Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2009., 21:16   #81
Federer ima problema sa samopouzdanjem, ali samo u mečevima s Nadalom, jer jebiga, nabio mu je komplekse. Ne samo njemu nego gotovo svima.
Veni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 00:58   #82
aj molim te ostani na temi, i nemoj se previse zamarat o tome koji sam ja razred!!!
a svakako da u svakom mecu treba i mala doza srece da se pobijedi!!!
ima problema kad igra sa nadalom i sa murray-om!!! no u svakom slucaju je puno kvalitetnije igrac od obojice!!!
da je recimo nadal desnjak ne bi bio to sto jeste!!! pogledaj malo svakim servisom forsira federerov backhand sto je slabija strana federer-a! ako bog da vidit cemo gdje ce nadal bit za godinu dvije,ja mu ne predvidjam neku blistavu karijeru,svaka cast sta je dosada postigao...no ima jos godina!!!
__________________
I crazy - you beautiful
TNTcollateral is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 01:18   #83
Najiskrenije, ne sjećam se davno da sam pročitala veću količinu budalaština, zablude, potcjenjivanja i ignorantnosti u jednom tako relativno kratkom postu. Vau.

Ne znam uopće što bih uopće izdvojila kao najdraže; ovo o problemima s murrayjem i nadalom, ili pak da je dešnjak da ne bi bio to što jest ..... ne mogu dalje. Genijaaaaalno

stvarno sam se od srca nasmijala bez uvrede

pi es: dio o neblistavoj karijeri mi je možda ipak najdraži.
cola3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 03:33   #84
Quote:
tnt_tunja kaže: Pogledaj post
aj molim te ostani na temi, i nemoj se previse zamarat o tome koji sam ja razred!!!
sad znam, najesen krećeš u školu, sretno!

Quote:
tnt_tunja kaže: Pogledaj post
a svakako da u svakom mecu treba i mala doza srece da se pobijedi!!!
da, svima osim federeru! kada on pobjeđuje, onda je to isključivo zbog njegove uberkvalitete, kada gubi, gubi zato jer ga zeza ta komplicirana PSIHA i nedostatak SREĆE! jasno ko pekmez

Quote:
tnt_tunja kaže: Pogledaj post
ima problema kad igra sa nadalom i sa murray-om!!! no u svakom slucaju je puno kvalitetnije igrac od obojice!!!
naravo, svemirska klasa i veličina za obojicu, šteta samo što ga previše zezne ta nezgodna PSIHA kad igra protiv njih

Quote:
tnt_tunja kaže: Pogledaj post
da je recimo nadal desnjak ne bi bio to sto jeste!!!
da ti imaš IQ veći za okvirno 100% sadašnje vrijednosti, ne bi pisao ovakve pizdarije...da ne spominjem sad babu, kuratz i te šeme

Quote:
tnt_tunja kaže: Pogledaj post
pogledaj malo svakim servisom forsira federerov backhand sto je slabija strana federer-a!
sram ga bilo, kako se samo usudi, kud jadnog federer-a jebe PSIHA, još mu ovaj indijaner nabildani na bekend udara

Quote:
tnt_tunja kaže: Pogledaj post
ako bog da vidit cemo gdje ce nadal bit za godinu dvije,ja mu ne predvidjam neku blistavu karijeru,svaka cast sta je dosada postigao...no ima jos godina!!!
jel ti to živiš u 2003. godini ili se javljaš iz nekog paralelnog svemira kada nadalu ne PREDVIĐAŠ blistavu karijeru? ma ima još godina, ima prile, ne brini

