Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2011., 22:41   #81
Smještaj na jedan dan blizu Baštijanove ulice

Jedan dan početkom 12 mjeseca trebam sina dovesti u Dnevni centar za rehabilitaciju djece i mladeži MALI DOM u ulici Matka Baštijana 1. Pošto moram već ujutro biti u Malom domu a dolazim iz Slavonije mislim doći dan ranije u poslijepodnevnim satima u Zagreb pa negdje prespavati i idući dan ići kući.
Da li mi možete predložiti nekakav smještaj u blizini navedenog objekta (apartman ili hostel) da ima parking i da je cjenovno prihvatljiv???
Znači poslijepodne dolazim i sutra ujutro odlazim.
Treba mi soba za 2 osobe i bebu.
Unaprijed Vam se zahvaljujem
mali dječak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 21:28   #82
Problem sa Zagrepčanima je da uglavnom nemamo pojma o smještaju u vlastitom gradu ali ako ti ikako može pomoći, pogledaj na ovom linku: http://www.mojkvart.hr/Zagreb/Tresnj...l-hostel-motel pa probaj naći nešto.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 14:13   #83
Quote:
mali dječak kaže: Pogledaj post
Jedan dan početkom 12 mjeseca trebam sina dovesti u Dnevni centar za rehabilitaciju djece i mladeži MALI DOM u ulici Matka Baštijana 1. Pošto moram već ujutro biti u Malom domu a dolazim iz Slavonije mislim doći dan ranije u poslijepodnevnim satima u Zagreb pa negdje prespavati i idući dan ići kući.
Da li mi možete predložiti nekakav smještaj u blizini navedenog objekta (apartman ili hostel) da ima parking i da je cjenovno prihvatljiv???
Znači poslijepodne dolazim i sutra ujutro odlazim.
Treba mi soba za 2 osobe i bebu.
Unaprijed Vam se zahvaljujem
privatni smještaj:

Doremiza
Spinčićeva 27
+385 1 36-30-049; +385 98 908 1109

Mare
Širokobriješka 29
+385 1 36-31-191

Petrinović
Poznanovečka 22
+385 91 578-10-08

Rupa pod oblacima
Selska cesta 34
+385 99 56-22-485

Alta
Bisačka 4
+385 91-955-55-05

Aba
Našička 19
+385 1 61-41-553; +385 98 234-080

ili hotel
Gaj
Jezerska ulica 24a
+385 1 38-17-222

popis smještaja je ovdje a na google karti je ovdje (s desne strane je navigacija, izaberi hotel i/li smještaj)
miccek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 01:19   #84
ja imam pitanje - trebam smještaj za jednu osobno po cijeni između 200-250 kn u Zagreb? da nije baš neka preteška rupa...hvala unaprijed
Hypocrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 01:21   #85
jel postoji u zagrebu negdje na kratko iznajmiti stan - tjedan-dva dana za nekih 500-1000 kn?
Hypocrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 00:54   #86
Tako jeftino baš i ne vjerujem. Najjeftinije što sam vidio je 1500kn za 10 dana.
Slym is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 17:58   #87
Soba :)

Inače se stan iznajmljuje na duže vrijeme al dok je prazan može i na krače, 200kn dan u centru i nije rupa
http://www.njuskalo.hr/nekretnine/st...reb-donji-grad - link uklonjen
__________________
Ako si u kremenadli, nisi za kobasice ;)

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 18.01.2012. at 13:46.
hrvoje.veliki is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 22.01.2012., 23:31   #88
Quote:
ToNi992 kaže: Pogledaj post
jel mi možeš napisat imena nekih hotela u blizini i jel znaš možda kakve su cjene

čuo sam da u hostel ne mogu ljudi stariji od 27 godina...jel to istina?
Otvorili smo novouređeni hostel sa 85 kreveta u centru Zagreba na Britanskom trgu. Ne pitamo za godine

Više informacija možete naći na našem webu, Facebooku ili Twitteru.

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 22.01.2012. at 23:38. Reason: reklamiranje
ChilloutHostel is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 01.03.2012., 18:14   #89
Celic Art na Borongaju, za 200 kn dnevno soba ko Bog blizu okretište, sve, super

I još Bea apartman u Preradovićevoj, mislim 290 kn za 1 osobu dan, kakav apartman stančina, a centar ne može bit veći
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 20:09   #90
najjeftiniji 1krevetnosobni moteli/hosteli?

Ne znam kamo tocno s ovom temom pa da probam otvoriti ovdje!

