Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2017., 20:10   #2861
Quote:
Bredon kaže: Pogledaj post
Meni se čini super. Ali to što se nešto meni čini super je ozbiljan znak za sumnju u to da je to stvarno super. A i nisam nikad čuo da drugi ljudi (u ranim dvadesetima) to rade.
Ljudi u ranim dvadesetima najčešće to nemaju gdje raditi. Osim ako im nije bed da kuhaju i za mamu i tatu tom prilikom.

Pozivanje ljudi doma, bilo na kolače, film, što god, se obično počne događati kad netko ima svoje doma, bez ostatka familije

edit: jel samo meni izraz 'papanje' djeluje kao instant turn off?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 20:14   #2862
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post

edit: jel samo meni izraz 'papanje' djeluje kao instant turn off?
Ne

Meni je papanje uvjerljivo najgori izraz ikada. Osim ako se ne obraćaš mačiću. Ili zlatnom retriveru
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 20:15   #2863
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Ne

Meni je papanje uvjerljivo najgori izraz ikada. Osim ako se ne obraćaš mačiću. Ili zlatnom retriveru
Eowin, aj sa mnom van. Tabanšaban je. I nemoj me slučajno banirat, jer sam na odvikavanju od cigatera, pa pišem na zdravlju.
Short Term is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 26.03.2017., 20:15   #2864
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Ljudi u ranim dvadesetima najčešće to nemaju gdje raditi. Osim ako im nije bed da kuhaju i za mamu i tatu tom prilikom.

Pozivanje ljudi doma, bilo na kolače, film, što god, se obično počne događati kad netko ima svoje doma, bez ostatka familije
To je konzistentno s mojom "teorijom" da pretežito autistična djeca (opet u analogiji sa samim sobom) moraju biti sama u stanu dok studiraju.

Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
edit: jel samo meni izraz 'papanje' djeluje kao instant turn off?
Mislim da nisam koristio 'papanje' u razgovoru s njom, ali ako je to instant turn off, onda vjerojatno još imam dosta instant turn offova, za svačije ukuse.
Bredon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 20:16   #2865
Nema ništa bolje od izlaska na papicu i papanje. Brendone da sam žensko ili da smo homoseksualci zaljubio bi se instantno u tebe.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 20:17   #2866
Quote:
Short Term kaže: Pogledaj post
Eowin, aj sa mnom van. Tabanšaban je.
ZNao sam kurvo stara!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 20:18   #2867
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
A jesi naivan/na. Takvom nijedna nije posebna. Neeeext. Bitno da je kul forumašica, ono, reputacija i to.
A jbg, vidiš da sam tek počeo
Reputacija
sljeme1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 20:19   #2868
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Nema ništa bolje od izlaska na papicu i papanje. Brendone da sam žensko ili da smo homoseksualci zaljubio bi se instantno u tebe.
Znao sam da će se tebi svidjeti. Čak mi je palo na pamet da napišem u ovom gore odgovoru da me to što si ti pristuan na temi možda inspiriralo na 'papanje', ali nisam te želio uvlačiti.
Bredon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 20:19   #2869
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
ZNao sam kurvo stara!
Ali, ne, ja Jošuoa, ne znam, je li ja služim samo za dokazivanje nekih stvari ovdje ili vatafak. U svakom slučaju ako se bira između riječi 'vrhunski' i riječi 'senzacija' ova druga je ona koja me u stopu prati. Tko je još senzacionalan poput mene, ako uzmemo da je Malnar mrtav?
Short Term is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 20:22   #2870
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
A jbg, vidiš da sam tek počeo
Reputacija
I meni je smiješno, ali.. Jebiga.

Soundtrack za "sve iste".
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 20:24   #2871
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
A jbg, vidiš da sam tek počeo
Reputacija
Pa jel ti to baš trebalo u životu? Ko da počneš pušit, ne znam, u tridesetprvoj.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 20:25   #2872
Quote:
Bredon kaže: Pogledaj post
Znao sam da će se tebi svidjeti. Čak mi je palo na pamet da napišem u ovom gore odgovoru da me to što si ti pristuan na temi možda inspiriralo na 'papanje', ali nisam te želio uvlačiti.
Ma gdje češ bolji izlazak od toga.Najedeš se fino pa čak i da sve ostalo nije nekaj sretan si dok papaš! Ne zna ta kaj je zgubila?!
Quote:
Short Term kaže: Pogledaj post
Ali, ne, ja Jošuoa, ne znam, je li ja služim samo za dokazivanje nekih stvari ovdje ili vatafak. U svakom slučaju ako se bira između riječi 'vrhunski' i riječi 'senzacija' ova druga je ona koja me u stopu prati. Tko je još senzacionalan poput mene, ako uzmemo da je Malnar mrtav?
Ne znam. Nikada nisam upoznao senzacionalnijeg forumaša. No to je očito prokletstvo s kojim moraš živjet. Jednostavno teško je ljudima živjet u tvojoj sjeni i od tolike silne ljubavi i oduševljenosti te moraju likvidirat. Rijetko tko može se podrediti u potpunosti tvojoj veličini kao nas par vjernih sljedbenika. Ave Šaban!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 20:26   #2873
Sad vidim da je nakon ovog još četiri stranice teksta al nema veze
Quote:
TolkienGeek kaže: Pogledaj post
Dan nakon te večeri, pošaljen mu poruku da li mu je razgovor bio dovoljan i bi li htio nešto više saznat o meni. Lik odgovori : ''Samo sam htio vidjet s kim sam razgovarao''. Mislim si kakav je to odgovor, uopće nema veze s onim što sam pitala Kako ne volim ovakve šonje izbrišem ga i mirne duše ne odgovorim ništa
Meni je taj odgovor savršeno jasan, osim ako ne želiš da se odgovara onim riječima kojima si ti pitala.

