oni više igraju iz ljubavi...
ne znam kakvo je stanje u dubravi ali 7000 kn ???
stef_mrcina is offline  
Old 21.01.2008., 23:24   #27
Quote:
stefbbb kaže: Pogledaj post
ne znam kakvo je stanje u dubravi ali 7000 kn ???
U Dubravi malo tko može dobiti više od 2000kn, bar ja tako mislim.. Zato Maksimir nadoknadi sve to.. Ima još klubova, ali ih ne želim spominjati, klubovi iz Zagorja imaju dosta novaca.. Ogulin je priča za sebe, samo pogledajte kakav autobus imaju, malo tko se može pohvaliti sa takvim autobusom osim Dinama...
sopot_ is offline  
Old 22.01.2008., 09:05   #28
kakvo je stanje u zagrebackim ligama npr 1 zagrebacka liga???
stef_mrcina is offline  
Old 22.01.2008., 09:06   #29
Quote:
sopot_ kaže: Pogledaj post
U Dubravi malo tko može dobiti više od 2000kn, bar ja tako mislim.. Zato Maksimir nadoknadi sve to.. Ima još klubova, ali ih ne želim spominjati, klubovi iz Zagorja imaju dosta novaca.. Ogulin je priča za sebe, samo pogledajte kakav autobus imaju, malo tko se može pohvaliti sa takvim autobusom osim Dinama...
ma u dubravi se ne igra za novce u dubravi se igra za KLUB!!!
stef_mrcina is offline  
Old 22.01.2008., 10:29   #30
Quote:
stefbbb kaže: Pogledaj post
kakvo je stanje u zagrebackim ligama npr 1 zagrebacka liga???
Tu stanje nije blistavo, zapravo, rijetko koji klub plaća dobro. Znam za vodeći klub 1. zagrebačke lige da najbolji igrač ima 3 000kn, te znam još jednoga koji ima 2000 kn, a ako se dobiju premije, to može biti dobra cifra. Samo par klubova plaća igrače, ostali žive od nekakvih premija (ako ih uopće imaju).
sopot_ is offline  
Old 22.01.2008., 11:16   #31
Quote:
sopot_ kaže: Pogledaj post
Tu stanje nije blistavo, zapravo, rijetko koji klub plaća dobro. Znam za vodeći klub 1. zagrebačke lige da najbolji igrač ima 3 000kn, te znam još jednoga koji ima 2000 kn, a ako se dobiju premije, to može biti dobra cifra. Samo par klubova plaća igrače, ostali žive od nekakvih premija (ako ih uopće imaju).
a kakvo je stanje u 2 hnl,a jos me samo zanima placaju li uopce u 3zgl jer mi tamo trenira frend ali jos je junior pa me zanima oce li sta dobivat
stef_mrcina is offline  
Old 22.01.2008., 23:14   #32
i da hvala i sory kaj sam dosadan ali zanima me i daj odgovori na ove prosle
stef_mrcina is offline  
Old 23.01.2008., 00:08   #33
Quote:
stefbbb kaže: Pogledaj post
a kakvo je stanje u 2 hnl,a jos me samo zanima placaju li uopce u 3zgl jer mi tamo trenira frend ali jos je junior pa me zanima oce li sta dobivat
Ovako, sve ti opet ovisi o klubu. Oni igrači koji imaju stipendijske ugovore dobiju maksimalno oko 2000kn, dok znam da u Istri igrači imaju po 30 000kn. Negdje zato imaju možda 4-5 000kn, sve ovisi o klubu, a posebno o sponzorima. Kao što možeš primijetiti u zadnje vrijeme, Croatia Sesvete odlično plaćaju, predsjednik kluba se "probudio".

2. ZGNL i 3. ZGNL je vrlo slabo plaćena. Teško da će tvoj prijatelj dobiti neke novce, koji je klub? Znam da su u par klubova u 2 ZGNL na kraju polusezone neki igrači dobivali oko 700kn, preko toga ne idu. Sad ti procjeni kako je u 3 ZGNL...
sopot_ is offline  
Old 23.01.2008., 00:09   #34
Ima li još kakvih pitanja? Slobodno pitajte, odlično sam upućen od 2-4 HNL, a i za zagrebačke lige...
sopot_ is offline  
Old 23.01.2008., 07:38   #35
Sve ovisi o klubu. Može i petoligaš osjetno bolje plaćati nego klub iz treće lige.
Dobri igrači mogu u petoj ligi dobiti 10 000 kn za polusezonu.
bart_85 is offline  
Old 23.01.2008., 08:43   #36
budući da je stanje hrvatskog nogometa takvo kako je...
dođite kod nas iza zgrade da vas nabijemo
iharhajster is offline  
Old 23.01.2008., 11:32   #37
Quote:
bart_85 kaže: Pogledaj post
Sve ovisi o klubu. Može i petoligaš osjetno bolje plaćati nego klub iz treće lige.
Dobri igrači mogu u petoj ligi dobiti 10 000 kn za polusezonu.
Ja govorim o mjesečnim primanjima, a ne o godišnjim.

Inače, peta liga formalno ne postoji. Ne znam koliko ste upoznati, ali Vinogradar je odlično plaćao kada je bio u jedinstvenoj županijskoj, već tada je Tin Lovreković igrao za njih i odlično zarađivao.
sopot_ is offline  
Old 23.01.2008., 11:53   #38
Quote:
sopot_ kaže: Pogledaj post
Ja govorim o mjesečnim primanjima, a ne o godišnjim.

Inače, peta liga formalno ne postoji. Ne znam koliko ste upoznati, ali Vinogradar je odlično plaćao kada je bio u jedinstvenoj županijskoj, već tada je Tin Lovreković igrao za njih i odlično zarađivao.
Jep, ispod cetvrtih liga su formalno Zupanijske lige.

I, jep, Vinogradar je odlicno placao, i odlicno i dalje placa. Tipican primjer kluba kojeg jedan gazda preuzme i odluci ga dovesti dokle god moze.
Santana is offline  
Old 23.01.2008., 12:03   #39
Quote:
sopot_ kaže: Pogledaj post
Ja vas uvjeravam da znam igrače koji imaju u 4. ligi 7000kn (naravno, ne smijem iznositi imena)+klub nađe posao njima, taj klub se uopće ne bori za vrh... Dubrava slabo plaća, oni više igraju iz ljubavi...
Upravo to. Zapravo, cesta je varijanta da lokalni sponzor zaposli igraca, "izmisli" mu neko radno mjesto
Ken is offline  
Old 23.01.2008., 18:21   #40
ovako mene zanimaju dva kluba koja su liga i kako placaju a klubovi su:
NK Studentski Grad i ime drugog ne znam tocno ali reko je nekak kao RIZ to je negdje u Maksimiru to je sve sta znam
stef_mrcina is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:43.