Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2012., 19:54   #21
Quote:
fairy_dea kaže: Pogledaj post
Dali jos nekome se Facebook stalno ucitava, a nikad da se ucita?
Svima.

Zasad mi je najbolja kombinacija Friendcaster (isključene notifikacije za poruke) i Facebookov Messenger app.

Jedina mana te kombinacije je što nikad nisam online u chatu za kontakte već samo ona ikonica mobitela stoji, ali nema veze...
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 21:16   #22
Facebook aplikacija i minimize

Možda je glupo pitanje, al uopće ne pratim smartphonove... ugl. zanima me može li se na androidu kada je facebook upaljen i prijavljen na chat, nekako minimizirati da ostane prijavljen na chat, dok korisnik nešta drugo radi... primjerice, surfa preko preglednika? namjeravam postati korisnik android telefona, pa me ovo čisto onako zanima...
donovan2 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 25.04.2012., 21:31   #23
Postoji Facebook Messenger koji to radi.
Tj. gore ti dođe notification kad ti netko pošalje poruku.
A, možeš i spojiti GO SMS i facebook chat...
Uglavnom, može se- tako da ne trebaš brinuti oko toga
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 01:05   #24
Ok, imam blesavo pitanje.

Prije nekoliko tjedana sam instalirala službenu FB aplikaciju i sve je bilo normalno dok nisam bacila oko na svoj profil pod 'view as' i ustanovila da mi tamo piše "mpoo started using Facebook for Android". Podešena mi je maksimalna privatnost i to je jedina informacija o meni koja je dostupna. Ja je, naravno, želim ukloniti jer mi je bezveze da svi znaju da imam Android i da imam fejs na mobitelu. Na mom feedu se uopće ne pojavljuje (za razliku od ostalih stvari koje objavljujem!) pa ne mogu ukloniti tu obavijest i ne znam više što da radim.

Pokušala sam sljedeće:
- čačkala po postavkama privatnosti
- odabrala Limit the audience for past posts, premda ne znam što to znači
- deinstalirala aplikaciju i nanovo je instalirala
- restartirala mob (!)
- deinstalirala aplikaciju zauvijek, više je uopće ne koristim
- restartala mob i nakon toga.

I NIŠTA! Još uvijek mi na profilu stoji "started using FB for Android" i nikako ne mogu pronaći način za maknuti to! Guglala sam, ali bezuspješno. Znate li vi možda?
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 10:39   #25
Ja sam imala 4 različite fejs aplikacije i s nijednom nisam zadovoljna do kraja.Za sad mi je naj black for facebook
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 16:16   #26
Meni ne radi Fb messenger, u čemu bi bio problem?
Jednostavno mi ne stižu više notifikacije. Prije je bilo sve ok
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 14:17   #27
Quote:
MIROTTA kaže: Pogledaj post
Meni ne radi Fb messenger, u čemu bi bio problem?
Jednostavno mi ne stižu više notifikacije. Prije je bilo sve ok
Odjavi se sa messenger potom sa fejs app. Izbriši cache i podatke od obje app. Prijavi se na fejs app potom upali messenger i prijavi se na njega.

Via TapaTalk
iForce is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 07:30   #28
Quote:
iForce kaže: Pogledaj post
Odjavi se sa messenger potom sa fejs app. Izbriši cache i podatke od obje app. Prijavi se na fejs app potom upali messenger i prijavi se na njega.

Via TapaTalk
Odlično, hvala, proradilo je!
Nisam čak ništa brisala, samo se odlogirala i opet mi se pojavila ikona mobitela na chatu.
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 13:37   #29
imam mali problemčić oko facebook aplikacije na androidu (nisam ništa skidao, radi se o aplikaciji koja je već instalirana prije kupnje).

Radi se o tome da ja ne bih želio da mi se vidi mail (korisničko ime za facebook) kad pokrenem tu aplikaciju. Zna li netko jel moguće to nekako pobrisati da ne pamti mailove koji su se zadnji put logirali.

