Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2006., 23:22   #21
Nekim čudom ,nemam pojma kak, sam iz inicijalnog dobila 4 al me onda pito na ploči one molarne mase i ta sranja pa dobila kulju. i još jednu poslije. morat ću to ispravit
A koje si još imo profesore?
boomer5999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 16:51   #22
hej

ja sam isto išla u tu ludu školu! prije 4 godine sam ju završila! i uvijek se sjetim tih dana. nikad nisam ništa učila, a svi smo samo prolazili.... pre dobro... al svake godine popravni kod Fehe,imao me na piku...jaoooo!
segway is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 18:20   #23
Quote:
segway kaže:
ja sam isto išla u tu ludu školu! prije 4 godine sam ju završila! i uvijek se sjetim tih dana. nikad nisam ništa učila, a svi smo samo prolazili.... pre dobro... al svake godine popravni kod Fehe,imao me na piku...jaoooo!
A koje si još imala profesore??
boomer5999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 21:25   #24
Smile

Quote:
boomer5999 kaže:
A koje si još imala profesore??
vise ne znam kako se zovu. Višnja mi je bila raska. jel ti još uvijek polaziš tu školu?
segway is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 23:21   #25
ups tek sam sad pročitala postove. kužim, sad si 1. razred. ja sam isto bila E razred. Profači su valjda ostali svi isti, znam da je bila ona luda iz biologije,baš je poludjela dok sam ja bila u 3., i skoro smo svi imali kulje na polugodištu! pa iz povijesti Pavićka? jel se tak zvala(stara baba?).pa...iz tzk ona debela,plava?daj mi reci prezimena profesora pa se sjetim! ne mogu se sjetiti nikoga....
na faksu (Učiteljski)mi ide predobro,a u XII. sam se provlačila iz godine u godinu(nisam ništa htijela učiti) hehehehe. sad imam veći prosjek na faksu nego u osnovnoj i srednjoj zajedno!!! kak bi im ja došla sad u školu ...
segway is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 11:11   #26
Quote:
boomer5999 kaže:
Nekim čudom ,nemam pojma kak, sam iz inicijalnog dobila 4 al me onda pito na ploči one molarne mase i ta sranja pa dobila kulju. i još jednu poslije. morat ću to ispravit
A koje si još imo profesore?
Sad se malo teže sjećam njihovih imena.

Iz tjelesnog mi je bio Čović,
iz zemljopisa i povijesti Lisjak,
iz latinskog ona mala ženskica koje se svi boje (hehehe),
iz njemačkog Kovačić,
iz likovnog je čuo sam još ona čudna ženska,

i sad se ne mogu više sjetiti imena.
zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 09:37   #27
Da da ta čudna ženskica iz likovnog nam je raska. Uff
A prof Lisjak mi je naj bolja profa. Iz tjelesnog nam je došo novi prof, a iz njem iam profu Valić. A iz latinskog, da da ona.
boomer5999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 09:47   #28
Quote:
segway kaže:
ups tek sam sad pročitala postove. kužim, sad si 1. razred. ja sam isto bila E razred. Profači su valjda ostali svi isti, znam da je bila ona luda iz biologije,baš je poludjela dok sam ja bila u 3., i skoro smo svi imali kulje na polugodištu! pa iz povijesti Pavićka? jel se tak zvala(stara baba?).pa...iz tzk ona debela,plava?daj mi reci prezimena profesora pa se sjetim! ne mogu se sjetiti nikoga....
na faksu (Učiteljski)mi ide predobro,a u XII. sam se provlačila iz godine u godinu(nisam ništa htijela učiti) hehehehe. sad imam veći prosjek na faksu nego u osnovnoj i srednjoj zajedno!!! kak bi im ja došla sad u školu ...
Neznam, ja ti iz biologije imam neku Štrbac Zupan i jako je blaga(4 za kraj).
Iz povijesti mi je Lisjak naj bolja profa na školi po meni
Iz tjelesnog nam je došo ove godine neki mladi profesor, ma tak je super, idemo skoro stalno u teretanu. Al vidla sam ja druge iz tjelesnog, ajme
Iz hrv: Biserka Malenica, iz matiše Majdančić ajme ona mi je naj gora, Valić iz njemačkog, Antonela Šaban iz latinskog, Pakušić iz engleskog, iz glazbenog Darinka Gusek a iz likovnog Furst koja mi je i raska, al imam 1 moram odgovarat, ajme
Ma Kolić i ova iz matiše su mi najgori profači, ovo sve mogu podnjet.
Kolić meni jučer ide zaključivat imam 4431, i da mi 2. A to je 12:4=3. Ludim s njim, pola razreda će imat kulje
boomer5999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 22:20   #29
Quote:
boomer5999 kaže:
Ej ja krenula u prvi razred ove godine, a koji si ti razred???? ja sam E.
Ma meni je ok profa Lisnjak i ovaj iz tjelesnog, ali Kolić, užas. Ja se bojim njega. A Jasenka iz likovnog je naša raska i u tome je dobra, al likovni predaje grozno, baš je neka mutava
A mi iz matiše imamo neku profku jebeno je glupa i stroga, a ono visoka metar i žilet Imaću 2. Vi imate nekog profača čujem da je ok?????
I kak je tebi sve u svemu u školi, jer si se skompao sa razredom???
Pozz
Ja sam B razred, e, dal možeš reć kak se zoveš, da popričamo u školi malo
Onaj jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 19:24   #30
Quote:
Koreshkov kaže:
Jel mi može netko iz 12. reć koliko ce ljudi na popravni iz engleskog kod prof.Andree Marine
Ja sam u kontaktu s tom profesoricom..jedna je od najboljih i rijetkih tamo koja će ulit znanje i koja je vrlo stručna i kompetentna! XII gimnazija za mene sve skupa ništa posebno ni neposebno..ima par izrazito loših profesora koji kao da su kupili diplome... mislim da najviše smo bili i neki jesu na lošem glasu jer se škola nalazi u Dubravi, u limenci uz veterinarsku, prehrambenu,... U moje vrijeme evo najboljih profesora meni osobno: Andrea Marina, broj jedan kako god okreneš,Fehim Kolić (Bog i batina kojeg svi cijene), Živkovićka (meni ne baš naj, al je recimo jako stručna..), DUNJA BAČIĆ (posebna,vrlo načitana, svestrana osoba i beskrajno simpatična), i Raul Raunić (koji čujem tamo više ne predaje)