njah
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 07:14   #85
Quote:
Veni kaže: Pogledaj post
Federer ima problema sa samopouzdanjem, ali samo u mečevima s Nadalom, jer jebiga, nabio mu je komplekse. Ne samo njemu nego gotovo svima.
Totalno, meni isto
2hot is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 15:00   #86
koliko vidim vi ste ovdje svi doktori nauka...????
__________________
I crazy - you beautiful
TNTcollateral is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 17:03   #87
Nemoraš biti doktor nauke, dovoljan je zdrav razum i normalno izražavanje :P
Veni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 19:46   #88
Potpuno beskoristan topic. Kao da će teniski znalci ikada u sve ovo povjerovati.
Fallacy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 23:15   #89
nadal je najbolji na zemlji ikad i to je razlog 6 grand slamova...i kolko je nadal bio neiskusniji od federera tolko je sad federer fizicki slabiji od nadala...za onih 13-6 neam rijeci...jel vi znate na kojim je nadal turnirima prije dolazio do finala?? na rolland garrosu i u zadnje vrijeme wimbledonu...a federer uvijek do finala pa makar izgubio, on je uvijek dolazio do finala...ON JE SA 19 GODINA DOBIO SAMPRASA...i izjava tima henmana je dovoljna poslijeporaza na wimbledonu..." igrao sam sa samprasom, aggasijem i drugim velikim igracima, al federer igra savrseni tenis"...drzao je konkurenciju iza sebe 3000 bodova...a i kad su mu se zalomili poneki porazi bio je veliki gospodin i u porazu...bio je strasan zivac u mladosti, i kad je sam sebi reko da ce prestat s tim, toga se odrzo, sto mislim da malo ko moze...i sjetimo se onog ritma federera i nadala...3 grand slama federera i 1 nadala...s tim da federer igra finale rolland garrosa,a nadal na ostalim grand slamovima gubi ranije u turniru, i tu se krije tih 13-6...kad je federer igro najbojli tenis imo je sam u parizu priliku igrat s nadalom, i gubio jer je nadal tamo najbolji, a na ostalim terenima je federer tuko sve redom...kad nadal izdrzi 4 godine na br.1 onda cmo pricat ko je bolji...i kad osvoji 13 grand slamova...sad ga je nadal naso tuc kad je ovaj pao u formi jer je presto trenirat jer mu je dosadilo bit 3000 bodova iznad svih...al mislim da nadalov stil igre nemoze dugo prolazit jer je tu u pitanju snaga, a ona je promjenljiva...on mora bit u top formi da bi pobjedivo, sto kod federera nije slucaj...
kreten17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 23:55   #90
tnt_tunja si to opet ti?

prestao trenirat i dosadilo mu bit najbolji

ostatak neću uopće komentirat. Zamisli stvarno Nadal s 19-20 godina nije bio u finalima svih GS turnira.
cola3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 00:29   #91
Quote:
kreten17 kaže: Pogledaj post
nadal je najbolji na zemlji ikad i to je razlog 6 grand slamova...i kolko je nadal bio neiskusniji od federera tolko je sad federer fizicki slabiji od nadala...
o boze, zasto mi saljes ovakve
federer je i dalje u top formi. da nije ne bi dolazio do svakog GS finala u zadnjih godinu dana. ti mislis da to moze igrac koji nije u top formi?
pusti brojke i brojcice ko je sa kolko godina sta i ne znam ni ja sta..nadal je broj 1 i to znaci da je bolji od SVIH ostalih. da je osvojio malo turnira ne bi bio tu gdje je..tenis je opako egzaktan sport.
federer je jednostavno detroniziran i to od trenutnog broja 1 i on se s tim tesko miri..a kako ce se i lako miriti kad vidis i po sebi i mnogima ovdje koji misle da je on jos uvjek najbolji na svijetu. a postoji ipak jedan igrac za kojeg i on zna da je bolji od njega. i taj mu nabija jebene komplekse i taj mu se jebeno uvukao u glavu i sigurno je da ima strasan pritisak kad igra s njim i izmedju ostalog i zato gubi od njega i tesko ce ga dobiti..jedino ako mu nadal dozvoli..
Utah is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 12:19   #92
Ja sam osobno veliki Nadalov fan. Unatoč tome smatram da je Federer puno postigao i to mu nitko ne može osporiti...Ove izjave o sreći i psihi glupo je i komentirati....jbg pa mora se nać neko opravdanje zato šta ga Nadal uvijek pobjeđuje Nemam šta puno za reć zato što bih onda morala ponoviti ono šta govori cola3...Koliko vidim tu ima najjače argumente i potpuno se slažem s njom...barem joj se postovi temelje na činjenicama a ne na psihologiji...
mateaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 13:06   #93
Quote:
mateaxxx kaže: Pogledaj post
barem joj se postovi temelje na činjenicama a ne na psihologiji...
u sportu inace a pogotovo u tenisu je glava odnosno psihologija najbitniji faktor.
a ti hoces neke cinjenice a psihologija ti kao bas tu i ne spada
Utah is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 14:54   #94
Psihička spremnost je u tenisu važna koliko i fizička, to sigurno. Dosta je pogledat nekoga kao što je Safin i sve ti bude jasno.
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 15:11   #95
Nije stvar u tome da je psihička spremnost "nevažna", već kad se pojave ovakvi s "argumentima" o "psihi", to se prezentira upravo kao nešto nevažno samo zato da ne bi ispalo da je nadal bolji tenisač (neki su toliko očajni pa ne shvaćaju da se govori o ovom trenutku i zadnjih godinu dana a ne o njihovim čitavim karijerama pa onda dobivamo blesarije "kad osvoji 13 gs-ova nek se javi" i sličnu patetiku), čitava bit toga je "nadal lošiji tenisač, međutim eto životinja je pa pobjeđuje jadnog rogera iako ne zaslužuje da ga pobjeđuje". To je njihova glavna ideja.

