Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2010., 13:51   #61
Quote:
Lunatt kaže: Pogledaj post
Nerazumiš, trpat golove Anderlechtu i Zenitu je može svatko, triba ga znat uvalit Dragovoljcu

Još kad se sjetim kako su pljuvali Rukavinu dok je bija u Hajduka, a Kramarića dizali u nebesa Na kraju ispada da je Kramarić još gori od Rukija
Sva sreća da smo mi 7 bodova ispred vas i da kod nas svi zabijaju golove,a vi ne možete jednoj Istri zabiti gol!
__________________
DZG

Zadnje uređivanje MLB : 25.11.2010. at 14:10.
MLB is offline  
Old 25.11.2010., 13:56   #62
Quote:
qkac kaže: Pogledaj post
Bravo majstore

Vukušić daje golove i to je ta "mala " razlika između njih dvojice
aj pa pogledaj koliko igra kramarić a koliko vukušić. da ga jebeš, nije da hajduk ima 7 napadača, pa će malog poslat u mosor kad malo popusti.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 25.11.2010., 16:42   #63
Ovo za Brezovca
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Old 25.11.2010., 16:59   #64
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
Ovo za Brezovca
Pa dobar je Brezovec! Jedino nije dobar način na koji je doveden!
Morales77 is offline  
Old 25.11.2010., 17:37   #65
Marko Babić trenira u Osijeku, Špehar optimist: 'Želimo njega, Vranješa i Tadića'
Bong! is offline  
Old 25.11.2010., 17:44   #66
Oće i Ivu Egovića dovest?

Bakira Beširevića?
Chiro is offline  
Old 25.11.2010., 18:11   #67
Raić - Sudara
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 26.11.2010., 02:04   #68
Stanko Bubalo
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Received Infraction
Old 26.11.2010., 09:00   #69
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
Raić - Sudara
kako je taj znao zašiljiti
B52 is offline  
Old 26.11.2010., 09:47   #70
Quote:
qkac kaže: Pogledaj post
Bravo majstore

Vukušić daje golove i to je ta "mala " razlika između njih dvojice
Vukušić stalno igra, i to je ta "mala " razlika između njih dvojice
Danio is offline  
Old 26.11.2010., 10:07   #71
igra bi i kramaric da je bolji od rukavine, al ocito nije
__________________
Učlani se!
:п
lišina is offline  
Old 26.11.2010., 11:17   #72
Quote:
lišina kaže: Pogledaj post
igra bi i kramaric da je bolji od rukavine, al ocito nije
Nije usporedivo. Vukušić igra zato kaj Hajduk nema boljeg...
Danio is offline  
Old 26.11.2010., 12:14   #73
vukusic > rukavina

rukavina > kramaric

vukusic >> kramaric


jesi ucia logiku u skoli
__________________
Učlani se!
:п
lišina is offline  
Old 26.11.2010., 12:16   #74
Quote:
Danio kaže: Pogledaj post
Vukušić stalno igra, i to je ta "mala " razlika između njih dvojice
cekaj sekund, znaci ti si uvjeren da Krmarić igra koliko i Vukušić da bi da golova ka i on

logičari foruma ha er
qkac is offline  
Old 26.11.2010., 13:02   #75
Quote:
lišina kaže: Pogledaj post
vukusic > rukavina