a najgori profesori: Danica Mitić,Dragica Pintarić (predaje neku tamo svoju povijest a ne povijest Hrvatske i Svijeta),First iz likovnog (preopterećena svojim problemima i nimalo mi nije bila najs)
ostali nit smrde nit mirišu
Demonique is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 19:26   #31
Ne znam dal vam je poznato..al je jedan profesor od tamo ( ne znam dal predaje XII gimnaziji ili nekoj od drugih škola u toj zgradi)nedavno izašao u novine (prije par dana u 24 sata) kao psihopat i manijak koji je tukao i silovao svoju bivšu curu i nalazi se sva sreća u pritvoru a nadam se da će odsjedit nakon toga poprilično!!! Ne smijem reći ime..NOMINA SUNT ODIOSA
Demonique is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 19:41   #32
Quote:
segway kaže:
ja sam isto išla u tu ludu školu! prije 4 godine sam ju završila! i uvijek se sjetim tih dana. nikad nisam ništa učila, a svi smo samo prolazili.... pre dobro... al svake godine popravni kod Fehe,imao me na piku...jaoooo!
I ja sam tad završila..hehe
Demonique is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 20:12   #33
Quote:
Demonique kaže:
Ne znam dal vam je poznato..al je jedan profesor od tamo ( ne znam dal predaje XII gimnaziji ili nekoj od drugih škola u toj zgradi)nedavno izašao u novine (prije par dana u 24 sata) kao psihopat i manijak koji je tukao i silovao svoju bivšu curu i nalazi se sva sreća u pritvoru a nadam se da će odsjedit nakon toga poprilično!!! Ne smijem reći ime..NOMINA SUNT ODIOSA
http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti...7_8706.php?ar=

jel to ovo? negdje sam procitala da taj tip predaje tjelesni u 12. kako diiivnooo
__________________
"Jebeš ti što je ona slatka kad je obucena ko drolija, pjesma joj saksa i plesacice su joj obucene ko prostitutke, a plešu ko jeftine striptizete. Ili kao da se seksaju za zrakom." -by:aktovka
Barica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 20:31   #34
Quote:
Barica kaže:
http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti...7_8706.php?ar=

jel to ovo? negdje sam procitala da taj tip predaje tjelesni u 12. kako diiivnooo
Da,taj... pouzdano znam da bari curice iz srednje u kojoj predaje..sramota..a pouzdano znam za to da je nasilan...jer poznam frendicu te jadne ženske njegove bivše koju je silovao i tukao. Razbila bi mu onaj njegov Audi.
Demonique is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 23:59   #35
NOVA VIJEST !!

Za 3 godine XII gimnazija biti će posebna ustanova, osvojena od veterine, poljoprivredne i prehrambene, trebala bi se nalaziti također u Đubravi, ali tamo negdje kod Grižanićeve...
Onaj jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 12:21   #36
Quote:
Demonique kaže:
Da,taj... pouzdano znam da bari curice iz srednje u kojoj predaje..sramota..a pouzdano znam za to da je nasilan...jer poznam frendicu te jadne ženske njegove bivše koju je silovao i tukao. Razbila bi mu onaj njegov Audi.
Meni predaje :O
DefCut is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 13:27   #37
Quote:
DefCut kaže:
Meni predaje :O
I jel tebi normalno da netko TAKAV predaje? Čini mi se da je, samo u XII. gimnaziji!
Demonique is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 12:51   #38
Pa jel nekakva škola XII???? Ja bi htio sam proč kroz nju te 4 god i u fax koi oću,još m i i dobraaaa!!! frendica ide tamo...pa eto,jel bum si život zajebo??
Hoocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 21:01   #39
ja idem 3 razred 12. gim i mogu reci samo dobro o njoj. kao i o vecini profesora koji meni predaju tamo.

i slobodno odi u xiii, neces pozalit. a gluposti da su tamo problematuicni ucenici, necu ni komentirat.
suzuki1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 21:17   #40
i da kolic i bacic( moja iz geografije)=LEGENDE
suzuki1989 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:39.