Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Pogledaj rezultate ankete: Radio 101 je...
gospodar svih valova 523 46.74%
prosječna radio stanica 232 20.73%
ništa ne valja 170 15.19%
ne slušam Radio 101 194 17.34%
Glasovatelji: 1119. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2004., 21:48   #41
Slusam SAMO radio101 preko dana. Obicno poslije aktualca namjestim neku stanicu gdje pustaju normalnu muziku, 101inica je u to vrijeme nesnosljiva. Nazalost.
platex is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2004., 21:55   #42
ma vi ste pukli

ko kokice
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2004., 23:47   #43
Radio 101

...vidjevši par inetresantnih postova na List radio stanica (u biti cije svađa se oko toga razvila , odlučih otvoriti topic o istome radiju...pa sad izvolite...

...usput Vam dajem i anketicu...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2004., 00:03   #44
Dvoumih se između 'ništ' ne valja' i 'prosječna radio stanica'. Stavih ovo potonje, jer sam prije par mjeseci čuo zanimljivu emisiju o zdravstvenim opasnostima u teretanama.

Kak' rekoh već prije 101-ica je za mene bastion urbane zatucanosti.
Kvazialternativa kulturno-medijskoj gerijatriji koja drma Hrvatskom.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2004., 00:15   #45
Quote:
kozz kaže:
Kak' rekoh već prije 101-ica je za mene bastion urbane zatucanosti.
Kvazialternativa kulturno-medijskoj gerijatriji koja drma Hrvatskom.


...iako slušam (i to dosta) i slobodno se mogu i ubrojit u fanove 101-inice, ovo je jedan od najboljih opisa te radio-stanice...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2004., 14:25   #46
ovak - za početak - slušam 101 jer su veći dio vremena bolji od ostalih ljiga tipa obiteljski, narodni, otvoreni,... u potpunosti se slažem da su prije bili kultni, ali smatram da nisu prepoznali da takva vrsta žestokog otpora danas više nije potrebna - ionako su, manje - više, postigli što su namjeravali.
liče mi na tinejdžere s radiklanim stavovima koji su ostali zarobljeni u tom vremenu.
ja sam stavila "prosječna" radio stanica.
btw. zrinka je užasno iritantna i pretvorila se u netolerantnu histeričnu babetinu. i toliko je očito da ganja nekakvu EU ili diplomatsku karijeru sa onim kor diplomatik i ulizivanjima veleposlanicima. i s onim svojim izvještačenim izgovorom engleskog....
__________________
"I have nothing to declare except my genius." - Oscar Wilde
roberta carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2004., 14:28   #47
slušam, prije sam ga voljela jer je obilježio dio odrastanja, a danas ga samo podnosim jer je manje seljački od konkurencije.
i još me smeta tako očito drukanje za mesića da je to nevjerojatno!
mislim da ljudi s imalo zdravog razuma i mozga ga slušaju ne sa zrnom soli nego sa cijelom vrećom.
__________________
"I have nothing to declare except my genius." - Oscar Wilde
roberta carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2004., 14:31   #48
očito je da su oni postali sami sebi super.
__________________
"I have nothing to declare except my genius." - Oscar Wilde
roberta carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2004., 19:03   #49
Slušala sam ga prije,al sad u zadnje vrijeme su i bogu dojadili. Dobro zalomi se tu i tamo nešto dobro,al stvarno su se promjenili.
Mislim da se radio 101 najviše slušao u razdoblju od 91-97 i da je tada bio gospodar valova. Mada sjetih se da je o njima i Feral pisao tako da nisu ni oni baš zlatni. Istrošio se,al poslušam ga tu ti tamo.
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2004., 12:29   #50
"Nezavisnost" Radia 101