rukavina > kramaric

vukusic >> kramaric


jesi ucia logiku u skoli
Po čemu je Vukušić bolji od Rukavine? Po trenutnoj formi sigurno, ali po potencijalu baš nisam siguran...
Danio is offline  
Old 26.11.2010., 13:10   #76
Quote:
Danio kaže: Pogledaj post
Po čemu je Vukušić bolji od Rukavine? Po trenutnoj formi sigurno, ali po potencijalu baš nisam siguran...
To ces rec i za 4-5 godina kad Vukusic bude igra u nekoj od liga petice, a ovaj u Cibaliji...
Vjeciti potencijal, ali nikad nista od njega.
pegula is offline  
Old 26.11.2010., 13:13   #77
Quote:
pegula kaže: Pogledaj post
To ces rec i za 4-5 godina kad Vukusic bude igra u nekoj od liga petice, a ovaj u Cibaliji...
Vjeciti potencijal, ali nikad nista od njega.
Svatko vidi da Rukavina ima problema u glavi, ali ako ih uspije riješiti mogao bi postati odličan igrač...Inače, meni je oduvijek išao na onu stvar, još dok je bio u Šibeniku.
Danio is offline  
Old 26.11.2010., 13:37   #78
Quote:
Danio kaže: Pogledaj post
Svatko vidi da Rukavina ima problema u glavi, ali ako ih uspije riješiti mogao bi postati odličan igrač...Inače, meni je oduvijek išao na onu stvar, još dok je bio u Šibeniku.
kakvo postajanje??? on ima 25 godina a nije odigrao poštene sezone u karijeri. da sezone, ma nije spojio tri dobre utakmice u karijeri. eeej!!!
Yurinov is offline  
Old 26.11.2010., 13:40   #79
kako mi to ide na kurac kad se dinamovci na ovom forumu "natječu" sa tovarima i pritom ne vide dalje od svog nosa.

da, vukušić je stroj za sve ove igrače pa tako i rukavinu, vukušić da igra u dinamu o njemu bi pisali epiteta i rečenica da bi se forum srušio.

jebote kad se sjetim rasprava ko je bolji sammir ili ibro...

kramrić ne dobiva priliku jer igra u dinamu, i tu priliku nikad neće ni dobit
da je u hajduku pričali bi o mladoj nadi, ovako se dovode dodoi fatosi slepičke i slične prevare umjesto da se našim domaći mdečkima da prilika

eto vukušić je nabolji primjer, svaka čast momku da je u dinamu nebi išao iz kluba za manje 20 milijuna eura

šta dinamu vrijede svi ti poluretardirani preplaćeni stranci kad hajduk za prektički sitne novce koje vuk igra da priliku igraču iz svog bazena i mali izraste u (maldog domaćeg) golgetera kakvog dugo nismo vidjeli

s duge strane nije mi žao ahmada što je propao (zato jer je u hajduku) ali mi ga je žao ko igrača jer mislim da je izuzetno kavlitetan napadač



a kad vidite da naši svjetska desna krila tomečak & oremuš igraju na kapaljku shvatite da dinamo (i hajduk) loše rade.

dinamo (mamić) uništava dinamo i hr nogomet sa ettoima, čagima, calellima, dodoima i sličnim preplaćenim prevarama, a ako se stranac pokaže iole dobar mamić ga već gura u Hr reprezentaciju
__________________
VOLIM TE DINAMO!............DINAMO/HAJDUK..........BLUE ARMY JARUN....GRAFIT
praskaton is offline  
Old 26.11.2010., 13:41   #80
Quote:
praskaton kaže: Pogledaj post
kako mi to ide na kurac kad se dinamovci na ovom forumu "natječu" sa tovarima i pritom ne vide dalje od svog nosa.

da, vukušić je stroj za sve ove igrače pa tako i rukavinu, vukušić da igra u dinamu o njemu bi pisali epiteta i rečenica da bi se forum srušio.

jebote kad se sjetim rasprava ko je bolji sammir ili ibro...

kramrić ne dobiva priliku jer igra u dinamu, i tu priliku nikad neće ni dobit
da je u hajduku pričali bi o mladoj nadi, ovako se dovode dodoi fatosi slepičke i slične prevare umjesto da se našim domaći mdečkima da prilika

eto vukušić je nabolji primjer, svaka čast momku da je u dinamu nebi išao iz kluba za manje 20 milijuna eura

šta dinamu vrijede svi ti poluretardirani preplaćeni stranci kad hajduk za prektički sitne novce koje vuk igra da priliku igraču iz svog bazena i mali izraste u (maldog domaćeg) golgetera kakvog dugo nismo vidjeli

s duge strane nije mi žao ahmada što je propao (zato jer je u hajduku) ali mi ga je žao ko igrača jer mislim da je izuzetno kavlitetan napadač



a kad vidite da naši svjetska desna krila tomečak & oremuš igraju na kapaljku shvatite da dinamo (i hajduk) loše rade.

dinamo (mamić) uništava dinamo i hr nogomet sa ettoima, čagima, calellima, dodoima i sličnim preplaćenim prevarama, a ako se stranac pokaže iole dobar mamić ga već gura u Hr reprezentaciju
Chiro is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:09.