Nisi usamljena u tome, pamtim sličan razgovor, ali ovdje ti je odgovor sasvim logičan. Da, razgovor mu je dovoljan, i htio je SAMO vidjeti s kime je tipkao i ništa više. Dakle, ne zanima ga ništa više o tebi.


Sličan razgovor, pričam o kolegama koji su sa mnom radili na jednom mjestu. A jesi li i ti bio tamo? Pa nije li logično, ako sam radio s njima tamo, da sam i bio tamo. Tako i tvoje, samo znači da ga zanima SAMO to, ostalo ga ne zanima
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Išla si kod nekoga doma gledati film, a nisi imala ni broj mobitela od te osobe? Ajd da je to bilo nešto super spontano tu večer kad ste se počeli dopisivati, ali nakon mjesec dana ti i dalje ideš kod nekoga doma, a niste se u međuvremenu imali potrebu ni čut ni razmijenit sms?
Ima načina. Samo se u toj situaciji na mobitelu uvijek treba imati signala za internet. Ja sam sasvim normalno komunicirao preko messengera(i tipkanje, a i razgovor"telefonski". Videorazgovor još nisam koristio). Čak mi je potrošilo zanemarivo malo prometa(nešto u rangu 15ak mb za sat i pol)
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 20:34   #2874
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ne znam. Nikada nisam upoznao senzacionalnijeg forumaša. No to je očito prokletstvo s kojim moraš živjet. Jednostavno teško je ljudima živjet u tvojoj sjeni i od tolike silne ljubavi i oduševljenosti te moraju likvidirat. Rijetko tko može se podrediti u potpunosti tvojoj veličini kao nas par vjernih sljedbenika. Ave Šaban!
Hvala sljedbeniče Jošua, hvala. Moram priznati da si najzaslužniji za ovaj dio u kojem se osjećam poput Vuce. Najradije bi se propucao od silne težine slave na svojim pećima, ali mora me neka ostavit jer potreban je jad za takve činove.
Short Term is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 20:43   #2875
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Pa jel ti to baš trebalo u životu? Ko da počneš pušit, ne znam, u tridesetprvoj.
Ma nije, imaš praf , al ajd, bar sam spašen kaj se pušenja tiče
sljeme1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 21:55   #2876
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Sad vidim da je nakon ovog još četiri stranice teksta al nema veze
Meni je taj odgovor savršeno jasan, osim ako ne želiš da se odgovara onim riječima kojima si ti pitala.

Nisi usamljena u tome, pamtim sličan razgovor, ali ovdje ti je odgovor sasvim logičan. Da, razgovor mu je dovoljan, i htio je SAMO vidjeti s kime je tipkao i ništa više. Dakle, ne zanima ga ništa više o tebi.
Taj njegov odgovor je jasan odmah nakon mog dolaska doma kad mi je rekao da želi bar upoznat osobu s kojom tipka. Ili jednostavno nema muda odgovorit kako spada, bez okolišanja, ili je inteligentno zakinut.
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 22:20   #2877
Samo mu nisi zgodna, a ti se tjesi koliko god hoces.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 08:31   #2878
Quote:
TolkienGeek kaže: Pogledaj post
...
Baš bih volio čuti njegovu stranu priče. Mislim da je s njegove strane dejt bio još gori i čudniji.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 13:13   #2879
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Ma covjek se dosao uvjeriti da postoje takve zene u stvarnosti i pobjegao. Uzalud njoj svi ti ispitni rokovi kad nije usvojila minimum socijalne inteligencije. Ulaz u zgradu, mob, odgoda za mjesec dana, ulazak u stan nekog kog ne pozna...
Pa jeben uvod za clanak iz crne kronike. Sva sreca da nije neki manijak.
A baš 🙈
Pa ne bi na prvi dejt otišla u stan ni nekom koga znam, a kamoli ovako na neviđeno, prvi put
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 13:15   #2880
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Ma covjek se dosao uvjeriti da postoje takve zene u stvarnosti i pobjegao. Uzalud njoj svi ti ispitni rokovi kad nije usvojila minimum socijalne inteligencije. Ulaz u zgradu, mob, odgoda za mjesec dana, ulazak u stan nekog kog ne pozna...
Pa jeben uvod za clanak iz crne kronike. Sva sreca da nije neki manijak.
A baš 🙈
Pa ne bi na prvi dejt otišla u stan ni nekom koga znam, a kamoli ovako na neviđeno, prvi put

Ovo je čist primjer one "više sreće nego pameti"
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:06.