Radio 101 doživio je vrhunac svog vazalnog odnosa prema američkoj vladinoj Udruzi za međunarodni razvoj (USAID) u trenutku velikog mitinga podrške u Zagrebu 1996. Stojedinica je potom uredno morala dostavljati vrpce USAID-u, ali kako programski nije zadovoljavala smjernice svojih američkih gospodara, tako je počela izostajati financijska potpora. Potom je došlo do dioničarskih sukoba u Radiju 101. Tadašnja urednica Zrinka Vrabec-Mojzeš požalila se USAID-u da dobiva premalo novca, a na drugoj ih strani samo hvale. Ona je ljutito zapitala: "U čemu je problem? Je li to zato što Radio 101 nije dovoljno prosrpski orijentiran?"
__________________
Ako ti je dosadno i nešto ti fali...
Radio 24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 14:07   #51
Cak i ako si priznam da stojedinica nije sto je nekad bila (kao sto je vecini hrvatskih gradjana bilo bolje u Jugoslaviji nego sada) stojedinica, na opcu zalost svih drugih radio stanica, jos uvijek nema ni priblizno opasnu konkurenciju. Od svih drugih radio postaja cijenim radio Sljeme, jer standarno nudi kvalitetan program za srednju i stariju generacijsku slustaljesku klijantelu. Ostale radio postaje se samo natjecu koja moze nize pasti u podilazenju svom slusateljstvu. Zbog toga radio 101 jos ce dugo biti kralj etera u Hrvatskoj, a da je nastao u nekom sretnijem trenutku danas bi bio sigurno medijski najjaca kuca u ovoj zemlji, samo su se mnogi trudili da zavijek nestanu jer se nisu uklapali u njhovo vidjenje medija u Hrvatskoj, kruha i igara (citaj, kuruzne muzike i pokoja nagradna igra)
Palle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 22:26   #52
Nekada sam ih slušao svaki dan a sad povremeno. Nemam više vremena ni živaca za pomno praćenje bilo čijeg programa ali uho mi zna zapeti za njihove emisije. Čini mi se da su ipak za nijansu informativniji od drugih. Nedostaje mi Week report. Ostarili su pa su se i promijenili, a i vremena su drugačija.
Svaka čast za minuli rad ali ako mi se ne sviđa ono što emitiraju, promijenim stanicu ili stavim CD.
uhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 09:13   #53
101 .Imam naravno zamjerki na pretjerano forsiranje nekomercijalne muzike, što mi se samo po sebi i sviđa, ali do određene mjere.Slušao sam obavezno u autu Azera i Minju ujutro, ali ukrali su mi nedavno radio iz auta i moram priznati da mi to dosta fali.
Brazil is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 10:03   #54
Quote:
chiquita kaže:
i isto tako nisi u pravu kad kažeš da više nema čitave garniture - kaj je sa zrinkom, duškom, švecom, stricem, pavlicom?
njastariji fosil je vrbanac, on je još uvijek tamo koliko znam.nema više jedino meštra, onog iritantnog grge i koga još?
Hloverka, zeljka, ... tko je vodio frigidnu uticnicu? ... jel bila i blaza? ... pervan ...
__________________
Cekam inspiraciju
Neutrino_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2004., 11:02   #55
Thumbs down nezavisnost?

Mene kao slušatelja tog "nezavisnog" radia zanima kako oni mogu biti nezavisni ako su javno u eteru govorili kako im je prošla koalicijska vlast obećala regionalnu koncesiju??? A drugi mediji ih uvijek spominju kad je riječ o nezavisnom mediju.
__________________
Ako ti je dosadno i nešto ti fali...
Radio 24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2004., 14:30   #56
naravno da 101 ne moze biti vise sto je bio u 80tim i 90tim ali za mene su jos uvijek na razini zadatka. pustaju dobru muziku i emisije su im zanimljive i dinamicne kao i teme koje obradjuju.

zalosno je da su ih skinuli sa satelita (hot bird) pa da i nasa dijaspora cuje nesto razlicito od drzavne TV i Radija
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2004., 14:55   #57
Priključujem se "fanovima" (premda ne volim tu riječ ). 101 rules! E, sad kako se o ukusima ne raspravlja...Bogu fala im dosta smeća i na radiju i na TV-u, pa nek' si svatko odabere što hoće. Mene jedino stojedinica podsjeti da nismo svi sišli s brda.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2004., 01:51   #58
Poznajem osobno više od par ljudi s tog radija,ali koliko god se trudila i ti ljudi mi bili dragi,ja taj radio ne mogu podnijeti.

Očajan je,nikad ga ne slušam:a to sam rekla i tim osobama u lice:forsiranje nekomercijalne glazbe,politika,politika i politika cijeli j**** dan i kao što je neko rekao ''kvazialternativa''

I istina je da su si sami postali super.

Bila sam u đamiji na izložbi,zar me se stvrano tamo trebalo nešto dojmiti,ok-bili su za ono vrijeme pre indiskretni pa su im oduzeli frekvenciju na koju su svi navikli,blabla.,ali budimo iskreni to vrijeme je prošlo i radio bi se trebao mijenjat također.
Lorelai is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2004., 13:50   #59
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:

p.s. Osim toga, ako se ne varam, citava garnitura koja je valjala na tom radiju danas vise nije tamo.
To si čula negdje?
__________________
Ötterdämmerung
Dear Prudence is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2004., 21:30   #60
Quote:
Lorelai kaže:
Bila sam u đamiji na izložbi,zar me se stvrano tamo trebalo nešto dojmiti,ok-bili su za ono vrijeme pre indiskretni pa su im oduzeli frekvenciju na koju su svi navikli,blabla.,ali budimo iskreni to vrijeme je prošlo i radio bi se trebao mijenjat također.
On se mora mijenjati, on se mora prilagodjavati....

Stvarno je smijesno ovo pljuvanje po R101, evo cak i na politici.
Za dobrim konjem prasina se dize...

Neki ljudi zvuce kao da im zivot ovisi o tome, da drugima dokazu kako je R101 smece. Evo doslo je cak i do toga da si ti ljudima s radija u lice rekla kako je ocajan i kako ga nikad ne slusas.

Ne znam, meni kada nesto ne odgovara, ja se maknem od toga, a ako se radi o radio stanici, jednostavno okrenem na drugu frekvu, a boze moj, danas stvarno ima izbora...
platex is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:48.