Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Tisak

Tisak Za pranje prozora, potpalu i dresuru pasa. Možda i čitanje.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2011., 17:06   #1
Klik, Geo & Stars - hoce li nekome faliti?

Najnovije ugaseni casopisi. Navodno vise nisu zanimljivi gazdama (valjda malo zaradjuju), pa ako ima zainteresiranih za preuzimanje, javite se u Adri-u
Lii is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 00:29   #2
?!

pa svo troje uredno izlazi
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 01:09   #3
Do danas. Ljudi imaju otkazni rok do 9 mjeseca. Jos ne znaju da li ce raditi casopise do tada ili je to gotovo...
Lii is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 01:24   #4
ne.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 03:32   #5
Zar i Klik? Pa oni su se nekad hvalili sa 25 000 prodanih mjesecnih primjeraka


ali istina, nekad su bili i zabavni, zadnjih godinu dvije su smece. ipak, citam ih od prvog broja, a to je bilo pak davno, ne bi da se ugase, 25 kn mjesecno mi nije trosak, iako se ne sjecam kada sam zadnji put nesto procitao
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 14:43   #6
Klik sam znao tu i tamo kupiti kada bih išao nekamo autobusom. Čudi me da je propao. Bit će da je stvarno kriza.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 00:44   #7
Kaj i Stars bez obzira na pojeftinjenje?
EineKleineMaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 02:02   #8
FHM je propao u studenom 2010
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 02:03   #9
kad onda izlazi zadnji broj?
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 11:09   #10
sve propada, djeca više neće ništa da čitaju
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 12:30   #11
Kada Geo propada koji je kao i NatGeo vrhunski časopis onda znate koliko je sati. Ne kupuje više nitko ništa osim nas par zadnjih Mohikanaca. J***na nepismena nacija.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 13:37   #12
Geo će mi, ako zbilja prestane izlaziti, definitivno faliti. Klik je katastrofa već godinama, Stars ni kod frizerane čitam
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 13:38   #13
Neće
Khaleesi22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 13:55   #14
Quote:
Lii kaže: Pogledaj post
Najnovije ugaseni casopisi. Navodno vise nisu zanimljivi gazdama (valjda malo zaradjuju), pa ako ima zainteresiranih za preuzimanje, javite se u Adri-u

ti časopisi godinama stvaraju gubitke, usprkos kvaliteti. Čak i vrlo popularni Klik jer klinci naprosto više nemaju naviku plaćati za informacije. Čak je i EPH-ova perjanica Gloria u problemima.

Model plaćanja tiskovina odumro je još prije par godina, ali nažalost zadnji koji će to shvatiti biti će sami izdavači (širom svijeta).
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 15:42   #15
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
ti časopisi godinama stvaraju gubitke, usprkos kvaliteti. Čak i vrlo popularni Klik jer klinci naprosto više nemaju naviku plaćati za informacije. Čak je i EPH-ova perjanica Gloria u problemima.

Model plaćanja tiskovina odumro je još prije par godina, ali nažalost zadnji koji će to shvatiti biti će sami izdavači (širom svijeta).
kako će novinari živjeti, ako nitko ne želi čitati ono što oni pišu
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 15:54   #16
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
ti časopisi godinama stvaraju gubitke, usprkos kvaliteti. Čak i vrlo popularni Klik jer klinci naprosto više nemaju naviku plaćati za informacije. Čak je i EPH-ova perjanica Gloria u problemima.

Model plaćanja tiskovina odumro je još prije par godina, ali nažalost zadnji koji će to shvatiti biti će sami izdavači (širom svijeta).
evo guardian prebacuje analize u tiskano izdanje, a vijesti na net, što je sasvim u redu.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 18:16   #17
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
kako će novinari živjeti, ako nitko ne želi čitati ono što oni pišu

tamo gdje se javi problem, uvijek se ponudi i rješenje. Tiskovine propadaju ali pisanje članaka će preseliti na neke nove (digitalne) modele distribucije. No doći će do segmentiranja gdje će samo najkvalitetniji novinari dobivati naknadu. Vijesti iz kvarta i trač rubrike (koje čine većinu današnjih novinskih članaka) teško da će netko plaćati.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 20:22   #18
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
tamo gdje se javi problem, uvijek se ponudi i rješenje. Tiskovine propadaju ali pisanje članaka će preseliti na neke nove (digitalne) modele distribucije. No doći će do segmentiranja gdje će samo najkvalitetniji novinari dobivati naknadu. Vijesti iz kvarta i trač rubrike (koje čine većinu današnjih novinskih članaka) teško da će netko plaćati.
Da, internet se baš razvija u smjeru kvalitete.
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 20:36   #19
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
kako će novinari živjeti, ako nitko ne želi čitati ono što oni pišu
Isto kao i one iscezle branse na cij su se racun ti isti nounari ismijavali. Dobra je strana sto ce uvijek netko morati napisati kvalitetan tekst, a sumnjam da to znaju ovi nasi prepisivaci s britanskih trash portala.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 20:57   #20
A da jednostavno, svi izdavaci zgase svoje portale, od kojih i ovak nemaju nikakve koristi osim sto sami sebi ubijaju? Bi li citali samo index i net + jos nesto, ili bi i kupili kakve novine?
Lii is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:53.