Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2010., 18:23   #21
Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post
Dečki ti obično pomisle da si cura za "shemu" ako im daš već nakon prvog ili drugog spoja. Većina njih. Znam da je to glupost ali obično takav dojam ostavi cura kojoj je seks prvi na pameti prije nego smo o ičemu popričali i prošli kroz neke zajedničke situacije.

Probaj s dečkima ić malo polakše, odite koji put na cugu, na more, u kino i prošetat negdje, družit se, ljubakat, pipkat i sl. prije nego dođe do samog seksa. Onda će te više gledat kao curu a manje kao komad mesa.

I nemoj djelovat očajno i kao da želiš vezu čim si se 2 puta s nekim našla. Drži se nekih svojih principa i ne popuštaj dečkima i njihovim hirevima, i ne dozvoljavaj da te zajebavaju, pokaži stav. Dečki nisu puno bolji od cura po tom pitanju, ako im dopustiš i odobravaš svašta, neće te cijenit kao osobu i iskorištavat će te non-stop.

Vjeruj ti čiki forumašu
Hej hvala ti puno na savjetu,cijenim tvoje misljenje,ali hocu jos da dodam da na tom prvom spoju nikad odmah se ne upustam u sex,znaci svaki prvi date zavrsi samo sa poljupcem,i nakon toga se desi npr da mi se taj decko javi i kaze a sljedeci put smo mogli i nesto vise da se zabavimo malo itd,naravno u vecini slucajeva odbijem ali neka mi i pukne film,ono do vraga,ako nemam decka ne mora da znaci da sam u celibatu,zabavim se malo,zavisi opet s kim,ali desi se da mi se neko zaista svidi ali naravno,nikad ne bude nista vise osim sheme...

Prije mjesec i pol takodjer sma upoznala decka,svidio mi se,stanuje u drugom gradu,culi se preko mob cesto,sve super,fino,i dogovorimo date,otisli na pice,prosetali,pricali o svemu i svasta,zavrsilo poljupcem,sve perfekt...za vikend zove on mene,kao gdje si,sta radis,jesi zbarila kakvog tipa,evo kod mene ima nekih cura,nadje se nesto ali ti si mi najbolja,kad cemo opet malo izaci,i eto,ja pomislila eto bice nesto fino i normalno i sta se desi,jednostavno ne razumijem
Sharlotte is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 18:25   #22
Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post
A kakve veze to ima dal je izlazila sa mlađima?

Ima veze,itekako,ali necu biti okrutan.
DoctorX1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 18:27   #23
Quote:
Sharlotte kaže: Pogledaj post
Hej hvala ti puno na savjetu,cijenim tvoje misljenje,ali hocu jos da dodam da na tom prvom spoju nikad odmah se ne upustam u sex,znaci svaki prvi date zavrsi samo sa poljupcem,i nakon toga se desi npr da mi se taj decko javi i kaze a sljedeci put smo mogli i nesto vise da se zabavimo malo itd,naravno u vecini slucajeva odbijem ali neka mi i pukne film,ono do vraga,ako nemam decka ne mora da znaci da sam u celibatu,zabavim se malo,zavisi opet s kim,ali desi se da mi se neko zaista svidi ali naravno,nikad ne bude nista vise osim sheme...

Prije mjesec i pol takodjer sma upoznala decka,svidio mi se,stanuje u drugom gradu,culi se preko mob cesto,sve super,fino,i dogovorimo date,otisli na pice,prosetali,pricali o svemu i svasta,zavrsilo poljupcem,sve perfekt...za vikend zove on mene,kao gdje si,sta radis,jesi zbarila kakvog tipa,evo kod mene ima nekih cura,nadje se nesto ali ti si mi najbolja,kad cemo opet malo izaci,i eto,ja pomislila eto bice nesto fino i normalno i sta se desi,jednostavno ne razumijem
Nemoj se "zabavljati" odmah na drugom spoju.

A ovaj zadnji frajer je neki papan.
DoctorX1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 18:27   #24
Quote:
DoctorX1 kaže: Pogledaj post
Po tvojim rijecima,pretpostavimo,si dobar materijal za vezu.

