Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2012., 19:32   #61
hjela bih za božić pokloniti prijateljici nekakav paketić s prirodnom kozmetikom, a ne znam gdje tražiti pa molim preporuke.
najviše bi mi odgovaralo da je taj paket već gotov. ne znam što se obično stavlja; pretpostavljam sapun, balzam za usne,...
ograničena sam s novcima, odvojila bih između 50 i 100 kn.

puno hvala unaprijed!
Nuvola is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 19:52   #62
Nuvola, ak si iz ZG-a, imaš u Nami na Trgu "Dia Samobor" paketiće s prirodnom kozmetikom, unutra ima ili sapun, krema za ruke, balzam ili samo balzam i sapun, max. 70 kn je veći paketić. stoje ti odmah kraj ulaza gdje su četke za kosu, vikleri i neseseri.

možda čak šalju poštom ako nisi iz ZG-a: http://www.nina-samobor.hr/dia_o_nama
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 13:28   #63
neću previše prigovarat jer imaju lijepu ponudu, ali je kemigova internet dostava (http://kemig.kosarica.hr ) sad preko zimskih praznika žešće zaštekala. morali se ljudi oporavit od skijanja, valjda . od 28.12 do 09.01, u Zagrebu, još nije stiglo.

čisto da znate, ako još netko čeka njihov paket...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 22:55   #64
Mogu li se Florihana proizvodi kupiti u nekom dućanu ili isključivo preko neta? (Zg)
Sunčica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 09:25   #65
Da pohvalim ovdje terra organica web shop, naručila u prošlu srijedu, platila u četvrtak a u petak mi je bilo već donesen paket. Inače nisam iz Zg, već u slavoniji! svaka čast
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 12:47   #66
Quote:
Sunčica* kaže: Pogledaj post
Mogu li se Florihana proizvodi kupiti u nekom dućanu ili isključivo preko neta? (Zg)
Koliko znam za sada samo preko neta.

Quote:
Saireen kaže: Pogledaj post
Da pohvalim ovdje terra organica web shop, naručila u prošlu srijedu, platila u četvrtak a u petak mi je bilo već donesen paket. Inače nisam iz Zg, već u slavoniji! svaka čast
Da, terra organica je najpouzadniji shop za prirodnu kozmetiku.
Aromedica isto nije loša, ali su malo sporiji. Iako nekada znaju imati povoljnije cijene od terra organice za neke proizvode pa se ispalti kombinirati
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 14:53   #67
Evo da i ja pohvalim terru organicu...naručila u utoark, platila u utorak, poslano u srijedu i zaprimljeno u četvrtak (Istra)
super
dušanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2013., 00:32   #68
za one koji ne primaju newsletter od terre organice, evo novosti:

Dragi naši,

prvo o preuzimanju narudžbi u našem skladištu: narudžbe je od sada moguće preuzeti i uz plaćanje gotovinom, no naljepše molimo da ne dolazite nenajavljeni odnosno bez prethodno obavljene narudžbe bilo putem shop aplikacije bilo putem e-maila/faxa/telefona. Nakon zaprimanja narudžbe dobiti ćete upute na e-mail kada narudžba bude spremna za preuzimanje.
__________________
::moj album::
topshop, miss selfridge, benetton, fred perry, zara :)
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 00:49   #69
U Martićevoj se otvara dućan hrvatske eko kozmetike Kantarion.
Vidjela sam danas, zidovi izgledaju baš lijepo šareno
__________________
.
Monsuni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 11:59   #70
Ovo sam našla na fejsu: https://www.facebook.com/pages/Ammar...298899?fref=ts
Kad potrošim svoj dezodorans probat ću njihov, želim 100 % prirodni.
Nandy1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 14:43   #71
Osim već navedene terra-organica naručujem s mojaljekarna , pretpostavljam da oletherapy ulja imaju u većim ljekarnama, ali ja živim u manjem mjestu pa moram do njih na ovaj način
uskoro budem naručivala i od Lilith Prirodna Kozmetika (ne mogu vjerovati da još nitko nju nije spomenio), na wishlisti mi je cijela hrpa proizvoda
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 15:31   #72
pročitala sam negdje (ali bio je neki stari post) da kemig ponedjeljkom ima 10% popusta na ulja... jel to još aktualno?
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 09:48   #73
imaju od ponedjeljka do petka akcije, to vec tako duze vrijeme traje, mislim da je ponedjeljak za biljna ulja, petak je za etericna ulja, srijeda je za cattier cini mi se, ima jedan dan na lavera, ali pise sve na papiru ispred blagajne, samo ja svaki put zaboravim poslikati ili zapamtiti
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 12:11   #74
Evo info o popustima Još uvijek su aktualni.
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 12:22   #75
Vdijela sam da imaju Florihanu u Kemigu i Bio terri
Sunčica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 14:40   #76
evo jos jedan web

shop.janeiredale.com.hr
mlada1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 17:18   #77
kantarionovo ulje se nebi smjelo ni u ludilu koristit za sunčanje, pogotovo ako je osoba blijede puti. To može dovesti do raznih upala na koži,do ljuštenja kože itd.
Ja sam nedavno kupila https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater , i prezadovoljna sam. Miriše prekrasno i uz to ima zaštitni faktor 20.
missm21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 22:36   #78
-izbrisana reklama-

Zadnje uređivanje Acid_2 : 15.08.2014. at 12:26.
Iva92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 17:02   #79
Kad sam bila u trgovačkom centru Supernova naišla sam na štand s nerafiniranim uljima Bioalteha: http://www.bioalthaea.hr/ . Kupila sam ulje noćurka jer imam jaki pms i bila sam prezadovoljna. Stvarno sam već probala više marki ulja i ovo je bilo najbolje ulje noćurka koje sam do sad pila. Inače koristim ulja za oralnu ili vanjsku upotrebu...
Nandy1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 13:03   #80
Da li ima u Osijeku kakva trgovina/ljekarna da se moze naći veći izbor Kemigovih ulja?
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:14.