Iz ZG sam iako vec godinu i pol nisam u Hrvatskoj.
Nazalost moja je situacija takva da iako pocetkom ljeta namjeravam na 10ak dana doci u ZG, ne mogu biti u kuci kod svojih a nisam sigurna da li ce me itko drugi od poznatih s obzirom na svoju situaciju moci ugostiti pa bi me zanimalo sljedece:
da li bi mi itko mogao predloziti neki zaista jeftin motel/hostel recimo zapadni dio grada, centar ili drugi dijelovi sto blize centru samo da je blizina tramvaja...
iznos recimo +/- 120kn/noc, pozeljan wi-fi iako nije nuzan i to je vise manje to, ne mora biti nikakav komfor, pogled, luksuz osim sto bih voljela imati sama sobu za sebe bez da moram dijeliti s nepoznatima, zajednicka kupaona me ne smeta a kuhinju ne trebam.

hvala puno svima na sugestijama!
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 22:14   #91
Znam da je hostel ravnice ok, i dosta ti je blizu tramvaju, 5 ili 6 min. a ima i wifi. Pogledaj na booking.com, ili hostelsclub.com, imas sve hotele i hostele u zg i cijene.
Zekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 05:05   #92
hvala na odgovoru! srecom pa imam jos dosta vremena za sve to provjeriti a i nadam se da cu moci biti kod frendice i da joj necu smetati jer se ne volim uvaljivati ljudima ali tak je kak je kad postanes stranac u svom gradu
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 08:39   #93
e što mislite o holetu president na početku pantovčaka? meni je malo sumnjiv, djeluje mi ko da se tamo odvijaju neke prostitucije i slično.. da li je tko što čuo o tom hotelu?
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 12:09   #94
A u kojem nema?

Ali mislim pitanja, kaj nekog gosta briga je li u nekoj od soba neka prostitka, nije da ćeš ti imati veze s time...
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 22:00   #95
stekla sam dojam (ne pitaj kako i zašto) da je tamo nešto "mutno". da je "raja" "odabrana". mali je, skrovit.. pa sam htjela pitati za reputaciju, ono, da li je ovo što sam ja pomislila nešto općepoznato ili nitko ne dijeli mišljenje.. al dobro, uopće nije bitno na kraju krajeva
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 18:00   #96
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
Ne znam kamo tocno s ovom temom pa da probam otvoriti ovdje!

Iz ZG sam iako vec godinu i pol nisam u Hrvatskoj.
Nazalost moja je situacija takva da iako pocetkom ljeta namjeravam na 10ak dana doci u ZG, ne mogu biti u kuci kod svojih a nisam sigurna da li ce me itko drugi od poznatih s obzirom na svoju situaciju moci ugostiti pa bi me zanimalo sljedece:
da li bi mi itko mogao predloziti neki zaista jeftin motel/hostel recimo zapadni dio grada, centar ili drugi dijelovi sto blize centru samo da je blizina tramvaja...
iznos recimo +/- 120kn/noc, pozeljan wi-fi iako nije nuzan i to je vise manje to, ne mora biti nikakav komfor, pogled, luksuz osim sto bih voljela imati sama sobu za sebe bez da moram dijeliti s nepoznatima, zajednicka kupaona me ne smeta a kuhinju ne trebam.

hvala puno svima na sugestijama!
imaš na gornjem gradu apartman, nije hostel al je blizu trga i tramvaja. jest da je nešto skuplje od ovog kaj si navela, 250 kn noć al imaš wi-fi, potpunu privatnost, parking i sl
funky_chinaman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 20:57   #97
noćenje u ZG

idem slijedeci vikend u ZG sa zenom i djetetom i treba mi smjestaj za jednu noc pa bih molio sve koji nesto znaju gdje mi mogu predloziti nesto jeftinije,a da je sigurno jer ipak vodim obitelj...hvala!
LAV-LAV is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 18:19   #98
Ahoj LAV-LAV javi kakav si smjestaj pronasao, i ja cu uskoro na vikend u ZG sa obitelji...tnx
__________________
enjoy

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 21.05.2012. at 12:25. Reason: Q
Susjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 12:47   #99
http://www.airbnb.com/search?location=zagreb&sort=4
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2012., 20:05   #100
zanima me cijene prenocista u Zagrebackim hotelima?

naslov teme govori sta me zanima treba mi neki smjestaj u centru grada posto prvi put idem u Zagreb.unaprijed hvala
krompir1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:23.