Onda,neka kvaka mora biti.

Jesi mozda izlazila sa mlađim deckima?
Jesam,zadnji je bio tri godine mladji od mene i nista...


Jedno vrijeme sam i ovo razmisljala,u vecini slucajeva upoznajem prilicno zgodne tipove,ruku na srce zgodniji tipovi su vecinom zenskarosi,mislila sam da mozda uvijek nalijecem na zenskarose koji ne zele veze,da bi nakon nekog vremena javili mi se ono cao frendice,pokusajem se smiriti,nasao sam si curuono sta to meni fali da me nijedan nece pogledati malo ozbiljnije
Sharlotte is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 18:31   #25
Quote:
Sharlotte kaže: Pogledaj post
Jesam,zadnji je bio tri godine mladji od mene i nista...


Jedno vrijeme sam i ovo razmisljala,u vecini slucajeva upoznajem prilicno zgodne tipove,ruku na srce zgodniji tipovi su vecinom zenskarosi,mislila sam da mozda uvijek nalijecem na zenskarose koji ne zele veze,da bi nakon nekog vremena javili mi se ono cao frendice,pokusajem se smiriti,nasao sam si curuono sta to meni fali da me nijedan nece pogledati malo ozbiljnije
Rekao sam ti vec za ovog,tip je glupan,cim misli da moze takvu pricu prodavat curi,odmah nakon jednog dejta. Ocito mu fali iskustva.


Ocito nesto ne stima kod tebe,probaj malo bolje razmisliti,mozda skuzis.
DoctorX1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 18:35   #26
a o čemu pričate na spoju? tj koliko se razlikuje razgovor na spoju u odnosu na kavu sa muškim frendovima?



ok, ja sam malko čudan, ali preotvoren razgovor bi me vjerovatno malko ohladio. fufasto ponašanje, preslobodno oblačenje bi me vjerovatno isto odvuklo u tom neozbiljnom smjeru.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 18:52   #27
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
a o čemu pričate na spoju? tj koliko se razlikuje razgovor na spoju u odnosu na kavu sa muškim frendovima?



ok, ja sam malko čudan, ali preotvoren razgovor bi me vjerovatno malko ohladio. fufasto ponašanje, preslobodno oblačenje bi me vjerovatno isto odvuklo u tom neozbiljnom smjeru.
Hm,da sad ne ulazim skroz u detalje,ja nisam tip cure koja npr kad izadje sa nekim cuti i samo potvrdjuje,ono prilicno sam opustena i komunikativna,i kazu da imam dobar smisao za humor,na prvom spoju pricamo o svemu,salimo se,smijemo se itd,ali to zavisi i od druge osobe,ako je ta druga osoba malo zatvorenija ja nastojim je opustiti,neznam,mozda suvise sam otvorena,volim bas pricati o svemu,moza muskarci vise vole cure koje cute i samo potvrdjuju sa yes ili no,koliko sam shvatila kod mene ima par frendica koje samo kazu yes ili no a veza im savrseno funkcionise....
Sharlotte is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 19:37   #28
Quote:
Sharlotte kaže: Pogledaj post
Hm,da sad ne ulazim skroz u detalje,ja nisam tip cure koja npr kad izadje sa nekim cuti i samo potvrdjuje,ono prilicno sam opustena i komunikativna,i kazu da imam dobar smisao za humor,na prvom spoju pricamo o svemu,salimo se,smijemo se itd,ali to zavisi i od druge osobe,ako je ta druga osoba malo zatvorenija ja nastojim je opustiti,neznam,mozda suvise sam otvorena,volim bas pricati o svemu,moza muskarci vise vole cure koje cute i samo potvrdjuju sa yes ili no,koliko sam shvatila kod mene ima par frendica koje samo kazu yes ili no a veza im savrseno funkcionise....
gle, kad sam rekao otvoren razgovor, mislio sam seksualno otvoren. ja ne znam kako to treba izgledati kad si s nekim na dateu koji je uspješan, ali znam da mene odbija ako je tu previše priče o seksu, o kurcu, itd... ako se šališ i možeš pričati i zajebavati se, sve 5. očito nije u tome problem.

