Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2008., 20:33   #41
Quote:
blond89 kaže: Pogledaj post
jel istina da profesoru iz matematike vecina da "plavu koveritcu"?
Težak je za proći. Ako neznaš nećeš proći kod njega (inače ravnatelj) što te još zanima
*Adriatic* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 22:27   #42
to ti je najgori prof u dopisnoj,krvavo radi za prolazak
zagreb4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 20:25   #43
Dopisna škola

Dal netko zna šta o takvim školama. Koliko se plačaju, kad se mogu upisat, koji smjerovi, i opčenito. Čuo sam da se nejde u školu nego dobiš što trebaš naučit i pišeš ispit, i da na mjesec možeš pisat samo dva ispita.
Pa ako netko zna više ili još bolje ako ide u takvu školu neka pomogne, hvala.
car is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 22:21   #44
ej, ja sam se isto prebacila ove godine u dopisnu..
jel zna tko kak je sa praksom, kakav je profesor kod kojeg moram ic dogovorit se za to, i jel si mogu sama nac di bi radila?
rosalee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 02:18   #45
Quote:
car kaže: Pogledaj post
Dal netko zna šta o takvim školama. Koliko se plačaju, kad se mogu upisat, koji smjerovi, i opčenito. Čuo sam da se nejde u školu nego dobiš što trebaš naučit i pišeš ispit, i da na mjesec možeš pisat samo dva ispita.
Pa ako netko zna više ili još bolje ako ide u takvu školu neka pomogne, hvala.
ja ti idem tamo....imaš u gundulićevoj...zove se birotehnika....3-godišnji smjerovi su 3800 kn na god. ja mislim....a 4-godišnji (tu ja idem....za komerc.) su 4500 kn za 1 god...imaš stranicu njihovu na netu....http://www.birotehnika.hr/
pa si pročitaj tamo...inače možeš se upisati kad god očeš....tjekom cjele god..i možeš i više od 2 ispita na mj. ak naučiš.. nije tak strogo po propisima....
black_diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 17:21   #46
I ja sam bio u gundulićevoj. Gimnazija je nešto skuplja, a princip nastave ti je kao na faksu-dobiješ materijale i kad naučiš odeš na ispit.
U neku ruku jednostavnije i praktičnije jer nemoraš gubiti vrijeme na zatupljujućoj nastavi (empirijski potvrđeno u redovnoj srednjoj), a s druge strane ako si lijena mrcina-može ti odužiti školovanje duže no što bi trebalo (nažalost, također empirijski potvrđeno)
Guilty_as_Charged is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 14:11   #47
Dopisno obrazovanje - Birotehnika, Gundulićeva

Ima tko kakvih iskustava sa obrazovanjem u navedenoj školi?
laduc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 18:13   #48
Quote:
laduc kaže: Pogledaj post
Ima tko kakvih iskustava sa obrazovanjem u navedenoj školi?
Nitko ništa?
laduc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 21:03   #49
Imam ja,reci sta te zanima?
zvozag is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 14:40   #50
a jel su u toj dopisnoj gimnaziji samo piseni ili i usmeni ispiti??

tnx...
rokko16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 15:15   #51
a većinom su samo usmeni..al zavisi kako koji predmet...neki su samo pismeni(tjel,mat..)..a neki obadvoje(engl,knjigovodstvo,hrv..)...
black_diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:32   #52
Question Pomoc iz poznavanje robe!!!

BOk! Trebam pomoč!! Ima ko odgovorena pitanja iz poznavanja robe za 1,2,3 razred?? A možda i iz transporta,špedicije i osiguranja!? HVALA
pepecisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 21:28   #53
[
BOK! Upravo sam vidjela tvoj post pa me zanima buduci da bi se htjela upisat u dopisnu skolu kako je tamo ako mi imas kakve informacije dati... Kakvi su profesori, traze li puno? Kako ucis npr. matematiku, sama doma, ili? Za koliko vremena se moze zavrsiti cetverogodisnji smjer? Napisi mi sve sto se sjetis, bila bi ti puno zahvalna!
Pozdrav
Magdalena
magdalena_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 20:19   #54
DRAGA GEBI HELP

Draga GEBI daj još informacija o toj dopisnoj školi npr:kako učiš matematiku sam doma ili ima nešto u školi i strani jezik.Kakvi su prof. jel puno traže ,rekla si jedan ispit za cijelu godinu ! koliko pitanja ti postave ? jeli na ispitu samo 1 prof ili više .. ma sve čega se sjetiš HVALA TI PUNOO!!!
magdalena_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 21:23   #55
Jel moguće u dopisnoj školi završit samo 4.stupanj?
sbirulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 05:17   #56
Quote:
magdalena_zg kaže: Pogledaj post
npr:kako učiš matematiku sam doma ili ima nešto u školi i strani jezik.Kakvi su prof. jel puno traže ,rekla si jedan ispit za cijelu godinu ! koliko pitanja ti postave ? jeli na ispitu samo 1 prof ili više .. ma sve čega se sjetiš HVALA TI PUNOO!!!
ej evo ja ti idem tamo...znači godina se plaća 4400 kn..matematiku još nisam polagala...ali mi je dao hrpe zadataka koje moram rješit (vjerujem da većina ide na instrukcije) i onda ću mu morat odnjet rješene zadatke i dog. se za ispit...ali čula sam da je zahtjevan..isto ko i profa iz hrvatskog...moraš prvo 2 sastavka donjet za bzvz...pa onda tamo u šk jedan napisat za ocjenu..ako ga prođeš možeš dalje tek odgovarat usmeno i pismeno kniževnost,gramatiku i 12 lektira!! a strani jezik -engl čula da se lako prolazi...ma zavisi ti sve o profesorima...na ovo šta sam bila postave samo par pitanja cca 5 ..ali ti moraš naučit cjelu knjigu jer nemožeš znat šta će te pitat
pitaj šta te još zanima....i btw zaš bi u dopisnu uopće? pala ispisala izbačena ili?
black_diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 12:28   #57
još 10 ispita
*Adriatic* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 13:42   #58
Zanima me gdje je ta gimnazija u zg i ako imate neki broj ili internet site jer ništa ne mogu naći... hvala!
Tremolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 11:21   #59
tamo bih ja htjela ic nakon sto me izbace. to je moja skola iz snova.
jel se treba tamo dolazit na nastavu ili samo na ispit?
Vesela Gljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 11:15   #60
O da, zvuci idealno. Tam cu i ja ici ako me ikad izbace, ali se to nikad nece odgodit.
iseeyou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:07.