e i da, naprosto je smiješno da se sada, nakon toliko godina dominacije, R. Federera pokušava prezentirati kao psihički i fizički tako krhku figuru koja gubi, i kad se to sluša, stekne se dojam da je a) Nadal 20. igrač svijeta kojeg svi osim Federera tamburaju kad im se prohtije b) Federer u svakom meču redovito prosipa meč lopte, dok Nadal, naravno, ne griješi i koristi sve prilike što ima...pa tako je tim ljudima potpuno nebitno što recimo Nadal nije iskoristio 3 vezane meč lopte u tie-breaku 4. seta, dok je životno pitanje kako Roger eto nije iskoristio vodstvo 4-2 u 2. setu, zamisli koja katastrofa. Jednom kad breakneš to automatski treba značit set. Talk about tennis.

mateaxxx hvala

Zadnje uređivanje cola3 : 17.03.2009. at 15:17.
cola3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 21:31   #96
Quote:
Utah kaže: Pogledaj post
u sportu inace a pogotovo u tenisu je glava odnosno psihologija najbitniji faktor.
a ti hoces neke cinjenice a psihologija ti kao bas tu i ne spada
Naravno da je psiha važna al koliko pratim tenis, vidim da je Nadal ipak psihički jači od Federera...a Federeru je psiha začudo slaba samo onda kad igra s Nadalom Ali to je i s razlogom...jer ako je "najboljem tenisaču ikada" psiha uvijek slaba protiv ajmo reć jedinog pravog protivnika onda ni ne zaslužuje biti prvi...pošto je psiha ipak najvažnija...
mateaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 22:36   #97
ljudi, ovo sa psihom i srećom je totalna glupost, koliko god ja navijala za Federera, moram biti makar malo realna, ne mogu bitii slijepa pored zdravih očiju, a to je da svaki put kad Federer igra s Nadalom finale, očito je da igra svoj slabiji tenis...servis mu nikad nije na razini kakav mu je inače, a i igra nije blistava (znam da ga na to natjera Naddal), pravi puno neforsiranih grešaka i sve skupa...i s takvom statistikom ne može pobijediti Nadala, barem ne ovakvog Nadala koji igra tenis života...to je jednostavno to...ako ga želi pobijediti, MORA nešto promjeniti, u pristupu i načinu igre, jer s ovom igrom ga neće pobijediti...previše je tvrdoglav, te bi trebao prihvatiti savjete od isto tako iskusnih tenisača...jer ovako ne ide, nažalost, ovo nije dovoljno za Nadala... ah, moram biti realna koliko god ja navijala za Federer...to je stvarno očito!
iwanna15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 23:08   #98
Quote:
moram biti makar malo realna. a to je da svaki put kad Federer igra s Nadalom finale, očito je da igra svoj slabiji tenis

O da, naravno, how yes no. Pitam se što bi tek govorili da je Federer ispustio 3 meč lopte u finalu Wimbledona, međutim očito je taj podatak nevažan kad je Nadal u pitanju. Jer on "ne griješi", samo Federerove greške su krucijalne i bitne.
Ako me sjećanje ne vara, Federer je u finalu wimbledona napravio 50 neforsiranih, znači u prosjeku 10 po setu. To nije ništa više nego što je inače radio tijekom turnira, pogotovo uzmemo li u obzir da svi rade više neforsiranih kad igraju s Nadalom i da općenito UE poprimaju drugo značenje...
Također, servis ga jedino nije bogznašto poslužio u Australiji, u Wimbledonu je funkcionirao prilično dobro.
A znaš onu, igraš onoliko dobro koliko ti protivnik dopusti.

Logična stvar je da ovo nije Federer iz 2006, niti je ovo Nadal iz 2006. Ali pričati priče o njegovom 'slabijem tenisu', sreći i koječemu.
Jasna stvar je da Nadal nije Juan Martin del Potro i fala Bogu da nije.
cola3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 23:33   #99
da, slažem se da nije Federer iz 2006...ali uvijek pravi više neforsiranih grešaka nego nadal...prvi servis mu je na finalu Australian Opena u jednom trenutku bio sramotnih 39%. A inače 75-85%...S time nije mogao pobijediti Nadala...a opet u tim finalima, nadal uvijek igra svoj najbolji tenis, za razliku od federera kojemu uvijek nešto ne štima...nažalost, tako je.
iwanna15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 23:47   #100
da bitno je da se slažeš da nije federer iz 2006, drugi dio si zanemarila
i da, naravno, nadal uvijek igra svoj najsavršeniji tenis, dok pak rođo igra najlošiji...koji kapacitet
pretpostavljam i da je jadan rođo bio umoran jer je igrao petosetno polufinale protiv verdasca.
cola3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:31.