a može biti da ti se dogodilo samo nekoliko krivih dečki(to razdoblje isto zna potrajati).

i ovo pitanje postavi sama sebi(ne moraš ovdje odgovarat), može li netko, ili nekolicina pomisliti da si laka? ne tražim odgovor ovdje(ne zanima me) ali takve pričice ostaju, a može ti dati odgovor na tvoje pitanje.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 19:45   #29
poslano s ljesa. good luck.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 19:46   #30
Quote:
Odgovori iskreno,jesi zgodna cura,relativno normalna,i tako?


Definiraj iskreno, zgodno, normalno.

Nekome bude neka ženska zgodna do neba, nekima bude odvratna.

Nekima je normalno igrat ono istina izazov i skinut se gol i bježat okolo igrališta ili npr. pušiti kvaku na vratima.

Nekima nije.

Zaključak teme je da ženska jednostavno nije naletjela na tipa koji bude s njom htel imati nekaj više od jebanja i to je to.

Ako glumi s muškarcima, njen problem i to nema veze s temom.
__________________
Don't just call me a pessimist. Try and read between the lines.
Tool is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 20:17   #31
Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post
Dečki ti obično pomisle da si cura za "shemu" ako im daš već nakon prvog ili drugog spoja. Većina njih. Znam da je to glupost ali obično takav dojam ostavi cura kojoj je seks prvi na pameti prije nego smo o ičemu popričali i prošli kroz neke zajedničke situacije.

Probaj s dečkima ić malo polakše, odite koji put na cugu, na more, u kino i prošetat negdje, družit se, ljubakat, pipkat i sl. prije nego dođe do samog seksa. Onda će te više gledat kao curu a manje kao komad mesa.
netočno. imala sam dugo vremena problem kao i autorica.
svi bi izašli sa mnom, par spojeva, sve super, onda bi počeli o nekom sexu, ja ih gledam ono, jeste li vi svoji?? koje su to priče, vidi me par puta u životu i govori o sexu?? te bi identificirala kao ženskaroše i odjebala. a bio ih je popriličan broj.
nisam bila promiskuitetna, nisu kružile nikakve priče o meni, tad sam još bila djevica, a stalno su mi dolazili takvi. nikad nisam shvatila zašto.

bio je jedan koji je govorio sve suprotno i činio se ok. bili smo skupa oko mj dana. mislila sam da je on drukčiji. pa je onda nakon 10 dana počeo govoriti kako on 'ne može imat dublje osjećaje bez sexa' da, tako je, pa sam ga odjebala. ne treba mi netko tko nabija takav presing. onda sam ga srela za par mj u gradu, i šalje mi poruku da ako sam se predomislila za sex, da je on uvijek rado za, ali da ne želi vezu sa mnom.
moraš shvatit da su neki muškarci - budale. i to je jednostavno tako.


Quote:
plavamala kaže: Pogledaj post
i naravno onda se nemoj uopće upuštati s nekim ko još želi provod i seks i ko još nije sa sobom načisto da želi stvarno nešto ozbiljnije jer je to onda gubljenje vremena i za tebe i za njega...treba ti neko ko to isto želi...i onda ti neće biti neugodno njemu počet tu priću jer ćeš vidjet da i on to želi...Mislim da moraš otvoreno reć što želiš ukoliko vidiš da dečko ne želi nešto ozbiljnije, moraš reć da ti želiš i ako ne želi gotovo, traži dalje.
točno. ako netko odmah kaže da želi avanturu, ne izlazi s njim.
također, ako ti nakon prvog spoja počne o sexu, odjebi to.
ako netko ima curu i tebi se javlja, pa znaš i sama šta taj traži!! da mu je do veze, radio bi na vezi sa curom a ne se javljao tebi!
nemoj izlaziti s njima u nadi da će se promijenit, neće.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 20:50   #32
Mislim ovo sto mi se desava je nevjerovatno....

