Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2010., 16:53   #1
Talking Stand up comedy na onaj i na hrvatski način

U posljednje vrijeme se redovito uhvatim kako mahnito kopam sve dublje po youtubeu tražeći stand up komičare i njihove točke. Dakako da mjesto najboljega bez razmišljanja dajem genijalnome Robinu Williamsu
koji su vaši favoriti i što mislite o hrvatskoj stand up komediji? Za sve nas koji se možda i odlučimo popeti na pozornicu i nasmijati publiku,znate li gdje se može prijaviti? Sve što vam padne na pamet u vezi teme samo pišite
__________________
Kaje?
taradma is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 16:56   #2
Mislim da ne bih dvojio latiti se lisnice i nekima platiti kolko traže, samo da me više ne "nasmijavaju".
Naši stendapičari nisu baš... smiješni, kako da to objasnim. Ipak, uvijek iznova davat ću im nove šanse, sve dok ne pronađem nekog vrijednog truda mog uha, smijeha i mozga.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 14:00   #3
Stara tema iako ovogodišnja.Dakle Taradma ak si još zainteresirana u "Purgeraju " imaš "Open mic" ponedeljkom,sezona počinje u rujnu.Tako da se možeš prijavit i svatko ko je zainteresiran.
sexy_ciccolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 22:26   #4
od naših stand up komičara trenutno mi jedino napamet pada ona grupa sve 5, ne znam ima li još netko
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 02:54   #5
Sve 5 mislim da više ne postoje.Sad su se podjelili na dva tabora.
sexy_ciccolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 09:52   #6
Ja sam nažalost par puta bila izložena tom našem humoru i moram priznati da sam požalila gorko, iako se nije ni radilo o pravom nastupu već samo o kavi na kojoj se našla jedna od tih izvođačica, i valjda jadna nije primijetila razliku, brzo je sve postalo jedna mala pozornica. Nadam se da joj se na nastupima ljudi pokupe ipak malo manjom brzinom nego što su nestali s te kave.
A taj Sve 5... Imala sam priliku cijelu noć 'uživati' u zabavi kad je jedno od njih vodilo svadbu. Užas, degutantno, nabrajanje bivših, šale o tome kako je mlada mogla imati love i biti sponza da nije baš morala biti s mladoženjom, isto tako koje je sve prilike on propustio zbog nje i slično, krajnje uvredljivo.
Dok ne smisle nešto sasvim drukčije, mene neće vidjeti ni blizu.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 12:35   #7
Kažem ti da Sve 5 ne postoje.Raspali su se na "Sretnu lubenicu" i ove druge ne znam kak se zovu.Meni su ovi iz "Lubenice" dobri, a tek sam se počela družit sa njima.Nije da sam očarana Marinom nisam bila ni prije mada sam čula da ona mene kao polaznicu radionice nije htjela na nastupu.Al ipak je netko od njih garantirao za mene.Istina ona je šefica ali nekad zna biti odvratna:doduše ja to nisam osjetila.Uglavnom ne znam jesi čula za ekipu koja nastupa u MMC-u ex kino "Studio" to su ti "Lubeničari".Istina Šarić je srao svašta kao voditelj HTZ-a al kao stand-up komičar je ipak bolji.Uostalom tak je i došo do HTZ-a.No otom potom.
sexy_ciccolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 13:04   #8
Quote:
taradma kaže: Pogledaj post
U posljednje vrijeme se redovito uhvatim kako mahnito kopam sve dublje po youtubeu tražeći stand up komičare i njihove točke. Dakako da mjesto najboljega bez razmišljanja dajem genijalnome Robinu Williamsu
koji su vaši favoriti i što mislite o hrvatskoj stand up komediji? Za sve nas koji se možda i odlučimo popeti na pozornicu i nasmijati publiku,znate li gdje se može prijaviti? Sve što vam padne na pamet u vezi teme samo pišite
pored Billa Hicksa, Carlina ili Stanhopa tebi je najbolji - Williams..
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 13:12   #9
Quote:
sexy_ciccolina kaže: Pogledaj post
Kažem ti da Sve 5 ne postoje.
Ma znam da ne postoje više, samo to mi je još uvijek prva asocijacija kad nekog od njih negdje vidim. A svi skupa, kako god se sad zvali... Nikako mi to ne odgovara, niti najmanje.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 13:46   #10
Gledaj mogla bi se razviti rasprava o tome.Nekom je nešto smješno,a nekom nije.To ti je tak.Evo ja mislim da se Pervan istrošio i više mi nije smješan,bar ovo poslije "Škole" kad je bio na TV-u.Al čujem da je na radiju sam ne znam koja stanica.A tak ti je u svakom javnom umjetničkom poslu jel.nemreš se svakom svidjet i to je u redu.Evo baš sinoć mi reko jedan kak ga je ženska iz publike čekala 15 minuta da mu kaže da se ne bavi stand-up komedijom.Htjela sam još tog napisat,al ponestalo mi je inspiracije.Ali ja se njima divim recimo na ovim gažama na Štrosu i u pivnici "Medvedgrad".Ono u pivnici te ni ne primjećuju baš jer samo loču i eventualno jedu.I dečki kažu da im je tamo grozno,al mora se zaradit lova.Mada "Zločesta djeca" će ostati legende.To nitko neće sporit.
sexy_ciccolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 16:41   #11
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
pored Billa Hicksa, Carlina ili Stanhopa tebi je najbolji - Williams..

a baš
__________________
there must be some kind of way outta here...
GregogSamsaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 06:33   #12
Jel Dave Allen stand-up?
Ruby Tuesday is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 11:38   #13
naravno da je ,kad je održavao stand upove..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 15:19   #14
l on ne stoji.Sjedi na stolcu.
Ruby Tuesday is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 15:32   #15
pa ne moraš stojati cijelo vrijeme na pozornici da bi se smatrao standupom..netko sjedi na onim visokim barskim stolicama,netko pak na kauču..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 17:27   #16
Samo je jedan kralj stand up-a! Jedan jedini Bill Cosby! A domaci su ocajni, jedino mi je Šaric donekle ok...
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 00:14   #17
Pa ne bi se složila Tesla s tobom.Poznajem ih osobno osim Šarića.Al i njega ću upoznati.
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
pa ne moraš stojati cijelo vrijeme na pozornici da bi se smatrao standupom..netko sjedi na onim visokim barskim stolicama,netko pak na kauču..
Pa gle ako je stand up onda ipak stojiš.Ovi koji sjede su gospoda.
sexy_ciccolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 22:10   #18
E , jel' itko ide gledati stand up u onaj Studio smijeha .. vlaška ..


Meni je ekipa geeenijalna hahaha .. bila sam prvi puta prije jedno

2 mj. kada je bila ona noć kazališta .. i od tada sam tamo skoro

svaki tjedan


Uvijek me ekipa nasmije do suza .. zna biti i Pervan , a i neki koji

su bili u onoj ekipi sve 5 nastupaju .. Orsagica , i još onaj jedan lik .. ne

znam kako se zove


I , jel ima koga

Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 13:33   #19
Bill Hicks, George Carlin, Doug Stanhope, Lenny Bruce, Andy kaufman.
Od drugih tipova komedije... Pablo Francisco i Gabriel Iglesias.
Ova naša Komedija s nogu mi je totalno bezveze.
seljo bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 16:11   #20
da se mene pita hrvatima bi zabranio da se bave komedijom
__________________
people who get up early in the morning cause war, death and famine
LazySod is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:42.