Znam i drugu putanju ...to da mogu ulaziti preko googlea pa na facebook pa dalje, ali bilo bi mi draže da ulazim preko aplikacije jer mi je dostupnija (ne gubim vrijeme na tražilicu itd.)
italiano is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 18:06   #30
Kako da ubacim rođendane kontakta u kalendar? Prije mi je to uvjek išlo bez problema, samo skinem facebook aplikaciju, syncam kontakte i ubacili bi se u kalendar. Ali sad neće. Uključim u kalendaru kvačicu na facebook account, odaberem da prikazuje rođendane i neće. Neznam u čemu je caka, možda do custom ROM-a? Omega v15

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 22:09   #31
Problem sa dodavanjem računa na Sensation

Pozdrav! Iz određenih razloga sam obrisao račun facebooka na androidu i kad sam ga htjeo ponovno dodati,samo mi se pojavi ona plava pozadina i 'facebook' u sredini,ali mi se ne otvara ono da upisem username i password. Zanima me postoji li kakvo rješenje osim vraćanja na tvorničke postavke? Hvala
kaka93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 22:11   #32
Quote:
kaka93 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Iz određenih razloga sam obrisao račun facebooka na androidu i kad sam ga htjeo ponovno dodati,samo mi se pojavi ona plava pozadina i 'facebook' u sredini,ali mi se ne otvara ono da upisem username i password. Zanima me postoji li kakvo rješenje osim vraćanja na tvorničke postavke? Hvala
Postavke -> Aplikacije -> Facebook
Izbriši postavke i cache
Pokreni aplikaciju i upiši podatke.
iForce is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 22:14   #33
Quote:
iForce kaže: Pogledaj post
Postavke -> Aplikacije -> Facebook
Izbriši postavke i cache
Pokreni aplikaciju i upiši podatke.
Hvala puno!
kaka93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 13:27   #34
Bok! Mene zanima kako da namjestim kad sam na mobitelu na fejsu da budem offline kao i na kompu.Ne znam di da to namjestim.
Molim za pomoć, hvala unaprijed!
Michilobranil is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 14:25   #35
Moze mi netko rec dal kad se spojim preko moba na fejs i odaberem sync podataka i svega, dal mogu kasnije to sve povratit? Znaci spoji mi kontakte sa slikama i kalendar rodendan i sve te gluparije i ako me smeta, dal mogu to sve vratit na prvobitno stanje?
davidovski_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 14:37   #36
Quote:
davidovski_4 kaže: Pogledaj post
...dal mogu to sve vratit na prvobitno stanje?
Pa mozes iskljuciti sinhronizaciju sa facebook-om ili cak maknuti facebook account sa mobitela i sve bi trebalo biti po starom u imeniku.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 15:13   #37
evo probao i moze se samo odabrat da makne sve. tnx
davidovski_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 19:02   #38
Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
Prije nekoliko tjedana sam instalirala službenu FB aplikaciju i sve je bilo normalno dok nisam bacila oko na svoj profil pod 'view as' i ustanovila da mi tamo piše "mpoo started using Facebook for Android". Podešena mi je maksimalna privatnost i to je jedina informacija o meni koja je dostupna. Ja je, naravno, želim ukloniti jer mi je bezveze da svi znaju da imam Android i da imam fejs na mobitelu.
(...)
i ja sam bezuspješno pokušavala, ali uklonilo se samo od sebe nakon nekog vremena.

Quote:
Bobo Mesar kaže: Pogledaj post
Svima.

Zasad mi je najbolja kombinacija Friendcaster (isključene notifikacije za poruke) i Facebookov Messenger app.

Jedina mana te kombinacije je što nikad nisam online u chatu za kontakte već samo ona ikonica mobitela stoji, ali nema veze...
meni ta ikonica mobitela još uvijek stoji pored imena na chatu, a odlogirala sam se i deinstalirala facebook aplikaciju i messenger.
zna li netko kako to ukloniti?
Nuvola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 21:35   #39
Samsung I9100 Galaxy S II

Pozdrav..
Jel netko zna gdje se može isključiti da se na facebooku ne vidi mjesto gdje se nalazim kad šaljem poruke i objavljujem nešto???
dr-kroki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 22:01   #40
Quote:
dr-kroki kaže: Pogledaj post
Pozdrav..
Jel netko zna gdje se može isključiti da se na facebooku ne vidi mjesto gdje se nalazim kad šaljem poruke i objavljujem nešto???
otvori aplikaciju onda
menu > settings>messenger location service position -skini kvaćicu i to je to
__________________
imam čvrsto razvijenu slabu volju
Eppur si muove is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:10.