Nevjerovatno je da u ovih par godina da s kim god sam izasla niko se nije ni nasalio da bi vezu sa mnom...

Ono svi mi govore super sam cura,iskrena,komunikativna,drustvena,sa nekim deckima sam ostala prijatelj i cujemo se,pricamo,povjeravaju mi svoje tajne ali opet oni mene hoce SAMO za shemu...

Jednog decka sam onako pitala prijateljski da mi kaze zasto me niko ne shvata ozbiljno,rekao mi je da se muskarci boje ovakvih curarekao mi je neku nebulozu koju nisam ni uzela za ozbiljno,kao nista mi ne fali i da se muskarci boje takvih cura...
Sharlotte is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 20:54   #33
Quote:
Sharlotte kaže: Pogledaj post
Da,da, i to se desava konstantno vec neke tri godine, znaci tri godine nisam imala nista sto bi bar malo licilo na vezu a ne razumijem zasto???

Nisam sad neka balavica pa da gledam samo gdje cu se provesti,da budalesem i ludujem napolju i trazim sheme,imam 27 godina,naravno kao i svi ostali bih zeljela imati vezu,medjutim koga god upoznam svi sa mnom hoce samo shemu,ma niko ni da se nasali da zapocne neku vezu sa mnom,ne razumijem zastoizadjem znaci na date,sve bude super,normalna prica i ostane samo shema,i to je sve,kad se vidimo vidimo se,petljamo nesto a u stvari nista,sve kontam prerast ce u vezu a ono nista...kod mene npr frendice izadju na date,za par dana vodaju se za rukice a ja izadjem na date i bude shema...

A sad neugodno mi potezati pricu za vezu jer ispadne da vapim za vezom,da sam ocajna itd,neznam u cemu gresim niti sta da radim,kako nekom da dam do znanja da zelim vezu a da ne to ne ispadne ocajnođ

Takodjer skoro upoznala decka,tacnije po njegovoj prici pokusavao je do mene doci nekih par mjeseci i nadje me preko nekih ljudi,imao je curu,i poceli se cuti,dopisivati,kao svidjam mu se dugo vremena,jednu noc me nazove da je prekinuo sa curom,da ja i on izadjemo,rekoh super,evo mozda nesto bude,da bi poslije kad smo se culi dao mi do znanja da hoce sa mnom shemu,ono wtf?Prekinuo sa curom,hoce nesto sa mnom a ono samo shema?

Po prirodi sam vesela cura,draga,volim svakom pomoci,nasaliti se itd,volim se druziti,uvijek sam okruzena sa dosta prijatelja,je li to moj problem?Je li moram sjediti doma,slabije izlaziti,biti mrtva ozbiljna da bi me neko ozbiljno shvatio?Sta uopce da radim,vi mi pomozite???
Stvar je u ponašanju,nešto radiš krivo.
_Golubica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 22:34   #34
možda si jednostavno preotovrena osoba, puna samopouzdanja u kontaktu s ljudima, puno flertujes vani pa se momci boje da lako možeš odlepršati drugome u zagrljaj...

btw... od kud si inače ak se smije znati?
blaz83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 22:38   #35
baš komično,
pogotovo što nas tu pitaš, a uopće te ne znamo.
bolje pitaj te likove i svoje frendice
Feronom is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 14:07   #36
Quote:
Sharlotte kaže: Pogledaj post
znaci svaki prvi date zavrsi samo sa poljupcem,i nakon toga se desi npr da mi se taj decko javi i kaze a sljedeci put smo mogli i nesto vise da se zabavimo malo itd,


bold!

svaki PRVI dejt završi poljupcem!?
na prvom dejtu pređeš fitičku barijeru?
pa ok...na sljedećem ide stupanj više - logično.

nakon puse ide brija, nakon brije ide sex...vrlo jednostavno.
kad smo na fizičkim dodirima bilo koje vrste od prvog dejta, jasno je za što si....i ne znam čemu se čudiš.

