Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service > Security

Security Antivirusi, firewalli, patchevi, service packovi, updatei, ... Sve o sigurnosti vašeg računala.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2010., 17:50   #1
google chrome problem...

Pozdrav. Imam jedan problemčić sa google chromeom. Naime imam problem sa chromeom, jer kada skidam slike chrome mi ih skida, ali kad hoću da ih otvorim ništa se ne događa, samo mi se spusti traka preuzimanja, i slika se ne otvori. Onda odem na download folder i ni tamo je ne mogu naći. To mi se događalo i sa drugim fajlovima, ali najviše sa slikama. Ako možete pomoći jer stvarno ne znam u čemu je problem. Unaprijed hvala!
RaZOR-biLdeR is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 17:54   #2
Quote:
RaZOR-biLdeR kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Imam jedan problemčić sa google chromeom. Naime imam problem sa chromeom, jer kada skidam slike chrome mi ih skida, ali kad hoću da ih otvorim ništa se ne događa, samo mi se spusti traka preuzimanja, i slika se ne otvori. Onda odem na download folder i ni tamo je ne mogu naći. To mi se događalo i sa drugim fajlovima, ali najviše sa slikama. Ako možete pomoći jer stvarno ne znam u čemu je problem. Unaprijed hvala!
Ne znam što bi moglo biti s chromom ali ako želiš probaj staviti Mozilu pa da vidiš dali se to događa i s njome.
Jesili probao skenirati računalo s nekim skenerima da vidiš možda imaš nešto što blokira.Eto moje mišljenje
tobit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 18:01   #3
Quote:
tobit kaže: Pogledaj post
Ne znam što bi moglo biti s chromom ali ako želiš probaj staviti Mozilu pa da vidiš dali se to događa i s njome.
Jesili probao skenirati računalo s nekim skenerima da vidiš možda imaš nešto što blokira.Eto moje mišljenje
Ma sa Mozillom i Explorerom radi savršeno.. Zato mi nije nikako jasno šta bi moglo biti. Inače imam full verziju AVG 10 i skenirao sam maloprije. Našlo je par virusa koji su zarazili google chrome. I to maknem i opet isto. Nikako ne mogu shvatit što se događa
RaZOR-biLdeR is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 18:11   #4
Quote:
RaZOR-biLdeR kaže: Pogledaj post
Ma sa Mozillom i Explorerom radi savršeno.. Zato mi nije nikako jasno šta bi moglo biti. Inače imam full verziju AVG 10 i skenirao sam maloprije. Našlo je par virusa koji su zarazili google chrome. I to maknem i opet isto. Nikako ne mogu shvatit što se događa
Znači ipak imaš nešto što AVG nemože maknuti evo probaj s ova dva borca možda ti pomogne.Prvo http://download.cnet.com/Malwarebyte...-10804572.html skini ručno nadogradi i brzo proskeniraj zatim s ovim http://www.superantispyware.com/ skineš free verziju i nadogradiš i brzi skan.Možda ti bude pomoglo.Stavi si WOT na google chrome i na mozilu da znaš kuda surfaš jer nije sve sigurno
tobit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 18:13   #5
skini ovo:
http://www.bleepingcomputer.com/down...anti-malware?1
instaliraj,pokreni,obavezno napravi update i Perform Full Scan.
Kad MBAM završi,ako šta nađe pobriši i log koji izbaci na kraju kopiraj ovdje na forum pa ćemo dalje

EDIT:Tobit me preduhitrio sa MBAm-om
__________________
I tvoja jela su nejestiva sva,bez okusa, al žilava i neprobavljiva
cmicmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 18:15   #6
Quote:
cmicmi kaže: Pogledaj post
skini ovo:
http://www.bleepingcomputer.com/down...anti-malware?1
instaliraj,pokreni,obavezno napravi update i Perform Full Scan.
Kad MBAM završi,ako šta nađe pobriši i log koji izbaci na kraju kopiraj ovdje na forum pa ćemo dalje

EDIT:Tobit me preduhitrio sa MBAm-om
Nema veze dobro svaki savjet dođe ljudima.
tobit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 18:55   #7
Misterij je riješen. Naime nije riječ uopće o virusu. Nego u zadnje vrijeme se pojavila nekakva ekstenzija prilikom downloada u google chromeu. Pa sam negdje našao na internetu kako da se to riješi. Uglavnom sa hex editorom sam to riješio i bilo je sve super dok nisam uočio par greškica i nije mi htjelo skidati slike. E sada sam to popravio i sve odlično radi. Radi se o ekstenziji crdownload prilikom skidanja, a ta ekstenzija nestane kad se skine fajl. Uglavnom hvala vam na svemu
RaZOR-biLdeR is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 17:28   #8
Quote:
RaZOR-biLdeR kaže: Pogledaj post
Misterij je riješen. Naime nije riječ uopće o virusu. Nego u zadnje vrijeme se pojavila nekakva ekstenzija prilikom downloada u google chromeu. Pa sam negdje našao na internetu kako da se to riješi. Uglavnom sa hex editorom sam to riješio i bilo je sve super dok nisam uočio par greškica i nije mi htjelo skidati slike. E sada sam to popravio i sve odlično radi. Radi se o ekstenziji crdownload prilikom skidanja, a ta ekstenzija nestane kad se skine fajl. Uglavnom hvala vam na svemu
da li meni mozes reci kako da rijesim isti problem..meni isto nece da skine slike,a niti mogu da muziku skidam preko vid2mp3... da li je tebi pisalo: sorry,this application cannot run under a Virtual Machine,kad god bi nesto pokusao skinuti??
minchii_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 17:34   #9
ComboFix je jako mocan alat, koji nepravilnim rukovanjem, moze unistiti operativni sistem ili pak obrisati sve padatke sa hard diska. Pokrece se iskljucivo uz prijedlog, nadleznost i detaljno uputstvo helpera koji je expert u toj oblasti i zna sta radi. Kao naprimjer dobrota
__________________
Pravim mušku djecu. Ako prvi put omanem drugi put je džabe....
Klose is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 17:43   #10
Quote:
Klose kaže: Pogledaj post
ComboFix je jako mocan alat, koji nepravilnim rukovanjem, moze unistiti operativni sistem ili pak obrisati sve padatke sa hard diska. Pokrece se iskljucivo uz prijedlog, nadleznost i detaljno uputstvo helpera koji je expert u toj oblasti i zna sta radi. Kao naprimjer dobrota
da li mi ti nekako mozes pomoci..
minchii_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 18:50   #11
ne radii

e ljudi imam jedan problem s google chrome , uopće mi ne može učitati stranice ili treba dosta dugo da se pokrene,prije je išao odlično a sad nikako. probala sam isključiti sve aplikacije,provjerila jel ima virusa..ništa .uninstalirala ga pa opet instalirala,tada je radio samo taj put ,evo sad opet isto ne radi.
ne znam više što mu je, mozzila i opera savršeno rade,znači nije do veze,ali njega jednostavno ne mogu pokrenut a on mi je najdraži
__________________
wtf??!! I don't think so ...
Pocolocochica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 17:48   #12
Naime na laptopu ili bilo gdje sa desne strane mi se pojavi neka crna reklama koja kao da nesto vrti i pie sponsored video.Kada je ukinem ta se reklama pojavi cijeli gornji dio desno i vrti vrti.Ne vidim ni pisati a nema da se ukine.To mi se desava samo na hr forumu nigdje vise.Do cega je problem kako ovo ugasiti
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 14:15   #13
instaliraj adblock.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 14:19   #14
To mi je rijesilo problem.Hvala
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:42.