još ako više pričaš no što slušaš...ili si preživahna...kome to treba za vezu?
fuckfriends i svako sebi.
dada500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 14:31   #37
Kod ne želim neku za curu već samo kao FF, obično su razlozi:
1. dostupnost - ne možemo biti dovoljno vremena skupa jer ona ima sjebano radno vrijeme, živimo u različitim gradovima, često putuje....
2. neslaganje u nekim jako bitnim životnim pogledima
3. jebeno je zgodna al glupa ili dosadna
...
__________________
Ča je život vengo fantažija
Disperadun. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 14:39   #38
Nije poljubac "samo".
To su one američke spike, kao spoj nije uspio ako nema puse.
Čudno mi je da se cura ljubi na svakom 1. spoju.
Nakon toga second base tj. barenje je jako blizu, pa i sex.
Moguče da sa "prpošnosti" i pusama dečkima daješ nadu da bi mogli dobiti.
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 14:42   #39
Quote:
Sharlotte kaže: Pogledaj post
Da,da, i to se desava konstantno vec neke tri godine, znaci tri godine nisam imala nista sto bi bar malo licilo na vezu a ne razumijem zasto???

Nisam sad neka balavica pa da gledam samo gdje cu se provesti,da budalesem i ludujem napolju i trazim sheme,imam 27 godina,naravno kao i svi ostali bih zeljela imati vezu,medjutim koga god upoznam svi sa mnom hoce samo shemu,ma niko ni da se nasali da zapocne neku vezu sa mnom,ne razumijem zastoizadjem znaci na date,sve bude super,normalna prica i ostane samo shema,i to je sve,kad se vidimo vidimo se,petljamo nesto a u stvari nista,sve kontam prerast ce u vezu a ono nista...kod mene npr frendice izadju na date,za par dana vodaju se za rukice a ja izadjem na date i bude shema...
jer sama to prihvacas... pljuni prvog koji ti dodje sa shemom i amen...
Luca1978 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 15:00   #40
Quote:
Sharlotte kaže: Pogledaj post
Da,da, i to se desava konstantno vec neke tri godine, znaci tri godine nisam imala nista sto bi bar malo licilo na vezu a ne razumijem zasto???

Nisam sad neka balavica pa da gledam samo gdje cu se provesti,da budalesem i ludujem napolju i trazim sheme,imam 27 godina,naravno kao i svi ostali bih zeljela imati vezu,medjutim koga god upoznam svi sa mnom hoce samo shemu,ma niko ni da se nasali da zapocne neku vezu sa mnom,ne razumijem zastoizadjem znaci na date,sve bude super,normalna prica i ostane samo shema,i to je sve,kad se vidimo vidimo se,petljamo nesto a u stvari nista,sve kontam prerast ce u vezu a ono nista...kod mene npr frendice izadju na date,za par dana vodaju se za rukice a ja izadjem na date i bude shema...

A sad neugodno mi potezati pricu za vezu jer ispadne da vapim za vezom,da sam ocajna itd,neznam u cemu gresim niti sta da radim,kako nekom da dam do znanja da zelim vezu a da ne to ne ispadne ocajnođ

Takodjer skoro upoznala decka,tacnije po njegovoj prici pokusavao je do mene doci nekih par mjeseci i nadje me preko nekih ljudi,imao je curu,i poceli se cuti,dopisivati,kao svidjam mu se dugo vremena,jednu noc me nazove da je prekinuo sa curom,da ja i on izadjemo,rekoh super,evo mozda nesto bude,da bi poslije kad smo se culi dao mi do znanja da hoce sa mnom shemu,ono wtf?Prekinuo sa curom,hoce nesto sa mnom a ono samo shema?

Po prirodi sam vesela cura,draga,volim svakom pomoci,nasaliti se itd,volim se druziti,uvijek sam okruzena sa dosta prijatelja,je li to moj problem?Je li moram sjediti doma,slabije izlaziti,biti mrtva ozbiljna da bi me neko ozbiljno shvatio?Sta uopce da radim,vi mi pomozite???
vjerujem da biraš pogrešne muškarce. razmisli malo o ovom što sam ti rekla

i opusti se. kad prestaneš misliti o tome doći će sve na svoje
marilena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:25.